[Zablokowany] PP - 2 liga (s01k07) [czas do 21.04 godz. 14:00]
Patrick Redaktor
19.04.2012, 12:00
7 kolejka:

Piorun - Lukkar
Morgan - MietekGuma
Kuba_^^ - Robashenko
dandel - Arjen

Mecze do typowania:

21.04 godz. 14:00 [TUR1] Bursaspor Kulübü - Istanbul Büyükşehir Belediyespor
21.04 godz. 14:00 [TUR1] Eskisehirspor Kulübü - Sivasspor Kulübü
21.04 godz. 14:30 [UKR1] Krywbas Krzywy Róg - Metalurg Donieck
21.04 godz. 14:30 [RUS1] Dinamo Moskwa - CSKA Moskwa
21.04 godz. 19:00 [FRA1] OGC Nice - AJ Auxerre
21.04 godz. 22:15 [POR1] FC Porto - SC Beira Mar
22.04 godz. 12:30 [NED1] ADO Den Haag - Feyenoord Rotterdam
22.04 godz. 16:30 [NED1] Ajax Amsterdam - FC Groningen
22.04 godz. 17:00 [POR1] Gil Vicente - Rio Ave FC

Wszystko liczone jest przez komputer, dlatego muszą być zachowane pewne, kluczowe zasady, aby wszystko było ok:

# skopiuj tylko i wyłącznie gotowiec i dopisz do niego swoje typy
# przykład prawidłowego typu: "Real - Barcelona 3:2", przykłady nieprawidłowych typów: "Real 3:2 Barcelona", "Real - Barcelona 1"
# pod żadnym pozorem nie zmieniaj kolejności gotowca czy jakiejkolwiek jego treści, nie należy również umieszczać w poście z typami żadnych komentarzy i dodatkowych informacji prócz skopiowanego gotowca i dopisanych typów, bowiem niemożliwe będzie wtedy podliczenie Twoich typów, wszystko poza typami piszemy w temacie z komentarzami
# obowiązująca punktacja:
a) 3 punkty za trafienie dokładnego wyniku bramkowego
b) 1 punkt za trafienie rozstrzygnięcia (zwycięstwo, remis, porażka)
# jeżeli oddajesz typy jako drugi po swoim rywalu, to co najmniej 50% musi się różnić (można typować np. zwycięstwo tej samej drużyny, ale w innym rezultacie, po prostu co najmniej 4z8 typów musi się różnić)

Gotowiec:

Bursaspor - Istanbul BB
Eskisehirspor - Sivasspor
Krywbas - Metalurg
Dinamo M. - CSKA Moskwa
Nice - Auxerre
Porto - Beira Mar
Den Haag - Feyenoord
Ajax - Groningen
Gil Vicente - Rio Ave

Uwaga Za wytypowanie zakończonego lub trwającego meczu grozi dyskwalifikacja Przy spóźnieniu proszę o kopiowanie całego gotowca, zostaw po prostu puste miejsce obok zakończonego/trwającego meczu Edytowanie postów z typami po rozpoczęciu pierwszego ze spotkań surowo zabronione
Arjen Zwycięzca grupy
20.04.2012, 14:06
Bursaspor - Istanbul BB 2-0
Eskisehirspor - Sivasspor 0-1
Krywbas - Metalurg 1-1
Dinamo M. - CSKA Moskwa 1-2
Nice - Auxerre 1-1
Porto - Beira Mar 3-0
Den Haag - Feyenoord 1-2
Ajax - Groningen 3-0
Gil Vicente - Rio Ave 0-0
Morgan Administrator Forum
20.04.2012, 18:35
Bursaspor - Istanbul BB 2:0
Eskisehirspor - Sivasspor 0:2
Krywbas - Metalurg 1:2
Dinamo M. - CSKA Moskwa 0:1
Nice - Auxerre 2:1
Porto - Beira Mar 3:0
Den Haag - Feyenoord 1:2
Ajax - Groningen 3:0
Gil Vicente - Rio Ave 2:1
Kuba_^^ Ćwierćfinalista
20.04.2012, 20:18
Bursaspor - Istanbul BB 2:0
Eskisehirspor - Sivasspor 1:2
Krywbas - Metalurg 0:1
Dinamo M. - CSKA Moskwa 1:2
Nice - Auxerre 1:0
Porto - Beira Mar 2:0
Den Haag - Feyenoord 1:2
Ajax - Groningen 2:0
Gil Vicente - Rio Ave 1:1
Lukkar Moderator
20.04.2012, 22:09
Bursaspor - Istanbul BB 2:0
Eskisehirspor - Sivasspor 1:3
Krywbas - Metalurg 0:2
Dinamo M. - CSKA Moskwa 0:2
Nice - Auxerre 2:0
Porto - Beira Mar 2:0
Den Haag - Feyenoord 1:3
Ajax - Groningen 3:0
Gil Vicente - Rio Ave 1:0
dandel Zwycięzca grupy
20.04.2012, 23:57
Bursaspor - Istanbul BB 3:1
Eskisehirspor - Sivasspor 1:2
Krywbas - Metalurg 1:3
Dinamo M. - CSKA Moskwa 0:2
Nice - Auxerre 3:1
Porto - Beira Mar 3:0
Den Haag - Feyenoord 0:1
Ajax - Groningen 4:0
Gil Vicente - Rio Ave 1:1
Robashenko Zwycięzca grupy
21.04.2012, 11:32
Bursaspor - Istanbul BB 2:0
Eskisehirspor - Sivasspor 1:2
Krywbas - Metalurg 0:1
Dinamo M. - CSKA Moskwa 2:2
Nice - Auxerre 1:0
Porto - Beira Mar 2:0
Den Haag - Feyenoord 1:2
Ajax - Groningen 3:0
Gil Vicente - Rio Ave 1:1
To moja droga
MietekGuma Zwycięzca grupy
21.04.2012, 12:46
Bursaspor - Istanbul BB 2:0
Eskisehirspor - Sivasspor 1:2
Krywbas - Metalurg 0:1
Dinamo M. - CSKA Moskwa 1:2
Nice - Auxerre 2:1
Porto - Beira Mar 3:0
Den Haag - Feyenoord 0:1
Ajax - Groningen 4:1
Gil Vicente - Rio Ave 2:1
Patrick Redaktor
26.04.2012, 13:00
Wyniki 7 kolejki:

Bursaspor - Istanbul BB 3:2
Eskisehirspor - Sivasspor 1:1
Krywbas - Metalurg 1:2
Dinamo M. - CSKA Moskwa 1:0
Nice - Auxerre 1:0
Porto - Beira Mar 3:0
Den Haag - Feyenoord 1:2
Ajax - Groningen 2:0
Gil Vicente - Rio Ave 0:0

Piorun - Lukkar 0:6
Morgan - MietekGuma 12:8
Kuba_^^ - Robashenko 13:0, Robashenko powtórzył aż 7 typów Kuby_^^
dandel - Arjen 9:11

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Kary
1.Morgan 7 6 0 1 18 53-37
2.Arjen 7 5 0 2 15 54-37 X
----------------------------------------------
3.Lukkar 7 5 0 2 15 45-34
----------------------------------------------
4.MietekGuma 7 4 0 3 12 55-56
5.Kuba_^^ 7 3 0 4 9 50-40
----------------------------------------------
6.dandel 7 2 1 4 7 54-49
----------------------------------------------
7.Robashenko 7 1 1 5 4 35-56 X
8.Piorun 7 1 0 6 3 18-55 XX

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji