Medal of Honor Warfighter
kokos_xd Triumfator
29.04.2012, 23:59
Może to nie jest typowo sportowa gra, ani żaden symulator piłki nożnej czy jakiegokolwiek innego sportu ale jako fan FPS-ów postanowiłem założyć ten post kierunkując go do innych fanów tego typu "symulatora" konfliktu zbrojnego.
Co sądzicie o tej grze
(Można także wspomnieć o innych częściach MoH-a, także CoD-a czy też Battlefielda lub Brother in Arms bądź innych strzelaninkach, wojenkach, że tak powiem do wyboru do koloru)
Barosz190 Triumfator
12.05.2012, 15:54
Osobiscie czekam na ta produkcje rowniez jestem fanem FPS'ow, a ostatnia czesc MOH przypadla mi do gustu. Poza tym slyszalem, ze w kampani bedziemi mieli okazje do gry naszym polskim GROMEM, wiec nie mozna tego przegapic
NoName Uczestnik LM
13.05.2012, 14:27
A kiedy będzie że tak sie zapytam
Ryj zęb(A)czu
Dalessi Uczestnik LM
13.05.2012, 15:44
Cytuję kawałek opisu z oficjalnej strony gry:

"Amerykańskie operacje antyterrorystyczne to nie wszystko – w trybie wieloosobowym można zmierzyć się z innymi graczami w rozgrywce z udziałem sił specjalnych z różnych krajów – w tym polską elitarną jednostką GROM."

Zaje**ście że bd. jednostka GROM. Zastanawiam się jak można było przez tyle lat o tej jednostce zapomnieć w grach ?

Premiera jest przewidziana na 25 Październik 2012
Ostatnio zedytowany przez: Dalessi, 13.05.2012, 15:46
kokos_xd Triumfator
15.05.2012, 20:40
Tak jest.
Choć wprowadzanie w świat gier wojennych Polskich cząsteczek zaczęło się już dawno nota bene w Call of Duty 1. Byłą kampania w Polsce, a dokładnie w naszej stolicy Warszawie i dawniejszym Breslau(Wrocław). A teraz już można będzie wcielić się w piechura ojczystego GROM-u.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji