Samochody, fury, bryki czyli czym jeździmy, co uważamy za klasyki, co nas kręci, czego nienawidzimy
boixon nois Ćwierćfinalista
08.05.2012, 21:56
Posiadam Volvo s 80 2,4 l 170km z 2004 roku - niedrogi, po zgazowaniu ekonomiczny z duszą i kopem samochodzik (polecam) do tego automatyczna skrzynia wprawia w miłe lenistwo , skóra i wykończenie majstersztyk

za klasyki uważam Forda gt 40, Dodge Charger , Shelby gt 500

za szczyt motoryzacji Bugatti veyron samochód marzeń (poza zasięgiem finansowym )
bicho
cichy84 Moderator
08.05.2012, 22:00
Mój samochód marzeń to BMW 850 CSi, niestety trudno go dostać, poza tym jest dużo droższy niż inne "ósemki", ale zamierzam w niedalekiej przyszłości sobie taki kupić
friko Triumfator
08.05.2012, 22:07
golf mk III w rat style'u
pyk
Skunk Uczestnik LM
09.05.2012, 11:27
BMW 635 CSI to jest dopiero klasyk Zajebi*** bryka i nic wiecej Osiagi tez ma dobre ale zeby go w Polsce dostac w dobrym stanie i bez rdzy to trzeba duzo zaplacic
cichy84 Moderator
09.05.2012, 11:40

Skunk napisał(a):BMW 635 CSI to jest dopiero klasyk Zajebi*** bryka i nic wiecej Osiagi tez ma dobre ale zeby go w Polsce dostac w dobrym stanie i bez rdzy to trzeba duzo zaplacic
Niestety ma jeden minus - nie ma otwieranych świateł, wygląda jak większość BMW, ósemki za to się wyróżniają

Skunk Uczestnik LM
09.05.2012, 15:37
Jest jeden minus ale tak BMW 635CSI to piekny model samochodu i silnik tez ma dobry
RedDevil89 Ćwierćfinalista
09.05.2012, 15:45
Czy jestem jedynym tutaj, który uważa że BMW to auto dla pozerów ? Gdyby BMW zostało jedyną marką produkowaną na świecie to przesiadłbym się na wóz drabiniasty.
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
TheFanFootball Półfinalista
09.05.2012, 19:56
RedDevil89 napisał(a):Czy jestem jedynym tutaj, który uważa że BMW to auto dla pozerów ? Gdyby BMW zostało jedyną marką produkowaną na świecie to przesiadłbym się na wóz drabiniasty.
Tak to auto dla pozerów, tak samo uważam.
Ja jestem zafascynowany starymi Jaguarami, i Mustangami.
Ale i tak najlepszy garbus.
Krasus Ćwierćfinalista
09.05.2012, 20:56
Niech sobie będzie BMW nawet dla pedałów, ja i tak uwielbiam tę markę.
Adi Ćwierćfinalista
09.05.2012, 21:44
Audi to marka która jest dla mnie numero uno. A dalej długo, długo nic potem Mazda i Alfa Romeo. Ale ogólnie to w moim zasięgu to A3-tka, a tak już wybiegając trochę marzeniami i szerokim budżetem to Audi A5 czy też Lancer Evo
ɐɪʌoɔɐɹɔ
TheFanFootball Półfinalista
09.05.2012, 21:45
Krasus napisał(a):Niech sobie będzie BMW nawet dla pedałów, ja i tak uwielbiam tę markę.
To sobie uwielbiaj, nikt ci nie zabrania. Chodzi że ludzie którzy mają BMW zazwyczaj są pozerami i wychwalają się jacy to oni nie są.

Krasus Ćwierćfinalista
09.05.2012, 21:47
Uzależniać charakter człowieka od marki samochodu. No rewelacja.
09.05.2012, 23:01
Znam kilku posiadaczy BMW i śmieszne jest to jak bardzo poważnie traktują opinie o ich samochodach...
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
friko Triumfator
09.05.2012, 23:41
BMW z tylnim napędem i fajnymi rzędowymi silnikami są fajne w prowadzeniu i codziennym użytku. Się dziwisz? Emocję za dość niską cenę. Sam wybrałbym tak samo, więc czyni mnie to pozerem. Pewnie tak samo wielkim jak ty.

Jeśli chodzi o pozerstwo dzisiaj, zdecydowanie szukałbym go bardziej wśród posiadaczy nowych Audi, np A5-tek ;> Synonim nowobogactwa i dorobienia się.
Ostatnio zedytowany przez: friko, 09.05.2012, 23:43
pyk
Adi Ćwierćfinalista
10.05.2012, 13:00
friko napisał(a):BMW z tylnim napędem i fajnymi rzędowymi silnikami są fajne w prowadzeniu i codziennym użytku. Się dziwisz? Emocję za dość niską cenę. Sam wybrałbym tak samo, więc czyni mnie to pozerem. Pewnie tak samo wielkim jak ty.
Dla mnie to się zrobił z tego BMW taki stereotyp, sam nie uważam, że ludzie jeżdżący BMW to pozerzy. Bynajmniej nie mniej niż jeżdżący innymi autami.

friko napisał(a):Jeśli chodzi o pozerstwo dzisiaj, zdecydowanie szukałbym go bardziej wśród posiadaczy nowych Audi, np A5-tek ;> Synonim nowobogactwa i dorobienia się.
Eee tam sam jakbym się dorobił, to bym kupił sobie A5-teczkę, bo mi się zajebiście podoba i w ogóle, tak jak już pisałem - Audi to jest mój numer jeden.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
10.05.2012, 15:52
Od szwabów to tylko Mercedesy jakoś mi podchodzą...

Jeśli chodzi o auta chciałbym mieć okazję kupić jakiegoś brytyjskiego klasyka pokroju Triumpha... Mały schludny wózek sportowy...
boixon nois Ćwierćfinalista
10.05.2012, 19:00
Sprecyzujcie jakie BMW , bo dla mnie fakt seria 3 dla pozerów i stara 5 , natomiast nowe 7 raczej dla innego typu ludzi
bicho
cris2050 Ćwierćfinalista
07.08.2012, 10:59
RedDevil89 napisał(a):Czy jestem jedynym tutaj, który uważa że BMW to auto dla pozerów ? Gdyby BMW zostało jedyną marką produkowaną na świecie to przesiadłbym się na wóz drabiniasty.
zgadzam sie. bmw to auto dla pozerow, dla szpanu itp.
Halamadrid7 Uczestnik LM
25.05.2013, 13:43
Lubie Skody Oktavie i Superb z tanszych samochodów, marze o Range Roverze z tego roku albo sportowe ferrari, nienawidze Volvo ktore wyglądają jak karawany.. tak na szybkoo xd

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji