[Zablokowany] Premier League 2011/12
Patrick Redaktor
11.01.2012, 19:26
Jak w tym sezonie będzie wyglądać pierwsza czwórka, która otrzyma przepustki do LM? Którego potentata tym razem w niej zabraknie, przez co bardzo wiele straci na tym finansowo? To już nie te czasy, że rok w rok w czwórce znajdowały się MU, Chelsea, Arsenal i Liverpool i tylko tasowały końcową kolejność co sezon. Od kilku sezonów dołączył też do tego grona Tottenham, ostatnio również MC, a może ktoś jeszcze jest w stanie wkleić się na stałe do tego doborowego towarzystwa? Czy podopiecznych Manciniego stać na wywalczenie tytułu po wielu latach? Jak oceniacie Wyspiarski chrzest Villasa-Boasa w jego pierwszym sezonie za sterami Chelsea? Czy Liverpool po okresie posuchy jest w stanie wrócić do LM? No i co z tym Arsenalem? Po odejściu Fabregasa i Nasriego oraz klęsce w lidze z MU 2:8, dokonano wielu transferów last minute. Kto wg Was ma najmniejsze szanse na utrzymanie się w elicie?

Zapraszam do dyskusji!
CitizensFan Ćwierćfinalista
16.01.2012, 21:03
Newcastle gra świetnie, ale pierwsza czwórka będzie wyglądać tak: City,United,Tottenham, Chelsea. Arsenal za dużo wpadek, Newcastle też ma ich kilka, Liverpool dalej nie zza dobry. Wigan i Bolton na pewno sie nie utrzymają!
Manchester jest Niebieski, Madryt biały a Łódź czerwona!
pokepim Ćwierćfinalista
16.01.2012, 21:17
Moim zdanie pierwsza czwórka wyglądać będzie tak:
City, Tottenham, United, Chelsea. Arsenal po tym co zrobił w ostatnim okienku transferowym skazał się z góry na porażkę.
Podoba mi się gra Newcastle (Ben Arfa ^^). O Liverpoolu raczej nie ma co myśleć, to nie ten klub, który wygrywał z Milanem w LM, ehh szkoda.
¡Hala Madrid!
Morgan Administrator Forum
16.01.2012, 21:26
daj jeszcze Newcastle przed MU
pokepim Ćwierćfinalista
16.01.2012, 21:49
A napisałem, że w takiej kolejności? Daj spokój napinaczu, MANU jest świetnym klubem, tylko widać ty jako kibic tego klubu masz kompleksy.
¡Hala Madrid!
Kuba_^^ Ćwierćfinalista
16.01.2012, 22:01
No no, tylko nie ManU, bo się obrazimy z Morganem, misikiem, Lukkarem
16.01.2012, 22:03
Wiesz, krzyczysz na całe forum że City mistrz, więc domyśliłem się że to co podałeś to następująca kolejność na koniec sezonu i wątpię żeby było inaczej, ale niech Ci będzie MANU to w Legii grał. Tak tak, wygłupiłeś się i zaczynasz typowe gimbusowe gadanie o napinaniu i kompleksach. Nie mam ochoty brać w tym udziału Pogadamy jak napiszesz znowu coś konkretnego.
pokepim Ćwierćfinalista
16.01.2012, 22:06
http://www.devilpage.pl/biafra/blog/komentarze/26661/manu-kilka-liter-a-tyle-szumu/

Przeczytaj ostatni akapit . Nie trzeba robić z tego zamieszania. Wrzućcie na luz, przecież gdyby to bylo obraźliwe to bym tego nie stosował. Nikogo nie chce tu urazić.
Love pis i po.
Ostatnio zedytowany przez: pokepim, 16.01.2012, 22:12
¡Hala Madrid!
Fabio Moderator forum
16.01.2012, 22:09
Każdy kibic interesujący się piłką wie do czego odnosi sie ManU - każdy też znający historie tego zwrotu uzna ją za obraźliwą
RedDevil89 Ćwierćfinalista
17.01.2012, 02:33
Kuba_^^ napisał(a):No no, tylko nie ManU, bo się obrazimy z Morganem, misikiem, Lukkarem
Zapomniał o mnie ... A to lewacki skur....

Chyba oczywiste że majster będzie na Old Trafford... 20 tytuł na dwudziestolecie English Premier League.

Kiedy widze polskiego fana City trochę śmiać mi się chce...

Edit by Fabio: Red - rozumiem przyzwyczajenia ze starego forum, ale tutaj się chamujemy
Ostatnio zedytowany przez: Fabio, 17.01.2012, 10:54
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
Kuba_^^ Ćwierćfinalista
17.01.2012, 10:49
RedDevil89 napisał(a):Zapomniał o mnie ... A to lewacki skurwysyn
Lewaków nie wymieniam Przepraszam

City niestety wczoraj zdobyło 3 punkty z Wigan. Spodziewałem się jednak pogromu, oglądałem troszkę spotkania, Wigan miało okazje w ofensywie, lecz nie były one jakieś klarowne, żeby wyrównać, a ty bardziej myśleć o zwycięstwie.
17.01.2012, 11:35
Nie było opcji żeby miejscy stracili wczoraj punkty. Naprawdę musiała by się stać katastrofa, ale sie nie stała. Chociaż widok jak Dżeko i Aguero pudłowali z 3-4 metrów(!) był bezcenny Mając tak szeroką ławkę (śmiem stwierdzić, że to najrówniejsza ławka w Europie) to brak nawet trzech kluczowych graczy nie robi większej różnicy. To jest niesamowite.
art Ojciec chrzestny
17.01.2012, 12:17
Dokładnie, ale płakali co niektórzy gdy Toure nie mógł zagrać, jakby to była najważniejsza postać zespołu. Popatrzeć na zawodników we wczorajszym meczu to z czystym sumieniem większość trenerów w Europie chciałoby takich zmienników wystawić...
Chcieć a nie chcieć jest to samo. Nie chcieć, znaczy chcieć nie chcieć
17.01.2012, 12:38
A najlepsze jest gadanie że Mancini nie posiada jeszcze kompletnej kadry...
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
pokepim Ćwierćfinalista
17.01.2012, 14:35
Na ławce Realu i Barcelony siedzą mimo wsyzstko lepsi zmiennicy. Sanchez/Pedro, Higuain, Kaka, Callejon...
¡Hala Madrid!
17.01.2012, 15:10
Real jest w ogóle najcudowniejszy na świecie

Pisząc wyrównana ławka mam na myśli że każdy zawodnik na niej zasiadający jest w stanie zastąpić podstawowego gracza bez ubytku dla jakości gry, a Ty mi wymieniasz jednego(może dwóch) konkretnego gościa w całym tym zestawieniu i cośtam bączysz o lepszych zmiennikach.
Ostatnio zedytowany przez: Morgan, 17.01.2012, 15:12
Dawid04111 Zwycięzca grupy
17.01.2012, 15:22
No to może:
1. Arsenal
2. City
3. Utd
4. Chelsea

Nie no marzenia mnie poniosły, jak zobaczyłem że po 21 kolejkach w sezonie 97/98 arsanal miał tyle samo punktów, takie samo miejsce (czyli 5), podobne bramki, a na koniec ..... 1 miejsce

A realistycznie:
1. City
2. Utd
3. Tott
4. Arsenal )
http://pokelife.pl/?polec=324393 Polecam gre Pokemon Online :)
pokepim Ćwierćfinalista
17.01.2012, 15:30
Przecież podałem też przykład Barcelony, żeby nie być stronniczy .

Ale fakt Real ma taką ławkę, że zmiennicy są na tyle mocni, żeby wejść i nie osłabić gry.
¡Hala Madrid!
17.01.2012, 15:46
Spursi nigdy w życiu nie skończą na podium. Chelsea ich łyknie jeszcze przed kwietniem podejrzewam. Zresztą drugiego miejsca dla niebieskich Londyńczyków też bym nie wykluczał. Zwłaszcza że MU wyczynia w tym sezonie takie cuda że głowa mała.
Ostatnio zedytowany przez: Morgan, 17.01.2012, 15:48
pokepim Ćwierćfinalista
17.01.2012, 15:53
Realistycznie to bardziej skłaniałbym się ku temu co napisał Morgan
City
Chelsea/Utd
Utd/Chelsea
Tottenham
¡Hala Madrid!
Krasus Ćwierćfinalista
17.01.2012, 18:26
art napisał(a):Dokładnie, ale płakali co niektórzy gdy Toure nie mógł zagrać, jakby to była najważniejsza postać zespołu.
Bo to jest jedna z najważniejszych postaci zespołu.
pokepim Ćwierćfinalista
17.01.2012, 18:52
Tevez niedługo w PSG prawdopodobnie. BPL straci jednego z lepszych swoich napastników. Szkoda, że charakter mial taki...
¡Hala Madrid!
17.01.2012, 20:21
City majstra zdobędzie, Silva od dawna pokazuje geniusz, United drugie miejsce na pewno. Tottenham ma szanse na podium, to nie ten Tottenham co sezon temu, Chelsea za pewne baraże.. . Arsenal za dużo wpadek, Newcastle nieźle
pokepim Ćwierćfinalista
17.01.2012, 21:07
Newcastle zaskauje . Niby nikt nie przewidywał tego, a jednak. Demba ba i Ben Arfa (ten drugi ma skille 5* w Fifie xd)
¡Hala Madrid!
boixon nois Ćwierćfinalista
17.01.2012, 22:18
CitizensFan napisał(a):City majstra zdobędzie, Silva od dawna pokazuje geniusz, United drugie miejsce na pewno. Tottenham ma szanse na podium, to nie ten Tottenham co sezon temu, Chelsea za pewne baraże.. . Arsenal za dużo wpadek, Newcastle nieźle
z tym się zgodze choć MU nie lekceważ
bicho
18.01.2012, 00:32
CitizensFan napisał(a):United drugie miejsce na pewno.
W futbolu nic nie jest "Na pewno"
Ostatnio zedytowany przez: RedDevil89, 18.01.2012, 00:33
Bill Półfinalista
18.01.2012, 19:54
Teraz zaczyna nam się ostry terminarz. Jeśli wypadniemy po nim przyzwoicie to powinniśmy skończyć w top4 .

Co do majstra to wątpię, żeby City odpuściło fotel lidera :<

1.City
2. United
3.Tottenham
4.Arsenal

Nie wiesz co zrobić z piłką? Oddaj ją przeciwnikowi, niech on się martwi.
19.01.2012, 06:57
Bill, no nie wiem, Arsenal z taki wpadkami na czwartym?
Piorun Półfinalista
19.01.2012, 10:04
1. Manchester United
2. Manchester City
3. Tottenham Hotspur
4. Arsenal Londyn

Będziemy się teraz bawili w suche typowanie, a raczej strzelanie pierwszej czwórki? Jakieś argumenty poproszę dlaczego ma to wyglądać tak, a nie inaczej wg Ciebie /Patrick
Ostatnio zedytowany przez: Patrick, 19.01.2012, 12:52
Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! And the Reds go marching on, on, on.
piotrem900 Uczestnik LM
19.01.2012, 11:53
1MU
2City
3Chelsea
4Tottenham

j/w /Patrick
Ostatnio zedytowany przez: Patrick, 19.01.2012, 12:54

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji