[Zablokowany] Premier League 2011/12
Kuba_^^ Ćwierćfinalista
04.05.2012, 16:12
Również nie przypominam sobie, kiedy ostatnio City walczyło o tytuł (oczywiście nie licząc tego sezonu, bo w zeszłym to jeszcze nie liczę). Tak samo Newcastle, które jeszcze jeszcze nie tak dawno grało w The Championship.
RedDevil89 Ćwierćfinalista
04.05.2012, 16:52
Newcastle akurat w latach bodajże 90-ych walczyło o tytuł z nami zresztą bezskutecznie.
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
naimadkolo Triumfator
04.05.2012, 18:52
Do tamtego grona warto dorzucić zapomniane już Leeds United
Kuba_^^ Ćwierćfinalista
05.05.2012, 01:17
RedDevil89 napisał(a):Newcastle akurat w latach bodajże 90-ych walczyło o tytuł z nami zresztą bezskutecznie.
Owszem, wiem, że takie coś miało miejsce. Nie wiedziałem, że kolega wybiega marzeniami aż tak daleko.

Co do Leeds... cholernie brakuje mi tej ekipy w Premiership.
Ostatnio zedytowany przez: Kuba_^^, 05.05.2012, 01:17
TheFanFootball Półfinalista
05.05.2012, 01:27
Kuba_^^ napisał(a):
RedDevil89 napisał(a):Newcastle akurat w latach bodajże 90-ych walczyło o tytuł z nami zresztą bezskutecznie.
Owszem, wiem, że takie coś miało miejsce. Nie wiedziałem, że kolega wybiega marzeniami aż tak daleko.

Co do Leeds... cholernie brakuje mi tej ekipy w Premiership.
A mi Cardiff. No i troszkę Leeds&West Ham.
KanonierGJ Zasłużony w serwisie
06.05.2012, 21:22
Co do MC to swietnie grali caly sezon ,dwa zwyciestwa z MU w lidze. Tegoroczne mistrzostwo pod wzgledem to jak graja jak najbardziej im sie nalezy ale patrzac jak do tego doszli w ostatnich latach to juz nie za bardzo. Chelsea i MC pokazuja jak pieniedzmi mozna zdobyc niemal wszystko. Nie liczy sie historia i budowanie klubu wiele lat ,tylko dobry sponsor ,ktory chce sie pobawic.
VeBpl Triumfator
06.05.2012, 21:37
KanonierGJ napisał(a):Co do MC to swietnie grali caly sezon ,dwa zwyciestwa z MU w lidze. Tegoroczne mistrzostwo pod wzgledem to jak graja jak najbardziej im sie nalezy ale patrzac jak do tego doszli w ostatnich latach to juz nie za bardzo. Chelsea i MC pokazuja jak pieniedzmi mozna zdobyc niemal wszystko. Nie liczy sie historia i budowanie klubu wiele lat ,tylko dobry sponsor ,ktory chce sie pobawic.
Powiedział fan Arsenalu

Jeśli City zachowa formę to i w Lidze Mistrzów mogą walczyć bardzo długo .
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
Xavi87 Zwycięzca grupy
06.05.2012, 23:29
VeBpl napisał(a):
KanonierGJ napisał(a):Co do MC to swietnie grali caly sezon ,dwa zwyciestwa z MU w lidze. Tegoroczne mistrzostwo pod wzgledem to jak graja jak najbardziej im sie nalezy ale patrzac jak do tego doszli w ostatnich latach to juz nie za bardzo. Chelsea i MC pokazuja jak pieniedzmi mozna zdobyc niemal wszystko. Nie liczy sie historia i budowanie klubu wiele lat ,tylko dobry sponsor ,ktory chce sie pobawic.
Powiedział fan Arsenalu

Jeśli City zachowa formę to i w Lidze Mistrzów mogą walczyć bardzo długo .
Też tak myśle bo jak widać relacje tych zawodników są coraz lepsze i nie długo coś czuje MC będzie się bardzo liczyć na arenie Europejskiej .
Trzej królowie wielkich miast Śląsk , Wisełka , Lechia Gdańsk
sarika Uczestnik LM
13.05.2012, 17:17
Bardzo ładnie proszę, aby ktoś mi wyjaśnił na jakiej zasadzie jest wylaniany zwycięzca Premiership. Nie mogę jakoś ogarnąć tego, że United i City mają po tyle samo punktów, z czego United ma więcej wygranych meczów wyjazdowych, a to City wygrywa -.-
I przepraszam od razu, że zadaję pytanie, za które większość z was złapie się za głowe i zapyta "jak można czegoś tak oczywistego nie wiedzieć", ale sęk w tym, ze do tej pory nie interesowałam się ligą angielską i jakoś nie mogę sama dojść do logicznego sensu tej tabeli.
Także, jeszcze raz, ładnie proszę, aby ktoś mnie w tym temacie oświecił
macabreanger Uczestnik LM
13.05.2012, 18:16
Shitty City mają lepszy bilans bramkowy i to im daje przewagę, ale masz rację. Ta tabela jest pozbawiona logicznego sensu. Ale nie rozwinę myśli, bo będzie, że wylewam żale.
Jak się żyje w wesołym miasteczku, nie sposób powstrzymać się od śmiechu.
Kuba_^^ Ćwierćfinalista
13.05.2012, 18:21
W ligach liczy się, albo bilans bramek, albo bezpośrednie starcie. W dwóch kwestiach United było słabsze i nie ma co się nad tym użalać.

Cały czas twierdzę, że City tego tytułu nie wygrało, tylko został ten tytuł podarowany przez United. Dwie porażki w bezpośrednich starciach, przegrana z Blackburn na własnym stadionie i przede wszystkim przepiękne 4:4 z Evertonem.

Niepotrzebnie dzisiaj tylko te thrillery, bo człowiekowi przez jakąś chwilę odżyły nadzieje...
13.05.2012, 18:38
Ale może ta rywalizacja z City wyjdzie nam na dobre. W tym sezonie United zdobyło 9 pkt-ów więcej niż w poprzednim, a taka porażka bilansem bramkowym może jeszcze bardziej zmotywować nasze Diabełki, no i Fergusona w letnim okienku transferowym.

Mnie tam bardziej szkoda tych frajersko oddanych punktów, niż dwóch porażek z City. Wiadomo, derby, przegrane bolały, ale bardziej szkoda strat w między innymi tych meczach, które wymieniłeś, Kuba. Jeszcze dorzuciłbym porażkę z Wigan.

Mimo wszystko przyjemnie było czuć się mistrzem 10 minut przed końcem ligi. Ale i dlatego ból większy...
EduNar Uczestnik LM
13.05.2012, 18:44
Gratki dla City. Szkoda mi Boltonu bo chciałem żeby się utrzymali a QPR spadli. Życzę jak najszybszego powrotu do Premier League Boltonowi.
Kuba_^^ Ćwierćfinalista
13.05.2012, 18:53
macabreanger napisał(a):Ale może ta rywalizacja z City wyjdzie nam na dobre. W tym sezonie United zdobyło 9 pkt-ów więcej niż w poprzednim, a taka porażka bilansem bramkowym może jeszcze bardziej zmotywować nasze Diabełki, no i Fergusona w letnim okienku transferowym.
Ja właśnie się obawiam, że to naszemu drogiemu Fergusonowi zaślepi oczy. Zresztą nie wiem czy oficjalnie, czy nie, powiedział, że nie przewiduje wielkich rewolucji i przeprowadzi jeden, może dwa transfery. A patrząc na naszą kadrę ja tu widzę trzy transfery, które być muszą, a nie, że "może". Lewy obrońca (Baines
13.05.2012, 19:48
Też to słyszałem, więc raczej oficjalnie to ogłosił. Przydałby się też rozgrywający, chyba(zobaczymy, jak się potoczy rozwój Chicharito i przede wszystkim Welbecka, Berbatowa i Owena nie liczę) napastnik, może prawy obrońca.

Po prostu Fergie musi się zatroszczyć o kogoś, kto pociągnie zespół w trudnych chwilach, a w tych lepszych da ten genialny błysk godny najlepszego klubu w Anglii. Rooney nie zawsze umie to zrobić, choć oczywiście dość dużo już dojrzał do podobnej roli. Ale musi mieć z kim ciągnąć Man Utd. Ale mimo wszystko nie sądzę, żeby trafiła do nas jakaś gwiazda. Liczę chociaż na Eriksena lub kogoś jego pokroju.
Adi Ćwierćfinalista
13.05.2012, 19:58
Co by nie mówić, City strzeliło najwięcej bramek, najmniej straciło, wygrali z najgroźniejszym rywalem do tytułu United dwa razy. Skład mają jak dla mnie najmocniejszy i wygrali po prostu. Jednak, ja bym wprowadził ograniczenia płacowe, coś na wzór NBA, może wtedy wreszcie, nie znaczyły by tyle te "szejkowe" pieniądze. O Arsenalu nie będę nic pisał, bo nie ma sensu. Jedyne wyróżnienie to Robin van Persie, który zdobył tytuł najlepszego zawodnika sezonu, marne to pocieszenie jednak. Jeżeli chodzi o spadkowiczów to szkoda mi trochę Boltonu, ale ktoś spaść musiał.
Ostatnio zedytowany przez: Adi, 13.05.2012, 19:59
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Morgan Administrator Forum
14.05.2012, 18:50
W przypadku MU jest pewna śmieszność - Prawie wszyscy gracze ofensywni są piłkarzami uwielbiającymi grać szybko i kombinacyjnie ale nie mogą tego wykorzystać bo linia środkowa (najważniejszy sektor boiska przy takiej grze !) jest drewniania jak Puszcza Kampinoska. Do tego dochodzi świetny egzekutor kapitalnie grający na linii spalonego, który nie dostał ani jednej prostopadłej piłki w sezonie. To jest koszmar jakiś. W kwestii tego, że rewolucji nie potrzeba w zupełności z Fergusonem się zgadzam - bo i po co ? Od dawna powtarzam, że tej drużynie brakuje w zasadzie dwóch trybików żeby maszyna zaskoczyła jak trzeba. Więc uważam, że trzy (w porywach cztery) przemyślane transfery załatwią sprawę NA LATA. Tylko trzeba się wykosztować odrobinę. Cyrk na kółkach wygrał bo wygrał. Ktoś wygrać musiał a MU najwidoczniej nie bardzo miało na to ochotę oddając derby na Etihadach bez walki.
Cichyfx Legenda
14.05.2012, 20:13
Dla Unieted ten sezon ligowy to i tak sukcesz biorąc pod uwagę jaki mają skład zwłaszcza środek który zostawię bez komentarza i ilość kontuzji.
Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D
RedDevil89 Ćwierćfinalista
14.05.2012, 22:35
Morgan napisał(a):W przypadku MU jest pewna śmieszność - Prawie wszyscy gracze ofensywni są piłkarzami uwielbiającymi grać szybko i kombinacyjnie ale nie mogą tego wykorzystać bo linia środkowa (najważniejszy sektor boiska przy takiej grze !) jest drewniania jak Puszcza Kampinoska. Do tego dochodzi świetny egzekutor kapitalnie grający na linii spalonego, który nie dostał ani jednej prostopadłej piłki w sezonie. To jest koszmar jakiś. W kwestii tego, że rewolucji nie potrzeba w zupełności z Fergusonem się zgadzam - bo i po co ? Od dawna powtarzam, że tej drużynie brakuje w zasadzie dwóch trybików żeby maszyna zaskoczyła jak trzeba. Więc uważam, że trzy (w porywach cztery) przemyślane transfery załatwią sprawę NA LATA. Tylko trzeba się wykosztować odrobinę. Cyrk na kółkach wygrał bo wygrał. Ktoś wygrać musiał a MU najwidoczniej nie bardzo miało na to ochotę oddając derby na Etihadach bez walki.
Morganałke dobrze prawi do momentu... Mowy o trzech-czterech transferach. To zapewne w oczach byłaby rewolucja,której szef nie chce. Osobiście nie wierzę w transfery kogoś kto z miejsca wniesie jakość do naszej gry. Chodzi tu zarówno o środek pola jak i lewą obronę. Spodziewałbym się raczej jakiś smarkaczy perspektywicznych lub szrotu pokroju Bebe, Manucho i innych tego typu wynalazków. Trzeba pozbyć się graczy po prostu już zbędnych. Myślę tu o Parku, Owenie, Machedzie(Tak nie wierzę w rozwój tego gościa). Problem w tym, że nie najlepiej jest też z naszym sztabem szkoleniowym. To że Ferguson nie był Von Mansteinem futbolu wiemy nie od dziś. Gorzej, że jego asystent przypomina bolszewickiego oficera nie umiejącego czytać map a biorącego się za dowodzenie dywizjami. Szczególnie mocno widać to w ważnych meczach wymagających sprytu taktycznego, umożliwiającego nadrobienie jakiś braków.

Jeszcze jedno odnośnie sezonu. Emocje opadły i mogę stwierdzić jedno... Manchester City nie jest tak wspaniały jak myśli gimbaza tego forum. Mało tego przy nakładach na drużynę oraz kadrze jaką posiada wypada to blado. City nie oderwało się na koniec nawet na punkcik od United i nawet tłumaczenie sobie, że wygrali oba derbowe mecze nic nie znaczą. City wygląda wręcz żałośnie przy tym co robiła Chelsea za Romka a potrzebowaliśmy zaledwie dwóch sezonów na detronizację klubu, który miał dominować przez lata. Wniosek z tego taki, że przy przemyślanym i dobrze zorganizowanym lecie, król wróci na tron czyli tam gdzie jego miejsce.
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
Morgan Administrator Forum
15.05.2012, 00:24
RedDevil89 napisał(a):Morganałke dobrze prawi do momentu... Mowy o trzech-czterech transferach. To zapewne w oczach byłaby rewolucja,której szef nie chce.
No nie do końca. Stary mówił właśnie o takiej ilości graczy których chce dołączyć do zespołu tego lata więc myślę, że schemat myślenia mamy podobny. Natomiast pytaniem jest czy personalia też się w tej kwestii zgrają.
ChicharitoMU Zwycięzca grupy
15.05.2012, 13:40
Ja licze na transfer Hazarda do MU to byłby strzał w dziesiątke.Oby nie wybrał kasy jak Nasri tylko historie i piękny klub.
friko Triumfator
15.05.2012, 20:02
Samir nie wybrał pieniędzy, tylko drogę do rozwoju. Zrozumcie to wreszcie.
pyk
15.05.2012, 22:16
friko napisał(a):Samir nie wybrał pieniędzy, tylko drogę do rozwoju. Zrozumcie to wreszcie.
Za rok bedzie na lawce po tym jak MC znow kupi pare gwiazd. Dobry rozwoj siedzenia.
15.05.2012, 22:22
KanonierGJ napisał(a):
friko napisał(a):Samir nie wybrał pieniędzy, tylko drogę do rozwoju. Zrozumcie to wreszcie.
Za rok bedzie na lawce po tym jak MC znow kupi pare gwiazd. Dobry rozwoj siedzenia.
Zazdrościsz że tam odnosi sukcesy? O ile wiem Piłkarz to Zawód, a wieć zarobek. Piłkarzem nie jest się 60 lat czy ile, tylko max 20.. Więc chcę jak najwięcej zarobić, to normalne.
friko Triumfator
16.05.2012, 01:17
No zazdroszczę. Zawsze marzyłem o sukcesach i hejtuję zwycięzców.
pyk
20.05.2012, 09:58
Dzieki Chelsea ,Tottenham nie zagra w LM ,haha! Ciekawe ilu pilkarzy stamtad ucieknie ,Modric,Bale moze Walker?
Bill Półfinalista
20.05.2012, 13:26
Przecież w tym sezonie też nie grał haha!
Nie wiesz co zrobić z piłką? Oddaj ją przeciwnikowi, niech on się martwi.
20.05.2012, 17:45
Ale teraz miał szansę, i dlatego na 90% podobno odejdzie Modrić i Bale.

@Edit:
friko napisał(a):No zazdroszczę. Zawsze marzyłem o sukcesach i hejtuję zwycięzców.
Pisałem to do Kanoniera, nie do ciebie.
Ostatnio zedytowany przez: TheFanFootball, 20.05.2012, 17:47
Arthas Uczestnik LM
21.05.2012, 16:01
Bill napisał(a):Przecież w tym sezonie też nie grał haha!
Nie grał, ale był jasno postawiony cel - dostać się do Ligi Mistrzów. Cel nie został osiągnięty, więc jest możliwość, że zespół się rozsypie - kluczowi piłkarze nie będą chcieli przedłużyć umów, co będzie zmuszało zarząd do sprzedaży, póki można będzie na nich coś zarobić.
Bill Półfinalista
30.06.2012, 01:10
Arthas napisał(a):Nie grał, ale był jasno postawiony cel - dostać się do Ligi Mistrzów. Cel nie został osiągnięty, więc jest możliwość, że zespół się rozsypie - kluczowi piłkarze nie będą chcieli przedłużyć umów, co będzie zmuszało zarząd do sprzedaży, póki można będzie na nich coś zarobić.

w sumie cel został w połowie osiągnięty, bo było top4 na koniec, a tego, że Chelsea może wygrać Ligę Mistrzów nikt na początku sezonu nie brał pod uwagę. Tak czy inaczej tylko Modric odchodzi latem, Bale - właśnie przedłużył umowę do 2016 roku, a Walker do 2017. Dodatkowo wygląda na to, że barwy klubowe coś dla nich znaczą

Także na razie wszystko wzkazuje na to, że plan rozsypki zespołu nie wypalił.
Ostatnio zedytowany przez: Bill, 30.06.2012, 01:11
Nie wiesz co zrobić z piłką? Oddaj ją przeciwnikowi, niech on się martwi.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji