[Zablokowany] Primera Division 2011/12
Patrick Redaktor
11.01.2012, 19:49
Tradycyjnie już ostatnio dwa pierwsze miejsca na koniec sezonu możemy przypisać Barcelonie i Realowi. Tylko pytanie w jakiej kolejności tym razem? Mourinho, który podczas swojego pierwszego sezonu w Hiszpanii przegrał wszystkie najistotniejsze batalie z Katalończykami zapowiedział, że w obecnym sezonie chce im odebrać wszystko co tylko można. Czy wg Was jest to możliwe? Poza tym kiedy w końcu walka o mistrzostwo Hiszpanii nie będzie ograniczała się do jedynie dwóch drużyn, czy w ogóle można to w najbliższym czasie zmienić? Kto Waszym zdaniem zajmie kolejne miejsca premiowane uczestnictwem w LM i LE? Kto w tym sezonie najprawdopodobniej pożegna się z elitą?

Zapraszam do dyskusji!
VeBpl Triumfator
16.01.2012, 19:46
W lidze Real Madryt jest faworytem . Nie traci punktów ze słabszymi , a to dzięki taktyce . Nie spycha ich w pole karne , pozwala na kontry przez co sami mogą wyprowadzić , lecz zakończoną golem .
3 miejsce to Valencia , chyba bez problemów , choć przed sezonem liczyłem , że powalczy o to miejsce Malaga , Bilbao , Sevilla , Espanyol . Oczywiście walczą , ale ciężko będzie dogonić ekipę z Valenci .

Do drugiej ligi spadnie Saragossa i bardzo szkoda , że Żółta łódź podwodna ma taki słaby sezon , porównując do poprzedniego .
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
pokepim Ćwierćfinalista
16.01.2012, 19:52
Co do tego, że Real nie spycha ich w pole karne to się nei zgodzę. Oczywiście, że spycha, chociażby w ostatnim meczu z Mallorcą.
¡Hala Madrid!
CitizensFan Ćwierćfinalista
16.01.2012, 21:06
Ja chce, żeby ta liga powróćiła do dawnej świetność, a nie, Real i Barca walczą o mistrza, i tyle....
Manchester jest Niebieski, Madryt biały a Łódź czerwona!
pokepim Ćwierćfinalista
16.01.2012, 21:14
Ale to nie możliwe przy obecnym podziale zysków z transmisji, Z resztą to zawsze było tak, że Real był bogatym klubem, a pozostałe mniej, a teraz przychodzi kryzys i tylko najbogatsi przetrwali. Dlatego też La Liga straciłą swój smak.
Wystarczy zobaczyć na Super Depo... Spadek, a kiedyś tak chętnie urywali punkty innym.
¡Hala Madrid!
VeBpl Triumfator
16.01.2012, 22:10
CitizensFan nie chcę pisać kto w Anglii walczy o mistrza ...
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
boixon nois Ćwierćfinalista
16.01.2012, 22:15
ale już może za rok następny arabski klub włączy się do walki o pierwsze miejsce
bicho
pokepim Ćwierćfinalista
16.01.2012, 22:15
Jaki arabski?
¡Hala Madrid!
Sowa Ćwierćfinalista
16.01.2012, 22:29
Malaga i Getafe.
Ostatnio zedytowany przez: Sowa15, 16.01.2012, 22:29
pokepim Ćwierćfinalista
16.01.2012, 22:32
No to są hiszpańskie kluby, w których większośc udziałów kupili arabscy inwestorzy.
Malaga być może się włączy. Na pewno w najbliższym okienku się wzmocni.
Chociaż ja wolałbym, żeby to Valencia, Sevilla, Athletic Bilbao walczyli o lige...
¡Hala Madrid!
Sowa Ćwierćfinalista
16.01.2012, 22:41
Valencia brak hajsu, Bilbao to samo, oni są straceni na zawsze, Sevilla będzie przebudowywać skład bo kontrakty się kończą, Atletico będzie dalej się kopać po głowie, tylko Malage widzę.
pokepim Ćwierćfinalista
16.01.2012, 22:43
Valencia brak hajsu, wiadomo. Z tego powodu sprzedali takie perełki jak Silva i Mata. Villa za 40m do Barcy poprawił ich sytuacje, ale czy na tyle wystarczająco?
Bilbao to legenda ligi. Atletico sprzedało wszystko co miało, to o czym my mówimy.
¡Hala Madrid!
VeBpl Triumfator
17.01.2012, 19:41
Pamiętajcie , że Bilbao nie kupuje graczy .
Sowa Ćwierćfinalista
17.01.2012, 21:59
Kupuję, ale tylko i wyłącznie Basków.
boixon nois Ćwierćfinalista
17.01.2012, 22:13
Lwy z san mames to jedyny baskijski klub tak surowo przestrzegający starych tradycji tzn nikt z poza rodziny euskadi , fakt ze obecnie nie wiedzie im się najlepiej ale niema co narzekać to wspaniały klub z tradycjami
a co do Malagi to obstawiam że już w sezonie 2012 2013 będzie w pierwszej czwórce a w następnych latach kto wie może powalczy o LA LIGA
bicho
DaRoMu ! Półfinalista
21.01.2012, 21:57
Dziwne że Bilbao kupuje piłkarzy Basków
Pietia1985 Zwycięzca grupy
23.01.2012, 22:09
Osobiście Bilbao bym nie przekreślał w tym sezonie, o czwartą pozycję na pewno powalczą. Mają w tym sezonie świetnego trenera, Marcelo Bielsa wykonuje tam świetna pracę. Valencia 3 miejscówki raczej nie odpuści i na pewno sprawi nie mały kłopot Barcelonie i Realowi. A jeśli chodzi o dwa pierwsze miejsca, to jestem pewny, że obie drużyny na pewno pkty będą tracić. Mam nadzieję, że wszystko się rozstrzygnie w ostatnich kolejkach, że będzie walka do samego końca. Oczywiście liczę na Barce.
VeBpl Triumfator
23.01.2012, 22:21
Pietia1985 napisał(a):Osobiście Bilbao bym nie przekreślał w tym sezonie, o czwartą pozycję na pewno powalczą. Mają w tym sezonie świetnego trenera, Marcelo Bielsa wykonuje tam świetna pracę. Valencia 3 miejscówki raczej nie odpuści i na pewno sprawi nie mały kłopot Barcelonie i Realowi. A jeśli chodzi o dwa pierwsze miejsca, to jestem pewny, że obie drużyny na pewno pkty będą tracić. Mam nadzieję, że wszystko się rozstrzygnie w ostatnich kolejkach, że będzie walka do samego końca. Oczywiście liczę na Barce.
Nie zgodzę się z tobą .
Trochę mnie zdziwił Bielsa , że nie cofnął po golu na 1-0 , mógł grać z kontry a piłkarze jednak grali jak by przegrywali 0-5 .

Valencia 3 miejsce myślę , że spokojnie ale na pewno nie będzie walczyć o miejsca jeden i dwa . Spójrz ile w tym momencie traci punktów .

I co do ostatniego zdania również wątpię by tak było . Real gra dobrze , a nawet świetnie przeciwko słabszym rywalom , nie traci punktów . Tak , wiem . Wystarczy jedna porażka Realu + porażka na Camp Nou i Barca wyprzedza w tabeli , ale czy sami mistrzowie Hiszpanii nie zgubią gdzieś punktów ? ...
23.01.2012, 23:02
Dlatego napisałem, że obie drużyny stracą punkty, Wątpię, że jest możliwe wygrać wszystkie mecze do końca sezonu, pamiętajmy o tym, że obie drużyny grają w międzyczasie w LM, a tam mecze do łatwych nie należą. Zasadnicze pytanie to kto straci więcej punktów, tutaj na pewno nawet remis będzie miał wielkie znaczenie. Co do Bielsy, ja mu się nie dziwię. Chciał wygrać ten, pierwsza bramka padła w 13 minucie i raczej ciężko byłoby się bronić cały mecz. Real z cała pewnością sforsowałby obronę i coś strzelił. Bielsa postawił wszystko na jedną kartę, raczej liczył na druga bramkę, okazje do jej strzelenia były. Ale to jest wyłącznie tylko moje zdanie
wwesvr Uczestnik LM
24.01.2012, 14:50
Jeżeli Real utrzyma swoje tempo to jedyny mecz jaki by mógł przegrać to z Barceloną.
Zapraszam serdecznie do gry League of Legends. http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f2dd5c323b36432772244
ArronRM Uczestnik LM
24.01.2012, 16:45
Miejmy nadzieje ze utrzyma i koniec sezonu bd dla nas ale nie tylko po wygranych ze slabszymi, lecz przez postawienie sie barcy i wygraniu z nimi
Viva los Blancos !
VeBpl Triumfator
25.01.2012, 15:14
Real ma kadrę bardzo mocną . Varane , Granero , Callejon i inni , którzy mogą dać odpocząć tym ,, lepszym " a sami wygrywać mecze w La Liga .
ArronRM Uczestnik LM
25.01.2012, 15:21
No tak, ale to mlodzi zawodnicy jeszcze troche musza pograc ; d
Viva los Blancos !
VeBpl Triumfator
25.01.2012, 17:02
Ale Varane to naprawdę bardzo dobry obrońca . Chyba najlepszy na tą pozycje u Królewskich .
ArronRM Uczestnik LM
25.01.2012, 18:37
Varane to bardzo dobry obrońca ale zdarzają mu się błędy co pokazał mecz z Bilbao. Widać, że świetny obrońca z niego będzie oby więcej takich
Ostatnio zedytowany przez: Fabio, 25.01.2012, 19:03
Viva los Blancos !
VeBpl Triumfator
25.01.2012, 19:56
Ojej ArronRM , i najlepszym obrońcom się zdarzają pomyłki
Fabio Moderator forum
25.01.2012, 19:58
Pogadali? No to wracamy do tematu
VeBpl Triumfator
25.01.2012, 20:26
Fabio napisał(a):Pogadali? No to wracamy do tematu
Fabio , ja na temat pisałem z ArronRM w końcu o dwóch hiszpańskich klubach , w temacie o tej właśnie lidze .
Fabio Moderator forum
25.01.2012, 20:28
Wiem Luz w majtach chłopaki Lepiej mi powiedzcie czy Pepe został zawieszony za ostatnie incydenty czy też nie, bo jakoś żadnych informacji na ten temat nie widziałem
25.01.2012, 20:41
Nie został i raczej nie zostanie, niestety to Hiszpania a nie Anglia. Ale nic straconego, pewny kibic Barcy założył mu sprawę hehe.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji