[Zablokowany] Primera Division 2011/12
Fabio Moderator forum
25.01.2012, 20:49
Pietia1985 napisał(a):Nie został i raczej nie zostanie, niestety to Hiszpania a nie Anglia. Ale nic straconego, pewny kibic Barcy założył mu sprawę hehe.
Żenada.. Widać ewidentnie, że zrobił to specjalnie.. Oby dzisiaj obyło się bez takich incydentów!
VeBpl Triumfator
25.01.2012, 20:52
Nadepnięcie jak dla mnie i dla wielu specjalne na boisku można porównać z uderzeniem w twarz na ulicy .
I mam pytanie czy za uderzenie kogoś jest kara , może być odszkodowanie ? Wydaję mi się , że jeśli policja była by na miejscu coś by mogła zrobić , tak więc dziwne , że nie można nic zrobić temu piłkarzowi .
CO do kibica , który oskarżył Pepe , nie sądzę by coś osiągnął .

A za godzinę mecz , nawet nie piszę jaki .
Jakie prognozy ? Myślę , że zobaczymy mecz podobny do półfinału Ligi Mistrzów z poprzedniego roku gdzie grali na Camp Nou , lub Barca jeszcze bardziej zdominuje Real .
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
ProJAjoker Zwycięzca grupy
05.03.2012, 20:49
10 punktow różnicy tak zaczne. Jak dla mnie Barca stała się zbyt oczywista dla innych. Piłkarze też się już tak nie angażują. Chyba już nikt z Barcy nie wierzy w wygranie Ligi. Tera zaangażują się w LM. (oby, Bayer to nie jest dla nich rywal z którym by przegrali, chociaż przegrali z Osasuną).
boixon nois Ćwierćfinalista
05.03.2012, 23:56
no zobaczymy co się stanie Barcelona odwołuję sie do głównej federacji arbitrów w sprawie złego sędziowania w tym sezonie
bicho
Fabio Moderator forum
06.03.2012, 00:15
boixon nois napisał(a):no zobaczymy co się stanie Barcelona odwołuję sie do głównej federacji arbitrów w sprawie złego sędziowania w tym sezonie
A co nie dostają miliona sytuacji z których mogą strzelić bramkę czy poprostu aktorstwo ostatnio gorzej im wychodzi?
Beckham23 Ćwierćfinalista
06.03.2012, 00:42
Mourinho za powiedzenie prawdy o sedziach dostal 5 meczy zawieszenia A Barcelona pewnie dostanie Mistrza bez gry
RedDevil89 Ćwierćfinalista
06.03.2012, 01:48
Ojej biedną Barcelonę oszukują konfidenty kastylijskie... W sumie powinni za to Realowi 15 pkt zabrać i Mourinho zawiesić do końca sezonu. No i oczywiście na zaś złożyć apelację do UEFA, że ich sędziowie oszukają w nadchodzących meczach Ligi Mistrzów.
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
Adidas Zwycięzca grupy
06.03.2012, 07:26
Nie przesadzajcie, Ty to boixon nois dowaliłeś do pieca. Że zgłosisz to, czemu nie zgłaszałeś takie coś gdy Barca wygrywała przez arbitrów Ligę Mistrzów i to aż 3 razy. Więc ludzie rozmawiajmy obiektywnie a nie ślepo zapatrzeni w swój ulubiony klub!)
Widzew Łódź z Madryckim Realem w sercu!:)
dandel Zwycięzca grupy
06.03.2012, 15:25
skąd w ogóle boixon nois wziąłeś taka informacje bo ja o tym nie słyszałem, podaj jakieś źródło.
Krasus Ćwierćfinalista
06.03.2012, 16:33
Czekam co powie pokepimp
dandel Zwycięzca grupy
06.03.2012, 16:36
To jest jakiś wymysł boixosa, wiem, że są tam jakieś problemy z ostatnią kartkę Pique i Barcelona wysłała odwołanie ale zdanie boixosa to jest ewidentnie jego wymysł
VeBpl Triumfator
09.03.2012, 16:53
Barcelona zgłosiła odwołanie do federacji sędziów w sprawie kartki dla Pique , apelacja została odrzucona .

Cieszy mnie , że hiszpańskie kluby tak sobie radzą . Nie chodzi tu o Ligę Mistrzów bo mogło być lepiej , głównie cieszę się z tego , że są bardzo duże szanse na 3 kluby w ćwierćfinale Ligi Europy .
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
pokepim Ćwierćfinalista
09.03.2012, 19:38
VeBpl napisał(a):Barcelona zgłosiła odwołanie do federacji sędziów w sprawie kartki dla Pique , apelacja została odrzucona .

Cieszy mnie , że hiszpańskie kluby tak sobie radzą . Nie chodzi tu o Ligę Mistrzów bo mogło być lepiej , głównie cieszę się z tego , że są bardzo duże szanse na 3 kluby w ćwierćfinale Ligi Europy .
Dokładnie La Liga, w tej chwili to co prawda nie jest konkurencyjna "domowo", ale na arenie międzynarodowej pokazuje, że jest jedna z dwóch najlepszych, jak nie ta najlepsza .

boixon nois napisał(a):no zobaczymy co się stanie Barcelona odwołuję sie do głównej federacji arbitrów w sprawie złego sędziowania w tym sezonie

No tak, barcelona odwołuje się od tego, że sędziowie sędziują na jej nie korzyść.
A co było tak przepraszam nawet nie dawno z Atletico? Albo z Milanem w LM?
Ostatnio zedytowany przez: pokepim, 09.03.2012, 19:40
¡Hala Madrid!
Adidas Zwycięzca grupy
09.03.2012, 20:28
W Hiszpanii jest najwięcej błędów, oraz w naszej skromnej T-Mobile Ekstraklasie:-(
pokepim Ćwierćfinalista
09.03.2012, 20:30
Adidas napisał(a):W Hiszpanii jest najwięcej błędów, oraz w naszej skromnej T-Mobile Ekstraklasie:-(
Pod jakim względem? Chodzi Ci o podział pieniędzy? Fakt...
¡Hala Madrid!
Adidas Zwycięzca grupy
09.03.2012, 23:52
Chodzi mi o najwięcej błędów sędziowskich.
pokepim Ćwierćfinalista
14.03.2012, 17:37
Adidas napisał(a):Chodzi mi o najwięcej błędów sędziowskich.
A tak to też prawda, lecz nie zapominajmy, że w LM nie sędziują tylko sędziowie z Hiszpanii, a mimo tego poziom sędziowania w LM jest mimo wszystko gorszy...
Ostatnio zedytowany przez: pokepim, 14.03.2012, 17:37
¡Hala Madrid!
Robashenko Zwycięzca grupy
25.03.2012, 13:17
To ja może coś skrobnę.
Sytuacja w Primera Division zmieniła się w ciągu tygodnia rzekłbym diametralnie dla mnie, kibica Barcelony. Jeszcze pare dni temu miałem nikłą nadzieje na korzystny rezultat dla Dumy Katalonii na koniec sezonu. Przy 10 punktach przewagi Realu i przy ich formie widziałem już sytuacje, w której Barcelona do maja nie zmieni swojego miejsca na podium. Najbardziej bolesny był remis z Espanyolem, gdyż wynik tego meczu miał dużo większe znaczenie niż następny remis z Villarrealem czy późniejsza porażka z Osasuną.
Jednak na chwile obecną, gdy Królewskim przytrafiły się dwie, nazwijmy to wpadki, ponownie uwierzyłem w mistrza. Gdy przewaga punktowa zmniejszyła się do 6 oczek, a przed nami jeszcze Gran Derbi i to na Camp Nou nie widze nawet tak dużej przepaści. Teraz optymistycznie widzę już tylko 3 punkty przewagi Realu.
Do końca sezonu zostało jeszcze 8 kolejek, co daje nam 24 punkty do zdobycia. Presja ligi już chyba osiągnęła apogeum, więc jest większa szansa na zmniejszenie dominacji Realu, ale druga strona medalu stracić punkty może też Barca. Potknięcia lidera ożywiły serca Katalończyków, więc jesli Barca nie spuści z tonu i będzie grać swoje, a Królewscy pokażą się ze złej strony raz jeszcze to widzę barwy blau y grana w maju na pierwszym miejscu podium Primera Division.
Ostatnio zedytowany przez: Robashenko, 25.03.2012, 13:18
To moja droga
25.03.2012, 19:37
A mnie się wydaje, że te wszystkie wpadki FCB w lidze w tym sezonie to kwestia braku zaangażowania i chęci do gry. Teraz to się zmieni bo jest świadomość realnej szansy zgarnięcia trzech trofeów(CdR, La Liga, LM).

W tym sezonie w La Liga brak motywacji w piłkarzach FCB widać tak bardzo, że aż w oczy kłuje. W LM to inna drużyna.
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
Krasus Ćwierćfinalista
25.03.2012, 20:24
Wpadki jeszcze będą się zdarzać, zarówno Realowi jak i Barcelonie. Wiadomo, że w Barcelonie nastąpił teraz wzrost motywacji po tym stopnieniu przewagi Realu, ale i ekipa Mourihno pewnie weźmie się jeszcze w garść, skoro teraz (jeszcze bez poważniejszych konsekwencji) przekonali się, że do triumfu jeszcze trochę brakuje. Nawet zakładając wygraną Barcy w bezpośrednim starciu, nadal Real może polegać tylko na sobie.

Myślę, że podzielą się trofeami. Liga dla Realu, LM - dla Barcelony.
VeBpl Triumfator
25.03.2012, 20:28
Przyglądając się meczom Realu i Barcelony ( tym ostatnim ) to można powiedzieć , że prócz Królewskich Barca ma najtrudniejszy wyjazd za sobą , mianowicie Mallorcę . Będzie jeszcze na Camp Nou Real Madryt i wyjazd do na mecz z Levante i to będzie najtrudniejsze bo reszta meczy wydają się " spacerkami " patrząc na to iż Barca już wygrywa na wyjazdach . Znowuż Real łatwo nie ma . Wyjazd do Granady ( Barcelona wygrała tam 1-0 po golu Xavim z rzutu wolnego ) , mecz w Bilbao ( 1-1 Athletic zremisował z Barcą ) , mecz wyjazdowy z Atletico oraz z Osasuną ( Barcelona tam poległa ). Zatem jeszcze nic nie jest pewne . A może tylko jedno - że będzie się działo .
25.03.2012, 21:18
Krasus napisał(a):Myślę, że podzielą się trofeami. Liga dla Realu, LM - dla Barcelony.
Brak wiary w Bayern ?

LM moim zdaniem będzie nieprzewidywalna w kontekście Realu i FCB. Tak naprawdę Milan ma realne szanse na 1/2.
Fabio Moderator forum
25.03.2012, 21:26
RedDevil89 napisał(a):Tak naprawdę Milan ma realne szanse na 1/2.
Szanse Milanu spadły jeszcze niżej - jedyny człowiek, który mógł zatrzymać Messiego - T. Silva wypadł na miesiąc \o/
25.03.2012, 21:31
Fabio w pojedynkę nikt nie zatrzyma Messiego. Ani Silva ani Vidić, nikt.
Fabio Moderator forum
25.03.2012, 21:33
Ale akurat gdy gra Silva + randomowy gracz jest to NAJpewniejszy duet, niż w przypadku random+random
Krasus Ćwierćfinalista
26.03.2012, 01:05
RedDevil89 napisał(a):Brak wiary w Bayern ?
Nie brak wiary. Albo może... Przy zaistniałej drabince finał jest do osiągnięcia, bo Marsylia to wiadomo, po Realu nie wiadomo czego się właściwie spodziewać, zresztą ostatnio miewa trochę wahania formy jak Bayern. W takim półfinale naprawdę sporo się może zdarzyć, ale walczyć będą pewnie równorzędni partnerzy. Ale zakładając, że Bayern będzie w tym finale, tam najprawdopodobniej będzie czekać Barcelona. No i w takim przypadku już się niezbyt łudzę, bo i podstaw nie mam...

Oczywiście można też podyskutować o drugiej stronie drabinki, czy na pewno Barca będzie finalistą. Ale o tym już pisałem w jakimś innym temacie.
VeBpl Triumfator
08.04.2012, 23:30
A tym czasem coraz ciekawiej w lidze hiszpańskiej , 4 punkty straty do Realu ma barcelona + mecz u siebie . Real czeka trudny wyjazd do stołecznego rywala na derby Madrytu .
Beckham23 Ćwierćfinalista
09.04.2012, 00:54
Co tam derby Madrytu wyjazd na San Mames ;| Mozemy juz tylko punkty stracic w jednym spotkaniu MADRYCIE VAMOS !
boixon nois Ćwierćfinalista
09.04.2012, 07:45
No i spełniają się marzenia 4 punkty straty Vamonos por ellos!
bicho
KanonierGJ Zasłużony w serwisie
09.04.2012, 09:53
boixon nois napisał(a):No i spełniają się marzenia 4 punkty straty Vamonos por ellos!
Jakie 4 ? Chyba 1. Na CB Real przegra ,jak u siebie nie potrafi wygrac i konczy 3:1 dla Barcy to co dopiero na wyjezdzie.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji