Wasze ,,spotkania" z piłkarzami
kapper1 Ćwierćfinalista
01.09.2012, 23:46
Witam. Mieliście może styczność być metr, kilka metrów od jakiegoś sławnego piłkarza? Może nawet z nim zamieniłeś kilka słów? Albo przynajmniej poprosiłeś o autograf? Jak się rozkręci temat to napiszę też swoją
dawosxd111 Uczestnik LM
02.09.2012, 09:27
ja byłem na meczu niemcy argentyna i messi stał kołomnie na rozgrzewce jakies 5 - 10 metrów
Djmnich Uczestnik LM
02.09.2012, 09:28
Ja byłem w Media Markt w Lublinie a tam stoi Jacek Bąk i czegoś szuka.Nie prosiłem o autograf bo dopiero jak wyszedłem ze sklepu Tata powiedział że Jacek stał obok nas .
Licz tylko na siebię
yanki powraca Triumfator
02.09.2012, 10:41
Kaspsik - autograf xD
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
Kofinho Triumfator
02.09.2012, 11:39
Ja nic a nic ale mój kumpel jakoś wiosną spotkał Sebastiana Dudka w Pizzerni.
Ostatnio zedytowany przez: Kofinho, 02.09.2012, 18:20
Starkiller Uczestnik LM
02.09.2012, 12:34
Ja grałem z Lewandowskim w piłke,przyjechał do nas na obóz.Kiedyś był też na zawodach Było super
kapper1 Ćwierćfinalista
02.09.2012, 18:31
To teraz czas na mnie . Wygrałem konkurs, nagrodą było podawanie piłek na jednym meczu na Euro w Poznaniu. Trafiłem na mecz Włochy - Chorwacja. Jak było się na boisku - DRESZCZE . Za mną byli Chorwaci, raca prawie mnie trafiła, dostawałem groszami, ale to się nie liczyło. Niestety nie mogliśmy mieć "kontaktu" z piłkarzami, bo wysłanniczka z UEFY nam zakazała. Najpierw stałem między bramką a rożnym u Mandzukica, i później od Gigiego Buffona. Buffon częściej wyciągał ręce po piłkę. Dużo piłkarzy widziałem przy rzutach rożnych. Schodząc na przerwę i Nocerino i drugi czarnoskóry piłkarz (do dzisiaj nie wiem jak on się nazywa, nie Balotelli) prosili mnie o piłkę na rozgrzewkę. Swoją łamaną angielszczyzną musiałem odmówić, piłki były tylko do rozgrywania meczu. No i wychodząc z przerwy na boisko, akurat piłkarze wychodzili z głównego tunelu (my z bocznego), zagadałem się i prawie potraktowałem z "bara" Lukę Modrica, przechodziłem też metr od Prandelliego, to byłoby na tyle
muszek62 Półfinalista
02.09.2012, 19:51
ja miałem styczność z piłkarzami Korony Kielce i dostałem autografy na prezentacji w Kielcach uścisnołem też rękę Bogdanowi Wencie na meczu ligowym w Hali Legionów
Kofinho Triumfator
02.09.2012, 21:44
A zapomniałem, raz spotkałem Niedzielana zimą bo jego matka mieszka u mnie za rogiem i on do niej przyjechał na gwiazdke
barca__rządzi Uczestnik LM
02.09.2012, 22:40
Ja byłem we Wrocławiu na treningu Czechów na Euro 2012. Widziałem Cecha i wszystkich z Czeckich piłkarzy
Piorun Półfinalista
02.09.2012, 23:40
Fizyczny kontakt miałem z Arboledą Stilicem i Buricem (autografy mam dwoch ostatnich) . A reszte piłkarzy Lecha to tak z kilku metrów bo kilka razy w sezonie jestem na bułgarskiej. Zagraniczne gwiazdy mozna by rzec
Chciałbym kiedys moc wejsc do szatni Manchesteru United zgarnac wszystkie koszulki i zrobic sobie grupowe zdjecie z diabłami
Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! And the Reds go marching on, on, on.
Fabio Moderator forum
03.09.2012, 00:11
Piorun napisał(a):Fizyczny kontakt miałem z Arboledą Stilicem i Buricem
Współczuje..

Ja osobiście miałem okazje spotkać Piotra Reissa, gdy ten był u mnie w mieście z "promocją" swojej książki
KamiL1916 Uczestnik LM
03.09.2012, 12:29
Mój brat spotkał na stacji benzynowej Rzeźniczaka i poprosił o autograf
PUCHAR JEST NASZ!
lumix Triumfator
03.09.2012, 13:56
Ja byłem tylko na charytatywnym meczu orłów Górskiego
TheFanFootball Półfinalista
03.09.2012, 15:03
Autografy Radovicia i Rybusa Nawet z Rybusem parę słów się zamieniło.
A tak to z Chelsea jeszcze autografy Torresa, Lampsa i Cecha. No i Ashley Cole, ale to już przez list, który wysłałem do CFC.
misha03 Uczestnik LM
03.09.2012, 16:56
Ja widziałem na meczu w Łęcznej Majdana, Żurawskiego, Stolarczyka, Cantoro itd. Cały skład Wisły Kraków sprzed jakichś 10 lat. Był to mecz Górnik Łęczna - Wisła Kraków.
lumix Triumfator
03.09.2012, 19:30
TheFanFootball napisał(a):Autografy Radovicia i Rybusa Nawet z Rybusem parę słów się zamieniło.
A tak to z Chelsea jeszcze autografy Torresa, Lampsa i Cecha. No i Ashley Cole, ale to już przez list, który wysłałem do CFC.
Mógłbyś mi napisać o co chodzi z tym listem ?
(jak dobrze zrozumiałem to wysłałeś list z prośbą o autograf ?)
03.09.2012, 19:59
Wysyłasz list pod :

Chelsea Football Club
Stamford Bridge
Fulham Road
London
SW6 1HS

Co to tego "jak" - odpowiedź jest prosta - pocztą
Do przesyłki moim zdaniem najlepiej dołączyć zaadresowaną kopertę do wysyłki zwrotnej, międzynarodowy kupon na odpowiedź i oczywiście zdjęcia, które chcecie, żeby zostały podpisane.
friko Triumfator
03.09.2012, 20:00
Są w sieci adresy do "korespondencji". Jak się uda, to zdjęcie składu, wydruk autografu, podkładka pod piwo.
pyk
muszek62 Półfinalista
03.09.2012, 20:08
a przez internet można wysłać list na np. E-meil Chelesa?
03.09.2012, 20:26
Ale co ci da to przez neta? xD

Przecież przez maila nie dostaniesz autografu itp
dariuszek Uczestnik LM
01.10.2012, 16:07
dobry temat Znalazlem konkurs na Facebooku, w ktorym mozna wygrac trening z dudkiem! nagrywacie filmik ze sztuczkami i gotowe dudek wybierze najlepszych i zaprosi na trening. dodatkowo kazdy dostanie chyba komplet stroju pilkarskiego

calosc znajdziecie na FB

LINK
dsasa Triumfator
01.10.2012, 16:39
Właśnie dziś dostałem list z autografem Lampsa ;] Czekałem dobry miesiąc, nawet chwilę zwątpiłem Ile wy na taki list czekaliście?
Serce w bieli, krew w błękicie, CHELSEA LONDYN PONAD ŻYCIE! ♥
friko Triumfator
01.10.2012, 18:58
Z doświadczenia wiem, że z Liverpoolu ok 3 tygodni.
pyk
lumix Triumfator
03.10.2012, 16:49
Muszę ten list wysłać
dsasa Triumfator
03.10.2012, 16:58
lumix napisał(a):Muszę ten list wysłać
Na pewno fajnie będzie się prezentować w szklanej gablotce
Taki list to fajna sprawa, naprawdę polecam

Serce w bieli, krew w błękicie, CHELSEA LONDYN PONAD ŻYCIE! ♥
DzejCoop Uczestnik LM
03.10.2012, 19:10
Autograf Michała Kucharczyka.. Na meczu z Rapidem Bukareszt cały mecz siedziała obok mnie jego dziewczyna i jej przyjaciółka, dopiero jak ją pocałował po meczu to sie skapłem i dostałem autrograf wraz z "żółwikiem"
Piorun Półfinalista
03.10.2012, 23:34
DzejCoop napisał(a):Autograf Michała Kucharczyka.. Na meczu z Rapidem Bukareszt cały mecz siedziała obok mnie jego dziewczyna i jej przyjaciółka, dopiero jak ją pocałował po meczu to sie skapłem i dostałem autrograf wraz z "żółwikiem"
mogłeś tą laske jego wyrwać dobra dupcia chociaz ?
Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! And the Reds go marching on, on, on.
DzejCoop Uczestnik LM
04.10.2012, 22:03
Tak z twarzy? Jej przyjaciółka lepsza A wyrwać nie mogłem bo pod koniec meczu sie połapałem, po zatym ja stałem przy barierkach z odłamem kibicujących ludu

(Przyjaciółka - szatynka ^^)
Ostatnio zedytowany przez: DzejCoop, 04.10.2012, 22:04
devil44445 Uczestnik LM
05.10.2012, 18:06
jak ronaldinho grał w milanie to wysłałem do niego list z prośbą o autograf i mi odpisali po 2 tygodniach

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji