[Zablokowany] Piłkarzyki - jesień 2012
Patrick Redaktor
16.09.2012, 08:00
Kolejność wg której wybieramy zawodników do swoich składów:

1. Asgar
2. Dawid04111
3. mario.8
4. Fabio
5. dandel
6. Sowa
7. Cichyfx
8. RedDevil89
9. demon60
10. naimadkolo
11. Kris
12. XavixD
13. gracz123
14. kapper1
15. Morgan
16. Piorun
17. pawelekr910
18. cichy84
19. Patrick
20. Kuba_^^
21. KillaZ
22. friko
23. Adi
24. yanki powraca

Proszę przynajmniej raz dziennie zaglądać na forum, aby względnie pilnować swojej kolejki. Jeżeli w kolejce za Tobą jest Twój znajomy do którego masz kontakt, to miło byłoby dać mu znać i szepnąć słówko Pchajmy ten wózek z budową składów do gry jakoś sprawnie razem, aby do końca!

Przypominam, że w kadrze można mieć maksymalnie dwóch zawodników z jednej ligi, jednego zawodnika z jednego klubu i oczywiście jeden zawodnik może grać tylko u jednej osoby.

Dostępne ligi z których można wybierać zawodników:

Polska* (T-Mobile Ekstraklasa i 1 liga), Anglia* (Premier League i Championship), Hiszpania* (Primera Division i Segunda Division), Włochy* (Seria A i Serie B), Niemcy* (Bundesliga i 2.Bundesliga), Francja* (Ligue 1 i Ligue 2), Holandia, Szkocja, Portugalia, Rosja, Ukraina, Turcja, Grecja, Belgia, Austria, Szwajcaria, Dania, Rumunia, Serbia, Chorwacja, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Węgry, Izrael, Cypr.

* - w krajach w których dostępne mamy po 2 ligi możemy oczywiście wybrać po 2 zawodników z każdej ligi, np. po 2 zawodników z Serie A i Serie B.

Przypominam, że jeżeli ktoś podczas swojej kolejki nie powoła kolejnego zawodnika do kadry w ciągu doby, to jego kolejka przepada i wybiera następna osoba!

Składy w tym poście będą na bieżąco uzupełniane.

Tradycyjnie w tym temacie nie piszemy nic poza składami, cała reszta w komentarzach.

FC Czarny Psychol [Asgar]

- Lionel Messi (Barcelona)
- Aldo Adorno (APOEL Nikozja)
- Rafik Djebbour (Olympiakos)
- Lima (Benfica)
- Filip Djordjevic (Nantes)
- Rodrigo Palacio (Inter)

Walcott'y [Dawid04111]

- Cristiano Ronaldo (Real M.)
- Alexander Kerzhakov (Zenit)
- David Depetris (Trencin)
- Alberto Gilardino (Bologna)
- Philipp Hosiner (Austria W.)
- Theo Walcott (Arsenal)

WKS Gola [mario.8]

- Zlatan Ibrahimovic (PSG)
- Demba Ba (Newcastle)
- Boubacar Sanogo (Energie Cottbus)
- Pierre Webo (Istanbul BB)
- Stefan Scepovic (Partizan)
- Joshua John (Nordsjaelland)

Zła Pochodna [Fabio]

- Radamel Falcao (Atletico)
- Michael Higdon (Motherwell)
- Thomas Ince (Blackpool)
- Michu (Swansea)
- Stevan Jovetic (Fiorentina)
- Mohammadou Idrissou (Kaiserslautern)

BaRcElOnKaAaA [dandel]

- Robin van Persie (Man.United)
- Alvaro Negredo (Sevilla)
- Danijel Ljuboja (Legia)
- Stanislav Tecl (Jihlava)
- Aritz Aduriz (Athletic)
- Andre-Pierre Gignac (Marsylia)

LZS Olszowa [Sowa]

- Mario Mandzukic (Bayern)
- Giampaolo Pazzini (Milan)
- Maciej Kowalczyk (Kolejarz Stróże)
- Jelle Vossen (Genk)
- Diego Milito (Inter)
- Tomer Hemed (Mallorca)

Shadows [Cichyfx]

- Roberto Soldado (Valencia)
- Thomas Müller (Bayern)
- Yura Movsisyan (FC Krasnodar)
- Arkadiusz Milik (Górnik)
- Marco Reus (Borussia D.)
- Łukasz Teodorczyk (Polonia W.)

Nie pomalujesz [RedDevil89]

- Sergio Agüero (Man.City)
- Mario Gomez (Bayern)
- Stephan El Shaarawy (Milan)
- Luca Siligardi (Livorno)
- Claudiu Keserü (Angers)
- Jordi Xumetra (Elche)

good players [demon60 / barteek2288]

- Wayne Rooney (Man.United)
- Lukas Podolski (Arsenal)
- Dieumerci Mbokani (Anderlecht)
- Sammir (Dinamo Zagrzeb)
- Anibal Zurdo (Sabadell)
- Brown Ideye (Dynamo K.)

Czarno-Zieloni [naimadkolo]

- Robert Lewandowski (Borussia D.)
- Ricky van Wolfswinkel (Sporting)
- Mustapha Yatabare (Guingamp)
- Arkadiusz Piech (Ruch)
- Matteo Ardemagni (Modena)
- Georgi Milanov (Litex)

Drink Responsibly [Kris]

- Klaas-Jan Huntelaar (Schalke)
- Burak Yilmaz (Galatasaray)
- Benjamin Lauth (TSV 1860 Monachium)
- Carlos Bacca (Brugge)
- Mijo Caktas (Hajduk)
- Raul Rusescu (Steaua)

EmperosiFC [XavixD]

- Fernando Torres (Chelsea)
- Fabio Quagliarella (Juventus)
- Mesut Özil (Real M.)
- Xavi Hernandez (Barcelona)
- Mats Hummels (Borussia D.)
- Javier Pastore (PSG)

Dunajec Zakliczyn [gracz123]

- Gonzalo Higuain (Real M.)
- Jonathan Soriano (Salzburg)
- Basile De Carvalho (Levski Sofia)
- Ebrahima Sawaneh (OH Leuven)
- Ferdinando Sforzini (Grosseto)
- Marlon King (Birmingham)

Slenderzy [kapper1]

- Jermain Defoe (Tottenham)
- Luiz Adriano (Szachtar)
- Franck Ribery (Bayern)
- Juan Mata (Chelsea)
- Vladimer Dvalishvili (Polonia W.)
- Andres Iniesta (Barcelona)

The Famous Grouse [Morgan]

- Oscar Cardozo (Benfica)
- Eliran Atar (Maccabi Tel Aviv)
- Luis Suarez (Liverpool)
- Juliano Spadacio (Anorthosis)
- Lex Immers (Feyenoord)
- Ohad Kadusi (Hapoel Acre)

Czerwone Diabły [Piorun]

- Lacina Traore (Anży Machaczkała)
- Andreas Cornelius (Kopenhaga)
- Umut Bulut (Galatasaray)
- Marco Streller (Basel)
- Miroslav Klose (Lazio)
- Bartosz Ślusarski (Lech)

Galacticos [pawelekr910 / Maciek4444]

- Oscar (Chelsea)
- Marco Sansovini (Spezia)
- Isco (Malaga)
- Jonas (Valencia)
- Aaron Hunt (Werder)
- Pablo Osvaldo (Roma)

Belzebuby [cichy84]

- Alexander Meier (Eintracht)
- Eder (Braga)
- Edin Dzeko (Man.City)
- Adam Szalai (Mainz)
- Antonio Di Natale (Udinese)
- Daniele Cacia (Verona)

Tajfun Świdnik [Patrick]

- Edinson Cavani (Napoli)
- Ibrahima Toure (Monaco)
- Wilfried Bony (Vitesse)
- Stefanos Athanasiadis (PAOK)
- Alfred Finnbogason (Heerenveen)
- Olivier Giroud (Arsenal)

Nervix Athletic [Kuba_^^]

- Carlos Tevez (Man.City)
- Luciano Becchio (Leeds)
- Dries Mertens (PSV)
- Wissam Ben Yedder (Toulouse)
- Luca Toni (Fiorentina)
- Dimitar Berbatov (Fulham)

Canarinhos [KillaZ]

- James Rodriguez (Porto)
- Henrikh Mkhitaryan (Szachtar)
- Gerard Deulofeu (Barcelona B)
- Moussa Sow (Fenerbahce)
- Imoh Ezekiel (Standard)
- Ahmed Musa (CSKA Moskwa)

Władca Michał [friko]

- Jozy Altidore (Alkmaar)
- Charlie Austin (Burnley)
- Glenn Murray (Crystal Palace)
- Albert Bunjaku (Kaiserslautern)
- Leigh Griffiths (Hibernian)
- Franck Berrier (Zulte-Waregem)

South Side [Adi]

- Nikica Jelavic (Everton)
- Jackson Martinez (Porto)
- Pierre Emerick Aubameyang (Saint-Etienne)
- Stefan Kiessling (Bayer)
- Jordan Rhodes (Blackburn)
- Graziano Pelle (Feyenoord)

Legion Piła [yanki powraca]

- Toni Kroos (Bayern)
- Bafetimbi Gomis (Lyon)
- Antonio Cassano (Inter)
- Andrea Pirlo (Juventus)
- Tom De Sutter (Anderlecht)
- Ninos Gouriye (Heracles)

Mapa Piłkarzyków - edycja jesień 2012



Pełny terminarz Piłkarzyków - edycja jesień 2012

20/21.10 - 1 kolejka
27/28.10 - 2 kolejka
03/04.11 - 3 kolejka
07/08.11 - okienko transferowe
10/11.11 - 4 kolejka
17/18.11 - 5 kolejka
24/25.11 - 6 kolejka
28/29.11 - okienko transferowe
01/02.12 - 1/8 finału
08/09.12 - ćwierćfinały
15/16.12 - półfinały
22/23.12 - mecz o 3 miejsce, wielki finał!

Podział na grupy:

Grupa A:

Czerwone Diabły [Piorun]
South Side [Adi]
EmperosiFC [XavixD]
Galacticos [pawelekr910 (4) / Maciek4444 (2)]

20/21.10: South Side - EmperosiFC 1:0, Galacticos - Czerwone Diabły 1:0.
27/28.10: Czerwone Diabły - South Side 2:1, EmperosiFC - Galacticos 1:0.
03/04.11: EmperosiFC - Czerwone Diabły 0:2, South Side - Galacticos 2:2.
10/11.11: Galacticos - South Side 0:3, Czerwone Diabły - EmperosiFC 1:1.
17/18.11: Czerwone Diabły - Galacticos 0:1, EmperosiFC - South Side 0:1.
24/25.11: Galacticos - EmperosiFC 2:0, South Side - Czerwone Diabły 1:3.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Czerwone Diabły 6 3 1 2 10 8-5 Piorun
2.South Side 6 3 1 2 10 9-7 Adi
3.Galacticos 6 3 1 2 7 6-6 Maciek4444
----------------------------------------------
4.EmperosiFC 6 1 1 4 4 2-7 XavixD


-3pkt karne dla Galacticos za niewystawienie składu w 1 i 4 kolejce

Grupa B:

LZS Olszowa [Sowa]
BaRcElOnKaAaA [dandel]
Walcott'y [Dawid04111]
Dunajec Zakliczyn [gracz123]

20/21.10: BaRcElOnKaAaA - Walcott'y 6:2, Dunajec Zakliczyn - LZS Olszowa 4:3.
27/28.10: LZS Olszowa - BaRcElOnKaAaA 3:1, Walcott'y - Dunajec Zakliczyn 7:0.
03/04.11: Walcott'y - LZS Olszowa 3:2, BaRcElOnKaAaA - Dunajec Zakliczyn 4:5.
10/11.11: Dunajec Zakliczyn - BaRcElOnKaAaA 0:1, LZS Olszowa - Walcott'y 2:3.
17/18.11: LZS Olszowa - Dunajec Zakliczyn 1:2, Walcott'y - BaRcElOnKaAaA 1:0.
24/25.11: Dunajec Zakliczyn - Walcott'y 1:3, BaRcElOnKaAaA - LZS Olszowa 0:0.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Walcott'y 6 5 0 1 15 19-11 Dawid04111
2.Dunajec Zakliczyn 6 3 0 3 9 12-19 gracz123
3.BaRcElOnKaAaA 6 2 1 3 7 12-11 dandel
----------------------------------------------
4.LZS Olszowa 6 1 1 4 4 11-13 Sowa


Grupa C:

Tajfun Świdnik [Patrick]
Legion Piła [yanki powraca]
good players [demon60 (5) / barteek2288 (1)]
Władca Michał [friko]

20/21.10: Legion Piła - good players 1:0, Władca Michał - Tajfun Świdnik 3:4.
27/28.10: Tajfun Świdnik - Legion Piła 2:0, good players - Władca Michał 0:2.
03/04.11: good players - Tajfun Świdnik 1:5, Legion Piła - Władca Michał 1:3.
10/11.11: Władca Michał - Legion Piła 1:0, Tajfun Świdnik - good players 1:3.
17/18.11: Tajfun Świdnik - Władca Michał 2:3, good players - Legion Piła 1:1.
24/25.11: Władca Michał - good players 0:3, Legion Piła - Tajfun Świdnik 1:3.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Tajfun Świdnik 6 4 0 2 12 17-11 Patrick
2.Władca Michał 6 4 0 2 12 12-10 friko
----------------------------------------------
3.good players 6 2 1 3 4 8-10 barteek2288
4.Legion Piła 6 1 1 4 4 4-10 yanki powraca


-3pkt karne dla good players za niewystawienie składu w 4 i 5 kolejce

Grupa D:

Shadows [Cichyfx]
Slenderzy [kapper1]
Canarinhos [KillaZ]
Nervix Athletic [Kuba_^^]

20/21.10: Slenderzy - Canarinhos 0:1, Nervix Athletic - Shadows 0:2.
27/28.10: Shadows - Slenderzy 0:0, Canarinhos - Nervix Athletic 0:2.
03/04.11: Canarinhos - Shadows 2:2, Slenderzy - Nervix Athletic 1:1.
10/11.11: Nervix Athletic - Slenderzy 1:1, Shadows - Canarinhos 0:3.
17/18.11: Shadows - Nervix Athletic 1:4, Canarinhos - Slenderzy 0:1.
24/25.11: Nervix Athletic - Canarinhos 1:2, Slenderzy - Shadows 3:0.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Canarinhos 6 3 1 2 10 8-6 KillaZ
2.Slenderzy 6 2 3 1 9 6-3 kapper1
3.Nervix Athletic 6 2 2 2 8 9-7 Kuba_^^
----------------------------------------------
4.Shadows 6 1 2 3 5 5-12 Cichyfx


Grupa E:

Drink Responsibly [Kris]
Belzebuby [cichy84]
FC Czarny Psychol [Asgar]
WKS Gola [mario.8]

20/21.10: Belzebuby - FC Czarny Psychol 1:7, WKS Gola - Drink Responsibly 0:0.
27/28.10: Drink Responsibly - Belzebuby 3:2, FC Czarny Psychol - WKS Gola 2:3.
03/04.11: FC Czarny Psychol - Drink Responsibly 5:2, Belzebuby - WKS Gola 2:3.
10/11.11: WKS Gola - Belzebuby 0:1, Drink Responsibly - FC Czarny Psychol 2:3.
17/18.11: Drink Responsibly - WKS Gola 4:2, FC Czarny Psychol - Belzebuby 3:3.
24/25.11: WKS Gola - FC Czarny Psychol 1:2, Belzebuby - Drink Responsibly 0:2.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.FC Czarny Psychol 6 4 1 1 13 22-12 Asgar
2.Drink Responsibly 6 3 1 2 10 13-12 Kris
----------------------------------------------
3.WKS Gola 6 2 1 3 4 9-11 mario.8
4.Belzebuby 6 1 1 4 4 9-18 cichy84


-3pkt karne dla WKS Gola za niewystawienie składu w 5 i 6 kolejce

Grupa F:

Zła Pochodna [Fabio]
Nie pomalujesz [RedDevil89]
The Famous Grouse [Morgan]
Czarno-Zieloni [naimadkolo]

20/21.10: Nie pomalujesz - The Famous Grouse 1:3, Czarno-Zieloni - Zła Pochodna 2:1.
27/28.10: Zła Pochodna - Nie pomalujesz 2:1, The Famous Grouse - Czarno-Zieloni 2:0.
03/04.11: The Famous Grouse - Zła Pochodna 2:0, Nie pomalujesz - Czarno-Zieloni 1:1.
10/11.11: Czarno-Zieloni - Nie pomalujesz 2:2, Zła Pochodna - The Famous Grouse 1:0.
17/18.11: Zła Pochodna - Czarno-Zieloni 3:2, The Famous Grouse - Nie pomalujesz 2:5.
24/25.11: Czarno-Zieloni - The Famous Grouse 3:5, Nie pomalujesz - Zła Pochodna 0:1.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.The Famous Grouse 6 4 0 2 12 14-10 Morgan
2.Zła Pochodna 6 4 0 2 12 8-7 Fabio
3.Nie pomalujesz 6 1 2 3 5 10-11 RedDevil89
----------------------------------------------
4.Czarno-Zieloni 6 1 2 3 5 10-14 naimadkolo


Klasyfikacja drużyn z 3 miejsc w grupach:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Nervix Athletic 6 2 2 2 8 9-7 Kuba_^^
2.BaRcElOnKaAaA 6 2 1 3 7 12-11 dandel
3.Galacticos 6 3 1 2 7 6-6 Maciek4444
4.Nie pomalujesz 6 1 2 3 5 10-11 RedDevil89
----------------------------------------------
5.WKS Gola 6 2 1 3 4 9-11 mario.8
6.good players 6 2 1 3 4 8-10 barteek2288


1/8 finału: (01/02.12)

Nervix Athletic - Czerwone Diabły 3:2.
Dunajec Zakliczyn - Zła Pochodna 2:4.
Slenderzy - FC Czarny Psychol 4:2.
BaRcElOnKaAaA - Tajfun Świdnik 2:4.
Galacticos - Walcott'y 2:1.
Drink Responsibly - The Famous Grouse 3:2.
South Side - Władca Michał 4:2.
Nie pomalujesz - Canarinhos 3:1.

Ćwierćfinały: (08/09.12)

Nervix Athletic - Zła Pochodna 0:7.
Slenderzy - Tajfun Świdnik 1:2.
Galacticos - Drink Responsibly 3:3, karne 5:3.
South Side - Nie pomalujesz 3:2.

Półfinały: (15/16.12)

Zła Pochodna - Tajfun Świdnik 1:3.
Galacticos - South Side 0:3.

Mecz o III miejsce: (22/23.12 - Kielce)

Zła Pochodna - Galacticos 1:3.

WIELKI FINAŁ PIŁKARZYKÓW - EDYCJA JESIEŃ 2012: (22/23.12 - Poznań)

Tajfun Świdnik - South Side 4:2.
Ostatnio zedytowany przez: Patrick, 26.12.2012, 23:55
Asgar Moderator forum
16.09.2012, 08:18
Lionel Messi (FC Barcelona)
Mediolan jest CZARNO - NIEBIESKI ! ! !
Dawid04111 Zwycięzca grupy
16.09.2012, 20:14
Cristiano Ronaldo (Real Madryt)
http://pokelife.pl/?polec=324393 Polecam gre Pokemon Online :)
mario.8 Zasłużony w serwisie
16.09.2012, 22:05
Zlatan Ibrahimovic (PSG)
Fabio Moderator forum
16.09.2012, 23:33
Radamel Falcao (Atlético)
dandel Zwycięzca grupy
17.09.2012, 09:02
Robin van Persie
Sowa Ćwierćfinalista
17.09.2012, 13:25
Mario Mandzukić
Cichyfx Legenda
18.09.2012, 17:33
Roberto Soldado
Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D
RedDevil89 Ćwierćfinalista
18.09.2012, 17:39
Sergio Aguero (Man. City
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
demon60 Zwycięzca grupy
18.09.2012, 19:14
Wayne Rooney
demon60
naimadkolo Triumfator
18.09.2012, 20:04
Robert Lewandowski (Borussia Dortmund)
Patrick Redaktor
19.09.2012, 01:58
Kris wybiera Klaasa-Jana Huntelaara (Schalke)
XavixD Legenda
19.09.2012, 23:01
Fernando Torres(Chelsea Londyn)
20.09.2012, 07:13
G. Higuaín (Real Madryt)
Morgan Administrator Forum
21.09.2012, 14:03
Oscar Cardozo (Benfica)
Piorun Półfinalista
22.09.2012, 12:49
David Villa (Barcelona)
Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! And the Reds go marching on, on, on.
pawelekr910 Triumfator
22.09.2012, 14:11
Oscar ( Chelsea Londyn )
Ostatnio zedytowany przez: pawelekr910, 22.09.2012, 14:13
Dumny po zwycięstwie, po porażce ciągle wierny, a po remisie...
cichy84 Moderator
22.09.2012, 15:07
Jovetić (Fiorentina)
Patrick Redaktor
22.09.2012, 15:48
Edinson Cavani (Napoli)
Kuba_^^ Ćwierćfinalista
22.09.2012, 17:10
Carlos Tevez (Man City)
KillaZ Uczestnik LM
22.09.2012, 18:01
Rickie Lambert (Southampton)
friko Triumfator
22.09.2012, 18:12
Altidore, Alkmaar
pyk
Adi Ćwierćfinalista
22.09.2012, 18:12
S.Eto'o (Anży)
ɐɪʌoɔɐɹɔ
yanki powraca Triumfator
22.09.2012, 18:36
Kroos (Bayern)
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
Patrick Redaktor
23.09.2012, 03:12
Asgar wybiera Aldo Adorno (APOEL Nikozja)
Dawid04111 Zwycięzca grupy
23.09.2012, 08:04
Kerzhakov (Zenit)
http://pokelife.pl/?polec=324393 Polecam gre Pokemon Online :)
mario.8 Zasłużony w serwisie
23.09.2012, 19:04
Ba (Newcastle)
Fabio Moderator forum
23.09.2012, 23:36
C. Davies (Barnsley)
Ostatnio zedytowany przez: Fabio, 24.09.2012, 00:27
Fabio Moderator forum
23.09.2012, 23:36
Dandel wybiera: Álvaro Negredo (Sevilla FC)
Sowa Ćwierćfinalista
24.09.2012, 13:31
Pazzini


Ostatnio zedytowany przez: Sowa, 24.09.2012, 13:40

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji