[Zablokowany] Piłkarzyki - jesień 2012
Patrick Redaktor
15.11.2012, 15:24
Tajfun Świdnik - Władca Michał

- Edinson Cavani (Napoli)
- Wilfried Bony (Vitesse)
- Stefanos Athanasiadis (PAOK)
- Alfred Finnbogason (Heerenveen)
dandel Zwycięzca grupy
15.11.2012, 22:02
Walcott'y - BaRcElOnKaAaA.
- Robin van Persie (Man.United)
- Alvaro Negredo (Sevilla)
- Danijel Ljuboja (Legia)
- Aritz Aduriz (Athletic)
Morgan Administrator Forum
16.11.2012, 13:56
The Famous Grouse - Nie pomalujesz.

- Eliran Atar (Maccabi Tel Aviv)
- Luis Suarez (Liverpool)
- Ezequiel Scarione (St.Gallen)
- David Skutka (Koszyce)
Patrick Redaktor
20.11.2012, 00:15
5 kolejka: (17-18.11)

Grupa A:

Czerwone Diabły - Galacticos 0:1

0:1 - M.Sansovini 57'

nie grali a strzelali: M.Streller [1 bramka] - brak

EmperosiFC - South Side 0:1

0:1 - S.Kiessling 67'

nie grali a strzelali: M.Özil [1 bramka] - A.R.Traore [1 bramka]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.South Side 5 3 1 1 10 8-4 Adi
2.Czerwone Diabły 5 2 1 2 7 5-4 Piorun
----------------------------------------------
3.Galacticos 5 2 1 2 4 4-6 Maciek4444
4.EmperosiFC 5 1 1 3 4 2-5 XavixD


-3pkt karne dla Galacticos za niewystawienie składu w 1 i 4 kolejce

Grupa B:

LZS Olszowa - Dunajec Zakliczyn 1:2

1:0 - M.Mandzukic 3'
1:1 - P.Kabat 65'
1:2 - P.Kabat 90'

nie grali a strzelali: T.Hemed [1 bramka], M.Kowalczyk [1 bramka] - brak

Walcott'y - BaRcElOnKaAaA 1:0

1:0 - T.Walcott 90'

nie grali a strzelali: D.Depetris [2 bramki], A.Gilardino [1 bramka] - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Walcott'y 5 4 0 1 12 16-10 Dawid04111
2.Dunajec Zakliczyn 5 3 0 2 9 11-16 gracz123
----------------------------------------------
3.BaRcElOnKaAaA 5 2 0 3 6 12-11 dandel
4.LZS Olszowa 5 1 0 4 3 11-13 Sowa


Grupa C:

Tajfun Świdnik - Władca Michał 2:3

1:0 - W.Bony 11'
1:1 - G.Murray 12'
2:1 - W.Bony 80'
2:2 - G.Murray 82'
2:3 - L.Griffiths 90'

nie grali a strzelali: brak - brak

good players - Legion Piła 1:1

0:1 - B.Gomis 73'
1:1 - D.Mbokani 90'

nie grali a strzelali: L.Podolski [1 bramka] - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Władca Michał 5 4 0 1 12 12-7 friko
2.Tajfun Świdnik 5 3 0 2 9 14-10 Patrick
----------------------------------------------
3.Legion Piła 5 1 1 3 4 3-7 yanki powraca
4.good players 5 1 1 3 1 5-10 demon60


-3pkt karne dla good players za niewystawienie składu w 4 i 5 kolejce

Grupa D:

Shadows - Nervix Athletic 1:4

0:1 - D.Mertens 34'
0:2 - L.Toni 49'
0:3 - C.Tevez 65' (pen.)
0:4 - C.Tevez 74'
1:4 - R.Soldado 90' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - brak

Canarinhos - Slenderzy 0:1

0:1 - V.Dvalishvili 56'

nie grali a strzelali: S.Fletcher [1 bramka] - K.d.Bruyne [1 bramka]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Nervix Athletic 5 2 2 1 8 8-5 Kuba_^^
2.Canarinhos 5 2 1 2 7 6-5 KillaZ
----------------------------------------------
3.Slenderzy 5 1 3 1 6 3-3 kapper1
4.Shadows 5 1 2 2 5 5-9 Cichyfx


Grupa E:

Drink Responsibly - WKS Gola 4:2

1:0 - C.Bacca 11'
2:0 - R.Rusescu 27'
3:0 - B.Yilmaz 31'
3:1 - J.John 57'
4:1 - C.Bacca 59'
4:2 - D.Ba 90'

nie grali a strzelali: brak - brak

FC Czarny Psychol - Belzebuby 3:3

0:1 - A.D.Natale 9'
1:1 - R.Palacio 11'
2:1 - L.Messi 14'
2:2 - A.Meier 52'
3:2 - L.Messi 60'
3:3 - A.Meier 75' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.FC Czarny Psychol 5 3 1 1 10 20-11 Asgar
2.Drink Responsibly 5 2 1 2 7 11-12 Kris
----------------------------------------------
3.WKS Gola 5 2 1 2 6 8-9 mario.8
4.Belzebuby 5 1 1 3 4 9-16 cichy84


-1pkt karny dla WKS Gola za niewystawienie składu w 5 kolejce

Grupa F:

Zła Pochodna - Czarno-Zieloni 3:2

0:1 - R.Lewandowski 4'
0:2 - R.Lewandowski 15' (pen.)
1:2 - M.Higdon 17'
2:2 - C.Davies 65'
3:2 - T.Ince 90' (pen.)

nie grali a strzelali: Michu [1 bramka] - brak

The Famous Grouse - Nie pomalujesz 2:5

0:1 - S.E.Shaarawy 44'
1:1 - L.Suarez 48'
1:2 - S.Agüero 54' (pen.)
2:2 - L.Suarez 58'
2:3 - S.Agüero 67'
2:4 - S.E.Shaarawy 82'
2:5 - L.Siligardi 90'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.The Famous Grouse 5 3 0 2 9 9-7 Morgan
2.Zła Pochodna 5 3 0 2 9 7-7 Fabio
----------------------------------------------
3.Nie pomalujesz 5 1 2 2 5 10-10 RedDevil89
4.Czarno-Zieloni 5 1 2 2 5 7-9 naimadkolo


Klasyfikacja drużyn z 3 miejsc w grupach:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.BaRcElOnKaAaA 5 2 0 3 6 12-11 dandel
2.Slenderzy 5 1 3 1 6 3-3 kapper1
3.WKS Gola 5 2 1 2 6 8-9 mario.8
4.Nie pomalujesz 5 1 2 2 5 10-10 RedDevil89
----------------------------------------------
5.Galacticos 5 2 1 2 4 4-6 Maciek4444
6.Legion Piła 5 1 1 3 4 3-7 yanki powraca


6 kolejka: (24-25.11) [bez ligi bułgarskiej i 1 ligi polskiej!]

Gr.A: Galacticos - EmperosiFC, South Side - Czerwone Diabły.
Gr.B: Dunajec Zakliczyn - Walcott'y, BaRcElOnKaAaA - LZS Olszowa.
Gr.C: Władca Michał - good players, Legion Piła - Tajfun Świdnik.
Gr.D: Nervix Athletic - Canarinhos, Slenderzy - Shadows.
Gr.E: WKS Gola - FC Czarny Psychol, Belzebuby - Drink Responsibly.
Gr.F: Czarno-Zieloni - The Famous Grouse, Nie pomalujesz - Zła Pochodna.

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (23.11.) o godz. 18:00.

Przypominam, że te drużyny które straciły szanse na awans do 1/8 finału i nie wystawią składu na ostatnią kolejke, dyscyplinarnie nie zostaną dopuszczone do wiosennej edycji.
Ostatnio zedytowany przez: Patrick, 27.11.2012, 00:15
friko Triumfator
20.11.2012, 00:24
Gr.C: Władca Michał - good players

- Charlie Austin (Burnley)
- Glenn Murray (Crystal Palace)
- Leigh Griffiths (Hibernian)
- Franck Berrier (Zulte-Waregem)
pyk
RedDevil89 Ćwierćfinalista
20.11.2012, 03:02
Nie pomalujesz - Zła Pochodna.
- Sergio Agüero (Man.City)
- Stephan El Shaarawy (Milan)
- Luca Siligardi (Livorno)
- Claudiu Keserü (Angers)
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
naimadkolo Triumfator
20.11.2012, 14:28
CZARNO-ZIELONI - The Famous Grouse

- Mustapha Yatabare (Guingamp)
- Arkadiusz Piech (Ruch)
- Robert Lewandowski (Borussia D.)
- Ricky van Wolfswinkel (Sporting)
cichy84 Moderator
20.11.2012, 15:09
Belzebuby - Drink Responsibly.

- Alexander Meier (Eintracht)
- Antonio Di Natale (Udinese)
- Adam Szalai (Mainz)
- Daniele Cacia (Verona)
Ostatnio zedytowany przez: cichy84, 20.11.2012, 15:11
Maciek4444 Półfinalista
20.11.2012, 15:53
Galactiacos - EmperosiFC

- Oscar (Chelsea)
- Isco (Malaga)
- Marco Sensovini (Spezia Calcio)
- Jonas (Valencia)
Kris Zwycięzca grupy
20.11.2012, 17:07
Belzebuby - Drink Responsibly

- Klaas-Jan Huntelaar (Schalke)
- Burak Yilmaz (Galatasaray)
- Carlos Bacca (Brugge)
- Raul Rusescu (Steaua)
Kuba_^^ Ćwierćfinalista
20.11.2012, 17:52
Nervix Athletic - Canarinhos

Dries Mertens (PSV)
Carlos Tevez (Man.City)
Luciano Becchio (Leeds)
Luca Toni (Fiorentina)
XavixD Legenda
20.11.2012, 22:10
Galacticos - EmperosiFC

-Xavi Hernandez(Barcelona)
-Fabio Quagliarella(Juventus)
-Fernando Torres(Chelsea)
-Mesut Ozil(Real)
21.11.2012, 07:48
Dunajec Zakliczyn - Walcott'y
- Jonathan Soriano (Salzburg)
- Ebrahima Sawaneh (OH Leuven)
- Michal Ordos (Sigma Ołomuniec)
- Peter Kabat (Ujpest)
Ostatnio zedytowany przez: gracz123, 22.11.2012, 17:20
KillaZ Uczestnik LM
21.11.2012, 09:13
Nervix Athletic - Canarinhos

- Henrikh Mkhitaryan (Szachtar)
- James Rodriguez (Porto)
- Steven Fletcher (Sunderland)
- Dimitar Berbatov (Fullham)
Ostatnio zedytowany przez: KillaZ, 21.11.2012, 09:14
Fabio Moderator forum
21.11.2012, 13:09
Nie pomalujesz - Zła Pochodna

- Radamel Falcao (Atletico)
- Craig Davies (Barnsley)
- Michael Higdon (Motherwell)
- Thomas Ince (Blackpool)
Adi Ćwierćfinalista
21.11.2012, 14:39
South Side - Czerwone Diabły

- Nikica Jelavic (Everton)
- Jackson Martinez (Porto)
- Stefan Kiessling (Bayer)
- Pierre Emerick Aubameyang (Saint-Etienne)
Ostatnio zedytowany przez: Adi, 22.11.2012, 22:38
ɐɪʌoɔɐɹɔ
barteek2288 Zwycięzca grupy
21.11.2012, 15:29
Władca Michał - good players

- Lukas Podolski (Arsenal)
- Dieumerci Mbokani (Anderlecht)
- Sammir (Dinamo Zagrzeb)
- Brown Ideye (Dynamo K.)
Cichyfx Legenda
21.11.2012, 17:21
Slenderzy - Shadows

- Roberto Soldado (Valencia)
- Łukasz Teodorczyk (Polonia W.)
- Arkadiusz Milik (Górnik)
- Marco Reus (Borussia D.)
Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D
Asgar Moderator forum
21.11.2012, 18:42
WKS Gola - FC Czarny Psychol

- Lionel Messi (Barcelona)
- Lima (Benfica)
- Filip Djordjevic (Nantes)
- Rodrigo Palacio (Inter)
Mediolan jest CZARNO - NIEBIESKI ! ! !
Sowa Ćwierćfinalista
21.11.2012, 23:17
BaRcElOnKaAaA - LZS Olszowa

Mandzukic
Hemed
Pazzini
Vossen

Zmiana na telefon /Patrick
Ostatnio zedytowany przez: Patrick, 23.11.2012, 20:24
Piorun Półfinalista
22.11.2012, 00:08
South Side - Czerwone Diabły

- Lacina Traore (Anży Machaczkała)
- Andreas Cornelius (Kopenhaga)
- Umut Bulut (Galatasaray)
- Marco Streller (Basel)
Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! And the Reds go marching on, on, on.
dandel Zwycięzca grupy
22.11.2012, 18:06
BaRcElOnKaAaA - LZS Olszowa

- Robin van Persie (Man.United)
- Alvaro Negredo (Sevilla)
- Danijel Ljuboja (Legia)
- Aritz Aduriz (Athletic)
yanki powraca Triumfator
22.11.2012, 20:53
Legion Piła - Tajfun Świdnik

- Andrea Pirlo (Juventus)
- Tom De Sutter (Anderlecht)
- Toni Kroos (Bayern)
- Bafetimbi Gomis (Lyon)
Ostatnio zedytowany przez: yanki powraca, 23.11.2012, 14:42
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
Morgan Administrator Forum
22.11.2012, 21:55
Czarno-Zieloni - The Famous Grouse

- Oscar Cardozo (Benfica)
- Eliran Atar (Maccabi Tel Aviv)
- Luis Suarez (Liverpool)
- David Skutka (Koszyce)
Dawid04111 Zwycięzca grupy
23.11.2012, 11:13
Dunajec Zakliczyn - Walcott'y
- Ronaldo (Real)
- Kerzhakov (Zenit)
- Hosiner (Austria)
- Depetris (Trencin)
http://pokelife.pl/?polec=324393 Polecam gre Pokemon Online :)
kapper1 Ćwierćfinalista
23.11.2012, 11:23
Slenderzy - Shadows


- Jermain Defoe (Tottenham)
- Franck Ribery (Bayern)
- Juan Manuel Mata (Chelsea)
- Vladimer Dvalishvili (Polonia W.)
Patrick Redaktor
23.11.2012, 13:56
Legion Piła - Tajfun Świdnik

- Edinson Cavani (Napoli)
- Ibrahima Toure (Monaco)
- Wilfried Bony (Vitesse)
- Alfred Finnbogason (Heerenveen)
Patrick Redaktor
27.11.2012, 23:15
6 kolejka: (24-25.11)

Grupa A:

Galacticos - EmperosiFC 2:0

1:0 - M.Sansovini 5'
2:0 - Isco 90'

nie grali a strzelali: brak - brak

South Side - Czerwone Diabły 1:3

0:1 - M.Streller 39'
0:2 - A.Cornelius 48'
0:3 - A.Cornelius 78'
1:3 - J.Martinez 90'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Czerwone Diabły 6 3 1 2 10 8-5 Piorun
2.South Side 6 3 1 2 10 9-7 Adi
3.Galacticos 6 3 1 2 7 6-6 Maciek4444
----------------------------------------------
4.EmperosiFC 6 1 1 4 4 2-7 XavixD


-3pkt karne dla Galacticos za niewystawienie składu w 1 i 4 kolejce

Grupa B:

Dunajec Zakliczyn - Walcott'y 1:3

0:1 - P.Hosiner 16'
0:2 - P.Hosiner 74'
0:3 - D.Depetris 90'
1:3 - E.Sawaneh 90' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - brak

BaRcElOnKaAaA - LZS Olszowa 0:0

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Walcott'y 6 5 0 1 15 19-11 Dawid04111
2.Dunajec Zakliczyn 6 3 0 3 9 12-19 gracz123
3.BaRcElOnKaAaA 6 2 1 3 7 12-11 dandel
----------------------------------------------
4.LZS Olszowa 6 1 1 4 4 11-13 Sowa


Grupa C:

Władca Michał - good players 0:3

0:1 - D.Mbokani 42'
0:2 - B.Ideye 44'
0:3 - B.Ideye 90'

nie grali a strzelali: A.Bunjaku [1 bramka] - brak

Legion Piła - Tajfun Świdnik 1:3

1:0 - T.Kroos 24'
1:1 - A.Finnbogason 61'
1:2 - I.Toure 64'
1:3 - W.Bony 74'

nie grali a strzelali: brak - S.Athanasiadis [1 bramka]

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Tajfun Świdnik 6 4 0 2 12 17-11 Patrick
2.Władca Michał 6 4 0 2 12 12-10 friko
----------------------------------------------
3.good players 6 2 1 3 4 8-10 barteek2288
4.Legion Piła 6 1 1 4 4 4-10 yanki powraca


-3pkt karne dla good players za niewystawienie składu w 4 i 5 kolejce

Grupa D:

Nervix Athletic - Canarinhos 1:2

0:1 - H.Mkhitaryan 17'
1:1 - L.Becchio 52'
1:2 - J.Rodriguez 90'

nie grali a strzelali: W.B.Yedder [2 bramki] - G.Deulofeu [2 bramki]

Slenderzy - Shadows 3:0

1:0 - F.Ribery 37'
2:0 - J.Defoe 44'
3:0 - J.Defoe 64'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Canarinhos 6 3 1 2 10 8-6 KillaZ
2.Slenderzy 6 2 3 1 9 6-3 kapper1
3.Nervix Athletic 6 2 2 2 8 9-7 Kuba_^^
----------------------------------------------
4.Shadows 6 1 2 3 5 5-12 Cichyfx


Grupa E:

WKS Gola - FC Czarny Psychol 1:2

1:0 - B.Sanogo 6'
1:1 - L.Messi 47'
1:2 - L.Messi 51'

nie grali a strzelali: Z.Ibrahimovic [2 bramki] - R.Djebbour [1 bramka]

Belzebuby - Drink Responsibly 0:2

0:1 - K.J.Huntelaar 11'
0:2 - R.Rusescu 24' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - B.Lauth [2 bramki]

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.FC Czarny Psychol 6 4 1 1 13 22-12 Asgar
2.Drink Responsibly 6 3 1 2 10 13-12 Kris
----------------------------------------------
3.WKS Gola 6 2 1 3 4 9-11 mario.8
4.Belzebuby 6 1 1 4 4 9-18 cichy84


-3pkt karne dla WKS Gola za niewystawienie składu w 5 i 6 kolejce

Grupa F:

Czarno-Zieloni - The Famous Grouse 3:5

1:0 - R.Lewandowski 12'
1:1 - O.Cardozo 26' (pen.)
2:1 - M.Yatabare 31'
2:2 - D.Skutka 37'
2:3 - D.Skutka 41'
3:3 - R.Lewandowski 42'
3:4 - D.Skutka 52'
3:5 - E.Atar 75'

nie grali a strzelali: brak - A.Kramaric [1 bramka]

Nie pomalujesz - Zła Pochodna 0:1

0:1 - R.Falcao 22' (pen.)

nie grali a strzelali: M.Gomez [1 bramka] - brak

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.The Famous Grouse 6 4 0 2 12 14-10 Morgan
2.Zła Pochodna 6 4 0 2 12 8-7 Fabio
3.Nie pomalujesz 6 1 2 3 5 10-11 RedDevil89
----------------------------------------------
4.Czarno-Zieloni 6 1 2 3 5 10-14 naimadkolo


Klasyfikacja drużyn z 3 miejsc w grupach:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Nervix Athletic 6 2 2 2 8 9-7 Kuba_^^
2.BaRcElOnKaAaA 6 2 1 3 7 12-11 dandel
3.Galacticos 6 3 1 2 7 6-6 Maciek4444
4.Nie pomalujesz 6 1 2 3 5 10-11 RedDevil89
----------------------------------------------
5.WKS Gola 6 2 1 3 4 9-11 mario.8
6.good players 6 2 1 3 4 8-10 barteek2288


28-29.11 - okienko transferowe

1/8 finału: (01-02.12) [bez ligi szkockiej, portugalskiej, bułgarskiej, czeskiej i 1 ligi polskiej!]

Nervix Athletic - Czerwone Diabły
Dunajec Zakliczyn - Zła Pochodna
Slenderzy - FC Czarny Psychol
BaRcElOnKaAaA - Tajfun Świdnik
Galacticos - Walcott'y
Drink Responsibly - The Famous Grouse
South Side - Władca Michał
Nie pomalujesz - Canarinhos

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (30.11.) o godz. 17:30.
Kuba_^^ Ćwierćfinalista
29.11.2012, 13:10
Nervix Athletic - Czerwone Diabły

Carlos Tevez (Man.City)
Luciano Becchio (Leeds)
Luca Toni (Fiorentina)
Dymitar Berbatov (Fulham)
Ostatnio zedytowany przez: Kuba_^^, 29.11.2012, 13:14
RedDevil89 Ćwierćfinalista
29.11.2012, 13:37
Nie pomalujesz - Canarinhos
- Sergio Agüero (Man.City)
- Mario Gomez (Bayern)
- Stephan El Shaarawy (Milan)
- Luca Siligardi (Livorno)

Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji