Tottenham Hotspur FC
Vader Uczestnik LM
24.09.2012, 11:43
Świetny mecz wczoraj miałem okazję obejrzeć na WHL na który poleciałem z Berlina.
Ekipy Kogutów i QPR naprawdę stworzyły niezły obraz tego meczu.
Pierwsza połowa to świetna gra gości,w drugiej metamorfoza w wykonaniu Spurs (zapewne po ostrej reprymendzie w szatni AVB).
Świetną robotę po przerwie wykonywał Sandro - napracował się niesamowicie i jemu oraz Lennonowi zawdzięczamy dużo i tak naprawdę to Oni byli ojcami sukcesu nad QPR.

Na WIELKI plus zaskoczyli (OBY DO KOŃCA SEZONU) dwaj obrońcy Caulker i Vertonghen.
Belg to jest fachura - gość ma takie papiery na grę, że to się w głowie nie mieści.
Jak na obrońcę genialna technika, przegląd pola, włączanie się do akcji ofensywnych, zimna krew, kluczowe interwencje.
Dołożyć do tego Caulkera i mamy świetny duet obrońców - na lata w Tottenhamie

Na trybunach gdzie siedziałem była ZAJEBISTA atmosferka - jak na naprawdę wyjątkowych derbach.
Warto było polecieć na ten mecz do Londynu.
ONLY TOTTENHAM HOTSPUR; CF VALENCIA and SSC NAPOLI
dsasa Triumfator
25.09.2012, 16:32
No, no Fajnie, można wiedzieć ile Cię to wszystko kosztowało?
Serce w bieli, krew w błękicie, CHELSEA LONDYN PONAD ŻYCIE! ♥
ShedEnd Ćwierćfinalista
15.10.2012, 18:47
Tottenham pod wodzą Andre może się stać naprawdę klasowym zespołem. Myślę, że powinni sobie pozwolić na kolejne wzmocnienia. O ile to możliwe. Villas-Boas to manager na lata. Z charakterem, pewnością siebie.

Teraz pozostaje tylko poukładać dobrze Spurs i nabrać stabilności. Zawsze kiedy przychodzi nowy menedżer, paru nowych trenerów i zawodników oraz kilku odchodzi potrzeba czasu na przyzwyczajenie się do nowych warunków.

Dobra przyszłość przed Tottenhamem jest myślę. Jak tylko dadzą AVB normalnie pracować to szybko zobaczą efekty bo to bardzo utalentowany coach.
Mevan Zwycięzca grupy
22.10.2012, 16:18
Mam takie pytanie, może głupie, ale nie za bardzo interesuje się kogutami. W ostatnim meczu z Chelsea Adebayor wszedł dopiero pod koniec meczu i zastanawiam się dlaczego. Jest słabszy od Defoe, pokłócił się z AVB?
Bill Półfinalista
22.10.2012, 19:10
Tego nie wie nikt oprócz AVB.
Nie wiesz co zrobić z piłką? Oddaj ją przeciwnikowi, niech on się martwi.
ShedEnd Ćwierćfinalista
23.10.2012, 02:12
Mevan pewnie Andre uznał, że w tym meczu od początku bardziej przyda się Dafoe. Wątpliwe aby była w tym większa filozofia choć kto wie.
dsasa Triumfator
23.10.2012, 16:53
A ja myślę, że Adebayor nie stara się na treningach bo Andre tak o niego zabiegał w lecie. Pewnie dlatego AVB stawia na Defoe :]
Serce w bieli, krew w błękicie, CHELSEA LONDYN PONAD ŻYCIE! ♥

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji