FIFA 13
kubagodlewski6 Uczestnik LM
13.10.2012, 19:18
Witam kupiłem fife 13 i mi nie dziala
http://www.youtube.com/watch?v=jS5frrPr35I
Co zrobic, prosze o pomoc
TheNeymar Zwycięzca grupy
13.10.2012, 20:06
hmm... a dawałeś uruchom przez Administartora bo mi się wydaje że masz Win 7 jeśli tak próbowałeś to hmm... bym musiał poszperać lub pomyśleć nad tym głebiej.
Czasem trzeba umrzeć by znów narodzić się jak Pelson Zrobić szum wizerunkiem jak to zrobił Marylin Manson.. Patrz jak czas nam zmienił twarz
13.10.2012, 20:34
mam Windows Vista
TheNeymar Zwycięzca grupy
13.10.2012, 20:53
tam też chyba powinna być taka opcja próbowałeś przez nią ?
Czasem trzeba umrzeć by znów narodzić się jak Pelson Zrobić szum wizerunkiem jak to zrobił Marylin Manson.. Patrz jak czas nam zmienił twarz
friko Triumfator
13.10.2012, 22:02
No toć napisane, że ma być nowy bez polskich znaków profil. Utwórz nowy, obok admina, miałem podobny problem w innej grze.
pyk
lumix Triumfator
14.10.2012, 14:12
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx
Na tej stronie możesz sprawdzić czy ta gra pójdzie ci na kompa.
Wpisujesz nazwę gry i wciskasz ( Can You Run It? )
CrisssCR7 Uczestnik LM
14.10.2012, 18:07
u mnie to nie działa .. ;[
aimR^^
14.10.2012, 19:13
mam juz bez polkich znakow i mi wchodzi fifa i wychodzi
Cichyfx Legenda
14.10.2012, 19:14
Hehe nie ma to jak kupic gre za ponad 100 zł i jeszcze miec z nią problem ja akurat mam maly problem z polskim komentatorem mam sciągniete PL napisy i jak włączam mecz to odsyła mnie na pulpit
Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D
14.10.2012, 21:50
juz mi dziala ale mam problem, klawiatura w grze mi nie dziala
naimadkolo Triumfator
17.10.2012, 02:22
na poprawienie humorów... wspomnienia fify 12

Joe Hart - Like a Boss !
Grawint Ćwierćfinalista
18.10.2012, 07:42
Bo Fifa ogólnie robiona jest na konsole i tam masz takie glupie sterowanie ja też tak miałem z 12. musisz szukać opcji kontroler w 'moja fifa' i tam będziesz miał pad albo klawiatura. Chyba że chodzi co o coś innego ;x
Dave Ćwierćfinalista
18.10.2012, 15:22
Otwórz: Moje dokumenty - Fifa 13 - fifasetup
i w pliku fifasetup zmień ASPECTRATIO = 1.
Mam nadzieję, że pomoże.
Kofinho Triumfator
21.10.2012, 13:38
Ja dzisiaj kupiłem i w ogóle nic się nie wyświetla... taki zły nie byłem od bardzo dawna.
dsasa Triumfator
21.10.2012, 18:14
Kofinho napisał(a):Ja dzisiaj kupiłem i w ogóle nic się nie wyświetla... taki zły nie byłem od bardzo dawna.
Ale na PC, czy PS3/Xbox360?
Serce w bieli, krew w błękicie, CHELSEA LONDYN PONAD ŻYCIE! ♥
Kofinho Triumfator
21.10.2012, 18:40
PC
KulkaMU Ćwierćfinalista
21.10.2012, 22:43
Ja mam Xboxa i jetem bardzo zadowolony lata jak marzenie a prowadzenie reprezentacji miodzio polecam serdecznie na Xboxa360
Manchester jest,był i zawsze będzie CZERWONY.
dsasa Triumfator
22.10.2012, 11:00
Właśnie coś się dzieje z Fifką na PC. Kumplowi śmiga na PS3, drugiemu (na PC) nie chcę się nawet odpalić.. Kofinho, poszperaj tam na górze, może właśnie tam masz problem.
Serce w bieli, krew w błękicie, CHELSEA LONDYN PONAD ŻYCIE! ♥
22.10.2012, 18:42
Mi działa, ale tryb kariery i w ogóle nic mi się nie zapisuje, więc nie mogę grac zadnego trybu
23.10.2012, 20:07
Dave kazales mi usunac usunalem i chce to zmienic czy mógłbys mi podac ASPECTRATIO =......... z fifasetup.
macko2907 Legenda
24.10.2012, 10:21
Problemy z PeCetową wersją Fify powtarzają się już od kilku edycji.
Dave Ćwierćfinalista
24.10.2012, 10:34
kubagodlewski6
Pisałem, żebyś zmienił ASPECTRATIO na równe 1, jeśli miałeś tam inną liczbę.
Ja i moi qmple też namęczyliśmy się z tą i poprzednią fifą. Może być wiele powodów tego, że nie działa.
Jak to nie podziała, to spróbuj ściągnąć najnowsze sterowniki karty graficznej i najnowszego directx.

1 i kilka miejsc po przecinq. Nie pamiętam jakie liczy tam były.
Ostatnio zedytowany przez: Dave, 24.10.2012, 16:04
24.10.2012, 15:01
Dave czy mógłbys mi napisac ASPECTRATIO ( jakie liczby tam byly przed zamienieniem na 1)
maziaki Uczestnik LM
28.12.2012, 21:31
Witam.
Mam problem z Fifą 13 na PC:
Włączam origin, klikam graj, wyskakuje mi okienko (graj, ustawienia gry i wyjście).
Klikam gram graj i wyskakuje mi kółeczko z logo firmy, tak samo jak właścicielowi tematu. Tylko nie wyskakuje nic poza tym, wyłącza się to kółeczko i nic się nie dzieje.

POMOCY!
29.12.2012, 11:23
Spróbuj założyć nowe konto na komputerze- nowy profil na komputerze bez polskich znaków. Mam nadzieję, że ci to pomoże
adrian04 Uczestnik LM
29.12.2012, 11:27
TA gra ma super grafike na konsole PS3 szacun
jigga Zwycięzca grupy
05.01.2013, 00:23
Siema. Mam w sumie 2 pytanka dotyczące kariery jednym zawodnikiem. Najpierw może bardziej istotniejesze.
Czy jest jakaś możliwość wpłynięcia na to kto będzie wykonywał stały fragment? Bo gram teraz w PSG, wcześniej w Arsenalu 2 sezony (wygryzłem ze składu Podolskiego i wyleciał do Juve ) no i w ciągu sezonu było kilka karnych, tak na oko z 15, z tego 3 może były trafione. Jestem środkowym napastnikiem i nigdy nie mogłem strzelać. Zawsze do karnego podchodził Cazrola, Wilshere albo Wallcot, nigdy ja. Cazorla nigdy nie trafił, Wilshere 2 razy i raz Wallcot. Troche parodia, że cały czas nie trafiają. Tak samo jest z wolnymi, nigdy nie mogę strzelać ja, tylko też albo Cazorla, Ramsey albo Wilshere. Wiem, że jakbym grał wszystkimi to wtedy mógłbym zmienić to, ale nie chcę tak grać, jednym zawodnikiem lepiej
Więc czy jest możliwość jakaś żebym zarządził na to kto wykona ten fragment?

Drugie pytanie mniej istotne ale z ciekawości spytam, nie zaszkodzi. Można w jaki kolwiek sposób zmienić sobie numer na koszulce? Gdy zaczynałem w Śląsku, ustawiłem sobie "dyche", grałem całe 2 sezony tak, w reprezentacji także. Obraniak wtedy 4 dostał.
Ale gdy przeszedłem do Arsenalu to dostałem 18, w reprezentacji też mi sie od razu zmieniło na 18. Ale nie zwracałem zbytnio uwagi na to. Teraz gdy trafiłem do PSG, dostałem numer 36. Nie jest to ogromnym problemem, ale lipa troche tak, że główni zawodnicy mają numery powyżej 25 (niektórzy nawet do 90 dochodzą. jakiś napastnik nieznany ma w PSG u mnie 98 ;o) no a ci co zazwyczaj siedzą na ławce, wchodzą w drugich połowach itd, maja 10,9, itd, itd.
Próbwałem wchodzić w edycję WG, zmieniłem numer sobie tam na jaki chciałem, zatwierdziłem wszystko i myślałem, że bedzie git. Wchodzę w mecz, widze skład i spowrotem mam ten sam numer co wcześniej. Można to w jakiś inny sposób zmienić? Z góry dzięki za pomoc i za małe literówki przepraszam. Pozdro
Mistrzostwa Polski nadszedł czas, ten piękny czas, więc Śląsku prowadź nas! __________________________ Visca El Barca!
KulkaMU Ćwierćfinalista
05.01.2013, 11:07
jigga napisał(a):Siema. Mam w sumie 2 pytanka dotyczące kariery jednym zawodnikiem. Najpierw może bardziej istotniejesze.
Czy jest jakaś możliwość wpłynięcia na to kto będzie wykonywał stały fragment? Bo gram teraz w PSG, wcześniej w Arsenalu 2 sezony (wygryzłem ze składu Podolskiego i wyleciał do Juve ) no i w ciągu sezonu było kilka karnych, tak na oko z 15, z tego 3 może były trafione. Jestem środkowym napastnikiem i nigdy nie mogłem strzelać. Zawsze do karnego podchodził Cazrola, Wilshere albo Wallcot, nigdy ja. Cazorla nigdy nie trafił, Wilshere 2 razy i raz Wallcot. Troche parodia, że cały czas nie trafiają. Tak samo jest z wolnymi, nigdy nie mogę strzelać ja, tylko też albo Cazorla, Ramsey albo Wilshere. Wiem, że jakbym grał wszystkimi to wtedy mógłbym zmienić to, ale nie chcę tak grać, jednym zawodnikiem lepiej
Więc czy jest możliwość jakaś żebym zarządził na to kto wykona ten fragment?

Drugie pytanie mniej istotne ale z ciekawości spytam, nie zaszkodzi. Można w jaki kolwiek sposób zmienić sobie numer na koszulce? Gdy zaczynałem w Śląsku, ustawiłem sobie "dyche", grałem całe 2 sezony tak, w reprezentacji także. Obraniak wtedy 4 dostał.
Ale gdy przeszedłem do Arsenalu to dostałem 18, w reprezentacji też mi sie od razu zmieniło na 18. Ale nie zwracałem zbytnio uwagi na to. Teraz gdy trafiłem do PSG, dostałem numer 36. Nie jest to ogromnym problemem, ale lipa troche tak, że główni zawodnicy mają numery powyżej 25 (niektórzy nawet do 90 dochodzą. jakiś napastnik nieznany ma w PSG u mnie 98 ;o) no a ci co zazwyczaj siedzą na ławce, wchodzą w drugich połowach itd, maja 10,9, itd, itd.
Próbwałem wchodzić w edycję WG, zmieniłem numer sobie tam na jaki chciałem, zatwierdziłem wszystko i myślałem, że bedzie git. Wchodzę w mecz, widze skład i spowrotem mam ten sam numer co wcześniej. Można to w jakiś inny sposób zmienić? Z góry dzięki za pomoc i za małe literówki przepraszam. Pozdro
Ja akurat nie gram za dużo jednym zawodnikiem ale stałe fragmenty gry będziesz mógł chyba zmienić dopiero jak zostaniesz kapitanem drużyny.A z numerem to niestety nie pomogę.
Manchester jest,był i zawsze będzie CZERWONY.
jigga Zwycięzca grupy
05.01.2013, 17:49
a wiesz może po jakim czasie zostaje sie kapitanem?
Mistrzostwa Polski nadszedł czas, ten piękny czas, więc Śląsku prowadź nas! __________________________ Visca El Barca!
lumix Triumfator
05.01.2013, 18:47
Ja też mam małe pytanko mianowicie na czym gracie?
Ja w Fife grałem zawsze na PS2 ale teraz gram na PC z uwagi na grafe.
Jednak na PC jest okropnie grać więc muszę sobie chyba Pada kupić.
No i właśnie na czym, gracie bo na myszce i klawie moim zdaniem grać się nie da.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji