FIFA 13
naimadkolo Triumfator
22.02.2013, 21:25
Nie wiem jaki jest w fifie, ale w tym sezonie (już po wyjściu fify) świetnym zawodnikiem okazał się Verratti z PSG.
MerdaczACM Ćwierćfinalista
22.02.2013, 21:33
naimadkolo napisał(a):Nie wiem jaki jest w fifie, ale w tym sezonie (już po wyjściu fify) świetnym zawodnikiem okazał się Verratti z PSG.
Właśnie też myślałem o Verratim a także o Perinie i Santonie.Newcastle mi nie chce sprzedać Santona, bo napisali że jest zbyt dla nich cenny, więc raczej już go nie kupię.Perina nie mogę się doprosić 2 sezonów (które grałem w poprzedniej karierze,symulacjach meczów) bo ciągle jest na wypożyczeniu w Genoi, może po 3 sezonach wróci do Pescary? A co do Verratiego, poczekam czy przyjdą tańsze i nie wiele gorsze oferty, a jeśli nie to spróbuję go wykupić

Kofinho Triumfator
22.02.2013, 21:34
Lealiego odradzam chyba, że w roli 3 bramkarza bo się rozwija beznadziejnie mimo że na oficjalnej stronie pisze że jego potencjał sięga 88, nawet kiedy go sprzedałem w wieku 22 lat do Polonii żeby się ograł i go odkupić to do 28 roku miał skilla zaledwie 75 albo 77. Jeżeli chodzi o Włoskie talenty to jestem ekspertem bo zawsze buduje w FIFIE Milan na Włochach: Bonaventura (Atalanta,23 lata, możliwość gry na każdej pozycji pomocnika, po 2 sezonach będzie miał skilla 84) Florenzi (Roma chyba 21 lat, środkowy pomocnik szybko się rozwija, z tego co kojarzę to po sezonie gry 80 punktów ma) Perin (20 lat, jest to opcja dopiero na drugi sezon bo jest na wypożyczeniu ale bardzo szybko się rozwija, bardzo akrobatyczny styl bronienia, u mnie na ławce siedział 8 lat i zagrał może 5 meczy a i tak w wieku 29 lat miał skilla 84) Consigli (Atalanta, zdolny bramkarz, idealny transfer na styczeń 2013 ma pół roku kontraktu więc zaproponuj Amelie i 2-3mln) jest też oczywiście Poli, więcej nie będę wymieniał bo post będzie za długi i odechce się ci czytać.
22.02.2013, 21:39
Kofinho napisał(a):Lealiego odradzam chyba, że w roli 3 bramkarza bo się rozwija beznadziejnie mimo że na oficjalnej stronie pisze że jego potencjał sięga 88, nawet kiedy go sprzedałem w wieku 22 lat do Polonii żeby się ograł i go odkupić to do 28 roku miał skilla zaledwie 75 albo 77. Jeżeli chodzi o Włoskie talenty to jestem ekspertem bo zawsze buduje w FIFIE Milan na Włochach: Bonaventura (Atalanta,23 lata, możliwość gry na każdej pozycji pomocnika, po 2 sezonach będzie miał skilla 84) Florenzi (Roma chyba 21 lat, środkowy pomocnik szybko się rozwija, z tego co kojarzę to po sezonie gry 80 punktów ma) Perin (20 lat, jest to opcja dopiero na drugi sezon bo jest na wypożyczeniu ale bardzo szybko się rozwija, bardzo akrobatyczny styl bronienia, u mnie na ławce siedział 8 lat i zagrał może 5 meczy a i tak w wieku 29 lat miał skilla 84) Consigli (Atalanta, zdolny bramkarz, idealny transfer na styczeń 2013 ma pół roku kontraktu więc zaproponuj Amelie i 2-3mln) jest też oczywiście Poli, więcej nie będę wymieniał bo post będzie za długi i odechce się ci czytać.
Właśnie u mnie Perin w FIFIE długo nie może wrócić do Pescary, nie wiem czemu. Ale dzięki za pozostałych, spróbuję coponiektórych sprowadzić ponieważ jak wiadomo Milan nie ma za dużego budżetu na transfery.Teraz zdobyłem potrójną korone na zawodowcu (Serie A,Pucha Ligi,LM) i tak dobrze że budżet po sezonie skoczył do 48 mln. A jak się wypowiesz na temat Mannone? (3 Bramkarz Arsenalu) Zastanawiam się czy go nie kupić, chociaż prędzej czy później i tak kupię Perina.

naimadkolo Triumfator
22.02.2013, 21:42
MerdaczACM napisał(a):Newcastle mi nie chce sprzedać Santona, bo napisali że jest zbyt dla nich cenny, więc raczej już go nie kupię.
To nie manager. Tu wszystkich można kupić za odpowiednią cenę Ja do Lyonu sprowadziłem Lewego i C.Ronaldo, a teraz zbieram na Messiego Kupić można jak najbardziej każdego, trzeba tylko lekko podnieść cenę
Ostatnio zedytowany przez: naimadkolo, 22.02.2013, 21:42
Kofinho Triumfator
22.02.2013, 21:43
O Mannone nic nie wiem, w FIFIE 12 może raz czy dwa go kupiłem na ławkę za Flavio Romę ale w 13 nie mam pojęcia jak broni. Widzę że chyba właśnie skończyłeś sezon 2012/2013 więc chyba Perin wróci do Genoi najpóźniej w połowie lipca bo czasami się spóźniają z powrotem z tych wypożyczeń sam nie wiem czemu.
22.02.2013, 21:55
Więc spróbuję po raz kolejny zmusić Newcastle do sprzedaży Santona jak to radził naimadkolo,prędzej Perina niż Consigliego,Bonaventure i Florenziego. Ewentualnie jeślidobrze pójdzie to jeszcze Verratiego.Bo jak tak patrze na moją kadre to jest bardzo mało pomocników, zwłaszcza defensywnych bo mam tylko Montolivo, De Rossiego mi szkoda pieniędzy i stary a inni ŚPD są słabi i zazwyczaj w normalnym wieku piłkarza (24/25 lat). Dzięki obydwoje za rady

P.S-Kofinho, orientujesz się ile kosztują ci Bonaventura i Florenzi ?
Ostatnio zedytowany przez: MerdaczACM, 22.02.2013, 21:56
Kofinho Triumfator
22.02.2013, 22:08
Ile Florenzi nie, spytaj się Romy ale to rywal więc pewnie powiedzą że nie są zainteresowani sprzedażą go do Milanu. Co do Bonaventury to dałem za niego w pierwszym sezonie 2mln+Nocerino, więc jeśli nie interesuje cie wymiana za Nocerino albo jeśli go już nie masz to myślę że w 10mln się zmieścisz.
Cichyfx Legenda
22.02.2013, 22:54
napisał(a):To nie manager. Tu wszystkich można kupić za odpowiednią cenę Ja do Lyonu sprowadziłem Lewego i C.Ronaldo, a teraz zbieram na Messiego Kupić można jak najbardziej każdego, trzeba tylko lekko podnieść cenę
Jesli w klubie jest mało piłkarzy to i nawet za 500 mln nie da rady sie nikogo kupić
Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D
naimadkolo Triumfator
23.02.2013, 00:44
Cichyfx napisał(a):Jesli w klubie jest mało piłkarzy to i nawet za 500 mln nie da rady sie nikogo kupić
Jeszcze nie miałem takiej sytuacji Nawet ze zwaśnionych klubów da radę wyciągnąć piłkarza
Jeśli mogę się pochwalić to mój skład wygląda w tej chwili tak:
Courtois - van der Wiel, Dede, Sakho, Monzon - Song, Fofana - Lacazette, Grenier, Ronaldo - Lewandowski.
z rezerwy warto wspomnieć
- Benzię (napastnika, 3 strzelca i króla asyst mimo grzania ławki), szkoda, że Lewego mam w składzie, bo koleś spokojnie do pierwszego składu się nadaje.
- Rivierez (obrońca), którego ściągnąłem za darmo, bo nie miał klubu (więc nie mam pojęcia gdzie teraz gra). W wieku 19 lat ma staty 79 i kosztuje już 11,5 mln.
Reszta to już niższy poziom niestety, albo dopiero zaczynam szlifowanie talentów

No i zbieram kasę na Messiego, z połowę już chyba mam, myślę, że za 80-90 baniek go wezmę
myk1324 Triumfator
23.02.2013, 12:39
Ja takżę pochwalę się składem w fife 13, jako iż gram 5 sezon PSG to można powiedzieć że stać mnei na każdego i testuje różnych zawodników
Napastnicy: Ballotelli 87 um, El Shaaravy 85 um, Niang 78 um
Skrzydłowi: LS: Lavezzi 90 um (mistrz ) Nani 87 um. PS: Hulk 88 um, Sanchez 88 um.
Pomocnicy: ŚPO: Pastore 87 um, Lucas 87 um, Eriksen 85 um, Luuk De jong 82 um
SP: Verratti 82 um, Rabiot 76 um
ŚPD: Song 85 um
Obrońcy PO: Richards 86 um, Abate 84 um
LO: Coentrao 85 um, Alba 85 um
ŚO: Silva 89 um, Luiz 87 um, Sakho 86 um, M'bwia 85 um
Bramkarz : Sirgiu 89 Um , Areola 77 um.
Ignorancja jest błogosławieństwem.
naimadkolo Triumfator
23.02.2013, 13:32
myk1324 napisał(a):Ja takżę pochwalę się składem w fife 13, jako iż gram 5 sezon PSG to można powiedzieć że stać mnei na każdego
No ba, pewnie z 150 mln petrodolarów masz co roku, nie? A Ronaldo z Messim kupić nie chciałeś? Ja z takim kiepskim budżetem chcę
lumix Triumfator
23.02.2013, 13:48
Ja gram City i jak na razie kupiłem Falcao i Neymara.
Jednak planuję rozpocząć nową karierę jakimś Polskim klubem no bo co to za zabawa już na samym początku mieć miliony do wydania i kupić sobie każdego.
agrado Ćwierćfinalista
23.02.2013, 14:18
Ja gram Lechem . Cały podstawowy skład prócz bocznych obrońców ma powyżej 70. Najlepszy jest Kupisz, ma 78! Później wstawię cały skład , wraz z ich um.
Ostatnio zedytowany przez: agrado, 23.02.2013, 14:18
Zobaczyłem że nie mam podpisu. Stwierdziłem że pora to zmienić
myk1324 Triumfator
23.02.2013, 14:25
co sezon dostaje 70 mln, ale średnio mój zawodnik kosztuje z 20 mln.
naimadkolo Triumfator
23.02.2013, 14:32
to Ty co sezon sobie nowego Ronaldo możesz kupować masz co z kasą jeszcze robić?
Kofinho Triumfator
23.02.2013, 15:41
Gra w polskiej lidze nie ma większego sensu, ja grając Legią stworzyłem skład marzeń i po 5 sezonach regularnie wychodziłem z grupy LM i raz czy dwa ją wygrałem, kłopotem są ciągłe zmiany na ławce w pucharach bo tam trzeba 7 rezerwowych, bonusy za miejsca w lidze są biedne bo 500 tysi to max i jak ja np. po tych 5 sezonach tak odejdziesz od reszty że rezerwami ich nokautujesz.
naimadkolo Triumfator
23.02.2013, 18:14
Może graj po prostu na wyższym poziomie? No chyba, że grasz na legendarnym, to jest problem.
Najlepszym sposobem na zbyt łatwe wygrywanie jest właśnie podwyższenie poziomu. Ja chyba pod koniec tego albo kolejnego sezonu wbijam już na legendarny
Kofinho Triumfator
23.02.2013, 19:13
Na legendarnym to mi psychika siądzie, obecnie zrobiłem sobie 2 tygodnie przerwy od grania żeby moja zręczność trochę siadła, na zawodowcu jest mi za łatwo, 4:0 co mecz a na klasie światowej trochę za trudno więc po takiej przerwie zawodowiec będzie w sam raz.
myk1324 Triumfator
23.02.2013, 19:24
Ja mam podobnie jak Kofinho, klasa światowa to już jest prosto wygrać choć czasem zdarzają się wpadki ale i tak przesiadłem się na Klasę Światową bo lubie stwarzać sobie duże przeszkody. Ostatnio strasznie długo męczyłem się z Bayernem w półfinale LM, w pierwszym meczu na wyjeździe 1:1 a w drugim meczu w chyba 15 minucie strzeliłem gola a potem przelączyłem na ultradefensywny i postawiłem autobus bo nie mogłęm się przebić przez ich pomoc
naimadkolo Triumfator
23.02.2013, 19:33
Ja tam jak byłem na zawodowcu to przeszedłem na klasę światową, przemęczyłem jeden ciężki sezon, a w kolejnym idzie już prawie tak jak wcześniej na zawodowcu Nie ma co narzekać, tylko trzeba sobie zwiększać poziom

Ja tam w pierwszym sezonie na klasie światowej to tylko do Ligi Europejskiej się załapałem i sobie gram Ale ten sezon już o niebo lepszy jest

A co do przerw, to ja im dłużej gram, tym gorzej mi idzie, bo za bardzo chcę gole strzelać i zamiast strzelać to tracę gole wtedy A zrobię sobie kilkudniową przerwę i od razu lepiej idzie
Kofinho Triumfator
23.02.2013, 20:16
A co do tego ustawienia bardzo defensywne-defensywne...super ofensywne to działa tylko przy stałych fragmentach czy też w zwykłych akcjach?
naimadkolo Triumfator
24.02.2013, 12:38
W zwykłych akcjach. Przy ultraofensywnym zawodnicy podchodzą bliżej przeciwnika, agresywniej, połowa składu broni na połowie przeciwnika, przy ultradefensywnym odwrotnie, pressingu nie ma, a wszyscy są na własnej połowie...

Nie mniej ja tego nie używam, bo nie wiem czym to się zmienia Jak ktoś wie, czym na klawiaturze to się zmienia to byłbym wdzięczny
Kofinho Triumfator
24.02.2013, 12:47
No u mnie się da zmieniać na klawiaturze, ofensywnie ustawiasz n a defensywnie m albo na odwrót.
jigga Zwycięzca grupy
24.02.2013, 12:58
lumix napisał(a):Mnie zaczyna już denerwować ta trzynastka. Mianowicie kiedy gram na poziomie trudności początkujący to wygrywam z 6-0 ale kiedy zmienię na 1 poziom większy (zawodowiec) to przegrywam 6-1. Może macie podobnie ?
może nie przegrywam wtedy takim wynikiem 6;1, ale 2;1 , 1;0, 3;1 najwyżej .
pisałem gdzieś wcześniej o tym
Mistrzostwa Polski nadszedł czas, ten piękny czas, więc Śląsku prowadź nas! __________________________ Visca El Barca!
naimadkolo Triumfator
24.02.2013, 14:51
Kofinho napisał(a):No u mnie się da zmieniać na klawiaturze, ofensywnie ustawiasz n a defensywnie m albo na odwrót.
No ja wiem, że się da, tylko nie wiedziałem którym przyciskiem Sprawdzę i dam znać czy działa czy nie
lumix Triumfator
24.02.2013, 16:31
Nie lepiej kupić pada. Nie wyobrażam sobie gry na klawie.
Kofinho Triumfator
24.02.2013, 16:47
Ja usycham grą na padzie, w tamtym tygodniu próbowałem, nie wiem jak nadążać z przyciskami, bieganie mi wychodzi jak Grodzkiej, a o podkręcaniu strzałów nawet nie wspomnę.
naimadkolo Triumfator
24.02.2013, 17:05
Niby na padzie lepiej, ale nigdy nie umiałem na padzie grać i tak z przyzwyczajenia na klawiaturze jadę No ale jak widzisz, nie tak źle idzie skoro na klasie światowej sobie radzę już
agrado Ćwierćfinalista
24.02.2013, 18:05
naimadkolo napisał(a):W zwykłych akcjach. Przy ultraofensywnym zawodnicy podchodzą bliżej przeciwnika, agresywniej, połowa składu broni na połowie przeciwnika, przy ultradefensywnym odwrotnie, pressingu nie ma, a wszyscy są na własnej połowie...

Nie mniej ja tego nie używam, bo nie wiem czym to się zmienia Jak ktoś wie, czym na klawiaturze to się zmienia to byłbym wdzięczny
Mi się zdaję że page downem i deletem. Mam nadzieję że pomogłem
Zobaczyłem że nie mam podpisu. Stwierdziłem że pora to zmienić

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji