Lech Poznań
LaMadridistka Uczestnik LM
24.11.2012, 13:32
Nie ma tu tematu o żadnym polskim klubie. Nie wiem jak wy użytkownicy, ale ja mimo wszystko interesuję się tą naszą ligową kopaniną. Tu można porozmawiać o Lechu Poznań, którego jestem fanką ze względu na miejsce, w którym mieszkam.

Może na start, jak myślicie, czy Rutkowski rzeczywiście szykuję ofensywę transferową? Kogo chcielibyście widzieć w naszym Lechu?
yanki powraca Triumfator
24.11.2012, 14:45
Słyszałem, że Lech ma przeznaczyć w zimowym okienku transferowym 700.tys. ojro

W Lechu chciałbym, aby powrócił Rudniev - teraz wgl. nic o nim nie słychać. Ale napewno trzeba jakiegoś napadziora kupić, bo Ślusarski i Bereszyński za dużo 100% bramek pierniczą (szczególnie ten pierwszy)
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
Cichyfx Legenda
24.11.2012, 16:26
Tak samo jak ty uważam w Lechu o ile jest w obronie Arbeloa wszystko gra procz tego ataku.
Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D
yanki powraca Triumfator
25.11.2012, 13:06
Na facebooku napisali ciekawy artykuł, a oto on:

"Hernan Rengifo, popularnie zwany Reniferem, wielu kibiców Ekstraklasy pamięta tego zawodnika jako niezłego technika i walczaka, Peruwiańczyk dziś przeprosił kibiców Lecha Poznań, za swoje odejście i powiedział, że chcę wrócić do Polski, czy coś jest na rzeczy? Prawdopodobnie kosztował by grosze, strzelał by dużo... Kibice "Kolejorza" pamiętają Renifera za bramki strzelone przeciwko Polonii Warszawa (dwie w 90 sekund), czy choćby bramkę przy Bułgarskiej, jak i na wyjeździe w pamiętnym dwumeczu przeciwko Udinese Calcio...
Co o nim sądzicie?"

Ja jestem za, żeby przyszedł
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
Cichyfx Legenda
25.11.2012, 14:10
Pamietam goscia zwlaszcza po tym dwumeczu z Udinese. Jestem jak najbardziej za jesli forme ma tą samą co wczesniej to bez problemy wygryzie drewnianego Ślusarskiego.
Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D
yanki powraca Triumfator
27.11.2012, 13:36
Tu chyba linków nie można wklejać, ale muszę

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,title,Bedzie-sensacja-Rudniew-moze-wrocic,wid,15127424,wiadomosc.html

Jak by przyszedł to bym był happy na całego
seba5111998 Półfinalista
26.04.2014, 22:18
Dawno nikt nie odświeżał tego tematu, to ja może spróbuję Ostatnie 4-5 meczy Kolejorza napawa optymizmem, w każdym z 5 ostatnich meczy Lech był drużyną zdecydowanie lepszą, grającą ładną, szybką i efektowną piłkę. Nie chcę zapeszyć, ale jeśli dalej tak będą grać to w Lidze Europy mogą powalczyć, może nawet o ćwierćfinał, a jak szczęście dopisze, piłkarze dadzą z siebie 100% a Rutkowski wreszcie sięgnie głębiej do portfela to może nawet Liga Mistrzów. Ale póki co jesteśmy na drugim miejscu w lidze i zostało nam 6 kolejek. Jeśli Legia dzisiaj przegra to mamy 2 pkt straty do niej, w następnej kolejce czeka nas wg po wyjeździe do Warszawy najtrudniejszy mecz w rundzie finałowej, wyjazd z Zawiszą Bydgoszcz.
Ostatnio zedytowany przez: seba5111998, 26.04.2014, 22:19
Mia San Mia & Nigdy Się Nie Poddawaj
yanki powraca Triumfator
27.04.2014, 11:12
Zgadzam się ostatnio Lech gra świetną piłkę i może wygarć wszystkie mecze w rundzie finałowej. Jak Legia ma stracić jakieś pkt. to m.in: z Wisłą i Lechem, bo wątpię czy jakieś jeszcze zespoły mogły by urwać jej pkt.
kacoper Półfinalista
27.04.2014, 17:40
Legia prędzej straci z pogonią na wyjeździe niż ze słabiutką aktualnie wisłą. Moim zdaniem lech ma takie same szanse na mistrza jak legia.
"Ogarniętość to doskonałość"
yanki powraca Triumfator
28.04.2014, 20:56
Tyle, że legia jest w lepszej sytuacji...

"Trener legii Warszawa Henning Berg uważa że Ekstraklasa faworyzuje Lecha Poznań twierdzi iż zostały dokonane w terminarzu zmiany sprzeczne z wcześniejszymi ustaleniami regulaminu, a chodzi w tym wszystkim o mecz Kolejorza z Zawiszą Bydgoszcz który zostanie rozegrany krótko po finałowym meczu PP, na co Ekstraklasa odpowiedziała że do żadnych tego typu zmian nie doszło, a szczegółowy terminarz meczów najbliższej kolejki podany został do wiadomości 13 kwietnia."

Prawie spadłem z krzesła jak to przeczytałem

Niech sobie lepiej odpowie kto faforyzuję legie...
seba5111998 Półfinalista
29.04.2014, 11:54
Berg niech się nie odzywa, bo za jego kadencji Legia nie zagrała ani jednego przyzwoitego meczu. Gdyby nie sędziowie na pewno nie byliby na pozycji lidera.
Mia San Mia & Nigdy Się Nie Poddawaj
SzoGunner Zwycięzca grupy
19.07.2014, 20:14
Oj nie przesadzaj. Grali dobrze... ze sobą na treningu
W Polskiej lidze nie ma i nie będzie w najbliższych latach kogoś kto się wybije ponad nawet tą 4 runde kwalifikacyjną LM.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji