[Zablokowany] Piłkarzyki - wiosna 2013
Patrick Redaktor
12.12.2012, 12:00
Kolejność wg której wybieramy zawodników do swoich składów:

1. Sowa
2. yanki powraca
3. Kuba_^^
4. RedDevil89
5. cichy84
6. barteek2288
7. Blanco
8. kacoper
9. agrado
10. kapper1
11. tomus88888888
12. Asgar
13. Fabio
14. Modric
15. KillaZ
16. naimadkolo
17. Gebe
18. gruby00102
19. Maciek4444
20. Patrick
21. friko
22. dandel
23. Pioter
24. Morgan
25. Krasus
26. Adi
27. dsasa
28. KulkaMU
29. Kris
30. nejt
31. tomekkielce
32. gracz123

Proszę przynajmniej raz dziennie zaglądać na forum, aby względnie pilnować swojej kolejki. Jeżeli w kolejce za Tobą jest Twój znajomy do którego masz kontakt, to miło byłoby dać mu znać i szepnąć słówko Pchajmy ten wózek z budową składów do gry jakoś sprawnie razem, aby do końca!

Przypominam, że w kadrze można mieć maksymalnie dwóch zawodników z jednej ligi, jednego zawodnika z jednego klubu i oczywiście jeden zawodnik może grać tylko u jednej osoby.

Dostępne ligi z których można wybierać zawodników:

Polska* (T-Mobile Ekstraklasa i 1 liga), Anglia* (Premier League i Championship), Hiszpania* (Primera Division i Segunda Division), Włochy* (Seria A i Serie B), Niemcy* (Bundesliga i 2.Bundesliga), Francja* (Ligue 1 i Ligue 2), Holandia* (Eredivisie i Eerste Divisie**), Szkocja, Portugalia, Rosja, Ukraina, Turcja, Grecja, Belgia, Austria, Szwajcaria, Dania, Rumunia, Serbia, Chorwacja, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Słowenia**, Węgry, Izrael, Cypr.

* - w krajach w których dostępne mamy po 2 ligi możemy oczywiście wybrać po 2 zawodników z każdej ligi, np. po 2 zawodników z Serie A i Serie B.
** - nowość!

Ważna informacja w kontekście kompletowania składów, nie wszystkie ligi rozpoczną wiosenną rywalizację razem z nami:

- od 2 kolejki: liga austriacka i chorwacka
- od 3 kolejki: liga rumuńska, czeska i polska T-Mobile Ekstraklasa
- od 4 kolejki: liga ukraińska, duńska, serbska, bułgarska, słowacka, słoweńska i węgierska
- od 5 kolejki: liga rosyjska i 1 liga polska
- poza tym w fazie grupowej liga angielska (tylko Premier League), szkocka, belgijska i cypryjska zaliczą po jednej pauzie

Przypominam, że jeżeli ktoś podczas swojej kolejki nie powoła kolejnego zawodnika do kadry w ciągu 20 godzin, to jego kolejka przepada i wybiera następna osoba!

Składy w tym poście będą na bieżąco uzupełniane.

Tradycyjnie w tym temacie nie piszemy nic poza składami, cała reszta w komentarzach.

LZS Olszowa [Sowa]

- Lionel Messi (Barcelona)
- Dieumerci Mbokani (Anderlecht)
- Jelle Vossen (Genk)
- Dimitar Berbatov (Fulham)
- Samuel Eto'o (Anży Machaczkała)
- Marouane Fellaini (Everton)

Legion Piła [yanki powraca]

- Cristiano Ronaldo (Real M.)
- Mirko Vucinic (Juventus)
- Gareth Bale (Tottenham)
- Vilmos Melczer (BFC Siofok)
- Lima (Benfica)
- Mirkan Aydin (Bochum)

Nervix Athletic [Kuba_^^]

- Radamel Falcao (Atletico)
- Nikica Jelavic (Everton)
- Thomas Müller (Bayern)
- Luca Toni (Fiorentina)
- Rickie Lambert (Southampton)
- Arkadiusz Aleksander (Flota)

CruoStragazaNaMalactose [RedDevil89]

- Zlatan Ibrahimovic (PSG)
- Mario Gomez (Bayern)
- Marco Streller (Basel)
- Bartosz Ślusarski (Lech)
- Maciej Kowalczyk (Kolejarz Stróże)
- Georgios Samaras (Celtic)

Belzebuby [cichy84]

- Edinson Cavani (Napoli)
- Charlie Austin (Burnley)
- David Lafata (Sparta Praga)
- Eder (Braga)
- Dries Mertens (PSV)
- Jeremy Perbet (Villarreal)

Citizens [barteek2288]

- Robin van Persie (Man.United)
- Filip Djordjevic (Nantes)
- Stevan Jovetic (Fiorentina)
- Michiel Hemmen (Cambuur)
- Carlos Vela (Sociedad)
- Valere Germain (Monaco)

The Saints [Blanco]

- Gonzalo Higuain (Real M.)
- Burak Yilmaz (Galatasaray)
- Jesé (Real M. II)
- Papiss Cisse (Newcastle)
- Stefanos Athanasiadis (PAOK)
- Francesco Totti (Roma)

Drużyna_1 [kacoper]

- Stephan El Shaarawy (Milan)
- Lacina Traore (Anży Machaczkała)
- Toche (Panathinaikos)
- Pierre Emerick Aubameyang (Saint-Etienne)
- Dario Cvitanich (Nice)
- Santi Cazorla (Arsenal)

Megateam [agrado]

- Henrikh Mkhitaryan (Szachtar)
- Danijel Ljuboja (Legia)
- Rene Gartler (SV Ried)
- Necati Ates (Eskisehirspor)
- Mario Balotelli (Milan)
- Michal Papadopulos (Zagłębie)

Slenderzy [kapper1]

- Jermain Defoe (Tottenham)
- Mario Götze (Borussia D.)
- Theo Walcott (Arsenal)
- Andres Iniesta (Barcelona)
- Bojan Krkic (Milan)
- Alvaro Negredo (Sevilla)

FC Extazy SSA [tomus88888888]

- Jackson Martinez (Porto)
- Aldo Adorno (APOEL Nikozja)
- Emrullah Güvenc (Helmond)
- Michael Higdon (Motherwell)
- Adam Szalai (Mainz)
- Mustapha Yatabare (Guingamp)

FC Czarny Psychol [Asgar]

- Philipp Hosiner (Austria W.)
- Eliran Atar (Maccabi Tel Aviv)
- Juliano Spadacio (Anorthosis)
- Francesco Tavano (Empoli)
- Rodrigo Palacio (Inter)
- Peter Kabat (Ujpest)

Zła pochodna [Fabio]

- Robert Lewandowski (Borussia D.)
- Marco Sansovini (Spezia)
- Jordan Rhodes (Blackburn)
- Matej Vydra (Watford)
- Marco Sau (Cagliari)
- Łukasz Teodorczyk (Lech)

Juniorzy Chorwacji [Modric]

- Luis Suarez (Liverpool)
- Karim Benzema (Real M.)
- Oriol Riera (Alcorcon)
- Marek Saganowski (Legia)
- Josip Drmic (Zürich)
- Pablo Martin Batalla (Bursaspor)

Crips [KillaZ]

- Wilfried Bony (Vitesse)
- Edin Dzeko (Man.City)
- Romelu Lukaku (WBA)
- Marco Reus (Borussia D.)
- Didier Drogba (Galatasaray)
- Diego Costa (Atletico)

Czarno-Zieloni [naimadkolo]

- Roberto Soldado (Valencia)
- Vedad Ibisevic (Stuttgart)
- Gary Hooper (Celtic)
- Michal Ordos (Sigma Ołomuniec)
- Sanharib Malki (Roda)
- Anco Jansen (De Graafschap)

Weed Team [Gebe / Lukkar]

- Alexander Kerzhakov (Zenit)
- Dominick Kumbela (Braunschweig)
- Daniel Sturridge (Liverpool)
- Ezequiel Lavezzi (PSG)
- Christopher Wood (Leicester)
- Claudiu Keserü (Angers)

Anonymous [gruby00102]

- Bafetimbi Gomis (Lyon)
- Steven Gerrard (Liverpool)
- Dimitrios Papadopoulos (Panthrakikos)
- Georginio Wijnaldum (PSV)
- Dusan Tadic (Twente)
- Erik Lamela (Roma)

Red Black Tigers [Maciek4444]

- Michu (Swansea)
- Aritz Aduriz (Athletic)
- Daniele Cacia (Verona)
- Leon Benko (HNK Rijeka)
- Marcos Tavares (Maribor)
- Ronnie Schwartz (Randers)

Tajfun Świdnik [Patrick]

- Alfred Finnbogason (Heerenveen)
- Graziano Pelle (Feyenoord)
- Charles (Almeria)
- Moussa Sow (Fenerbahce)
- Ilombe Mboyo (Gent)
- Paulinho (Livorno)

Szwagier 200 v [friko]

- Raul Rusescu (Steaua)
- Leigh Griffiths (Hibernian)
- Sandro Calabro (Sparta Rotterdam)
- Niall McGinn (Aberdeen)
- Marek Bakos (Viktoria Plzen)
- Stefan Scepovic (Ashdod)

VeB [dandel]

- Sergio Agüero (Man.City)
- Jack Tuyp (Volendam)
- Pedro Rodriguez (Barcelona)
- Helder Postiga (Zaragoza)
- Mame Biram Diouf (Hannover)
- Samuel Armenteros (Anderlecht)

Urlanka Urle [Pioter]

- Wayne Rooney (Man.United)
- Rafik Djebbour (Olympiakos)
- Gerard Deulofeu (Barcelona B)
- Andreas Cornelius (Kopenhaga)
- Denis Cheryshev (Real M. II)
- Demba Ba (Chelsea)

The Pipers [Morgan]

- Oscar Cardozo (Benfica)
- Billy McKay (Inverness)
- Enis Djurkovic (Triglav)
- Georgi Milanov (Litex)
- Albert Bunjaku (Kaiserslautern)
- Luc Castaignos (Twente)

Sympatyczne Kutasy [Krasus]

- Stefan Kiessling (Bayer)
- Antonio Di Natale (Udinese)
- Yuri (Ponferradina)
- Mohammadou Idrissou (Kaiserslautern)
- Omer Damari (Hapoel Tel Aviv)
- Claudio Pizarro (Bayern)

South Side [Adi]

- Glenn Murray (Crystal Palace)
- Jozy Altidore (Alkmaar)
- Christian Benteke (Aston Villa)
- Kalu Uche (Kasimpasa)
- Jacob Mulenga (Utrecht)
- Mauro Icardi (Sampdoria)

Blue Army [dsasa]

- Cicero (Pacos Ferreira)
- Jeremain Lens (PSV)
- Rodrigo (Benfica)
- Sadio Mane (Salzburg)
- Juan Mata (Chelsea)
- Kasper Hamalainen (Lech)

Benchester United [KulkaMU]

- Mario Mandzukic (Bayern)
- Sammir (Dinamo Zagrzeb)
- Dejan Zigon (ND Gorica)
- Klaas-Jan Huntelaar (Schalke)
- Lukas Podolski (Arsenal)
- Javier Hernandez (Man.United)

Drink Responsibly [Kris]

- Benjamin Lauth (TSV 1860 Monachium)
- Ronny (Hertha)
- Basile De Carvalho (Levski Sofia)
- Andrej Kramaric (Lokomotiva Zagrzeb)
- Matteo Ardemagni (Modena)
- Danny Schreurs (MVV Maastricht)

Shadows [nejt]

- James Rodriguez (Porto)
- Jonathan Soriano (Salzburg)
- Thomas Ince (Blackpool)
- Simone Zaza (Ascoli)
- Chuli (Recreativo Huelva)
- Rade Prica (Maccabi Tel Aviv)

KlubPrzemytnikówRzeżuchy [tomekkielce]

- Carlos Bacca (Brugge)
- Luca Siligardi (Livorno)
- Adamo Coulibaly (Debrecen)
- Artjoms Rudnevs (Hamburger SV)
- Ruben Castro (Betis)
- Yura Movsisyan (Spartak)

Dunajec Zakliczyn [gracz123]

- Ebrahima Sawaneh (OH Leuven)
- Carlos Tevez (Man.City)
- Stanislav Tecl (Viktoria Plzen)
- Brown Ideye (Dynamo K.)
- Manuel Lanzarote (Sabadell)
- Javier Portillo (Hercules)

Mapa Piłkarzyków - edycja wiosna 2013



Pełny terminarz Piłkarzyków - edycja wiosna 2013

02/03.02 - sparingi (nieobowiązkowe)
09/10.02 - 1 kolejka
16/17.02 - 2 kolejka
23/24.02 - 3 kolejka
27/28.02 - okienko transferowe
02/03.03 - 4 kolejka
09/10.03 - 5 kolejka
16/17.03 - 6 kolejka
20/21.03 - okienko transferowe
30/31.03 - 1/8 finału
06/07.04 - 1/8 finału - rewanże
13/14.04 - ćwierćfinały
20/21.04 - ćwierćfinały - rewanże
27/28.04 - półfinały
04/05.05 - półfinały - rewanże
11/12.05 - mecz o 3 miejsce, wielki finał!

Podział na grupy:

Grupa A:

FC Czarny Psychol [Asgar]
Sympatyczne Kutasy [Krasus]
Benchester United [KulkaMU]
Legion Piła [yanki powraca]

09/10.02: Sympatyczne Kutasy - Benchester United 2:0, Legion Piła - FC Czarny Psychol 6:3.
16/17.02: FC Czarny Psychol - Sympatyczne Kutasy 2:1, Benchester United - Legion Piła 1:1.
23/24.02: Benchester United - FC Czarny Psychol 0:1, Sympatyczne Kutasy - Legion Piła 0:2.
02/03.03: Legion Piła - Sympatyczne Kutasy 1:2, FC Czarny Psychol - Benchester United 2:1.
09/10.03: FC Czarny Psychol - Legion Piła 1:3, Benchester United - Sympatyczne Kutasy 2:1.
16/17.03: Legion Piła - Benchester United 2:0, Sympatyczne Kutasy - FC Czarny Psychol 1:4.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Legion Piła 6 4 1 1 13 15-7 yanki powraca
2.FC Czarny Psychol 6 4 0 2 12 13-12 Asgar
-----------------------------------------------------
3.Sympatyczne Kutasy 6 2 0 4 6 7-11 Krasus
4.Benchester United 6 1 1 4 4 4-9 KulkaMU


Grupa B:

Drużyna_1 [kacoper]
Juniorzy Chorwacji [Modric]
KlubPrzemytnikówRzeżuchy [tomekkielce]
Crips [KillaZ]

09/10.02: Juniorzy Chorwacji - KlubPrzemytnikówRzeżuchy 2:2, Crips - Drużyna_1 2:1.
16/17.02: Drużyna_1 - Juniorzy Chorwacji 1:2, KlubPrzemytnikówRzeżuchy - Crips 0:4.
23/24.02: KlubPrzemytnikówRzeżuchy - Drużyna_1 1:3, Juniorzy Chorwacji - Crips 0:5.
02/03.03: Crips - Juniorzy Chorwacji 1:5, Drużyna_1 - KlubPrzemytnikówRzeżuchy 1:0.
09/10.03: Drużyna_1 - Crips 1:2, KlubPrzemytnikówRzeżuchy - Juniorzy Chorwacji 5:2.
16/17.03: Crips - KlubPrzemytnikówRzeżuchy 2:2, Juniorzy Chorwacji - Drużyna_1 2:1.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Crips 6 4 1 1 13 16-9 KillaZ
2.Juniorzy Chorwacji 6 3 1 2 10 13-15 Modric
-----------------------------------------------------
3.Drużyna_1 6 2 0 4 6 8-9 kacoper
4.KlubPrzemytnikówRzeżuchy 6 1 2 3 5 10-14 tomekkielce


Grupa C:

Drink Responsibly [Kris]
Urlanka Urle [Pioter]
Tajfun Świdnik [Patrick]
Szwagier 200 v [friko]

09/10.02: Urlanka Urle - Tajfun Świdnik 0:1, Szwagier 200 v - Drink Responsibly 2:3.
16/17.02: Drink Responsibly - Urlanka Urle 2:3, Tajfun Świdnik - Szwagier 200 v 2:4.
23/24.02: Tajfun Świdnik - Drink Responsibly 2:1, Urlanka Urle - Szwagier 200 v 2:2.
02/03.03: Szwagier 200 v - Urlanka Urle 2:4, Drink Responsibly - Tajfun Świdnik 2:3.
09/10.03: Drink Responsibly - Szwagier 200 v 2:1, Tajfun Świdnik - Urlanka Urle 2:3.
16/17.03: Szwagier 200 v - Tajfun Świdnik 1:2, Urlanka Urle - Drink Responsibly 1:0.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Urlanka Urle 6 4 1 1 13 13-9 Pioter
2.Tajfun Świdnik 6 4 0 2 12 12-11 Patrick
-----------------------------------------------------
3.Drink Responsibly 6 2 0 4 6 10-12 Kris
4.Szwagier 200 v 6 1 1 4 4 12-15 friko


Grupa D:

Blue Army [dsasa (5) / asystent managera (1)]
LZS Olszowa [Sowa]
Red Black Tigers [Maciek4444]
Shadows [nejt]

09/10.02: LZS Olszowa - Red Black Tigers 4:2, Shadows - Blue Army 4:1.
16/17.02: Blue Army - LZS Olszowa 1:3, Red Black Tigers - Shadows 1:3.
23/24.02: Red Black Tigers - Blue Army 0:1, LZS Olszowa - Shadows 1:0.
02/03.03: Shadows - LZS Olszowa 2:3, Blue Army - Red Black Tigers 2:0.
09/10.03: Blue Army - Shadows 0:2, Red Black Tigers - LZS Olszowa 0:1.
16/17.03: Shadows - Red Black Tigers 2:1, LZS Olszowa - Blue Army 2:1.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.LZS Olszowa 6 6 0 0 18 14-6 Sowa
2.Shadows 6 4 0 2 12 13-7 nejt
-----------------------------------------------------
3.Blue Army 6 2 0 4 0 6-11 dsasa
4.Red Black Tigers 6 0 0 6 0 4-13 Maciek4444


-6pkt karnych dla Blue Army za niewystawienie składu w 3, 5 i 6 kolejce

Grupa E:

The Saints [Blanco]
CruoStragazaNaMalactose [RedDevil89]
Zła pochodna [Fabio]
FC Extazy SSA [tomus88888888]

09/10.02: CruoStragazaNaMalactose - Zła pochodna 3:4, FC Extazy SSA - The Saints 1:2.
16/17.02: The Saints - CruoStragazaNaMalactose 1:0, Zła pochodna - FC Extazy SSA 1:3.
23/24.02: Zła pochodna - The Saints 1:5, CruoStragazaNaMalactose - FC Extazy SSA 3:2.
02/03.03: FC Extazy SSA - CruoStragazaNaMalactose 0:1, The Saints - Zła pochodna 1:1.
09/10.03: The Saints - FC Extazy SSA 1:1, Zła pochodna - CruoStragazaNaMalactose 1:3.
16/17.03: FC Extazy SSA - Zła pochodna 1:2, CruoStragazaNaMalactose - The Saints 3:4.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.The Saints 6 4 2 0 14 14-7 Blanco
2.CruoStragazaNaMalactose 6 3 0 3 9 13-12 RedDevil89
-----------------------------------------------------
3.Zła pochodna 6 2 1 3 7 10-16 Fabio
4.FC Extazy SSA 6 1 1 4 4 8-10 tomus88888888


Grupa F:

Nervix Athletic [Kuba_^^]
Weed Team [Gebe (2) / Lukkar (4)]
Slenderzy [kapper1]
South Side [Adi]

09/10.02: Weed Team - Slenderzy 0:1, South Side - Nervix Athletic 1:1.
16/17.02: Nervix Athletic - Weed Team 1:2, Slenderzy - South Side 0:4.
23/24.02: Slenderzy - Nervix Athletic 1:2, Weed Team - South Side 1:0.
02/03.03: South Side - Weed Team 2:0, Nervix Athletic - Slenderzy 0:3.
09/10.03: Nervix Athletic - South Side 2:4, Slenderzy - Weed Team 1:3.
16/17.03: South Side - Slenderzy 1:1, Weed Team - Nervix Athletic 2:1.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.South Side 6 3 2 1 11 12-5 Adi
2.Weed Team 6 4 0 2 9 8-6 Lukkar
-----------------------------------------------------
3.Slenderzy 6 2 1 3 7 7-10 kapper1
4.Nervix Athletic 6 1 1 4 4 7-13 Kuba_^^


-3pkt karne dla Weed Team za niewystawienie składu w 1 i 2 kolejce

Grupa G:

Megateam [agrado]
Belzebuby [cichy84]
VeB [dandel]
Czarno-Zieloni [naimadkolo]

09/10.02: Belzebuby - VeB 1:3, Czarno-Zieloni - Megateam 0:2.
16/17.02: Megateam - Belzebuby 1:0, VeB - Czarno-Zieloni 0:2.
23/24.02: VeB - Megateam 2:0, Belzebuby - Czarno-Zieloni 2:2.
02/03.03: Czarno-Zieloni - Belzebuby 3:2, Megateam - VeB 0:3.
09/10.03: Megateam - Czarno-Zieloni 1:1, VeB - Belzebuby 0:0.
16/17.03: Czarno-Zieloni - VeB 3:0, Belzebuby - Megateam 1:4.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Czarno-Zieloni 6 3 2 1 11 11-7 naimadkolo
2.VeB 6 3 1 2 10 8-6 dandel
-----------------------------------------------------
3.Megateam 6 3 1 2 10 8-7 agrado
4.Belzebuby 6 0 2 4 2 6-13 cichy84


Grupa H:

Dunajec Zakliczyn [gracz123]
The Pipers [Morgan]
Anonymous [gruby00102]
Citizens [barteek2288]

09/10.02: The Pipers - Anonymous 0:0, Citizens - Dunajec Zakliczyn 1:0.
16/17.02: Dunajec Zakliczyn - The Pipers 1:0, Anonymous - Citizens 1:2.
23/24.02: Anonymous - Dunajec Zakliczyn 0:0, The Pipers - Citizens 2:0.
02/03.03: Citizens - The Pipers 0:2, Dunajec Zakliczyn - Anonymous 2:0.
09/10.03: Dunajec Zakliczyn - Citizens 0:2, Anonymous - The Pipers 2:2.
16/17.03: Citizens - Anonymous 0:2, The Pipers - Dunajec Zakliczyn 4:2.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.The Pipers 6 3 2 1 11 10-5 Morgan
2.Citizens 6 3 0 3 9 5-7 barteek2288
-----------------------------------------------------
3.Dunajec Zakliczyn 6 2 1 3 7 5-7 gracz123
4.Anonymous 6 1 3 2 3 5-6 gruby00102


-3pkt karne dla Anonymous za niewystawienie składu w 5 i 6 kolejce

1/8 finału:

30/31.03

Juniorzy Chorwacji - Legion Piła 0:5.
Shadows - Urlanka Urle 1:1.
Weed Team - The Saints 1:2.
Citizens - Czarno-Zieloni 0:0.
FC Czarny Psychol - Crips 2:1.
Tajfun Świdnik - LZS Olszowa 4:4.
CruoStragazaNaMalactose - South Side 0:1.
VeB - The Pipers 1:1.

06/07.04

Legion Piła - Juniorzy Chorwacji 3:1.
Urlanka Urle - Shadows 0:2.
The Saints - Weed Team 4:0.
Czarno-Zieloni - Citizens 0:0, karne 3:4.
Crips - FC Czarny Psychol 4:0.
LZS Olszowa - Tajfun Świdnik 0:1.
South Side - CruoStragazaNaMalactose 2:2.
The Pipers - VeB 0:3.

Ćwierćfinały:

13/14.04

Legion Piła - Shadows 3:1.
The Saints - Citizens 1:2.
Crips - Tajfun Świdnik 2:4.
South Side - VeB 3:1.

20/21.04

Shadows - Legion Piła 4:1.
Citizens - The Saints 3:2.
Tajfun Świdnik - Crips 3:3.
VeB - South Side 0:2.

Półfinały:

27/28.04

Shadows - Citizens 0:1.
Tajfun Świdnik - South Side 4:5.

04/05.05

Citizens - Shadows 1:1.
South Side - Tajfun Świdnik 1:2.

Mecz o III miejsce: (11/12.05 - Kraków)

Shadows - Tajfun Świdnik 1:3.

WIELKI FINAŁ PIŁKARZYKÓW - EDYCJA WIOSNA 2013: (11/12.05 - Bydgoszcz)

Citizens - South Side 0:1.
Ostatnio zedytowany przez: Patrick, 16.05.2013, 00:00
Patrick Redaktor
12.12.2012, 12:32
Sowa, jako zadeklarowany Madridista od samego momentu poczęcia wybiera oczywiście... Lionela Messiego (Barcelona)
yanki powraca Triumfator
12.12.2012, 14:58
Cristiano Ronaldo (Real Madryt)
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
Kuba_^^ Ćwierćfinalista
12.12.2012, 17:52
Falcao (Atletico Madryt)
RedDevil89 Ćwierćfinalista
12.12.2012, 18:26
Zlatan Ibrahimovic(PSG)
Ostatnio zedytowany przez: RedDevil89, 12.12.2012, 18:30
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
cichy84 Moderator
12.12.2012, 18:37
Cavani (Napoli)
barteek2288 Zwycięzca grupy
12.12.2012, 19:29
Robin van Persie (Manchester United)
Blanco Triumfator
12.12.2012, 20:01
Gonzalo Higuain (Real Madryt)
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
kacoper Półfinalista
13.12.2012, 09:12
El Shaarawy (Milan)
Ostatnio zedytowany przez: kacoper, 14.12.2012, 20:46
"Ogarniętość to doskonałość"
Patrick Redaktor
15.12.2012, 01:32
Podobnie jak wcześniej agrado, tak i teraz żółtą kartką ukarany zostaje również kapper1.

Makabrycznie ślamazarny start...

tomus88888888 wybiera Jacksona Martineza (Porto)

gonimy, gonimy!
Asgar Moderator forum
15.12.2012, 05:17
Philipp Hosiner (Austria Wiedeń)
Mediolan jest CZARNO - NIEBIESKI ! ! !
Fabio Moderator forum
15.12.2012, 19:44
Robert Lewandowski
Modric Uczestnik LM
15.12.2012, 23:46
Luis Suárez (Liverpool)
KillaZ Uczestnik LM
16.12.2012, 00:17
Wilfried Bony (Vitesse)
naimadkolo Triumfator
16.12.2012, 00:35
Roberto Soldado (Valencia)
gruby00102 Uczestnik LM
16.12.2012, 20:35
Miroslav Klose (Lazio Rzym)
Maciek4444 Półfinalista
16.12.2012, 21:21
Michu (Swansea City)
Patrick Redaktor
16.12.2012, 22:12
Alfred Finnbogason (Heerenveen)
friko Triumfator
16.12.2012, 22:46
Raul Rusescu (Steaua)
pyk
Patrick Redaktor
16.12.2012, 22:48
dandel wybiera Sergio Agüero (Man.City)
Pioter Uczestnik LM
16.12.2012, 23:27
Rooney (Manchester United)
Morgan Administrator Forum
17.12.2012, 07:32
Oscar Cardoso (Benfica)
Krasus Ćwierćfinalista
17.12.2012, 15:13
Kiessling z Bayeru
Adi Ćwierćfinalista
17.12.2012, 15:25
Glenn Murray (Crystal Palace)
ɐɪʌoɔɐɹɔ
dsasa Triumfator
17.12.2012, 18:19
Cicero (Pacos de Ferreira)
Serce w bieli, krew w błękicie, CHELSEA LONDYN PONAD ŻYCIE! ♥
KulkaMU Ćwierćfinalista
17.12.2012, 22:38
Mario Mandżukić (Bayern Monachium)
Manchester jest,był i zawsze będzie CZERWONY.
Kris Zwycięzca grupy
18.12.2012, 01:07
B. Lauth (TSV 1860 Monachium)
Cichyfx Legenda
18.12.2012, 17:10
James Rodriguez (FC Porto)
Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D
tomekkielce Uczestnik LM
18.12.2012, 17:29
Carlos Bacca (FC Brugge)
tomekkielce
18.12.2012, 19:18
I po raz drugi z rzędu Ebrahima Sawaneh (OH Leuven)

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji