UEFA Champions League Fantasy Football - oficjalna liga serwisu LigaMistrzow.com
Patrick Redaktor
05.02.2013, 00:45
Portal LigaMistrzow.com startuje z nową grą, która mamy nadzieję zastąpi Wam starego, dobrego Dream Teama. Co należy zrobić, aby zagrać? Wszystko opisane jest poniżej.

Całość opiera się na znanej niektórym zabawie UEFA Champions League Fantasy Football.

Po pierwsze rejestrujemy się na stronie http://user.uefa.com/Account/SignUp?returnUrl=http%3A//user.uefa.com/Account/LogOn Posiadasz już konto, bardzo dobrze. Teraz możemy przejść do kolejnego etapu, jakim jest dołączenie do gry. Pod tym adresem tworzymy nazwę swojej drużyny: http://en.uclfantasy.uefa.com/championsleague/
Nazwa drużyny powinna zawierać nick z naszego serwisu. Przykład: nick na naszym serwisie to Bob, więc nazwa drużyny to BobSqad albo BobTeam itp.

Według tych zasad http://en.uclfantasy.uefa.com/championsleague/rules/ tworzymy naszą wymarzoną drużynę. Następnie należy zapisać się do naszej ligi. Nic prostszego, wchodzimy w zakładkę League, następnie Join a league i w pole "Private League Code" wpisujemy kod, który podaje moderator placio w prywatnej wiadomości.

Moderator placio co kolejkę będzie podsumowywał w tym wątku zmagania ligowe, natomiast Wy możecie tutaj zadawać wszelkie pytania, chwalić się swoimi składami, jak i ogólnie rozpisywać się na temat wrażeń związanych z grą
Ostatnio zedytowany przez: placio, 29.09.2015, 01:27
naimadkolo Triumfator
05.02.2013, 23:28
ja już jestem zapisany jako naimadkoloTEAM
Thisu9 Uczestnik LM
08.02.2013, 13:32
Czy jak nie dodałem na końcu team to nie zagram?
naimadkolo Triumfator
08.02.2013, 13:36
to na końcu chyba można dodać jakie się chce, jeśli dobrze zrozumiałem. Tylko ja nie miałem pomysłów, a długość nazwy drużyny jest tam dość mocno ograniczona.
Thisu9 Uczestnik LM
08.02.2013, 13:39
Po prostu mam Thisu9 a nie Thisu9team. To wystarczy?
Patrick Redaktor
08.02.2013, 13:46
Tak, wystarczy. Musimy wiedzieć najzwyczajniej, że Ty to Ty, dlatego właśnie przede wszystkim nick z serwisu jest tutaj kluczowy.
Thisu9 Uczestnik LM
08.02.2013, 13:50
I mam jeszcze takie jedno małe pytanko, bo nie do końca rozumiem. Skład który ustawie teraz jest na stałe czy można go zmienić np. po 1/8?
salonnier Redaktor
08.02.2013, 13:55
Ja niby też się zapisałem jako salonnierTEAM, ale od razu uprzedzam, że gram w to pierwszy raz więc jestem szary.
Patrick Redaktor
08.02.2013, 14:52
Thisu9 napisał(a):I mam jeszcze takie jedno małe pytanko, bo nie do końca rozumiem. Skład który ustawie teraz jest na stałe czy można go zmienić np. po 1/8?
Skład możesz zmieniać po każdej kolejce/rundzie, ale musisz się mieścić przy tym w limitach zmian określonych w regulaminie. Za każdy transfer wykraczający poza limit, będą odejmowali Ci po 2pkt od całego Twojego dorobku.

Szczegóły tutaj: http://en.uclfantasy.uefa.com/UEFA/15804/clienthowtoplay.do#transfers
naimadkolo Triumfator
08.02.2013, 15:17
A czy co kolejkę muszę wystawiać skład (jak to było tutaj w DT), czy jak teraz wystawiłem i nic nie będę już zmieniał to będzie już taki do końca gry?
matayus3 Uczestnik LM
08.02.2013, 15:28
Mam pytanko. podaje przykład:
Jeżeli 12.02.2013 grają ze sobą Celtic i Juventus a ja mam w swoim składzie np. 2 graczy Celtiku to czy mogę zamienić ich 13.02.2013 na zawodników np. Borussi Dortmund która gra w tym terminie?
Proszę o odpowiedź
placio Szef moderacji
08.02.2013, 17:08
naimadkolo napisał(a):A czy co kolejkę muszę wystawiać skład (jak to było tutaj w DT), czy jak teraz wystawiłem i nic nie będę już zmieniał to będzie już taki do końca gry?
Nic już nie musisz robić Ale warto tam zaglądać, bo jeśli powiedzmy masz zawodników Barcelony a ta odpadnie w 1/8 to automatycznie w następnej kolejce dostajesz za tych zawodników 0 pkt.

matayus3 napisał(a):Mam pytanko. podaje przykład:
Jeżeli 12.02.2013 grają ze sobą Celtic i Juventus a ja mam w swoim składzie np. 2 graczy Celtiku to czy mogę zamienić ich 13.02.2013 na zawodników np. Borussi Dortmund która gra w tym terminie?
Proszę o odpowiedź
Wszystkie zmiany i transfery przeprowadzone w trakcie danej kolejki będą uwzględnione po kolejce/po rozegranych meczach czyli po 20 lutego.
agrado Ćwierćfinalista
12.02.2013, 18:20
placio napisał(a):
naimadkolo napisał(a):A czy co kolejkę muszę wystawiać skład (jak to było tutaj w DT), czy jak teraz wystawiłem i nic nie będę już zmieniał to będzie już taki do końca gry?
Nic już nie musisz robić Ale warto tam zaglądać, bo jeśli powiedzmy masz zawodników Barcelony a ta odpadnie w 1/8 to automatycznie w następnej kolejce dostajesz za tych zawodników 0 pkt.

matayus3 napisał(a):Mam pytanko. podaje przykład:
Proszę o odpowiedź
Wszystkie zmiany i transfery przeprowadzone w trakcie danej kolejki będą uwzględnione po kolejce/po rozegranych meczach czyli po 20 lutego.
Hmm, albo ja źle zrozumiałem zasady, albo ty (placio) przeoczyłeś coś, bo w regulaminie jest napisane:
After all matches on a single day have finished and before the next matches start, you can:
Replace any player (unless they were sent off) with one from your bench whose team is yet to play.
Co znaczy ( ja to tak przynajmniej zrozumiałem) że po każdym dniu w którym grałem mecz mogę zmienić jednego zawodnika na tego z ławki. Jeśli źle zrozumiałem, to proszę o szybkie poprawienie.
Zobaczyłem że nie mam podpisu. Stwierdziłem że pora to zmienić
placio Szef moderacji
12.02.2013, 19:04
Masz rację agrado, przeoczyłem to, mój błąd. Dzięki za zwrócenie uwagi
placio Szef moderacji
13.02.2013, 00:07
Pierwsze mecze a za tym i pierwsze punkty mamy za sobą. Niestety w naszej lidze znalazły się drużyny, które już wcześniej bawiły się w FantasyUEFA co jest niezgodne z zasadami, które ustaliliśmy. Ponieważ nie ma możliwości usunięcia tych ekip z ligi przez nas moderatorów, nie będziemy brali tych drużyn pod uwagę przy końcowym układzie tabeli.
Tak więc czołówka wygląda następująco:
1. KabaraTeam
2. GROMTEAM
3. AmorTeam

naimadkolo Triumfator
13.02.2013, 00:55
Podobno nazwy nicków miały zawierać nicki z ligimistrzow.com Wydaje mi się, że nie wszystkie tak mają...
agrado Ćwierćfinalista
13.02.2013, 09:31
Naimad, mi sięzdaję że tylko my tak mamy
Zobaczyłem że nie mam podpisu. Stwierdziłem że pora to zmienić
dsasa Triumfator
13.02.2013, 10:22
Jeszcze cichy ma prawidłowy nick
Serce w bieli, krew w błękicie, CHELSEA LONDYN PONAD ŻYCIE! ♥
VeBpl Triumfator
13.02.2013, 15:18
Mnie brakuje Albo źle się zapisałem

EDIT- jednak jestem troszkę niżej. Nie wiedziałem, że aż tylu graczy się zapisało
Ostatnio zedytowany przez: VeBpl, 13.02.2013, 15:20
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
TheNeymar Zwycięzca grupy
13.02.2013, 15:55
jak co to BalotelliTeam xd

Kiedy są mecze rozgrywane i co ile ? i le tych meczy ? ciekawość moja xd
Ostatnio zedytowany przez: TheNeymar, 13.02.2013, 15:57
Czasem trzeba umrzeć by znów narodzić się jak Pelson Zrobić szum wizerunkiem jak to zrobił Marylin Manson.. Patrz jak czas nam zmienił twarz
placio Szef moderacji
13.02.2013, 23:05
naimadkolo napisał(a):Podobno nazwy nicków miały zawierać nicki z ligimistrzow.co Wydaje mi się, że nie wszystkie tak mają...
Dobrze Ci się wydaje i trzeba coś z tym zrobić.

Nazwy swoich drużyn możecie w każdej chwili edytować(Design your kit) i prosiłbym aby Ci którzy nie mają swojego nicku z serwisu w tej nazwie, zmienili to. Ewentualnie mogę zgodzić się jeszcze na podanie przez was swojej nazwy drużyny tutaj na forum tak jak to zrobił TheNeymar.
Jest to o tyle ważne, że jeśli pewna drużyna "X" wygra ligę a ja nie będę wiedział który to użytkownik, to nagroda trafi do kogoś innego.

Za chwilę dodam screen z aktualną tabelą.
naimadkolo Triumfator
13.02.2013, 23:12
placio napisał(a):
Jest to o tyle ważne, że jeśli pewna drużyna "X" wygra ligę a ja nie będę wiedział który to użytkownik, to nagroda trafi do kogoś innego.
ooo, a to nagrody są? no to trzeba powalczyć
dsasa Triumfator
13.02.2013, 23:27
Tak, nagroda to książka, najprawdopodobniej ta nowa o Guardioli, bo coś art pisał pod tym newsem
Serce w bieli, krew w błękicie, CHELSEA LONDYN PONAD ŻYCIE! ♥
naimadkolo Triumfator
13.02.2013, 23:38
a to jakbym wygrał to mogę z chęcią odsprzedać Bo jakoś za książkami nie przepadam

jest już tabelka Jestem na 2. miejscu za kimś, kto prowadzi drużynę GROMTEAM
Ostatnio zedytowany przez: naimadkolo, 13.02.2013, 23:49
placio Szef moderacji
13.02.2013, 23:54
Tak, przygotowaliśmy książkę dla zwycięscy ale walczymy jeszcze o inne "drobiazgi" tak żeby nagrodzić większą ilość grających. Więc pula nagród może się zwiększyć

Tak przedstawia się czołówka po dzisiejszych meczach:
1. GROMTEAM
2. naimadkoloTEAM
3. cichy84juventus

VeBpl Triumfator
14.02.2013, 13:48
Można zmieniać teraz zawodników ?
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
cichy84 Moderator
14.02.2013, 16:01
VeBpl napisał(a):Można zmieniać teraz zawodników ?
zawsze mozesz dokonywać transferów, tylko uważaj na pkt karne za zbyt dużą ich ilość, no i żeby Ci gotówki starczyło na 11 oraz rezerwe

salonnier Redaktor
14.02.2013, 16:50
Ja dopiero teraz zobaczyłem, że się nie zapisałem. No i kolejka w tył.
Ostatnio zedytowany przez: salonnier, 14.02.2013, 16:52
VeBpl Triumfator
15.02.2013, 16:01
Zrobiłem dwa transfery, ale jak je zatwierdzić/zapisać? Klikając w zakładkę My Team, skład jest ten wcześniejszy
cichy84 Moderator
15.02.2013, 17:15
Klikasz "Save Changes"

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji