Ulubiony piłkarz
lumix Triumfator
11.02.2013, 17:48
Jest temat "Komu kibicujesz?" lecz ludzie piszą tam o zespołach więc założyłem temat "Ulubiony zawodnik".

Ja zacznę.
Moim ulubionym zawodnikiem jest Frank Lampard pewnie niewielu to dziwi gdyż jest on liderem zespołu któremu kibicuję. Pierwszy mecz jaki obejrzałem z Chelsea był to mecz z Live, komentatorzy opisywali to spotkanie jako pojedynek właśnie Lamparda z Gerrardem. Co prawda Chelsea wtedy ten mecz przegrała ale i tak pokochałem ten klub. Lubię także Joe Cole'a kiedyś grał on dla The Blues obecnie jest w West Ham United.
KulkaMU Ćwierćfinalista
11.02.2013, 18:16
Moim ulubionym zawodnikiem jest nie kto inny jak CR7 a po raz pierwszy zobaczyłem go w Fifie 06 miał duże statystyki i kiedy grałem MU strzeliłem nim pierwszego gola i się cieszyłem potem zobaczyłem go na plakacie aż w końcu zauważyłem go w meczu spodobał mi się jego styl gry i do dziś kibicuje jemu bo jest świetny jak dla mnie jest najlepszy na świecie.
Manchester jest,był i zawsze będzie CZERWONY.
Kofinho Triumfator
11.02.2013, 18:21
Wcześniej moim idolem był Robinho kiedy jeszcze grał w Realu, kochałem jego grę. Kiedy przyszedł do Milanu to ze szczęścia nie mogłem usiedzieć w miejscu, ale z każdym meczem moje uwielbienie przygasało. Ale od rundy wiosennej tamtego sezonu uwielbiam De Sciglio, bardzo sympatyczny i skromny piłkarz. Liczę że jego numer zostanie zastrzeżony.
Fabio Moderator forum
11.02.2013, 18:23
Kofinho napisał(a):Ale od rundy wiosennej tamtego sezonu uwielbiam De Sciglio, bardzo sympatyczny i skromny piłkarz. Liczę że jego numer zostanie zastrzeżony.
Raczysz żartować teraz? Chcesz, żeby jego numer został zastrzeżony po rozegranych x meczach? Gdzie ten świat zmierza...
Kofinho Triumfator
11.02.2013, 18:24
Zmierza do zamknięcia tematu co robisz co 60 sekund
Fabio Moderator forum
11.02.2013, 18:26
Tego tematu nie mam zamiaru zamykać, bo wydaje się (przynajmniej na razie) dość ciekawy.

Nadal nie odpowiedziałeś dlaczego chcesz, aby jego numer został zastrzeżony.
Kofinho Triumfator
11.02.2013, 18:28
Nie odpowiedziałem bo nie zadałeś pytania. A chodziło o to, że mam nadzieje na to żeby grał jak najlepiej i najdłużej. To jak zamykamy już?
Fabio Moderator forum
11.02.2013, 18:31
Kofinho napisał(a):Nie odpowiedziałem bo nie zadałeś pytania. A chodziło o to, że mam nadzieje na to żeby grał jak najlepiej i najdłużej.
"Chcesz, żeby jego numer został zastrzeżony po rozegranych x meczach?" faktycznie nie zadałem pytania

Kofinho napisał(a):To jak zamykamy już?
czytanie ze zrozumieniem również kuleje -> "Tego tematu nie mam zamiaru zamykać, bo wydaje się (przynajmniej na razie) dość ciekawy."

Koniec OT
VeBpl Triumfator
11.02.2013, 18:45
Ja przyznam się, że ani nie mam piłkarza ulubionego ani też takiego którego nie lubię Jeśli miałbym wybrać to nie lubię najbardziej Robinho, a najbardziej lubię ... brak
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
pawelekr910 Triumfator
11.02.2013, 18:58
Dlatego, że jestem obrońcą i rozegrałem ponad 400 meczy w barwach młodzików AC Milanu, w których strzeliłem ponad 50 bramek, moim ulubionym piłkarzem w historii jest jest Aldo Maldera, który rozegrał ponad 300 meczach strzelając ponad 40 bramek, a moim ulubionym piłkarzem grającym obecnie jest Alessandro Nesta.
Dumny po zwycięstwie, po porażce ciągle wierny, a po remisie...
izaghin186a Uczestnik LM
11.02.2013, 18:59
A zato moim jest Walduś Sobota ze WKS Wrocław
Lukkar Moderator
11.02.2013, 19:05
pawelekr910 napisał(a):Dlatego, że jestem obrońcą i rozegrałem ponad 400 meczy w barwach młodzików AC Milanu, w których strzeliłem ponad 50 bramek, moim ulubionym piłkarzem w historii jest jest Aldo Maldera, który rozegrał ponad 300 meczach strzelając ponad 40 bramek, a moim ulubionym piłkarzem grającym obecnie jest Alessandro Nesta.
13 lat i 400 meczy ?
pawelekr910 Triumfator
11.02.2013, 19:09
Lukkar napisał(a):
pawelekr910 napisał(a):Dlatego, że jestem obrońcą i rozegrałem ponad 400 meczy w barwach młodzików AC Milanu, w których strzeliłem ponad 50 bramek, moim ulubionym piłkarzem w historii jest jest Aldo Maldera, który rozegrał ponad 300 meczach strzelając ponad 40 bramek, a moim ulubionym piłkarzem grającym obecnie jest Alessandro Nesta.
13 lat i 400 meczy ?
Tak gram w piłkę i interesuję się nią praktycznie od kołyski.
Dumny po zwycięstwie, po porażce ciągle wierny, a po remisie...
Fabio Moderator forum
11.02.2013, 19:10
Pawełek - jeszcze jeden tak idiotyczny post, a odpoczniesz od forum i serwisu
Lukkar Moderator
11.02.2013, 19:13
Może masz jakieś swoje zdjęcie ze szkółki itp ?I skoro rozegrałeś aż tyle meczy i tak dobrze Ci szło, poszukam o Tobie na stronach związanych z Milanem, na pewno o Tobie wspominali.
Gianfranco Uczestnik LM
11.02.2013, 19:15
Pawełek jak już będziesz grał w podstawowym składzie Milanu i będziesz gwiazdą to nie zapominaj o nas twoich fanach.

Fabio napisał(a):Pawełek - jeszcze jeden tak idiotyczny post, a odpoczniesz od forum i serwisu
Zluzuj trochę bo niedługo będziesz każdego blokował.

Edit by fabio; Nie udzielaj się jak nie wiesz co się dzieje na forum to raz. Dwa: napisz jeszcze raz post pod postem, a dostaniesz warna za nieznajomość regulaminu
Ostatnio zedytowany przez: Fabio, 11.02.2013, 19:18
Kofinho Triumfator
11.02.2013, 19:17
Może pawełekr910 to Thiago Silva który po prostu dobrze zna polski. A tak na serio to ciężko uwierzyć w to co napisałeś przydało by się zdjęcie albo cu innego.
friko Triumfator
11.02.2013, 19:20
Pod bodajże Warszawą gra Milan.
pyk
Fabio Moderator forum
11.02.2013, 19:22
Tylko, że ta szkółka jest od połowy 2012 roku bodajże więc wątpię by w tak krótkim czasie rozegrać 400 meczów
Kofinho Triumfator
11.02.2013, 19:24
W Łodzi coś otworzyli ale to właśnie w 2012. Rozegranie 400 meczów jest nie możliwe.
Piorun Półfinalista
11.02.2013, 20:01
Z obecnie grających to :
Rio Ferdinand (luzak , profesionalista)
Ryan Giggs(legenda,mistrz)
Patrice Evra(humor)

Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! And the Reds go marching on, on, on.
CopaCabana Zwycięzca grupy
11.02.2013, 20:34
Z obecnie grających
Cristiano Ronaldo - Wielki gracz, dążacy do zwycięstwa. Gracz kompletny
Aaron Lennon - Filigranowy mistrz, grający na prawym skrzydle. Bardzo go lubię
Gareth Bale - Mistrz, świetny drybler i najlepszy zawodnik Tottenhamu.
A z tych którzy już nie grają to:
Zidane - Maestro!
Figo i Ronaldo
Ostatnio zedytowany przez: CopaCabana, 11.02.2013, 23:07
Nie wiesz co zrobić z piłką? Podaj ją do Garetha Bale'a:)
Patrick Redaktor
12.02.2013, 18:04
pawelekr910 został zbanowany za całokształt swojej twórczości w ostatnim czasie. Koniec tego burdelu, wracamy do tematu na poziomie.
dsasa Triumfator
12.02.2013, 18:29
Grający:
Drogba, Lampard, Terry - kocham ich za to co zrobili dla Chelsea, moi idole, lecz z tym ostatnim panem, to się nie zgadzam w sprawach łóżkowych
Gattuso - szkoda że nie widziałem go w akcji w jego najlepszych latach, ale i tyle mi wystarczyło, żeby przekonać się, że to prawdziwy wojownik na boisku. Każdy młody piłkarz powinien kierować się właśnie na nim.

Nie grający:
Eric Cantona - mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć
Ostatnio zedytowany przez: dsasa, 13.02.2013, 02:17
Serce w bieli, krew w błękicie, CHELSEA LONDYN PONAD ŻYCIE! ♥
VeBpl Triumfator
12.02.2013, 18:46
Gianfranco- akurat moderatorzy na forum działają bardzo dobrze, pozwalają na wystarczająco a gdy trzeba to i dają ostrzeżenie czy też banują.

Tak sobie pomyślałem o tych piłkarzach ulubionych to wymieniłbym trzech. Pirlo, Buffon oraz Szewczenko. Za całokształt, trudno mi powiedzieć dlaczego konkretnie. Może za to, że w nich najbardziej dostrzegam pasję do tego co robią lub robili ?
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
MerdaczACM Ćwierćfinalista
12.02.2013, 18:47
Moim ulubionym zawodnikiem jest Antonio Nocerino, formą teraz nie błyszczy, ale po prostu darzę go sympatią za charakter typu Gattuso i humor
CitizensFan Ćwierćfinalista
14.02.2013, 10:17
Grający
Sergio Aguero-Mój ulubiony piłkarz, strzelił gola dającego mistrzostwo City, świetnie drybluje, ma technikę.
Joe Hart-Moim zdaniem chwilowo najlepszy bramkarz świata
Vincent Kompany-Kapitan City, umie zmotywować drużynę.
David Silva-Widać ze w porównaniu do wielu piłkarzy kocha swój klub, oprócz tego dobrze gra
Yaya Toure-Świetny piłkarz, moim zdaniem najlepszy zawodnik City tamtego sezonu
Mario Balotelli-Go lubie za wszystko, oprócz kilku meczy w których słabo grał
Iker Casilas-Legenda i wzór do naśladowania
Marouane Fellaini-Lubie jego styl gry i afro
Sami Khedira-Świetny defensywny pomocnik, i ma ładną dziewczynę
Wilfried Zaha-Szkoda ze przeszedł do United, świetny skrzydłowy, w przyszłości może być jednym z najlepszych graczy świata
Niegrający zawodnicy:
Zinedine Zidane-Legenda Realu Madrid
Manchester jest Niebieski, Madryt biały a Łódź czerwona!
naimadkolo Triumfator
14.02.2013, 12:55
Moim ulubionym zawodnikiem od kilku dobrych lat jest Karim Benzema. Dla mnie jest piłkarskim idolem, na którym staram się wzorować, gdyż też jestem środkowym napastnikiem. Kibicuję mu od kiedy grał w Lyonie oczywiście. Cenię go przede wszystkim za niesamowitą skuteczność, godną pozazdroszczenia. A przecież w futbolu chodzi o to, kto zdobędzie więcej bramek, a nie kto przedrybluje większą ilość zawodników. Potrafi oddać celny strzał koło słupka nie do obrony kiedy stoi koło niego trzech przeciwników (gol z ManUtd w barwach Lyonu świetnie to potwierdza).
Benzema to taki pierwszy mój prawdziwy piłkarski idol, bo wcześniej to lubiłem piłkarzy, ale nie wzorowałem się na nich

Kolejnymi zawodnikami, których gra cholernie mi się podoba to Javier "Chicharito" Hernandez, Alexandre Pato, Torres za czasów Atletico i nasz Robert Lewandowski (od kiedy strzelał w Lechu), no i ostatnio Falcao za niewiarygodną skuteczność.

Ogólnie najlepiej byłoby mieć skuteczność Benzemy lub Falcao. dynamikę Chicharito, zastawianie piłki Lewandowskiego i może jeszcze rzut wolny Juninho Pato polubiłem od kiedy przyszedł do Milanu, bo to był pierwszy zawodnik z mojego rocznika, który miał zostać wielką gwiazdą futbolu.

Ze starych czasów to oczywiście Zizou (dzięki niemu polubiłem Francję, a przez to potem Ligue 1 i Lyon). Po MŚ'98 kupiłem sobie koszuleczkę Zidane'a oczywiście i uwielbiałem w niej latać po boisku Wtedy chciał być Zidanem

A, no i jeszcze ogromny szacunek mam dla Ronaldinho, swoją grą w Barcelonie powalał wszystkich na kolana - do tego ta słynna historia z jego psem i jedyną piłką jaką miał w dzieciństwie - to była świetna sprawa, dzięki temu gro dzieci ze wsi, małych miasteczek mogła uwierzyć w siebie No i według mnie to właśnie on wprowadził coś nowego do futbolu. Futbol szedł w kierunku defensywy, murowania dostępuj do bramki, a tu wyskoczył taki Ronaldinho, który pokazał, że w futbolu chodzi też o to, żeby strzelać gole (nie tylko bronić). Dzięki niemu teraz zawodnicy świetni technicznie, dryblujący, są bardziej potrzebni drużynom i są chętnie kupowani przez zespoły, dzięki czemu widowisko piłkarskie jest z roku na rok coraz ciekawsze. A wszystko zaczęło się od tego Pana z krzywymi zębami
kacperkosmala Uczestnik LM
14.02.2013, 21:10
Leo Messi-strzela wiele goli,mały,ale niezwykle szybki i wspaniale potrafiący dryblować. Ma też świetną technikę i czasami zalicza asysty,co pokazuje,że nie jest egoistą. Wspaniały piłkarz i wg mnie-najlepszy piłkarz na świecie-na razie.
Cristiano Ronaldo-Po mistrzowsku wykonuje rzuty wolne,świetnie drybluje,niezwykle silny,wytrzymały i szybki. Strzela mnóstwo goli.Dobrze gra głową.Dobrze wykonuje rzuty karne.Prawdziwy lider Realu. Jest jednak trochę egoistyczny na boisku,ale i tak jest świetnym piłkarzem.Od lat rywalizuje z Messim o miano najlepszego piłkarza na globie i dopiero w tym-2013 roku-pokazuje,że jest w stanie zdobyć złotą piłkę.Na razie wg mnie Messi jest troszeczkę lepszy,ale w tym roku niezwykle zmotywowany CR7 gra lepiej.-oczywiście na razie!
Neymar-trochę ostatnio ucichł,ale ten piłkarz musi przenieść się do lepszego klubu żeby się rozwinąć. Podziwiam go. Gra świetnie. Nie jes egoistą i asystuje kolegom,ale strzela i tak bardzo dużo goli. Oczywiście,tak jak kibice,podziwiam jego wspaniałe tricki. Dobrze wykonuje karne,oprócz jednego przestrzelonego,podobnego do karnego Ramosa hehe Dobrze kiwa i jest szybki. Duży talent
Raphael Varane-świetny obrońca,ale młody,już niedługo będzie jednym z najlepszych piłkarzy na Ziemi,o ile już nim jest swój kunszt pokazał podczas Gran Derbi-wspaniały mecz plus bramka ! znakomicie broni,szybki,silny,wytrzymały,wielki talent.Żeby tylko mu się nie poprzewracało w głowie,że jest już gwiazdą i jest najlepszy itd.
Oscar i Eden Hazard-świetni,młodzi piłkarze,gracze Chelsea Londyn,mali czarodzieje środka pola,lub boków pomocy.Świetna kiwka,dobry strzał,świetne podanie,zaangażowanie i szybkość,to ich bronie główne. Kolejne duże talenty,które nie mogą myśleć,że są najlepsi,tylko muszą dalej trenować,trenować i grać :]
Mam jeszcze wielu innych wspaniałych zawodników na oku. A oto mój pierwszy skład:
Casillas-Dani Alves,Pepe,Ramos,Coentrao-Ronaldo,Xavi,Iniesta,Oezil-Messi,Falcao
Natomiast mam jeszcze dużo talentów na oku:
Joe Hart,Oscar,Eden Hazard,Neymar,Raphael Varane,Thiago Alcantara,Christian Eriksen,Marco Reus,Mario Gotze itd. Mam nadzieję,że już wkrótce będziemy oglądali mnóstwo takich talentów,ale biegających z orzełkiem na piersi.
Kapul625 Ćwierćfinalista
15.02.2013, 17:54
Lampard - Mistrz, świetny w prawie każdym aspekcie gry. Szkoda, że nigdy już raczej nie dostanie Złotej Piłki
Zizou - Jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Czarował swoim dryblingiem i swym charakterem.
Ronaldinho - Podobnie do Zizou. Z piłką wyczyniał cuda.
Puyol - Serce Barcy, niesamowicie waleczny. Mimo swojego wieku dalej jest dobry.
Eric Cantona - Wojownik, z dobrą znajomością Kung Fu xD
Ryan Giggs - Mimo swojego wieku, dalej gra dobrze, zawsze będę kojarzył MU właśnie z nim.
Ostatnio zedytowany przez: Kapul625, 27.06.2013, 19:45

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji