Ulubiony piłkarz
ZidaneFT Uczestnik LM
15.02.2013, 23:06
Witam, jestem nowym użytownikiem
Wracając do tematu to moimi ulubionymi zawodnikami są:
Zinedine Zidane - Świetny piłkarz, wyróżniał się swoim dryblingiem oraz łysą głową Bardzo go lubię, dzięki niemu polubiłem Ligue1. Nie zapomnę jego bramki z finału LM w 2002 roku z Leverkusen i jego bańki na Mundialu 2006 w finale Obecnie dyrektor sportowy Realu Madryt.
Cristiano Ronaldo - Piłkarz kompletny posiadający nieziemską szybkość, strzał i wyskok jakim żaden piłkarz nie może się pochwalić. No i to tyle
Ostatnio zedytowany przez: ZidaneFT, 15.02.2013, 23:08
iHala Madrid!
Dave Ćwierćfinalista
16.02.2013, 13:55
Mój ulubiony piłkarz to Rivaldo. Bla bla bla, bla bla bla, bla, bla bla bla.
Może teraz nie usuniecie mojego wpisu. Jest proste pytanie, dałem prostą, jednowyrazową odpowiedź odnoszącą się do tematu, w którym nie jest napisane, że trzeba uzasadniać swój wybór, więc nie rozumiem dlaczego mój post został usunięty już po raz drugi.

@Fabio
Nie naruszyłem żadnej zasady z regulaminu, a "domyśl się, że tak powinno być" to nie jest uzasadnienie. Popatrz na inne wpisy w tym temacie. Nie tylko ja odpowiedziałem bez uzasadnienia, ale mojego posta usunęliście. Czuję się pokrzywdzony
Ostatnio zedytowany przez: Dave, 16.02.2013, 14:20
Fabio Moderator forum
16.02.2013, 14:11
Mając x postow, gdzie każdy uzasadnia swój "wybór" chyba łatwo się domyślić, że należy w jakiś sposób uzasadnić swój wybór, a nie pisząc tak zajebistego posta jak ty "Rivaldo".

Koniec OT.
lumix Triumfator
25.06.2013, 16:21
Kapul625 napisał(a):Xavi - Mistrz, parę lat temu był dla mnie najlepszym piłkarzem świata. Szkoda, że nigdy już raczej nie dostanie Złotej Piłki
Zizou - Jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Czarował swoim dryblingiem i swym charakterem.
Ronaldinho - Podobnie do Zizou. Z piłką wyczyniał cuda.
Puyol - Serce Barcy, niesamowicie waleczny. Mimo swojego wieku dalej jest świetny.
heh a z Chelsea nie masz ulubionego zawodnika
seba5111998 Półfinalista
25.06.2013, 16:52
Mam 2 ulubionych zawodników. Pierwszym jest Thomas Muller. Polubiłem go od razu od kiedy zacząłem kibicować Bayernowi, widać, że kocha swój klub, a na dodatek jest jednym z najlepszych ofensywnych pomocników świata.
Drugim jest Gergő Lovrencsics, kiedyś moimi ulubionymi zawodnikami Lecha byli Rudnevs i Lewy, ale odeszli z Lecha. Bardzo podobał mi się jego występ w pierwszym meczu. Potem jakoś zniknął, ale w rundzie wiosennej obudził się i zaczął być po Tonevie najlepszym zawodnikiem Lecha. Myślę, że może się stać kolejną gwiazdą wypromowaną przez Lecha, jak Lewy i Rudnevs.
Mia San Mia & Nigdy Się Nie Poddawaj
Kapul625 Ćwierćfinalista
25.06.2013, 20:15
lumix - zmień Xaviego na Lamparda, opis do niego pasuje xD
FCBandOL Półfinalista
25.06.2013, 21:28
Moim ulubionym graczem, jest był i (chyba) będzie Iniesta. Skromny, z dużą kulturą, genialny na boisku, aż dziwne że nigdy nie dostał ZP. Wygrał wszystko i w ogromny sposób przyczynił się do sukcesów Barcelony i rep.Hiszpanii. Jednym słowem geniusz. Na boisku wielka gracja, w mojej opinii najlepszy obecnie(od odejścia Ronaldinho z Europy ) piłkarz świata jeżeli chodzi o technikę, ale z tym można się kłócić bo ciężko to ocenić. Jego gra daje mi też najwięcej radości, cieszy oczy . Można by dołożyć Messiego i Ronaldinho ale to już w troszkę mniejszym stopniu.
HalaM Zwycięzca grupy
25.06.2013, 23:20
Moi ulubieni to:
Zidane grający z wielką elegancją
Pirlo-profesor,mistrz,człowiek o kamiennej twarzy,po prostu geniusz środka pola.
Bale-przyszłość europejskiej piłki,niesamowity zawodnik bardzo wszechstronny
Isco-lubię jego styl gry oraz co potrafi wykonać z piłką.
kondzio61911 Uczestnik LM
26.06.2013, 14:03
Moimi ulubionymi piłkarzami są:
-Ronaldo
-Robben
-Neymar
knapers1 Ćwierćfinalista
26.06.2013, 15:38
To piątka moich ulubionych piłkarzy, od najbardziej lubianego

1. Messi- od kiedy zacząłem kibicować Barcelonie to właśnie Messi wyróżniał się najbardziej. Genialny piłkarz, zrobił dla Barcy już wiele i za to mu dziękuję, a także ma prawdziwe przywiązanie do klubu.
2. Iniesta- bardzo dobry technicznie, skromny.
3. Puyol - duch walki, przywiązanie do klubu
4. Reus - po prostu go lubię
5. Casillas- bardzo dobry bramkarz, sympatyczny i skromny

Z Polski
1. Lewy - bardzo dobrze się rozwija, znakomity sezon w LM i bundeslidze, jeszcze tylko brakuje lepszej gry w reprezentacji, ale myślę że na wszystko przyjdzie czas
2. Piszczek - znakomity prawy obrońca
3. Boruc - dobry bramkarz, bardzo dobrze bronił na Euro 2008
4. Błaszczykowski- dobry kapitan i piłkarz

friko Triumfator
26.06.2013, 17:31
Jak ty masz 15 lat, to raczej dużo tego obecnego połamanego Puziola czy Boruca 5 lat temu się nie naoglądałeś
pyk
knapers1 Ćwierćfinalista
27.06.2013, 22:00
friko napisał(a):Jak ty masz 15 lat, to raczej dużo tego obecnego połamanego Puziola czy Boruca 5 lat temu się nie naoglądałeś
Wystarczająco żeby poznać ich grę
Boruca pamiętam głównie z Euro 2008 gdzie bronił rewelacyjnie, zresztą nie tylko z Euro.
Puyol - może lata swoje ma, ale duch walki jest jak u nie jednego młodzika. Poza tym jeszcze 2 sezony temu nie był "połamańcem" i grał dobrze
friko Triumfator
28.06.2013, 00:17
No ok, ale przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem mojego posta.
pyk
Nelthy Uczestnik LM
28.06.2013, 11:38
Moim ulubionym piłkarzem jest Frank Lampard. Inteligentny (160 IQ) , skromny i pracowity. Serce i mózg Chelsea od wielu lat.Technicznie może nie zachwyca ale potrafi świetnie "dyrygować" grą drużyny na boisku.
knapers1 Ćwierćfinalista
28.06.2013, 15:42
friko napisał(a):No ok, ale przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem mojego posta.
zrozumiałem, chodziło Ci o to że 5lat temu nie oglądałem ich jak grali.
Evil Ćwierćfinalista
04.08.2013, 01:03
Messi-lubię go od kiedy polubiłem Barçe
Xavi-genialny rozgrywający
Iniesta-rozgrywający jak Xavi + nieźle strzela
Puyol-serce barçy
Caslillas-genialny bramkarz
fansportu2012 Zwycięzca grupy
04.08.2013, 09:00
C.Ronaldo lubię go za jego styl gty
Djmnich Uczestnik LM
04.08.2013, 20:35
David Beckham-do każdego klubu w fife go kupywałem za pięknę wykonywanie wolnych
Licz tylko na siebię
naimadkolo Triumfator
04.08.2013, 21:37
Zauważyłem, że Casillas to chyba jedyny zawodnik Realu, który cieszy się szacunkiem fanów Barcy i to ogromnym szacunkiem. Dlatego stwierdzam, że Casillas jest geniuszem, bo tylko geniusz może cieszyć się szacunkiem fanów odwiecznego rywala, gdzie panuje wzajemna nienawiść.
niesta Uczestnik LM
05.08.2013, 13:09
Iniesta i Casillas
Visca el Barca
AdrianCR7 Ćwierćfinalista
06.08.2013, 16:50
Ronaldinho-lubię go nawet jeżeli grał dla rywala,ponieważ jego nie można nie lubić.
Cristiano Ronaldo-Gdy zobaczyłem jego debiut w MU myślałem że dużo z niego nie będzie,na szczęście się myliłem
pokazał na co go stać,od tamtej pory go lubię.
Raul-genialny napastnik którego nigdy nie zapomnę.
Edwin van der Sar-mój ulubiony bramkarz ever.
Fredatror14 Uczestnik LM
07.08.2013, 08:53
1.Fabiański zdolny bramkarz
2.El Shaarawy urodzony napastnik
3.Gündoğan idealny pomocnik
4.Dzagojew wspaniały zawodnik środka pola
5.Alaba w reprezentacji jest najważniejszy i najlepszy
HEJO
MerdaczACM Ćwierćfinalista
07.08.2013, 23:06
1.Gabriel-Młody, świetnie obiecujący się Bramkarz, mam nadzieję że pójdzie w ślady Didy
2.Silvestre- Może i jakiś dobry nie jest, ale po prostu darzę go sympatią.
3.De Jong- Kosiarz jakich mało, tarcza Milanu, polubiłem go od samego transferu.
4.Shaarawy- Niesamowity talent, wierny Milanowi, mam nadzieję że jeszcze bardziej się polepszy no i że zostanie w Milanie do końca kariery.

Kozinho Zwycięzca grupy
08.08.2013, 11:47
Nesta- Swietny obronca, najlepszy defensor Milanu w XXIw. jak do tej pory.
JuveT Triumfator
25.08.2013, 17:57
Paul Pogba - Młody utalentowany zawodnik, który ma potencjał do zostania jednym z najlepszych na jego pozycji. Potrafi się świetnie kiwać, twardy zawodnik, którego ciężko przejść. Ma niebywale silny strzał z dystansu.
Neral Triumfator
26.08.2013, 09:41
Cristiano Ronaldo - Piłkarz wszechstronny , potrafiący przechylić szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny , " siła ognia " Realu. Za czasów gry w Manchesterze bezapelacyjnie najlepszy piłkarz świata ...

Erik Lamela - Młody i utalentowany Argentyńczyk. Mimo dość młodego wieku ( '92 ) jest bardzo dobrym skrzydłowym i ma potencjał by stać się najlepszym prawym skrzydłowym świata , podoba mi też bardzo jego styl gry , który przypomina Ronaldo za czasów gry w MU.

Christian Eriksen - Ten sam rocznik co Neymar , Lamela , Goetze , etc. Bardzo utalentowany pomocnik , który nie dość, że opanował dość dobrze rzuty wolne to jeszcze jest sercem i mózgiem Ajaxu i mimo tego , że wzbudza strasznie duże zainteresowanie pozostaje skromny i mówi , że jeszcze za wcześnie na transfer.
,,Prędzej Cristiano Ronaldo wygra Euro z Portugalią, aniżeli Messi stanie się prawdziwym kapitanem."
Thisu9 Uczestnik LM
15.09.2013, 18:47
1.Patrick Evra- Za wykluczenie Suareza
2.Ryan Giggs- Legenda najlepszego klubu w Anglii
3.Rio Ferdinand- Jeden z najlepszych stoperów na Świecie
liroyg Uczestnik LM
15.09.2013, 20:09
Nie uzasadnię dlaczego bo dużo by pisać a po prostu ich lubię
Bramkarz: Czech oraz Neuer
Obrońca: Puyol, Zambrotta, Roberto Carlos
Pomocnicy: Iniesta, Xavi, Lampard, Zidane, Ronaldinho
Napastnice: Ronaldo(brazylijczyk), Messi, Thierry Henry
lumix Triumfator
15.09.2013, 20:24
liroyg napisał(a):Nie uzasadnię dlaczego bo dużo by pisać a po prostu ich lubię
Bramkarz: Czech oraz Neuer
Obrońca: Puyol, Zambrotta, Roberto Carlos
Pomocnicy: Iniesta, Xavi, Lampard, Zidane, Ronaldinho
Napastnice: Ronaldo(brazylijczyk), Messi, Thierry Henry
Bramkarz: Czech ? Raczej - Cech a dokładniej to Čech
naimadkolo Triumfator
16.09.2013, 03:12
Thisu9 napisał(a):1.Patrick Evra
Patrice (czyt. Patris), nie Patrick. To jest Francuz, a nie Anglik.

lumix napisał(a):Bramkarz: Czech ? Raczej - Cech a dokładniej to Čech
Chyba, że o jakiegoś innego czeskiego bramkarza mu chodziło, hehe

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji