Nowa nc+. A może jednak minus?
friko Triumfator
25.03.2013, 15:40
Haj. Na pewno wszyscy wiecie, że fuzja Cyfry + i N już skrystalizowała się w 100%, wprowadzono nowe oferty, połączono oferowane do tej pory, podwyższono ceny.
Jak sprawa wygląda z waszej strony? Co jest oferowane wam, jako obecnym (czy byłym) klientow C+ czy enki?
Dzielmy się doświadczeniami, bo to co robi dyrekcja tej nowej spółki woła o pomstę do nieba. Ludzie nazywają to wprost kradziejstem i mają pełną rację.

Wrzucę kilka linków, w żaden sposób nie dażący do jakiejś prywaty czy benefitów dla mnie.

http://www.antyncplus.pl/ - główna strona "koordynująca" akcję przeciw nc+. Zarys, obecna sytuacja, wynegocjowane oferty od konsultantów (dla starych klientów n i c+)
http://www.facebook.com/antyncplus - profil fejsbukowy. Także liczne wpisy prowadzącego, mejle od BYŁYCH konsultantów, wpisy osób trzecich.
http://ale-dlaczego.blogspot.co.uk/ - krótki artykuł dobrze przedstawiający proponowane "oferty".

Jako że forum traktuje o tematyce futbolowej, postanowiłem założyć ten temat, bo to co dostajemy za grube pieniądze ma niewiele wspólnego z tym, co było oferowane do tej pory z piłki nożnej.

Jak ta sprawa wygląda u was?
pyk
VeBpl Triumfator
25.03.2013, 16:12
antync plus haha.
ja powiem tak- mi za wiele się nie zmieniło. abonament za 59 jaki mam taki będę miał, kilka mało ważnych kanałów odpadnie- kilka dojdzie.
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
friko Triumfator
25.03.2013, 16:17
To może powiedz konkretnie? Co dojdzie, co odejdzie?
pyk
Adi Ćwierćfinalista
25.03.2013, 16:33
U mnie sprawa jeszcze nie jest klarowna, z prostego powodu - jeszcze nie dzwonili. Mam teraz umowę z cyfrą na dość sporą kwotę (po części jest to spłata za telewizor który był w ofercie). Z tego co się doczytałem można obecną umowę w cyfrze dociągnąć do końca. Nie wiem, jak w eNce, ale tam chyba do miesiąca trzeba się zdecydować na wypowiedzenie lub podpisanie nowej umowy na warunkach nc+, ale tego do końca nie jestem pewnie, gdyż za bardzo nie interesuje mnie, co z abonentami n. Czekam teraz na telefon i będę chciał wynegocjować jakieś godne uwagi warunki. Ceny pakietów są skandaliczne, ale dużo czytałem i słyszałem od ludzi do których już dzwonili, że w wielu przypadkach schodzą z ceny lub dorzucają na przykład dekoder za free.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
friko Triumfator
25.03.2013, 16:39
Co do enki, to z własnego przykładu wiem, że jest czas na zmianę/odstąpienie, lecz nie jestem pewien. 21 marca pojawiła się notka w dekoderze o dwóch tygodniach. W czwartek napiszę wam więcej.
pyk
VeBpl Triumfator
25.03.2013, 16:51
Dekoder mi nie potrzebny, bo mam dość nowy. Aby mieć ligę hiszpańską, angielską itp i Ligę Mistrzów abonament muszę mieć za 199 zł... ależ mi oferta.
Ostatnio zedytowany przez: VeBpl, 25.03.2013, 16:51
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
friko Triumfator
25.03.2013, 17:51
Dwójka powyżej - błagam o jakieś merytoryczne posty
pyk
barteek2288 Zwycięzca grupy
25.03.2013, 17:59
Z tego co czytałem na forach to z dychę czy dwie można wyszarpać jak się było klientem przez parę lat. Ja niestety z wielkim bólem serca, ale żegnam się z C+. Umowa kończy mi się w kwietniu i nie mam zamiaru podpisywać z nC+ z powodów finansowych. Mam nadzieję, że takich osób będzie bardzo dużo i dzięki temu włodarze tego nowo powstałego stwora pójdą po rozum do głowy i te ceny obniżą o 30-40 % lub zrobią pakiety tematyczne dla fanów sportu bez filmów za rozsądną kwotę...
kacoper Półfinalista
25.03.2013, 18:50
Abonenci N albo zgadzają się na proponowaną ofertę, która przyszła dzisiaj pocztą, albo jeszcze negocjują albo mogą rozwiązać umowę do 19 kwietnia. Natomiast klienci Cyfry mają prawo do dokończenia aktualnej umowy bez straty żadnych kanałów. To jest dla nich najlepsza opcja, bo mimo braku Nsport na C+Sport będą transmitowane niektóre mecze LM, a na Nsport np. 2 mecze Ekstraklasy. Na C+Family (zamiast Npremium) będą niektóre mecze ligi hiszpańskiej i francuskiej. Czyli jeżeli klient Cyfry zdecyduje się na pozostanie do końca umowy będzie oglądał LM bez żadnych dodatkowych kosztów. To tak w skrócie, nie będe się rozwlekał jaką ofertę dostałem, ale jest korzystniejsza o 20zl od tej oferty dla nowych klientów. Mam nadzieję, że pomogłem.
"Ogarniętość to doskonałość"
Adi17 Legenda
26.03.2013, 06:15
Moim zdaniem lipa bo żeby oglądać wszystkie kanał sportowe trzeba wyłożyć 120zl.Z ttego co wiem wszyscy narzekają.
ponczek Ćwierćfinalista
26.03.2013, 16:48
Szkoda, że nie można kupić sobie poszczególnych kanałów tematycznych (kiedyś w n-ce tak było). 120zł miesięcznie za wszystkie kanały sportowe to jednak przegięcie. Pozostaje sopcast i transmisje online...

EDIT Chodziło mi o pakiety tematyczne, nie kanały ofc.
Ostatnio zedytowany przez: ponczek, 26.03.2013, 19:43
VeBpl Triumfator
26.03.2013, 18:45
ponczek- było tak, że możesz sobie sam wybierać jakie chcesz kanały? to by było super. powiedzmy 3 złote za jeden kanał. bo co z tego jak mam ponad 100 kanałów jak ja oglądam tylko sportowe ( głównie Nsport), rodzice z 15 kanałów. wolałbym sam wybrać co chce oglądać, ale to by telewizjom się nie opłaciło.
Lukkar Moderator
26.03.2013, 19:21
Było że dobierałeś sobie pakiety tematyczne które Ciebie interesowały.
Adi Ćwierćfinalista
27.03.2013, 10:45
http://www.satkurier.pl/news/84096/automatyczna-migracja-z-n-i-cyfry-do-nc.html

Zwróćcie uwagę na daty pisane słownie w tym liście!
Wczoraj postanowiliśmy z tatą zadzwonić do nc+ i zaproponowali nam pakiet ten najwyższy który kosztuje 199zł, za 179zł . Więc Pani została wyśmiana i ma zadzwonić po Świętach z lepszą ofertą, chodzi mi głównie o ten pakiet za 119zł, żeby spuścili z ceny, wtedy się mogę zastanowić, jeżeli nie, to najprawdopodobniej wypowiem im, to g*wno.
Ostatnio zedytowany przez: Adi, 28.03.2013, 08:42
ɐɪʌoɔɐɹɔ
fansportu2012 Zwycięzca grupy
27.03.2013, 13:16
dla tej oferty sa same minusy
Lukkar Moderator
27.03.2013, 16:35
Adi ja rozumiem Twoją złość, ale ta pani nie jest niczemu winna. Ma odgórne polecenia i musi to robić ...
mikemechanix Uczestnik LM
27.03.2013, 19:02
Migracja nie jest automatyczna, kto ma obowiazujaca umowe ten bedzie mial ja do konca obowiazywania. Ja mialem C+ , teraz mam NC+ Platinium z Multiroomem i place 10 zl wiecej niz wczesniej, ale bede mial w koncu Lige Mistrzow i LE.
pawelekr910 Triumfator
27.03.2013, 20:59
Dla stałych klientów zniżka 20 złotych, sprawdzcie sami !
Dumny po zwycięstwie, po porażce ciągle wierny, a po remisie...
friko Triumfator
27.03.2013, 21:11
Szczególnie, że dla stałych odrazu proponują pakiet za minimum 119zł.
pyk
pawlo10 Uczestnik LM
28.03.2013, 00:15
mikemechanix napisał(a):Migracja nie jest automatyczna,
Oczywiście, że jest automatyczna. Z dniem 1 maja ludzie stają się abonentami nc+ na narzuconych z góry warunkach, które dostali w liście (chyba, że dodzwonią się do konsultatów i uda się wynegocjować coś tańszego).

Ja dziś dostałem paczkę, proponują mi golda za 89 zł. Nie dodzwoniłem się dziś, bo bym wyśmiał.
Ese chaval nos retirará a nosotros dos.
pawelekr910 Triumfator
28.03.2013, 08:37
Ja wczoraj kupiłem za 99 złotych bo jestem stałem klientem od 2006 roku.
Dumny po zwycięstwie, po porażce ciągle wierny, a po remisie...
Adi Ćwierćfinalista
28.03.2013, 11:45
Lukkar napisał(a):Adi ja rozumiem Twoją złość, ale ta pani nie jest niczemu winna. Ma odgórne polecenia i musi to robić ...
Wiem, ale na kimś, to musiało sie skupić nie została opierdzielona, ale lekko wyśmiana.
Mam jeszcze jedną informację - włączyli mi nSport na 3 miesiące. Pewnie większości w cyfrze, którzy nie migrowali jeszcze, zrobili to samo.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
VeBpl Triumfator
28.03.2013, 12:46
We wtorek dostałem list, w którym proponują mi pakiet za 69 zł. jak nie zadzwonią to dzwonię w sobotę i mówię aby obniżyli do 59 zł - czyli obecnej kwoty.
Adi17 Legenda
28.03.2013, 12:59
nc+ jak na razie porażka.Mam w domu dwa dekodery n i C+ i wychodziło mnie taniej niż teraz proponują.Nic od siebie nie dają tylko podwyżka.Jak tak dalej pójdzie to full ludzi poodchodzi.
Pioter Uczestnik LM
28.03.2013, 13:50
Oczywiście, że to porażka. Pewnie będę rezygnował, bo 119 to dla mnie o 40 zł za dużo. Właściwie to oglądam tylko sport (czasami coś innego). Z oferty wypadną ESPNy, Sportklub, Extreme Sport Channel dojdzie Polsat Sport News co jest w naziemnej... a i tak nie jest gwarantowany.

Strasznie kiepska oferta. Chyba zostanę z DVB-T, bo i tak większość spotkań oglądam przez Internet.
Ostatnio zedytowany przez: Pioter, 28.03.2013, 13:50
28.03.2013, 15:18
napisał(a):Podczas wczorajszego zebrania rady nadzorczej Ekstraklasy SA podjęto decyzję o przedłużeniu do sezonu 2014/15 umowy z Canal+ na transmisję meczów Ekstraklasy. Planowany przez Ekstraklasę SA własny kanał nie powstanie więc w najbliższym czasie.
Miala byc Ekstraklasa TV na szczescie nie bedzie, bo pewnie by chcieli dodatkowa kase. No to mam wszystkie ligi i puchary plus NBA. Wystarczy
Cichyfx Legenda
28.03.2013, 16:34
Cyfrowy Polsat musi sie bardzo cieszyc mial byc niby zmiażdżony przez NC+ a tu widać że zrobili im jeszcze prezent conajmniej 1/4 abonamentow NC+ przejdzie do Polsatu
Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D
VeBpl Triumfator
28.03.2013, 16:47
Cichyfx- wolę już naziemną niż Cyfrowy Polsat, który teraz ma żałosną ofertę.
28.03.2013, 18:42
Na pewno ci ktorzy biora NC+ dla sportu, jak ja za zadne chiny nie przejda do polsatu. Na polsacie nic ciekawego nie ma, a ci co chcieli byle co i tanio to juz dawno w Polsacie sa.
Lukkar Moderator
28.03.2013, 20:28
U mnie głównie TV oglądają rodzice, ja jak mecz to zazwyczaj internet. Do tej pory miałem N z prawie pełną opcją(wszystko oprócz Filmboxów i Cinemaxów) za 69zł miesięcznie. Dzisiaj przyszedł list z NC+ gdzie proponują 129zł(dla rodziców bardzo zależy na HBO). Polsat oferuje HBO, Cinemax, Filmbox (pełna opcja) za 95zł miesięcznie(dekoder z funkcją nagrywania). Decyzja już podjęta.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji