AS Monaco
CR71011 Ćwierćfinalista
23.05.2013, 20:07
AS Monako będzie biło się z PSG o tytuł, ale PSG tą walke wygra. Na 80% tak będzie.

naimadkolo napisał(a):
knapers1 napisał(a):I oczywiście jakiś trener który to wszystko poskłada.
Ranieri zostaje na następny sezon w Monaco, więc nie ma szans, żeby było coś poskładane.
Poskładane będzie z nowymi piłkarzami

Edit by Fabio: Opcja "edytuj" nie gryzie
Ostatnio zedytowany przez: Fabio, 24.05.2013, 12:39
"Jeśli walczymy, możemy przegrać. Jeśli tego nie robimy, jesteśmy przegrani"
Timot3i Uczestnik LM
23.05.2013, 21:46
Ja naszemu trenerowi ufam! Co do przyszłego sezonu to byłbym zadowolony,gdyby Monaco było w pierwszej "10".Ja daję mu czas 2 sezonów na poskładanie zespołu,a transferów tego lata będzie mnóstwo.
Tymoteusz
naimadkolo Triumfator
24.05.2013, 01:33
Ranieri to jeden z najgorszych trenerów jakiego widziałem w wielkim piłkarskim światku.
Ostatnie 2 czy 3 drużyny kompletnie zrujnował.

Jakby nie patrzeć Ranieri prowadzil topowe kluby, a nigdy nawet mistrzostwa żadnego kraju nie zdobył. Nie liczę mistrzostwa Serie B, czy Ligue 2, bo to są drugie ligi...
Ostatnio zedytowany przez: naimadkolo, 24.05.2013, 01:39
Rodrigo Lamus
24.05.2013, 11:34
CR71011 napisał(a):AS Monako będzie biło się z PSG o tytuł, ale PSG tą walke wygra. Na 80% tak będzie.
W pierwszym sezonie po wielkich transferach PSG przegrało ligę z Montpellier więc podium dla Monaco to byłby olbrzymi sukces.

Dave Ćwierćfinalista
24.05.2013, 12:04
Moim zdaniem, jeśli Monaco naprawdę chce poważnie wzmocnić drużynę, to powinno włączyć się do walki o Rooneya, który podobno chce odejść . Mając w składzie Roo + dokupić kilku dobrych piłkarzy, można poważnie zacząć myśleć nawet o awansie do Ligi Mistrzów.
naimadkolo Triumfator
24.05.2013, 12:55
Falcao lepszy będzie od Rooneya Na ławkę pójdzie również bardzo dobry Ibrahima Toure, także kolejny napastnik już nie potrzebny. Bramkarz, obrona i środek pola przede wszystkim. Moutinho byłby lekiem na wszystko - tak myślę...
JuveT Triumfator
24.05.2013, 15:30
Zamiast kupować gwiazdy to niech lepiej poszukają młodych utalentowanych zawodników, albo trochę bardziej doświadczonych, ale nie jakieś znane postacie.
barteek2288 Zwycięzca grupy
24.05.2013, 16:41
JuveT napisał(a):Zamiast kupować gwiazdy to niech lepiej poszukają młodych utalentowanych zawodników, albo trochę bardziej doświadczonych, ale nie jakieś znane postacie.
Zgadzam się. Za 50 -70 mln można by zrobić niezłe zakupy w La Liga, Ligue 1, Eredivisie, Jupiler League. Tylko trzeba by było mieć na ławce trenerskiej kogoś pokroju Wengera. Na efekty trzeba by było dłużej poczekać, ale w przyszłości klub ten mógłby samodzielnie funkcjonować bez pakowania setek milionów czy nawet kilku miliardów...
Rodrigo Lamus
24.05.2013, 16:47
Dave napisał(a):Moim zdaniem, jeśli Monaco naprawdę chce poważnie wzmocnić drużynę, to powinno włączyć się do walki o Rooneya, który podobno chce odejść . Mając w składzie Roo + dokupić kilku dobrych piłkarzy, można poważnie zacząć myśleć nawet o awansie do Ligi Mistrzów.
Widzę, wielki hurraoptymizm

KillaZ Uczestnik LM
24.05.2013, 16:50
Oficjalnie : James Rodriguez i Joao Moutinho w AS Monaco
24.05.2013, 16:59
KillaZ napisał(a):Oficjalnie : James Rodriguez i Joao Moutinho w AS Monaco
J. Rodriguez 40 mln funtów
J. Moutinho 22 mln funtów

Timot3i Uczestnik LM
24.05.2013, 17:38
Świetna wiadomość dla mojego klubu ! Mam nadzieję,że się sprawdzą !
Tymoteusz
naimadkolo Triumfator
24.05.2013, 17:43
barteek2288 napisał(a):J. Rodriguez 40 mln funtów
J. Moutinho 22 mln funtów

A Moutinho jest lepszy od Jamesa
ForzaChelsea Zwycięzca grupy
24.05.2013, 18:59
Nie jestem przekonany czy projekt Monaco wypali. Na ten przykład można podać City jak i PSG w Machesterze zaczęto od gwiazd np. Tevez czy Adebayor a nie prawdziwych zawodników. Wydaję mi się, że dopiero gdy do różyny doszedł Yaya Toure czy dorośli Kompany oraz Zabaleta gra się zaczeła kleijć. W PSG bzo podobnie jak w City ale tu przyszedł moim zdaniem rewelacyjny taktyk Ancellotti i sciągnął doświadczonych graczy takich jak T. Motta, Alex i Maxwell a potem doszli Ibra i T. Silva i dopiero wtedy klub z Paryża wygrał mistrzostwo Francji i prawię wyeliminował Barcelonę. Dla tego nie wiem czy takie transfery jak James, mówi sie o Falcao czy też Tevezie są dobre. A sam Moutinho nie wystarczy.
Cichyfx Legenda
24.05.2013, 19:35
Akurat co do PSG to się nie zgodzę według mnie Ancellotti po przyjsciu do Paryza zgorszyl tą druzyne za Kombouare prezentowali sie wedlug mnie duzo lepiej i zespół nie był uzależniony od jednego piłkarza jak teraz jest w przypadku Ibry bez niego ich atak nieistnieje.
Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D
Timot3i Uczestnik LM
24.05.2013, 20:16
Ja już wolę,żeby nie było tych wielu milionowych transferów tylko,żeby Monaco zostawiało serce na boisku jak to było kiedyś
Tymoteusz
JuveT Triumfator
24.05.2013, 20:58
barteek2288 napisał(a):
JuveT napisał(a):Zamiast kupować gwiazdy to niech lepiej poszukają młodych utalentowanych zawodników, albo trochę bardziej doświadczonych, ale nie jakieś znane postacie.
Zgadzam się. Za 50 -70 mln można by zrobić niezłe zakupy w La Liga, Ligue 1, Eredivisie, Jupiler League. Tylko trzeba by było mieć na ławce trenerskiej kogoś pokroju Wengera. Na efekty trzeba by było dłużej poczekać, ale w przyszłości klub ten mógłby samodzielnie funkcjonować bez pakowania setek milionów czy nawet kilku miliardów...
Dokładnie zawodnika nie ocenia się po tym ile jest wart, a to co potrafi zrobić na boisku, jego talent i umiejętności. Za 10 milionów można zakupić bardzo dobrych graczy, którzy mogą być nawet lepsi od tych co sa warci 40/50 milionów.
lumix Triumfator
24.05.2013, 22:03
Timot3i napisał(a):Ja już wolę,żeby nie było tych wielu milionowych transferów tylko,żeby Monaco zostawiało serce na boisku jak to było kiedy

Bez transferów minie kilka lat zanim szkółka zacznie produkować wartościowych piłkarzy.
Ostatnio zedytowany przez: lumix, 24.05.2013, 22:04
Rodrigo Lamus
24.05.2013, 22:42
lumix napisał(a):Timot3i napisał(a):Ja już wolę,żeby nie było tych wielu milionowych transferów tylko,żeby Monaco zostawiało serce na boisku jak to było kiedy

Bez transferów minie kilka lat zanim szkółka zacznie produkować wartościowych piłkarzy.
Właśnie lumix ma racje, do tej pory to bys juz przestal kibicowac Monaco.

JuveT Triumfator
24.05.2013, 23:31
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce Co to za kibic, który nie trzyma się swojego klubu ponad wszystko czy to na szczycie czy na dnie.
Ostatnio zedytowany przez: JuveT, 24.05.2013, 23:40
mikemechanix Uczestnik LM
24.05.2013, 23:36
Mysle ze Monaco pojdzie sladem PSG i bedzie miec 1 sezon na budowe zespolu i zgranie. Widzial kazdy jak sie PSG meczylo w pierwszym sezonie wladzy katarczykow. Teraz juz lepiej to wyglada maja trzon druzyny i moze byc tylko lepiej (o ile Leo nie bedzie trenerem). Chcialbym zeby do rywalizacji dolaczyl tez Lyon, ktory daze duzym szacunkiem za prace jaka robia z mlodymi zawodnikami. No i Nice ze wzgledu na trenera. Puel kawal fachowca i Nicea dobrze gra za jego kadencji.
Halamadrid7 Uczestnik LM
25.05.2013, 13:25
Rodriguez i Mountinho poszli za 70mln Euro obaj do As Monaco. Nie za 62mln Euro jak piszecie wyzej.
Ostatnio zedytowany przez: Halamadrid7, 25.05.2013, 13:26
26.05.2013, 18:27
Halamadrid7 napisał(a):Rodriguez i Mountinho poszli za 70mln Euro obaj do As Monaco. Nie za 62mln Euro jak piszecie wyzej.
Nie euro a funtów

Wg. hiszpańskiej prasy Falcao ma przejść w poniedziałek (27.05) testy medyczne i ewentualnie podpisać kontrakt wart 12 mln euro rocznie. Kwota odstępnego ma wynieść 60 mln euro.
TheNeymar Zwycięzca grupy
26.05.2013, 18:33
Pełną parą Monaco robi Transfery zobaczymy, co zawojuje.
Czasem trzeba umrzeć by znów narodzić się jak Pelson Zrobić szum wizerunkiem jak to zrobił Marylin Manson.. Patrz jak czas nam zmienił twarz
VeBpl Triumfator
26.05.2013, 19:52
ja to bym chciał Lewego w Monaco.
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
TheNeymar Zwycięzca grupy
26.05.2013, 20:03
Chcieć to możesz wiele rzeczy Marzenia Ściętej Głowy
Czasem trzeba umrzeć by znów narodzić się jak Pelson Zrobić szum wizerunkiem jak to zrobił Marylin Manson.. Patrz jak czas nam zmienił twarz
Kamo2222 Półfinalista
26.05.2013, 20:35
Zobaczymy czy nie skończą jak Malaga.
Keep calm and go to Tomorrowland.
pawelekr910 Triumfator
26.05.2013, 21:02
Moim zdaniem niestety tak nie skończą, choć chciałbym się mylić.
Dumny po zwycięstwie, po porażce ciągle wierny, a po remisie...
27.05.2013, 08:29
Ivanovic (CFC) jest następnym celem transferowym Monaco po tym jak nie udało się im ściągnąć Kompany'ego. Są skłonni zaoferować ok. 25 mln funtów. Zainteresowani są też pozyskaniem Ben Arfy z Newcastle.
Ostatnio zedytowany przez: barteek2288, 27.05.2013, 08:29
naimadkolo Triumfator
27.05.2013, 16:17
W newsach na tej stronce piszą również o Fabio Coentrao

Kobo kupią, tego kupią, ale z Ranierim i tak nic nie osiągną. Ten facet niszczy klub po klubie

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji