Far Cry 3
HalaM Zwycięzca grupy
28.05.2013, 20:38
Witam założyłem ten temat by użytkownicy grający w Far Cry 3 mogli podzielić się swoim osiągnięciami,ciekawymi miejscami czy przeżyciami na wyspie szaleńców. Można też polecić inne interesujące gry z gatunku strzelanek.
TheNeymar Zwycięzca grupy
28.05.2013, 20:57
Hmm. Nie wiem czy ściągałeś dodatek z nowymi misjami co Ruscy zrobili powiem ci że niezłe te misje mieli a Gra na wielki Plus !
Czasem trzeba umrzeć by znów narodzić się jak Pelson Zrobić szum wizerunkiem jak to zrobił Marylin Manson.. Patrz jak czas nam zmienił twarz
friko Triumfator
28.05.2013, 21:01
FC2 nużył mnie bardzo, jednakże na FC3 czekałem z wypiekami. Jak się już zaczęło grać, to szkoda było kończyć tego singla Mimo braku dewastacji otoczenia (przecież pierwszy cryengine to oferował) naprawdę polecam
pyk
KulkaMU Ćwierćfinalista
28.05.2013, 22:31
FarCry 3 to po prostu SUOPER gra nie pamiętam od ilu lat nie grałem w tak dobrą grę wróciłem do czasów dzieciństwa kiedy grałem dla fabuły itp a grałem w BF 3,CoD BO2 itp i każdą wyłanczałem po pierwszych misjach ponieważ były nudne bałem sie tak samo że będzie z FC3 ale na szczęscie się pomyliłem genialna gra wszystkim polecam kupić !
Manchester jest,był i zawsze będzie CZERWONY.
gorecki Ligowiec
07.09.2016, 11:55
Gra ktoś jeszcze w Far Cry? Ja dopiero poznałem tę gierkę i jest świetna

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji