SSC Napoli
FranckRibery Uczestnik LM
06.06.2013, 07:33
Jak myślicie , czy w przyszłym sezonie Napoli pod okiem Rafaela Beniteza może osiągnąć dużo sukcesów ?
Czy mogą wygrać ligę włoską i inne trofea? Zapraszam serdecznie do dyskusji !
Blanco Triumfator
06.06.2013, 10:22
Bez Cavaniego raczej nic nie ugrają, chociaż Benitez to dobry trener.
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
naimadkolo Triumfator
06.06.2013, 13:11
W Napoli główną rolę to raczej Hamsik gra, a napastnika jakiegoś zawsze dobiorą. Bez Lavezziego miał usiąść napad, Lavezzi odszedł, a Napoli dalej trzyma formę ligomistrzowską... Moim zdaniem jak odejdzie Hamsik, dopiero mogą stracić formę.

Nie mniej zdecydowanie brakuje im ogrania w Lidze Mistrzów, żeby cokolwiek tam osiągnąć. A czy Benitez coś tam pomoże? Nie wiadomo. To trener z chyba najbardziej chwiejną formą ze wszystkich jakich znam. Potrafi wygrać Ligę Mistrzów, żeby potem zniszczyć klub.
Timot3i Uczestnik LM
09.06.2013, 19:20
Cavani podobno jedną nogą w Chelsea
Tymoteusz
lumix Triumfator
09.06.2013, 20:01
Timot3i napisał(a):Cavani podobno jedną nogą w Chelsea
Bardzo możliwe ponieważ Benitez chce teraz wzmocnić obronę , a więc potrzebna mu kasa i podobno chce kupić Luiza.
Poza tym Benek może już wcześniej (kiedy trenował Chelsea) ugadał się z zarządem The Blues w sprawie tego transferu.
Mimo wszystko mam nadzieję że do tego transferu nie dojdzie, już wolę starego dobrego Torresika.
Shinto Uczestnik LM
12.06.2013, 20:12
Jestem szalenie ciekaw jak Rafa poradzi sobie w specyficznym Napoli.
To zupełnie inny typ zespołu niż chociażby Inter gdzie przecież Benitez jakiś czas temu sobie nie poradził.
Mimo wszystko wierzę,że ekipa Azzurrich z Benitezem na czele poradzi sobie na tyle dobrze,by walczyć o czołowe miejsca w Serie A w nowym sezonie.
Audere Est Facere - Odwaga jest czynem Zapraszam na mojego bloga - www.elvadero.blox.pl
Dresqus Ćwierćfinalista
31.07.2013, 13:38
Mnóstwo transakcji dokonanych przez Napoli w ciągu pierwszego miesiąca lata. Oby inwestycje się zwróciły. Mam nadzieje, że Napoli zdobędzie Mistrzostwo Serie A i jestem niemal pewien, że trafi do fazy pucharowej LM.
Piłka Nożna jest największym osiągnięciem człowieka
pawelekr910 Triumfator
01.08.2013, 20:18
Chciałbym mistrzostwa Włoch dla Napoli, i żeby Igła został królem strzelców.
Jak by nie było, były piłkarz Galacticos.
Dumny po zwycięstwie, po porażce ciągle wierny, a po remisie...
naimadkolo Triumfator
03.08.2013, 01:36
Podobnie jak Borussia rosną w siłę i zrobili najciekawsze transfery w tym okienku. Jeden z nielicznych klubów (nie licząc szejkowych, ani petrodolarowych z rosji), które mogą sobie pozwolić, żeby więcej wydać na transfery niż zarobić. No i transfery bardzo przemyślane i w większości wzmocnienia do wyjściowego składu.
Evil Ćwierćfinalista
03.08.2013, 23:46
pawelekr910 napisał(a):Chciałbym mistrzostwa Włoch dla Napoli, i żeby Igła został królem strzelców.
Jak by nie było, były piłkarz Galacticos.
Mają szansę, ale też dużo rywali.
naimadkolo Triumfator
16.09.2013, 03:17
Cholernie ciekawy mecz Napoli - Dortmund w Lidze Mistrzów już w najbliższą środę Dwa kluby, które niezasilane petrodolarami stoją finansowo wyśmienicie i mogą sobie pozwolić na wydawanie większej kasy na transfery, niż zarabianie z nich. Do tego obie drużyny zrobiły bardzo ciekawe i mocne transfery latem. Mecz pokaże w jakiej formie jest Napoli Beniteza.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji