Legia Warszawa
fansportu2012 Zwycięzca grupy
04.08.2013, 09:05
jest tu jakiś kibic Legii
Fabio Moderator forum
04.08.2013, 12:11
Po pierwsze: zakładasz nowy temat - rozpocznij go prawidłowo, czyli zachęć do rozpoczęcia dyskusji, a nie zadawaj infantylne pytanie "jest tu jakiś kibic Legii" (o braku znaku zapytania na końcu już nie wspomnę)
Po drugie: temat w złym dziale, przenoszę
TheFanFootball Półfinalista
04.08.2013, 13:47
Tak jest, prosto z Warszawy.
pawelekr910 Triumfator
04.08.2013, 15:09
Nie, nie ma, ja nie jestem kibicem Legii, ale wypowiem się.
Legia to klub, który moim zdaniem staje się 2 Wisłą Kraków, kupują jakiś zagranicznych piłkarzy, a nie stawiają, na swoich przykład ?
Proszę bardzo : bramkarz, nic tylko Kuciak, Kuciak i Kuciak, nie mają młodego i POLSKIEGO bramkarza.
Jak tak dalej będzie to mogą zapomnieć o fazie grupowej LM.
Widział ktoś jak gra Dossa Junior, nie wiem czy on boi się piłki czy co, ale jego gra nie wygląda dobrze, a Urban na niego stawia zamiast postawić na przykładowo Cichockiego.
Podobna sytuacja jak z bramkarzem jest w napadzie Saganowski, albo Dwaliszwili, Saganowski, albo Dwaliszwili i Saganowski, albo Dwaliszwili.
Potrzebny jest młody i POLSKI napastnik.
Dziękuje tyle w temacie.
Dumny po zwycięstwie, po porażce ciągle wierny, a po remisie...
barteek2288 Zwycięzca grupy
04.08.2013, 15:50
pawelekr910 napisał(a):Nie, nie ma, ja nie jestem kibicem Legii, ale wypowiem się.
Legia to klub, który moim zdaniem staje się 2 Wisłą Kraków, kupują jakiś zagranicznych piłkarzy, a nie stawiają, na swoich przykład ?
Proszę bardzo : bramkarz, nic tylko Kuciak, Kuciak i Kuciak, nie mają młodego i POLSKIEGO bramkarza.
Widział ktoś jak gra Dossa Junior, nie wiem czy on boi się piłki czy co, ale jego gra nie wygląda dobrze, a Urban na niego stawia zamiast postawić na przykładowo Cichockiego.
Podobna sytuacja jak z bramkarzem jest w napadzie Saganowski, albo Dwaliszwili, Saganowski, albo Dwaliszwili i Saganowski, albo Dwaliszwili.
Dziękuje tyle w temacie.
A Michał Kucharczyk to strzela bramki z ławki rezerwowych ?
Blanco Triumfator
04.08.2013, 19:25
Akurat Legia wystawia sporo stosunkowo młodych, polskich zawodników jak Rzeźniczak, Jędrzejczyk, Komorowski, Łukasik, Furman, Żyro, Kucharczyk, Borysiuk, Rybus, teraz ten Mikita się pojawił, więc z całą pewnością stawiają na swoich.
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
pawelekr910 Triumfator
04.08.2013, 22:17
barteek2288 napisał(a):
pawelekr910 napisał(a):Nie, nie ma, ja nie jestem kibicem Legii, ale wypowiem się.
Dziękuje tyle w temacie.
A Michał Kucharczyk to strzela bramki z ławki rezerwowych ?
Można go zaliczyć jako pomocnika.

Blanco napisał(a):Akurat Legia wystawia sporo stosunkowo młodych, polskich zawodników jak Rzeźniczak,
Jędrzejczyk, Komorowski, Łukasik, Furman, Żyro, Kucharczyk, Borysiuk, Rybus, teraz ten Mikita się pojawił, więc z całą pewnością stawiają na swoich.
I w tym co wymieniłeś, nie ma ani jednego bramkarza ani napastnika.

Ostatnio zedytowany przez: pawelekr910, 04.08.2013, 22:18
Fabio Moderator forum
04.08.2013, 22:50
I co z tego, że nie ma w tym gronie ani jednego napastnika czy bramkarza? Trzeba się do czegoś doczepić prawda?

pawelekr910 napisał(a):Proszę bardzo : bramkarz, nic tylko Kuciak, Kuciak i Kuciak, nie mają młodego i POLSKIEGO bramkarza.
Skoro jest dobrym bramkarzem to w czym problem? Dwa: od kiedy MŁODY polski bramkarz gwarantuje awans fo fazy grupowej LM?

pawelekr910 napisał(a): Blanco napisał(a):Akurat Legia wystawia sporo stosunkowo młodych, polskich zawodników jak Rzeźniczak,
Jędrzejczyk, Komorowski, Łukasik, Furman, Żyro, Kucharczyk, Borysiuk, Rybus, teraz ten Mikita się pojawił, więc z całą pewnością stawiają na swoich.

I w tym co wymieniłeś, nie ma ani jednego bramkarza ani napastnika.
I co w związku z tym? Nie w każdej drużynie znajdzie się nagle cała jedynastka młodych piłkarzy, którzy od razu mogą grać w pierwszej drużynie.

Ah ten ból dupy o nic.

Ja będąc kibicem Lecha mimo wszystko trzymam kciuki za Legie w el. LM. Ewentualny awans do fazy grupowej LM może źle odbić się na rywalizacji między Lecham, a Legią - wiadomo przypływ kasy=lepsze transfery. Jest w tym natomiast więcej plusów - więcej punktów do rankingu UEFA, a co za tym idzie - w przyszłości lepszy start w Europie.

Domo24 Triumfator
06.08.2013, 12:21
Pawełek nie masz pojęcia to nie komentuj...Kucharczyk i Mikita to napastnicy...a Kuciak to zdecydowanie najlepszy bramkarz jakiego miała Polska Liga więc odwalcie się od niego bo lepszego przez następne 10 lat nikt nie będzie miał, i tylko się cieszyć że gra dalej w Legii bo interesował się nim już nawet Inter...

A słysząc że Legia nie wystawia młodych piłkarzy to mi się flaki wywracają...ŻADEN klub z podobnego poziomu co Legia nie ma tylu klasowych młodych piłkarzy co oni.
pawelekr910 Triumfator
06.08.2013, 13:08
Mikita to pomocnik !
Nie wiem czy ty w ogóle myślisz, ja mam pojęcie.
Kuciak to zdecydowanie najlepszy bramkarz jakiego miała Polska Liga więc odwalcie się od niego bo lepszego przez następne 10 lat nikt nie będzie miał, i tylko się cieszyć że gra dalej w Legii
- hehhehe, śmiech na sali, widzę, że stajesz się powoli moim zastępcą.

A słysząc że Legia nie wystawia młodych piłkarzy to mi się flaki wywracają...ŻADEN klub z podobnego poziomu co Legia nie ma tylu klasowych młodych piłkarzy co oni.
- Kuciak, Skaba, Dossa Junior, Jodłowiec, Suler, Wawrzyniak, Astiz, Brzyski, Rzeźniczak, Broź, z pewnością, nie ukończyli 20 roku życia.
Kofinho Triumfator
06.08.2013, 19:06
Zabawne, najwyraźniej chciałeś się wykazać ale nie dziwi mnie to, ponieważ prawie każdy fan Lecha pisze takie bzdury. Legia ma dużo młodzieży (Żyro, Furman, Łukasik, Bereszyński, Kucharczyk, Ojaama, Cichocki) ale, że ty byś chciał żeby każdy piłkarz Legii miał maximum 20 lat to nie moja sprawa. W ogóle co to za pieprzenie, że stają się drugą Wisłą Kraków skoro w Legii jest mnóstwo polaków.
pawelekr910 Triumfator
06.08.2013, 20:32
Praktycznie wszystkie transfery, to zagraniczni piłkarze.
AdrianCR7 Ćwierćfinalista
06.08.2013, 21:22
A jaki polak który gra za granicą wróci Ci grać do Polski?Pomyśl.Każdy polski klub wzmacnia się transferami zagranicy i nic na to nie poradzisz,a po za tym Wojskowi mają mnóstwo młodych talentów którym dają grać.Zastanów się jak by grała Legia gdy by miała samych zawodników w wieku od 17-20lat. Defensywa musi mieć doświadczenie nie można samych młodzików wpuścić bo spanikują i będzie kicha.Legia i tak wprowadza młodych,przez ostatnie 3-4 lata ze szkółki Legii wyszli:Rybus,Borysiuk,Wolski,Łukasik,Furman,Kosecki,Żyro itd.Legia prowadzi świetną politykę transferową i nie staje się drugą Wisłą bo Leśnodorski ma do tego smykałkę,a nie jak Cupiał(bez urazy kibice Wisły).
kacoper Półfinalista
06.08.2013, 22:04
Jako kibic Śląska nienawidzący Legii, jednak muszę przyznać rację wszystkim oprócz pawełka.

Nie wiem czy coś o tym słyszałeś, ale Legie prowadzi tak zwaną szkółkę juniorów. Jednak oni nie wystarczą. Potrzeba dobrych doświadczonych graczy, a młodych będzie się wprowadzać stopniowo. Logicznie myśląc skoro Legia to Mistrz Polski analogicznie ma najlepszych w Polsce zawodników, więc po co im zawodnicy z ekstraklasy, którzy grają w gorszych klubach (są słabsi) po co im oni. Dlatego biorą się transfery z zagranicy. Jak już ktoś wspomniał jaki Polak (przed 30 w dobrej formie) będzie chciał wrócić. To jest dla zawodnika krok w tył. A więc jeśli z zagranicy to zagraniczni i nie ma co się dziwić, bo dziwi to się...nie chce dostać bana. Weźmy ten genialny, boski, idealny według Ciebie Real Madryt. Spróbuj stworzyć 11-stkę piłkarzy sprowadzonych z zagranicy za dosyć spore pieniądze jak to w zachodniej piłce oraz 11-stkę wychowanków, którzy są Hiszpanami max. 20 lat. Porównaj obie i jeszcze raz się zastanów. W Legii jest tak samo, tylko na dużo mniejszą skalę. Spróbuj chociaż z tej drugiej 11-stki zastąpić kogoś z tej pierwszej, żeby nie było dużego spadku poziomu. Powiesz "przecież od tego jest RM Castillia". A myślisz, że nie ma czegoś takiego jak Lega II Warszawa, w której grają zawodnicy, którzy jeszcze na swą szansę w pierwszej drużynie oczekują. Rozumiem, iż obserwując powszechną opinię na temat twojej osoby na tym forum chciałeś się pokazać z lepszej strony (wnieść coś do tematu i się nie ośmieszyć), ale nie wyszło i powinieneś ponowić próbę w innym temacie, w którym mniej zaangażujesz się emocjonalnie i masz więcej argumentów na swoje racje, a nie tylko "co z tego, że pomocnicy, nie ma obrońców". Powodzenia

Nie wierzę w siebie, że poświęciłem mu czas.
"Ogarniętość to doskonałość"
Fabio Moderator forum
06.08.2013, 22:27
Pawełek ból dupy vol. 2.

Najpierw dramat, że Legia nie stawia na młodych, nie ma młodego polskiego bramkarza/napastnika. Po przedstawieniu argumentów, że jest w błędzie, ból dupy że kupują piłkarzy za granicy

O widzę kacoper napisał to co sam chciałem w sumie napisać - bóg zapłać kolego

Domo24 Triumfator
07.08.2013, 01:34
Pawełek...niestety nie masz pojęcia o Piłce...

Pisząc mi że Mikita i Kucharczyk są pomocnikami ośmieszasz się na wstępie...i jeżeli ty byś chciał mieć 11 złożoną z 17 latków to niestety widze że za dużo FIFY 13-latką miesza w głowie...życie to nie FIFA... drużyna bez charakteru i doświadczenia nic nie wygra, a Legia ma zdecydowanie najlepszą szkółke w Polsce która w połączeniu z transferami z zagranicy tworzy skład który narazie nie ma sobie równych ( oczywiście w Polsce )...ale idź graj w FIFE na amatorze ze swoimi juniorami może wygrasz Lige Mistrzów, Ojcu się pochawlisz jakiś ty grajek świetny i znawca
Ostatnio zedytowany przez: Domo24, 07.08.2013, 01:40
pawelekr910 Triumfator
07.08.2013, 11:17
Mikita to pomocnik znawco, jak nie wierzysz to sobie sprawdź na stronie Legii.
Chodzi mi że chciałbym mieć 11 złożoną z piłkarzy poniżej 27 roku życia.
A skoro Legia to polski klub, to nie wypada, żeby reprezentowali ją zagraniczni piłkarze, bo wtedy to nie reprezentują Polski, tylko swoje kraje.
Zobaczycie, co dzisiaj będzie jak Kuciak nie zagra, będzie ciężko.
kacoper Półfinalista
07.08.2013, 12:13
pawelekr910 napisał(a):Mikita to pomocnik znawco, jak nie wierzysz to sobie sprawdź na stronie Legii.
Chodzi mi że chciałbym mieć 11 złożoną z piłkarzy poniżej 27 roku życia.
A skoro Legia to polski klub, to nie wypada, żeby reprezentowali ją zagraniczni piłkarze, bo wtedy to nie reprezentują Polski, tylko swoje kraje.
Zobaczycie, co dzisiaj będzie jak Kuciak nie zagra, będzie ciężko.
Najpierw do 20, potem argumenty się skończyły to zmieniamy wymagania. Już się lepiej nie pogrążaj. A co za różnica czy Mikita to pomocnik czy napastnik? Może grać w jednej jak i w drugiej formacji. I co to zmienia? Koniecznie chcesz udowodnić swoje racje, które racjami nie są.
"Ogarniętość to doskonałość"
mentos95 Uczestnik LM
07.08.2013, 12:17
Jak dla mnie 11 z której wszyscy piłkarze mieli by mieć poniżej 27 roju życia nie miałaby najmniejszego sensu, tacy piłkarze jak Saganowski i Vrdoljak są Legii potrzebni. Piszesz jeszcze że powinni grać sami Polacy ja sobie tego nie wyobrażam jakby nie było żadnych obcokrajowców w lidze, umiesz mi wymieć klub który się składa tylko z zawodników krajowych, który gra na wysokim poziomie bo mi do głowy przychodzi w tej chwili tylko Bilbao. O Kuciaka bym się nie martwił myślę że Skaba sobie poradzi i ostatnia kwestia Mikity w jedynym swoim meczu ligowym grał w ataku jako najbardziej wysunięty zawodnik, na transfermarkt jest wpisany jako napastnik więc nikt tu błędu nie popełnił nazywając go napastnikiem.
pawelekr910 Triumfator
07.08.2013, 12:31
Dobra, macie rację, przyznaje wam rację, ale nie cofnę zdania na temat bramkarza, moim zdaniem Legia powinna mieć 2 bramkarzy takich jak Kuciak ( Kuciak i równy jemu bramkarz), żeby w razie czego, kontuzji, kartki mógł go zastąpić, bo zdarzą się na pewno takie momenty, przykład, dzisiaj chyba Kuciak nie zagra i kto będzie bronił ?
Na pewno ktoś słabszy od niego, a przy obronie Legii to ja niczego dobrego nie widzę ( Dossa Junior) i inni bohaterowie bramki dla Molde, a właściwie antybohaterowie.
Domo24 Triumfator
07.08.2013, 13:04
Jeszcze wczoraj wpierałeś nam że Kuciak nie nadaje się do gry dla Legii i potrzebny jest "15 letni bramkarz z przyszłością które wybroni cały świat"... a nawet jak dzisiaj nie zagra Skaba to też bardzo dobry zawodnik i kolejny bramkarz nie jest Legii potrzebny.... a co do cytatu "A skoro Legia to polski klub, to nie wypada, żeby reprezentowali ją zagraniczni piłkarze, bo wtedy to nie reprezentują Polski, tylko swoje kraje." to poprostu aż łzy ze śmiechu lecą...idąc takim tokiem nie kibicujesz Hiszpańskiemu Realowi Madryt tylko może International Madryt Ronlado...
AdrianCR7 Ćwierćfinalista
07.08.2013, 13:17
Jeszcze nie wiadomo czy Kuciak nie zagra,na oficjalnej stronie Legii było podane że prawdopodobnie zagra.
Kofinho Triumfator
07.08.2013, 15:38
"15 letni bramkarz z przyszłością które wybroni cały świat"

Czy on na prawdę to napisał?
pawelekr910 Triumfator
07.08.2013, 20:00
Kofinho napisał(a):"15 letni bramkarz z przyszłością które wybroni cały świat"

Czy on na prawdę to napisał?
Nie.
Antyszatan Lamus
07.08.2013, 21:48
daj se spokój napinaczu
Zelalem Uczestnik LM
07.08.2013, 23:32
Pawełekr910

Nie pogrążaj się.. Udajesz znawcę a nie wiesz, że mamy Jałochę i Wandzela (jeden na wyp. i radzi sobie tam dobrze, a drugi się kuruje) więc nie pitol o kolejnym bramkarzu..
Skaba trzyma poziom, co widać w meczach o Puchar Polski, znawco

Domo24 Triumfator
08.08.2013, 00:08
Chłopak ma 13 lat...i pewnie oglądał jeden mecz Legii z Molde ( zresztą chyba najgorzy od jakiegoś roku ) i zaczyna się popisywać...jaki to jest znawca...a Legia już ma gwarantowaną Lige Europy więc jest luz...a pawełek może płakać...wkońcu miesiąc wakacji i wraca do podstawówki
jigga Zwycięzca grupy
08.08.2013, 00:29
Kuciak najlepszy bramkarz w polskiej lidzie? Hahaha,bez jaj.

Legia może klepać sobie ogórów z ligi,a w Europie gra totalne gó*no. Nie mówcie, że trudny rywal, itd, itd.
Nie ugrali nic dobrego jeszcze w tych 4 meczach i w następnej rundzie takie baty dostaną, że szok.
Mistrzostwa Polski nadszedł czas, ten piękny czas, więc Śląsku prowadź nas! __________________________ Visca El Barca!
Blanco Triumfator
08.08.2013, 01:50
Pewnie takie, jak Śląsk w ostatniej kolejce co xd
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
pawelekr910 Triumfator
08.08.2013, 11:41
Domo24 napisał(a):Chłopak ma 13 lat...i pewnie oglądał jeden mecz Legii z Molde ( zresztą chyba najgorzy od jakiegoś roku ) i zaczyna się popisywać...jaki to jest znawca...a Legia już ma gwarantowaną Lige Europy więc jest luz...a pawełek może płakać...wkońcu miesiąc wakacji i wraca do podstawówki
Ja chodzę do Gimnazjum.

jigga napisał(a):Kuciak najlepszy bramkarz w polskiej lidzie? Hahaha,bez jaj.

Legia może klepać sobie ogórów z ligi,a w Europie gra totalne gó*no. Nie mówcie, że trudny rywal, itd, itd.
Nie ugrali nic dobrego jeszcze w tych 4 meczach i w następnej rundzie takie baty dostaną, że szok.
W końcu ktoś się ze mną zgadza.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji