Forumowa Mafia 8
cichy84 Moderator
23.09.2013, 18:32
mix17 napisał(a):Co ty w ogóle robisz? Bardzo chcesz zostać zlinczowany? Ty już wczoraj popisałeś się, więc teraz posłuchaj innych...
a co tak boisz się o friko, może obaj jesteście w mafii
mix17 Półfinalista
23.09.2013, 18:41
cichy84 napisał(a):
mix17 napisał(a):Co ty w ogóle robisz? Bardzo chcesz zostać zlinczowany? Ty już wczoraj popisałeś się, więc teraz posłuchaj innych...
a co tak boisz się o friko, może obaj jesteście w mafii
Już nawet nie chce mi się po raz kolejny bronić przed oskarżeniami... Powiem tak róbcie co chcecie ja głosuje na Cichego, a jak inni zrobią to ich sprawa nie będę na siłę kogoś przekonywał. Moim zdaniem w mafii jest Cichy i Kacoper dlaczego? O Cichym piszę przez pół gry i dalej już mi się nie chce, a Kacopera opiszę po mordzie o ile będzie jeszcze trwała gra.

kacoper Półfinalista
23.09.2013, 18:45
Jak może komuś się nie chcieć?! Wy chcecie to wygrać czy tak tylko sobie piszemy?
"Ogarniętość to doskonałość"
Rodrigo Lamus
23.09.2013, 18:49
dawać glosy wczesniej to lincz zrobie a potem mord
kacoper Półfinalista
23.09.2013, 18:53
Rozumiem, że na cichego jesteśmy zgodni czy może znowu ktoś wpadł na jakiś "lepszy" pomysł?
mix17 Półfinalista
23.09.2013, 18:54
kacoper napisał(a):Jak może komuś się nie chcieć?! Wy chcecie to wygrać czy tak tylko sobie piszemy?
No nie chce mi się od paru dni rozpisuje się, a wy i tak swoje. Żaden z was nie napisał konkretnie kto jest winny i czemu jedynie Friko co okazało się nie wypałem, więc co tu przedłużać?

mostian Półfinalista
23.09.2013, 19:09
cichy84 napisał(a):
mostian napisał(a):siema ja również wróciłem ze szkoły i bd dziś głosował na cichego
czemu? miałem nadzieję, ze chociaż ty staniesz po mojej stronie,a tu widac solidarnosć z mixem
czemu miałbym stawać po twojej stronie , dziwnie grasz , ta sprawa z detektywem... jesteś moim głównym podejrzanym
Grafik na zamówienie!!!
mix17 Półfinalista
23.09.2013, 19:54
Długo jeszcze będziecie wysyłać te głosy?
kacoper Półfinalista
23.09.2013, 19:55
Może nie doszły?
mix17 Półfinalista
23.09.2013, 20:00
Pewnie Friko jeszcze nie wysłał.
cichy84 Moderator
23.09.2013, 20:39
dobra jebać to, po śliwkach dawaj Rodrigo ten lincz i potem mord bo juz nikogo nie przekonam chyba
Rodrigo Lamus
23.09.2013, 21:11
LINCZ MIASTA:

4 - Cichy84 - (mostian, friko, kacoper, mix17)
1 - Mix17 - (Cichy84)

Cichy84 - winny

MORD:

Opis mordu:
"Ofiarą dzisiejszego mordu jest Mix17 - przeczytał fan Rossonerrich na tablicy ogłoszeń w swoim kochanym mieście. Nawet nie kiwnął palcem, gdy kula przeszyła jego parszywy łeb."

Mix17 [*] niewinny

Lista graczy:
1. mostian
2. friko
3. kacoper
Ostatnio zedytowany przez: Rodrigo, 23.09.2013, 21:14
cichy84 Moderator
23.09.2013, 21:24
Testament

No to bawcie się moi mili dalej, próbowałem jako trup pewny kombinować by opóźnić swoje odejście na tamten świat, częściowo mi się to udało, ale jak widać na rysunku powyżej nie do końca. Mam nadzieję, ze nie odgadniecie kto jest w Mafii, a specjalnie namieszałem tak byście się nie spodziewali kto jest ostatnim członkiem mojego teamu.

Po grze powiem więcej, teraz nie moge zdradzić więcej niż to, ze byłem OC
kacoper Półfinalista
23.09.2013, 21:47
Nareszcie nastąpiła ta formalność. Nie można podważyć, że w naszej 3 jest jeden mafioza. Kto? Oto jest pytanie.

Mostian - w którymś z postów wspomina, że jest dilerem. Właściwie to nie ma powodów, żeby mu nie wierzyć. Gra tak jak zawsze - bardzo aktywnie. Nie tak jak grają mafiozi.

Friko - tu jest ciekawie, po tym cyrku z fennixem dzisiaj wątpi w winę cichego. Widząc, że nie ma szans go uratować ostatecznie głosuje na niego. Nic prostszego. Nie od dziś jest znana metoda oskarżania się nawzajem, a friko do tego miesza, miesza i już sam nie wie czego chce. Biedaczek się pogubił.

Zatem mostian, rusz głową i zagłosuj ze mną na friko, a pokonamy mafię w chyba najdłuższej edycji dziejów tego forum. Naprawdę chciałbym wierzyć, że jesteś niewinny i muszę wierzyć, bo mafioza jest tylko jeden, a jest nim FRIKO.
mix17 Półfinalista
23.09.2013, 22:12
Testament:

Jak już napisałem wcześniej uważam, że w mafii jest Cichy i Kacoper, a dlaczego? Najpierw napiszę dlaczego uważam, że dawaj pozostali gracze nie są w mafii.

Friko Bardzo dziwnie zagrał w tej edycji szczególnie końcówkę czytając wszystkie ostatnie posty można by pomyśleć, że to właśnie on jest 3 mafioza, ale porównuje sobie go z poprzedniej edycji gdy był w mafii gdzie grał bardzo ostrożnie, nie rzucał bez sensownych oskarżeń sam nawet napisał, że za nim kogo będzie oskarżał woli najpierw dokładnie to przemyśleć teraz tego nie było szczególnie w sytuacji z Fennixem. Zagrał zupełnie w innym stylu niż poprzednią grę dlatego uważam go za niewinnego.
Mostian Ciężko coś o nim powiedzieć niby jest dilerem myślę, że mafia by nie zaryzykowała takiego stwierdzenia w tym etapie gry, bo jakby ktoś inny odezwał się, że to on jest dilerem to by ściągnął na siebie podejrzenia, a to by było na nie korzyść mafii szczególnie gdy został praktycznie jeden mafioza, bo Cichy w tej chwili był prawie martwy.
Kacoper Jak zazwyczaj gra mafia? Próbuje nie rzucać się w oczy, a Kacoper własnie tak grał mało pisał tylko od czasu do czasu wstawił jakiś długi post, który nie dawał żadnych konkretnych oskarżeń w końcowej fazie gry nie napisał ani razu, że to właśnie Cichego trzeba zlinczować jak już o nim pisał to bardziej się nas pytał czy go zlinczować czy lepiej poszukać kogoś innego ani razu nie napisał tak jak np. Mostian Wróciłem ze szkoły i będę głosować na Cichego lub jak Friko Byłby w stanie pisać te posty głos na Cichego , a jak było w przypadku Fennixa? szybko przyznał, że Friko może mieć rację, a Cichy dużo dłużej był podejrzany i pisał coś takiego:
kacoper napisał(a):Właśnie wróciłem ze szkoły i widzę, że cichy próbuję się uratować, ale ta wpadka z fennixem to już była totalna porażka i teraz nie mamy wyjścia w linczu. Chyba, że cichy przedstawi jakieś super niepodważalne argumenty, choć mocno w to wątpię.
lub
kacoper napisał(a):Rozumiem, że na cichego jesteśmy zgodni czy może znowu ktoś wpadł na jakiś "lepszy" pomysł?
Nie widziałem żeby napisał, że to własnie Cichy jest winny i trzeba na niego głosować dlaczego? proste jest razem z nim w mafii.

Myślę, że warto mnie posłuchać nie bez powodów własnie ja zginąłem w ostatnim mordzie oczywiście mogę się mylić Friko trochę mi pomieszał, ale bardziej jestem przekonany do tego, że to własnie winny jest Kacoper. Mam nadzieje, że uważnie przeczytacie to co napisałem i zdecydujecie dobrze. Życzę powodzenia miastu.
Rodrigo Lamus
24.09.2013, 17:30
Zaraz wszyscy dostaną pkt karne za nie udzielanie się i BĘDZIE REMIS xd
kacoper Półfinalista
24.09.2013, 17:35
Przykro mi, że muszę źle mówić o zmarłych. Czy ty musisz mieć wszystko słowo w słowo. Przeczytaj jeszcze raz te cytowane posty i pokaż mi (pomyśl, bo już nie napiszesz) gdzie nie uważam cichego za winnego. I jeszcze jedno. Porównaj to z tym niedługo po moich postach:
friko napisał(a):Kurde, nie ufam wam, wcale nie wiecej niz cichemu. co wy tacy chetni na ten szybki lincz?
Ale to ja nie uważałem cichego za winnego.
Ostatnio zedytowany przez: kacoper, 24.09.2013, 17:36
mostian Półfinalista
24.09.2013, 19:02
zagłosuje na friko
Grafik na zamówienie!!!
friko Triumfator
24.09.2013, 19:13
Skad ten taki atak na mnie, ze bronie cichego? Atakowalem osoby które od początku uważałem wg mnie za podemessner. Z cichym w żadnym momencie nie bylem tego pewien więc przedstawiłem swoje zdanie.
Kacoper dziś. Dziwią mnie te nagle zarzuty na mnie i granie na emocjach
pyk
friko Triumfator
24.09.2013, 19:22
Fajnie. Potem kacoper z pelna premedycja znowu powie, ze gram slabo tymbardziej ze zaraz mafia wygra.
Rozliczasz mnie z tego jak gralem jako mafia. Swietny moment.
pyk
Rodrigo Lamus
24.09.2013, 19:29
Oficjalnie lincz odbędzie się o 21.30 ponieważ w tej chwili jadę na zakupy do leclerca
Ostatnio zedytowany przez: Rodrigo, 24.09.2013, 19:30
kacoper Półfinalista
24.09.2013, 20:25
friko napisał(a):Fajnie. Potem kacoper z pelna premedycja znowu powie, ze gram slabo tymbardziej ze zaraz mafia wygra.
Rozliczasz mnie z tego jak gralem jako mafia. Swietny moment.
Pokaż mi post, w którym napisałem, że grasz słabo. Btw, jako świadomy człowiek wszystko piszę z premedytacją. I nie bądź taki pewien z tym zwycięstwem. Dlaczego dziwią cię ataki? Skoro zostało 3 graczy i jest w nich jeden mafioza to mam dwóch graczy do wyboru. Tego, którego bardziej podejrzewam atakuję. Na co mam do cholery czekać? Aż nikt nic nie napiszę, każdy zagłosuje na kogoś innego i mafioza sobie wybierze ofiarę linczu? To jest decydujący lincz i trzeba podjąć działania. A to bronienie cichego to jest tylko kropka nad "i" twojej winy. Do tego szczególnie dziwi mnie fakt, iż ok. 10 min po tym jak drugi gracz chce na ciebie głosować przystępujesz do obrony. Nic nie dzieje się przypadkowo.
friko Triumfator
24.09.2013, 20:49
Wybacz. Jestem na wczasach właśnie i odpisuje tu raz dziennie. Problem? Poza tym, skoro kurwa jestes taki mdary, to czemu do tej pory nikogo nie znalazles, tylko siedziałes cichutko i przytakiwales? To są kłamstwa mostian ze stroni kacopera
pyk
Rodrigo Lamus
24.09.2013, 21:30
LINCZ MIASTA:

2 - friko (mostian, kacoper)
1 - kacoper (friko)

friko - niewinny

MAFIA WYGRYWA!

mafia - deamoon, kacoper, cichy84
barman - tomus88888
detektyw - seczuanskibanan
ksiadz - fennix
woźny - thisu9
diler - mostian

Niech każdy się wypowie co powie o tej edycji
Ostatnio zedytowany przez: Rodrigo, 24.09.2013, 21:30
Deamoon Półfinalista
24.09.2013, 21:31
Tym razem bez zakodowanej wiadomości:
mix17 Półfinalista
24.09.2013, 21:32
To nie mafia wygrała. To ja wygrałem!
Evil Ćwierćfinalista
24.09.2013, 21:32
Wiedziałem, że w mafii jest Kacoper, a nie Friko. Tak wgl. bardzo dobra gra mafii
Ostatnio zedytowany przez: Evil, 24.09.2013, 21:34
Rodrigo Lamus
24.09.2013, 21:34
Trzeba pochwalic przede wszystkim kacopera, nie spodziewalem ię że do końca przetrwa i że wybroni się

Trzeba zganić tomusia i frika, po nich spodziewałem się czegoś więcej
Ostatnio zedytowany przez: Rodrigo, 24.09.2013, 21:36
mix17 Półfinalista
24.09.2013, 21:36
Mostian po jakiego chuja ja się tak wysiliłem nad swoim testamentem gdy ty przyszedłeś powiedziałeś, że głosujesz na Friko i poszedłeś?

Evil napisał(a):Wiedziałem, że w mafii jest Kacoper, a nie Friko
Po moim testamencie chyba wszyscy wiedzieli tylko nie Mostian...
Rodrigo Lamus
24.09.2013, 21:37
Mostian no comment, on zawsze dlugo się utrzymuje bo jest nieszkodliwy dla mafii, pisze duzo ale to są zawsze głupoty

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji