Forumowa Mafia 8
mix17 Półfinalista
24.09.2013, 21:40
Rodrigo napisał(a):Mostian no comment, on zawsze dlugo się utrzymuje bo jest nieszkodliwy dla mafii, pisze duzo ale to są zawsze głupoty
Dlatego chyba lepiej następnym razem szybko go zlinczować
Rodrigo Lamus
24.09.2013, 21:41
Mostian w którymś momencie gry odurzył detektywa i księdza

a mowiliscie że mafia nie ma szans, bo miastowi dostali nowe role.. wdg mnie to się wyrównało troszkę
Ostatnio zedytowany przez: Rodrigo, 24.09.2013, 21:44
cichy84 Moderator
24.09.2013, 21:46
Haha super, a jednak sie udało, pięknie, warto było kombinować pod koniec gry i mieszać. Ładnie daliście sie wkręcić, kilka takich akcji i przewaga miasta stopniała z dnia na dzień
SeczuanskiBanan Ćwierćfinalista
24.09.2013, 21:49
Mostian najgorszy na boisku.... I jeszcze mnie ućpał.... W sumie domyśliśmy się z mixem ostatniego kacopera, ja główwnie po tym, że cichy napisał
cichy84 napisał(a): specjalnie namieszałem tak byście się nie spodziewali kto jest ostatnim członkiem mojego teamu.
własnie mało osób myślało, że to kacoper, bo był małomówny, coś tam rzucił czasami, ale mafia dorba była

Rodrigo napisał(a):Mostian w którymś momencie gry odurzył detektywa i księdza
Bez jaj..... Czytanie ze zrozumieniem u niektórcyh na kiepskim poziomie- "nie używaj roli dilera"...
Ostatnio zedytowany przez: SeczuanskiBanan, 24.09.2013, 21:51
Rodrigo Lamus
24.09.2013, 21:49
cichy84 zrobiles duzy błąd kiedy nie oddales komentarza a oddales glos.. ale akcja z wkręceniem fennixa byla swietna
kolba8 Półfinalista
24.09.2013, 21:50
Bardzo ciekawa edycja, ale niestety w niej nie pograłem
Miałem pisać, że ponoszę główną winę za porażkę miasta, ale ślepota ludzi, którzy zlinczowali Fennixa, który się przyznał do swojej roli, a zwłaszcza ślepota mostiana przebiły to
cichy84 Moderator
24.09.2013, 21:52
Rodrigo napisał(a):cichy84 zrobiles duzy błąd kiedy nie oddales komentarza
wiem, ale na prawdę wtedy byłem w podróży i nie miałem dostepu do neta, nie wiedziałem że 1 dzień nieobecności może tutaj podziałac jak czerwona płachta na byka
mix17 Półfinalista
24.09.2013, 21:55
kolba8 napisał(a):Bardzo ciekawa edycja, ale niestety w niej nie pograłe
Miałem pisać, że ponoszę główną winę za porażkę miasta, ale ślepota ludzi, którzy zlinczowali Fennixa, który się przyznał do swojej roli, a zwłaszcza ślepota mostiana przebiły to
no lincz na Fennixie byl porazka ta teoria miala malo sensu no ale i tak nikt nie przebije mostiana zdecydowny MVP tej edycji
agrado Ćwierćfinalista
24.09.2013, 22:12
Koniec gry! Teraz tak; prawdą że to cichy zrobił to zdjęcie z moim avkiem? Zauważyłem ze później pisał bez używania polskich znaków. I jeszcze jedno pytani ; kto pisał mordy, Deamoon?
Jutro bnapiszę coś o każdym
Zobaczyłem że nie mam podpisu. Stwierdziłem że pora to zmienić
cichy84 Moderator
24.09.2013, 22:30
agrado napisał(a):cichy zrobił to zdjęcie z moim avkiem
no nie, zdjęcia, opisy mordów - zrobił Deamoon
Ostatnio zedytowany przez: cichy84, 24.09.2013, 22:33
tomus88888888 Triumfator
24.09.2013, 22:41
Muszę przeprosić, bo tak naprawdę nie napisałem testamentu. Gdybym napisał, miasto by wygrało. Cichego byłem pewien, kacoper był czwarty w hierarchii (Mostian i Fennix po drodze).

Dzięki za grę, fajna edycja, cieszę się, że mafia wygrała, bo z przebiegu edycji, zasługiwali na to. MVP - cichy. Zgarnął sprzed nosa nagrodę mixowi. Później może coś napiszę szerzej
https://www.facebook.com/Taktowlasniewyglada
Epidemia Uczestnik LM
24.09.2013, 22:51
SeczuanskiBanan napisał(a):własnie mało osób myślało, że to kacoper, bo był małomówny, coś tam rzucił czasami, ale mafia dorba była
To powinien być właśnie główny powód, by go podejrzewać ;o No ale nic, mafia tym razem musiała się trochę napocić, by wygrać, więc gratulacje.
naimadkolo Triumfator
24.09.2013, 22:57
Rodrigo napisał(a):a mowiliscie że mafia nie ma szans, bo miastowi dostali nowe role.. wdg mnie to się wyrównało troszkę
Ja mówiłem, ale odwrotnie, że miasto ma małe szanse, ale to i tak wynikało z mojej niewiedzy o co chodzi w rolach

Przyglądałem się nieco tej edycji, w sumie mogłem zagrać, ale jak były zapisy to byłem na 90% pewien, że nie będę mógł.
Jak dla mnie MVP bezsprzecznie Deamoon za genialne opisy i zdjęcia - wprowadził na to forum całkowicie inny rodzaj opisów, dorzucił przebiegłość (jak z tym zdjęciem). Kacoper też zasługuje na uznanie, bo praktycznie przez całą edycję nie był w ogóle podejrzewany, a trudno jest zachować czujność od samego początku aż do końca gry.
Jakby wygrało miasto to MVP byłby mix, który był zdecydowanie najlepszy z miastowych i miał najlepszą skuteczność jeśli chodzi o podejrzenia.

W następnej edycji mogę już wziąć udział, więc róbmy zapisy. Jest ktoś chętny na MG?
tomus88888888 Triumfator
25.09.2013, 12:46
Deamoon robił ładne opisy, ale co z tego? To nie jest powód, by dawać mu MVP. Nie wiemy, co się działo pomiędzy mafiozami, więc też mało można powiedzieć. Dobra partia 'Dimona', ale tu, na foro, to cichy był dużo lepszy. To on świetnie miotał miastem i pokazał, że jest naprawdę dobrym graczem. I to jemu należy się słuszny tytuł MVP.

Co do kolejnej edycji, ja na razie nie gram. Rusza edycja na moim rodzimym forum, zatem nie będę miał czasu. Jbc, mogę mistrzować, no ale jeśli ktoś jest chętny, to nie wtryniam się
Deamoon Półfinalista
25.09.2013, 13:45
IMO, gdybyśmy się z kacoperem zgodzili na początkową propozycję cichego, aby on nie był OC to pewnie pożyłbym znacznie dłużej, może nawet do końca gry. Oskarżenia tomusa, że ja jestem w mafii były cały czas olewane przez użytkowników, i gdybym sam nie podbijał tego tematu i nie sugerował kacoperowi i cichemu żeby robili to samo, to pewnie właśnie cichy by zginął w tym linczu. Dlaczego więc postanowiłem się poświęcić ? Bo byłem kamikadze. Nadrzędnym celem w tym wypadku było dać cichemu trochę więcej czasu i wyeliminować tomusa, który pewnie upiłby jednego z nas, w związku z czym mord nie zadziałałby tak jak to zaplanowaliśmy. Chociaż oceniając to z perspektywy czasu to niepotrzebnie mordowałem tomusa, gdyż patrząc po jego hierarchii i to gra skończyłaby się tym samym wynikiem.
Mieliśmy wg. mnie skuteczniejszą i przynoszącą więcej funu z gry taktykę niż poprzednie mafie. Nie chodziło nam o to, aby nikt nas nie podejrzewał, tylko o to, żeby każdy obserwował każdego. Wywoływaliśmy chaos wśród miastowych, którzy zamiast analizować sytuację woleli się zastanawiać kogo nie ma na liście i dlaczego.
Co do MVP to mam pewne wątpliwości. Obaj moi kompani z mafii zagrali świetnie. Cichy robił z miastem co mu się podobało, a kacoper w świetnym stylu doprowadził grę do końca, co wcale nie było takie pewne. Bądź co bądź podziękowania i gratulacje dla obu Panów ode mnie.
Btw. to była moja pierwsza edycja mafii, gdy w niej byłem

Link do forum mafii - http://www.rawwe.pun.pl/forums.php
tomus88888888 Triumfator
25.09.2013, 16:17
'Nadrzędnym celem w tym wypadku było dać cichemu trochę więcej czasu i wyeliminować tomusa, który pewnie upiłby jednego z nas, w związku z czym mord nie zadziałałby tak jak to zaplanowaliśmy. Chociaż oceniając to z perspektywy czasu to niepotrzebnie mordowałem tomusa, gdyż patrząc po jego hierarchii i to gra skończyłaby się tym samym wynikiem.'

Wierutna bzdura. Sprawdź, kiedy ja zginąłem i podstaw kolejne osoby z mojej listy, do kolejnych linczów. I zobacz, czy byście wygrali. No i nie zapominaj, że byłem barmanem i była duża szansa na trafienie. Do tego również mógłbym reagować na to, co zrobicie.

Nom, ale jeśli chodzi o mnie, była to edycja słaba. I tyle.
Deamoon Półfinalista
25.09.2013, 16:31
OK.
tomus88888888,mostian,cichy84,kacoper,SeczuanskiBanan ,Fennix ,mix17,Deamoon, friko
Ja ginę w linczu i zabieram ze sobą innego gracza
tomus88888888,mostian,cichy84,kacoper,SeczuanskiBanan ,Fennix ,mix17
W mordzie ginie kolejny gracz
tomus88888888,mostian,cichy84,kacoper,SeczuanskiBanan ,Fennix
W linczu ginie pierwszy z Twojej listy (cichy)
tomus88888888,mostian,kacoper,SeczuanskiBanan ,Fennix
W linczu ginie drugi z Twojej listy (Fennix)
tomus88888888,mostian,kacoper,SeczuanskiBanan
Mafia morduje gracza
tomus88888888,mostian,kacoper
Linczujemy trzeciego z Twojej listy (Mostian)
tomus88888888,kacoper
TA DAM!
Chociaż nie będę ukrywał że szansa upicia była dość wysoka (przynajmniej w ostatnim mordzie )
cichy84 Moderator
25.09.2013, 16:36
tomus88888888 napisał(a):Jbc, mogę mistrzować, no ale jeśli ktoś jest chętny, to nie wtryniam się
a możesz byc MG, przynajmniej będzie wszystko na czas robione

Deamoon napisał(a):Chociaż nie będę ukrywał że szansa upicia była dość wysoka (przynajmniej w ostatnim mordzie
fakt, to że tomus był barmanem mogło nieco popsuć nam szyki, ale teraz można mówić co by było gdyby... wyszło jak wyszło, Mafia wygrała
Ostatnio zedytowany przez: cichy84, 25.09.2013, 16:38
kacoper Półfinalista
25.09.2013, 17:23
Przede wszystkim to dzięki wszystkim za grę. Wczoraj 30min przed linczem coś mi się stało z internetem i dopiero się dowiedziałem, że wygraliśmy. Cała mafia grała imo bardzo dobrze. Ja jednak uważam, że wygraliśmy dzięki temu, że w jeden dzień zabiliśmy detektywa i barmana. W przeciwnym razie byłoby bardzo trudno. Ta sprawa z fennixem to największy błąd miasta, no i potem niezawodny mostian dał o sobie znać. Jeszcze raz dzięki i czekam na kolejną edycję.

PS. Jeśli o miastowych lub co gorsza o jakimś konkretnym miastowym wypowiedziałem się źle to przepraszam, było to w ferworze emocji.
"Ogarniętość to doskonałość"
Fennix Zwycięzca grupy
25.09.2013, 17:26
Gratulacje dla mafii, wygrała zasłużenie. Jakbyście uwierzyli w moją niewinność, to może wszystko potoczyłoby się inaczej ale to już nieważne. To była moja trzecia edycja i trzecia przegrana Chyba jeszcze nikt nie miał tu takich statystyk Osobiście uważam tą edycję za udaną, mimo że w linczach trafiłem tylko 2 na 5. Mogę poprowadzić kolejną edycję, tylko nie wiem czy się zgodzicie bo od razu uprzedzam że zamierzam wprowadzić radykalne zmiany (m.in. 12 ról)
kacoper Półfinalista
25.09.2013, 17:30
Nie wiem jak to się sprawdzi na forum. Ale co sądzicie o tym żeby zagrać na dwie mafię? Oczywiście musi być więcej graczy.
"Ogarniętość to doskonałość"
Fennix Zwycięzca grupy
25.09.2013, 17:38
Dokładnie o tym samym pomyślałem. Byłoby 6 ról miastowych i po 3 na każdą mafię.
mix17 Półfinalista
25.09.2013, 17:41
Szkoda, że moje starania poszły na marne nie potrzebnie dałem się przekonać do linczu na Fennixie no, ale gratulacje dla mafii jak dla mnie MVP to Cichy wystarczyło żeby napisał, że Fennix i Friko są niewinni i od razu wszyscy widzieli w nich 3 mafioza...

Co do nowej edycji mafii to jakiej byście nie zrobili to i tak się do niej zapiszę.
Ostatnio zedytowany przez: mix17, 25.09.2013, 17:43
Fennix Zwycięzca grupy
25.09.2013, 17:44
Założyłem nowy temat, zapisujcie się.
Ostatnio zedytowany przez: Fennix, 25.09.2013, 17:48
kolba8 Półfinalista
25.09.2013, 18:58
Niestety moja nieaktywność również pomogła mafii, ale nigdy się nie dowiemy czy gdybym mógł grać normalnie pomógłbym miastu wygrać
cichy84 Moderator
25.09.2013, 21:15
Fennix napisał(a):Dokładnie o tym samym pomyślałem. Byłoby 6 ról miastowych i po 3 na każdą mafię.
Tylko, ze te mafie musiałyby nie wiedzieć o sobie nic, kto jest w której i rywalizować ze sobą a nie wspolpracowac w celu likwidacji miastowych
Fennix Zwycięzca grupy
25.09.2013, 21:37
Gdyby współpracowały ze sobą to byłaby jedna 6-osobowa mafia. Oczywiście mafie nic o sobie nie wiedzą i rywalizują ze sobą.
naimadkolo Triumfator
26.09.2013, 00:29
tomus88888888 napisał(a):Deamoon robił ładne opisy, ale co z tego?
To z tego, że ładnie mieszał ludziom we łbach, jak to ze zdjęciem. Wg mnie to było genialne. W końcu Deamoon zmieniałeś avatar, czy edytowałeś zdjęcie, czy co? Bo ja dalej nie wiem Cichy też ładnie wrobił Fennixa i gdyby nie strzał we własną stopę to dla mnie może byś był nawet MVP. Strzał w stopę to oczywiście podanie się za detektywa, w ten sam dzień już było wiadomo, że to nieprawda.

Gra w dwie mafie może być strasznie ciekawa
cichy84 Moderator
26.09.2013, 16:29
naimadkolo napisał(a):Cichy też ładnie wrobił Fennixa i gdyby nie strzał we własną stopę to dla mnie może byś był nawet MVP. Strzał w stopę to oczywiście podanie się za detektywa, w ten sam dzień już było wiadomo, że to nieprawda.
To akurat nie był mój pomysł by podać się za detektywa, ale błąd leżał gdzie indziej, trzeba było detektywa wtedy w mordzie nie zabijać tylko kogoś innego i by wyszło
naimadkolo Triumfator
26.09.2013, 16:35
Też można tak powiedzieć. Z drugiej strony jednak raczej nie wiedziałeś kto jest detektywem, więc ciężko było trafić inaczej. I tak była końcówka gry już, więc może detektyw sam też by się przyznał z ten dzień, albo dzień później. Mimo tego błędu i tak udało wam się wygrać, więc gratulacje cichy

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji