Forumowa Mafia 8
kacoper Półfinalista
26.09.2013, 16:45
Wiedzieliśmy, że banan jest detektywem, bo go sprawdzałem. Grunt, że wszystko dobrze się skończyło.
"Ogarniętość to doskonałość"
SeczuanskiBanan Ćwierćfinalista
26.09.2013, 17:00
Podanie 3 sprawdzeń przez cichego było bardzo obciążające, wieć strasznie się zdziwiłem czemu nie został zlinczowany. Podał, że jest detektywem potem, że nie jest, a wiadomo, że to mafia musi mieszać a nie miastowi.
naimadkolo Triumfator
26.09.2013, 17:55
kacoper napisał(a):Wiedzieliśmy, że banan jest detektywem, bo go sprawdzałem. Grunt, że wszystko dobrze się skończyło.
Aha, no to w takim razie niezbyt mądre było podanie się za detektywa, skoro wiedzieliście, że on żyje i zamordowanie go zaraz po wpisie cichego, że jest detektywem.
cichy84 Moderator
26.09.2013, 20:04
SeczuanskiBanan napisał(a):Podanie 3 sprawdzeń przez cichego było bardzo obciążające, wieć strasznie się zdziwiłem czemu nie został zlinczowany. Podał, że jest detektywem potem, że nie jest, a wiadomo, że to mafia musi mieszać a nie miastowi.
Też mnie to dziwi, zapedziłem sie troche, ale najwyraźniej w moje wytłumaczenie reszta uwierzyła

naimadkolo napisał(a):Aha, no to w takim razie niezbyt mądre było podanie się za detektywa, skoro wiedzieliście, że on żyje i zamordowanie go zaraz po wpisie cichego, że jest detektywem.
Ale mimo tych błędów wygraliśmy i to się liczy!
naimadkolo Triumfator
26.09.2013, 21:27
cichy84 napisał(a):Ale mimo tych błędów wygraliśmy i to się liczy!
No dokładnie, liczy się wynik końcowy. Swoją drogą myląc się w ilości sprawdzeń i podając za detektywa przeżyłeś chyba z 3-4 lincze. Do tej pory zachodzę w głowę jak to było możliwe Tym się popisałeś szczerze mówiąc. Poprzednie mafie przy pierwszym podejrzeniu rezygnowały z gry, a Ty przy ewidentnych kłamstwach przeżyłeś jeszcze parę dni. Szacun!
SeczuanskiBanan Ćwierćfinalista
26.09.2013, 22:04
Przeżył tylko 1 lincz ten, który sprowokował na Fennixa
naimadkolo Triumfator
26.09.2013, 22:22
Ale wcześniej jeszcze, jak pisał, że detektywem jest i wymieniał kogo sprawdził, to było od zlinczowania Deamoona.
cichy84 Moderator
27.09.2013, 06:49
naimadkolo napisał(a):Do tej pory zachodzę w głowę jak to było możliwe
Ja tez, powinni mnie zlinczować dużo wcześniej, ale tak namieszałem, ze każdy każdego podejrzewał i wykosili się nawzajem
naimadkolo napisał(a):

Poprzednie mafie przy pierwszym podejrzeniu rezygnowały z gry,
Albo co gorsza przyznawali się do bycia w mafii popełniajac samobojstwa i osłabiając tym samym swoją drużyne

SeczuanskiBanan napisał(a):Przeżył tylko 1 lincz ten, który sprowokował na Fennixa
no nie, co najmniej 2, po tym jak przyznałeś się że jesteś detektywem po mordzie przeżyłem mimo ze nie powinienem
Ostatnio zedytowany przez: cichy84, 27.09.2013, 06:50
mix17 Półfinalista
27.09.2013, 08:05
Ok mafia była dobra, ale jakaś wspaniała też nie była... Napiszesz takiemu Mostianowi swoje podejrzenia, a ten i tak swoje bez żadnego uzasadniania Dziś oddaje głos na Friko i chuj decydujący moment gry, a ten zero jakiś analiz czy czegokolwiek. Tego się nie dowiemy no, ale obstawiam, że z 15 osób co uczestniczyło w tej edycji to chyba tylko Thisu9 gorzej by zagrał od Mostiana. Co do linczu na Cichym to można by powiedzieć, że przeżył 1 lincz z Fennixem, bo wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy czy naprawdę on jest Detektywem dopiero po mordzie na Bananie dowiedzieliśmy się kto naprawdę był detektywem, a od tego momentu Cichy zginął jako drugi po Fennixie.
Ostatnio zedytowany przez: mix17, 27.09.2013, 14:38
kacoper Półfinalista
19.09.2014, 10:41
Lubię tu wracać
"Ogarniętość to doskonałość"

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji