Najbardziej nielubiany klub
szynszylek967 Uczestnik LM
14.12.2013, 13:57
Jest temat o ulubionym klubie, to dlaczego by nie stworzyć o najbardziej nie lubianym klubie? Tylko napiszcie jakąś argumentacje.

Ja zaczne.

Moim najbardziej nielubianym klubem jest PSG, wydają dużo kasy, którą dostali dzięki szejkowi, nie zapracowali sobie na nią. Nie przepadam też za Realem Madryt i FC Barceloną, ponieważ oba hiszpanskie kluby zawsze są wybierane na 2 najlepszych. W ostatnim sezonie to Barca wygrała plebiscyt na zespół sezonu, pomimo że były conajmniej 2 kluby, które bardziej na to zasługiwały. Bardzo nie lubie także Borussi Dortmund, ponieważ ten zespół jest wciskany każdemu "na siłe" a komentatorzy w ich meczach są bardzo stronniczy ( finał LM z Bayernem ), pozatym kibicuje im pełno sezonowców i ogólnie ich jakoś nie lubie.
Ostatnio zedytowany przez: szynszylek967, 14.12.2013, 14:00
Kapul625 Ćwierćfinalista
14.12.2013, 15:00
Nie przepadam za Realem i Barcą, większość ich fanów wywyższają swoją ligę, dyskutują i prowokują. Dodatkowo w ich meczach jest pełno kontrowersji.

Ostatnio zedytowany przez: Kapul625, 12.04.2014, 15:08
zoltyser Zwycięzca grupy
14.12.2013, 16:52
Ciekawy temat.
Nie ma u mnie czegoś takiego jak "Najbardziej nielubiany zespół" ale jeśli musze wybrać to chyba będzie Chelsea, głównie za ich kibiców. Za Borussią też nie przepadam. Ale jak już mówiłem, nie żywie do nich jakiejś wielkiej nienawiści czy czegoś.
Ostatnio zedytowany przez: zoltyser, 14.12.2013, 16:54
Mia San Mia!
TheGunner1886 Lamus
14.12.2013, 18:38
Wogóle ciekawy osobnik z tego szynszylka - w awatare ma chelsea, a mimo to jego ulubiona drużyna to City. które podobnie jak PSG sprowadza piłkarzy za grube pieniądze
lumix Triumfator
14.12.2013, 22:11
Kapul625 napisał(a):Ja nie przepadam za Chelsea, głównie ze względu na ich fanów. Mieszkam w Anglii, w dodatku blisko Londynu, to wiem co mówię. Nie przepadam też za Realem i Barcą, większość ich fanów wywyższają swoją ligę, dyskutują i prowokują.

szynszylek967
A Chelsea ma pieniądze od Abramowicza i na takiego Torresa wartego w tamtym czasie max 30 milionów zapłacili 50... Hipokryzja x100 Oni przynajmniej kupili Cavaniego, piłkarza o wiele lepszego od Torresa, za 60 milionów. Cavani przynajmniej strzelił kilka goli w swoim pierwszym sezonie.
Torres kiedy został kupiony był chyba najlepszym napastnikiem na świecie (a przynajmniej moim zdaniem).
Wydawało się, że będzie to fantastyczny transfer, jednak coś poszło nie tak...

Co do moich znienawidzonych klubów
To chyba raczej nie mam takich aczkolwiek nie przepadam za czterema Bayern, Real, Barcelona i City.

Ostatnio zedytowany przez: lumix, 14.12.2013, 22:12
Cichyfx Legenda
14.12.2013, 22:30
Ciekawy temat

Też nie przepadam za Chelsea ogolnie za ich kibicami, piłkarzami, stylem gry, właścicielem i tym że chcieli kazdego kupować no i ostatnio za ich nie wyobrażalnego farta
Do reszty moichy nie lubianych klubow napewno zaliczyłbym ManUtd, City, Everton, Real, PSG i Inter. Troche sie ich uzbierało

lumix
Torres do czasu kontuzji kolana ktorej nabawił sie chyba w jesieni 2009 roku był bezprzecznie najlepszy ale pozniej nawet jeszcze będąc w Liverpoolu miał juz tylko przebłyski a transfer do Chelsea był jego przysłowiowym gwoździem do trumny, kto wie moze gdyby został w Live powrócił by do gry na najwyższym poziomie

Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D
lumix Triumfator
15.12.2013, 11:48
Cichyfx napisał(a):Ciekawy temat

Też nie przepadam za Chelsea ogolnie za ich kibicami, piłkarzami, stylem gry,
Właściwie to Chelsea nie ma teraz swojego stylu, po przyjściu AVB ten klub jakby zatracił swoją tożsamość, a to w wyniku nieudanych eksperymentów wyżej wymienionego pana. i jego następców.
Za czasów Mou z 1 kadencji Chelsea grała prawdziwą Angielską piłkę , świetna obrona i długie piłki na Didiera, teraz Jose chyba jeszcze sam do końca nie wie jak ma wyglądać Chelsea albo po prostu potrzebuje jeszcze czasu.
No ale nie będę się już tu rozpisywać bo to temat na dłuższą pogawędkę.
Cichyfx Legenda
15.12.2013, 14:23
Za Di Mateo to samo było co za Mourinho przynajmniej w sezonie 11/12.

Mi Chelsea podobała się za Ancelottiego grali ładną ofensywną piłkę gromili ligowych ogórkow po 5,7-0 miło oglądało się ich gre.
Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D
yanki powraca Triumfator
15.12.2013, 15:44
Temat ciekawy najbardziej nie lubiany klub to... legia a zagranicznych to wszyscy są na tym samym poziomie
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
Neral Triumfator
16.12.2013, 02:15
A$ Mona€o , P$G , Manchester $ity - chcą budować "historie" za pomocą pieniędzy bogaczy zamiast poprawić ściąganie i rozwijanie młodzieży i myślą , że dzięki dużej pensji każdy do nich przyjdzie...

FC Barcelona - Przede wszystkim za kibiców pełnych pychy i uważających ligę hiszpańską za najlepszą na świecie { bo przecież gra tam [cytuję] "Najlepszy zespół w historii świata z najlepszym piłkarzem w historii świata - Leo Messim do tego Real Madryt z drugim najlepszym piłkarzem w historii świata - Cristiano Ronaldo i to od nas ta żałosna liga angielska wykupuje piłkarzy bo sami nie potrafią wychować swoich HISZPANÓW" (tak , serio pewna kobieta-"kibic" tak napisała)} , do tego wkurza mnie to , że KAŻDY ale to KAŻDY komentator komentujący mecz w LM Barcelony wyraźnie ją faworyzuje i większość kibiców Barcelony uważa Tiki Takę jako najwspanialszy wymyślony styl gry przez "najlepszego trenera w historii" - Pepa Guardiole. I ogólnie przez tą całą manię na kibicowanie i "jaranie" się Barceloną. Do tego dochodzą znane wszystkim symulacje , wymuszanie kartek i głupie dyskusje z sędziami piłkarzy Barcelony. Od razu mówię (bo prawdopodobnie będą hejty za to co napisałem teraz o Barcelonie) , że nie mówię , że każdy kibic jest taki jak pisałem , jednak jest to znacząca większość "kibiców" (o ile można tak ich nazwać? ), do prawdziwych kibiców tego klubu nie mam nic bo nie prawdziwi kibice nie szukają zaczepki i nie spinają się aż tak jak ktoś pisze coś o ich klubie (nawet jeśli jest to prawda) i , że tylko Barcelona symuluje bo to oczywiste , że symulantów jest od groma w każdym klubie , nawet w Manchesterze United jednak symulacje wkurzają o tyle bardziej , że sędziowie dość często się na nie niestety nabierają ) . Jeśli Bayern będzie tak wygrywał jak Barcelona w ostatnich latach to (mówiąc najkulturalniej jak się da) "młodziutcy i niezbyt rozgarnięci sezonowcy" od razu przerzucą się na Bayern i znowu będzie głupia mania na dany klub...

Legia Warszawa - Za to co robili w przeszłości... Był to klub wojskowy i ściągali piłkarzy do siebie na siłę a jeśli ktoś odmawiał to był wysyłany do wojska...

,,Prędzej Cristiano Ronaldo wygra Euro z Portugalią, aniżeli Messi stanie się prawdziwym kapitanem."
Dave Ćwierćfinalista
16.12.2013, 02:24
Co do tematu to Real Madryt.

lumix napisał(a):teraz Jose chyba jeszcze sam do końca nie wie jak ma wyglądać Chelsea albo po prostu potrzebuje jeszcze czasu.
W pełni się z tym zgadzam. Mourinho to człowiek, któremu warto i należy dać ten czas (nie to co Moyes, ale mniejsza o to). Na dzień dzisiejszy Chelsea to drużyna niepoukładana, Mourinho szuka najlepszego składu i rozwiązań. Kwestią czasu jest, aż to znajdzie i stawiam, że Chelsea będzie bardzo mocna na wiosnę, a może nawet już w lutym.
Powrót Mou do Chelsea, pieniądze na transfery, sporo świetnych piłkarzy. Kibice Chelsea mogą być spokojni o przyszłe lata.

Ostatnio zedytowany przez: Dave, 16.12.2013, 02:25
seba5111998 Półfinalista
16.12.2013, 15:26
Moimi najbardziej znienawidzonymi klubami są:
1. Legia Warszawa - nienawiść Lechitów do tego klubu przechodzi z pokolenia na pokolenia, można powiedzieć, że wysysamy ją z mlekiem matki. Mało osób wie dlaczego się nienawidzimy. Ja wiem, Legia kiedy była klubem wojskowym to najlepsi zawodnicy mieli wybór albo iść do wojska albo iść do Legii, dla piłkarza decyzja mogła być tylko jedna... Między innymi Mirosław Okoński trafił tak do CWKS.
2. Wisła Kraków - najwięksi wrogowie naszego zaprzyjaźnionego klubu - Cracovii. Jednak najbardziej nienawidzę ich za morderstwa popełniane przez ich kibiców.
3. Ruch Chorzów - to jest moja prywatna nienawiść. Nie lubię ich kibiców, uważają, że Śląsk to nie Polska i chcą odłączenia się Śląska od Polski. Najbardziej zapadło mi w pamięć wygwizdywanie przez nich hymnu Polski podczas finału Pucharu Polski.
4. Chelsea Londyn, Manchester City, AS Monaco i PSG - bez pieniędzy swoich właścicieli kluby te nigdy nie osiągnęły by takich wyników jak teraz. Szczególną nienawiścią obdarzam Monaco.
Nie przepadam też za BVB, Schalke i Realem Madryt.
Ostatnio zedytowany przez: seba5111998, 17.12.2013, 15:56
Mia San Mia & Nigdy Się Nie Poddawaj
Kofinho Triumfator
16.12.2013, 18:59
Lech i Barcelona; ich kibice to największe trole internetowe. Osobiście znam kilkunastu kibiców Barcelony, co drugi to zarozumialec niemający zbytnio pojęcia o Barcelonie, lecz uwielbiający wyzywać Milan. Poza tym nie ma nic gorszego niż spotkanie kibica Barcelony, który z polskich drużyn najbardziej lubi Lecha, wtedy trzeba uciekać i nie oglądać się za siebie. Nie lubię też Palermo przez niezrównoważonego emocjonalnie właściciela, pana Zampariniego.
Ostatnio zedytowany przez: Kofinho, 16.12.2013, 18:59
Adi17 Legenda
17.12.2013, 08:28
seba5111998 Jest jakiś klub oprócz Bayernu którego nie nienawidzisz ?
seba5111998 Półfinalista
17.12.2013, 15:54
Adi17 napisał(a):seba5111998 Jest jakiś klub oprócz Bayernu którego nie nienawidzisz ?
Nienawidzę tylko Legii, Wisły, Ruchu i Monaco. Chelsea, City i PSG nie lubię. A za BVB, Schalke i Realem nie przepadam.
auman Półfinalista
19.12.2013, 10:02
Zdecydowanie Bayern i Barcelona.
Evil Ćwierćfinalista
19.12.2013, 16:47
auman napisał(a):Zdecydowanie Bayern i Barcelona.
A gdybym znalazł inny klub o "inicjałach" FCB to byś go znienawidził?
seba5111998 Półfinalista
19.12.2013, 20:48
Evil napisał(a):
auman napisał(a):Zdecydowanie Bayern i Barcelona.
A gdybym znalazł inny klub o "inicjałach" FCB to byś go znienawidził?
Bazylea
TonyM Uczestnik LM
23.12.2013, 12:53
Jak dla mnie w Polsce, zdecydowanie najbardziej nielubianym klubem jest Bayern. Niemiecki, z Monachium, rywal " Polskiej Borussi ", a do tego ostatnie sukcesy Bayernu tylko przyprawiają o gorączkę osoby które nie darzą go sympatią.
MIA SAN MIA !
seba5111998 Półfinalista
23.12.2013, 17:26
TonyM napisał(a):Jak dla mnie w Polsce, zdecydowanie najbardziej nielubianym klubem jest Bayern. Niemiecki, z Monachium, rywal " Polskiej Borussi ", a do tego ostatnie sukcesy Bayernu tylko przyprawiają o gorączkę osoby które nie darzą go sympatią.
Czy ja wiem? W Polsce jest na pewno najwięcej fanów Barcy, czyli tych którzy nienawidzą Real. Więc według mnie najbardziej nielubianym(a jednocześnie drugim najbardziej lubianym) jest Real.
LewyTheBest13 Uczestnik LM
23.12.2013, 19:19
Jeśli o mnie chodzi, macie mój ranking nielubianych klubów.
1.:Bayern Monachium. Mają multum pieniędzy pewnie od trenerów, więc gromadzą najlepszych piłkarzy. Do szczęścia to im brakuje dawania szans rywalom. Przykładowo weźmy CSKA Moskwę i właśnie Bayern. Kto wygra mecz? Oczywiście Bayern, bo ma kupę szmalu i przez to najlepszych piłkarzy. A więc z CZEGO oni się cieszą po wygranym meczu? Że dostaną więcej forsy i kupią Messiego, Lewego, Cavaniego czy Ronaldo?
2.: Barcelona. Dlaczego? Ich dyskusje z arbitrem, symulowanie faulu, wymuszanie kartek dla przeciwnika czy choćby ich pseudokibice TO wyjaśniają. Proszę bez hejtów, nie wszyscy są pseudokibicami.
3.:Monaco. Patrz Bayern (ponadto nieludzkie emocje ich trenera).
4.:Legia Warszawa. Liga Europy 2013/14 wyjaśnia sprawę.
5.:Chelsea. Klub się rozpada, a świetni piłkarze w niczym im nie pomogą. TO widać wyraźnie.
Kuba: czytaj:
lumix Triumfator
23.12.2013, 20:09
LewyTheBest13 napisał(a): Jeśli o mnie chodzi, macie mój ranking nielubianych klubów.
1.:Bayern Monachium. Mają multum pieniędzy pewnie od trenerów, więc gromadzą najlepszych piłkarzy. Do szczęścia to im brakuje dawania szans rywalom. Przykładowo weźmy CSKA Moskwę i właśnie Bayern. Kto wygra mecz? Oczywiście Bayern, bo ma kupę szmalu i przez to najlepszych piłkarzy. A więc z CZEGO oni się cieszą po wygranym meczu? Że dostaną więcej forsy i kupią Messiego, Lewego, Cavaniego czy Ronaldo?
2.: Barcelona. Dlaczego? Ich dyskusje z arbitrem, symulowanie faulu, wymuszanie kartek dla przeciwnika czy choćby ich pseudokibice TO wyjaśniają. Proszę bez hejtów, nie wszyscy są pseudokibicami.
5.:Chelsea. Klub się rozpada, a świetni piłkarze w niczym im nie pomogą. TO widać wyraźnie.
Albo jesteś mega śmiesznym Trollem albo nie masz pojęcia o piłce !
To co napisałeś przy Bayernie to jeden totalny bełkot więc nawet nie skomentuje, a co do Chelsea, hmm wyszli z grupy z 1 miejsca cały czas mają olbrzymie szanse na mistrza kraju (jeśli dziś zwyciężą wysoko z Arsenalem będą na 1 miejscu) więc jeśli tak rozpada się klub to Chelsea może jak dla mnie tak zawsze.
mix17 Półfinalista
23.12.2013, 20:53
Dobra to i ja coś napisze.

Nie mam jakoś za bardzo swoich nie lubianych klubów, ale są dwa takie wyjątkowe które nie lubię. Chodzi mi tu o Barcelonę i Real i te śmieszne kłótnie między fanami tych klubów, a to Messi jest taki, a to Ronaldo jest taki, a to ten nie powinien wygrać ZP, bo powinien ten i tak co roku. I co najśmieszniejsze to duża ilość fanów tych klubów uważa, że to liga Hiszpańska jest tą najlepszą, które jeszcze całkiem nie dawno nie miało nic innego oprócz tego nędznego el clasico (teraz jeszcze zaczęło liczyć się Atletico). I jeszcze ta pewność kibiców przed jakimś meczem, jak to ich klub zniszczy jakąś drużynę.
TonyM Uczestnik LM
24.12.2013, 07:06
LewyTheBest13 napisał(a): Jeśli o mnie chodzi, macie mój ranking nielubianych klubów.
Wymieniłeś Barcelone, nie wymieniłeś Realu więc pewnie jesteś ich kibicem. Mam wrażenie, że kompletnie się nie znasz na piłce, Bayern dałeś tu na siłę. Ma pieniądze i co ? Legalnie się ich dorobił, dobrą polityką klubu i zwycięstwami. Nie ma nawet co porównywać Monaco i Bayern, bo Bawarczycy pracowali na swoją dzisiejszą pozycję długo i bardzo ciężko, Monaco za 2 sezony będzie pewnie kimś w rodzaju PSG ..
MIA SAN MIA !
TonyM Uczestnik LM
24.12.2013, 07:08

seba5111998 napisał(a):
TonyM napisał(a):Jak dla mnie w Polsce, zdecydowanie najbardziej nielubianym klubem jest Bayern. Niemiecki, z Monachium, rywal " Polskiej Borussi ", a do tego ostatnie sukcesy Bayernu tylko przyprawiają o gorączkę osoby które nie darzą go sympatią.
Czy ja wiem? W Polsce jest na pewno najwięcej fanów Barcy, czyli tych którzy nienawidzą Real. Więc według mnie najbardziej nielubianym(a jednocześnie drugim najbardziej lubianym) jest Real.
Zgadzam się z tym w 100 % najbardziej lubiany i nielubiany klub to Barcelona i Real, ale mi chodziło bardziej o taki, którego nikt nie lubi, a według mnie, w Polsce, to właśnie Bayern
MIA SAN MIA !
szynszylek967 Uczestnik LM
24.12.2013, 19:59
Skończył mi się ban więc ci odpisze, bo nie pozwole aby ktoś obrażał The Blues!

1. Bayern ma multum pieniedzy? to co powiedzieć o Realu i ich Bale'u? Tam to wręcz muszą płakać po wygranym meczu.
2.No sie zgadzam
3. Monaco z Bayernem porównujesz? Monaco zdobyło kase dzięki ich właścicielowi. Bayern dzięki historii dorobił się tego co ma.
4. 100% zgody
5. Chelsea sie rozpada? Zobaczysz w maju

Kiepski troll z ciebie
g
niesta Uczestnik LM
01.01.2014, 17:33
Moim najmniej lubianym klubem jest AS Monaco.
Visca el Barca
FCBandOL Półfinalista
02.01.2014, 13:11
Najbardziej nie lubię BVB i Chelsea. BVB głównie za to że jest ciągle promowana w polskich mediach(Polussia Dortmund,Polska Borussia itd.), media narzucają ją wszystkim bez opamiętania. Zachowują się tak jakby każdy Polak musiał kibicować Niemieckiemu zespołowi. Najbardziej śmieszy mnie argument niektórych "januszy" że kibicuje im bo jest patriotą... Kibicować Niemcom bo patriotyzm Chelsea za pieniądze od Rosyjskiego właściciela, za styl gry, i za nieosiągalnego farta wszech czasów. Za ich fanami też nie przepadam.

Nie lubię też wszystkich sztucznych tworów typu Manchester $ity, P$G, Monaco,Zenit itd.

Teoretycznie jako fan Barcelony powinienem napisać że nie lubię Realu ale tak naprawdę poza ich wielką pychą i nieprzyznawaniem się do błędów to mi nie przeszkadzają
seba5111998 Półfinalista
02.01.2014, 22:07
Albo jesteś idiotą, albo nie znasz się na piłce, albo jesteś zwykłym trollem. Bayern w porównani do Barcelony czy Realu wydaje śmiesznie małe pieniądze na zawodników wartych dwa razy więcej(przykład: Goetze, drugi największy transfer Bayernu), Bayern pieniądze zarabia sam, dzięki sukcesom, a nie właścicielom. Chelsea się rozpada? Legii ludzie nie lubią nie za tą wpadkę tylko za inne rzeczy, które wymieniłem.
MerdaczACM Ćwierćfinalista
03.01.2014, 00:29
1.Arsenal-Nie lubię ich poprostu za zawodników którzy tam grają.
2.Tak jak większość panów u góry , Barca i Real- Wywyższanie ich na poziom galaktyczny przez komentatorów, symulacje, przekupione mecze,najczęstsi napinacze (ich kibice)i ogólnie nie lubie stylu takiej "tiki-taki".
3.Borussia- Oczywiście przez Polaków którzy tam grają , komplementowanie jej przez komentatorów TVP.
4.Zenit- Tak samo jak Arsenal.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji