Najbardziej nielubiany klub
zoltyser Zwycięzca grupy
20.08.2014, 18:02
samo60 napisał(a):Do grona najbardziej nielubianych chyba dołączy Celtic, oczywiście z punktu widzenia polskiego kibica
Dlaczego? Chyba każy klub zachowałby się w taki sam sposób jak Celtic. W tej sytuacji cała wina leży po stronie Legii
Mia San Mia!
Blanco Triumfator
20.08.2014, 21:22
A ja lubię Celtic i tak jak wyżej jakby sytuacja była odwrotna to wcale nic byście nie pisali na Legię, tylko myśleli już o rywalu na 4. rundę.
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
seba5111998 Półfinalista
20.08.2014, 22:22
Blanco napisał(a):A ja lubię Celtic i tak jak wyżej jakby sytuacja była odwrotna to wcale nic byście nie pisali na Legię, tylko myśleli już o rywalu na 4. rundę.
Dokładnie.
Mia San Mia & Nigdy Się Nie Poddawaj
mix17 Półfinalista
20.08.2014, 22:23
Blanco napisał(a):A ja lubię Celtic i tak jak wyżej jakby sytuacja była odwrotna to wcale nic byście nie pisali na Legię, tylko myśleli już o rywalu na 4. rundę.
Ja tam bym się śmiał z Legi, że musieliby takim żałosnym sposobem dostać się do 4 rundy a w ogóle jakby sytuacja była odwrotna to zapewne Celtic dostał by łagodniejszą karę od Legi, chyba nie trzeba tłumaczyć czemu?

Przegrać 6:1 i awansować dalej to nie jest awans tylko wstyd.
Paolo92 Ćwierćfinalista
21.08.2014, 12:20
mix17 napisał(a):rzegrać 6:1 i awansować dalej to nie jest awans tylko wstyd.
Czyli Celtic miał zrzec się awansu i (być może) milionów euro, które uratują im dupe na jakiś czas? Legia strzeliła sama sobie gola i niech nie płaczą bo to tylko ich wina.
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
samo60 Uczestnik LM
21.08.2014, 15:14
Nikt nigdy nie kwestionował winy Legii o czym wielokrotnie mówili szefowie Legii, chodzi o karę adekwatną do popełnionego czynu. Dajmy na to gdyby, któremuś z Was zdarzyło się rzucić papierek lub zaklnąć na ulicy co jest wykroczeniem a ktoś za to ukarał by Was np 5 lat więzienia to też wołalibyście, że strzeliiście sobie w stopę itp.
Jak napisał mix17 w przypadku innego klubu reprezentującego te leprze ligi takiego finału by nie było
Parę lat temu Liverpool wygrał LM, ale w następnych rozgrywkach nie zajął miejsca gwarantującego udział w rozdrywkach LM i według ówczesnego prawa nie powinien brać udziału w rozgrywkach LM 2005/2006.Co zrobiła UEFA nagieła przepisy i szybko je zmieniła. Da się, oczywiście że tak. W przypadku Legii p......szą że taki przepiś i musieli tak zareagować co jest wierutną bzdurą.
Cichyfx Legenda
21.08.2014, 15:27
Gdyby UEFA była taka pewna swego to przychyliła by się Legii o przyśpieszenie rozprawy w tym sądzie w Lozanie. Co im to szkodziło ? bo się zwyczajnie bali, że sąd da sprawiedliwy wyrok i ich pieprzony celtus musialby grac w LE.
Do tego żeby było śmiesznie przed meczem z Mariborem celtic nie powołał zawieszone za kartki jakiegoś gracza co szybko zauważyła wielka uEFA i powiadomiła ich, że ten piłkarz już może grać.
Jacy to teraz pomocni się stali.

No cóż mam nadzieje przynajmniej, że Legioniści wywalczą jak największe odszkodowanie od tej bandy.
Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D
MCfanetihad Uczestnik LM
22.08.2014, 21:55
Manu i Bayern.
oskar2002 Ćwierćfinalista
23.08.2014, 14:36
A uzasadnij czemu Manchester United bo jestes kibicem City? Pomyśl troche.
W moim sercu mieszka Czerwony Diabeł
MCfanetihad Uczestnik LM
24.08.2014, 23:17
oskar2002 napisał(a):A uzasadnij czemu Manchester United bo jestes kibicem City? Pomyśl troche.
Zgadza się, to jeden z powodów.
ponczek Ćwierćfinalista
24.08.2014, 23:22
A jakie są inne powody?
seba5111998 Półfinalista
26.08.2014, 17:17
Dokładnie Jak się jest kibicem Bayernu to się nie lubi Schalke i BVB, jak się jest kibicem Realu to się nie lubi Barcelony, a jak się jest kibicem Man. City to się nie lubi Man. Utd.
MCfanetihad Uczestnik LM
26.08.2014, 17:54
2 powód to kibice. Oczywiście nie wszyscy, ale znam takich, nie tylko na różnych stronach internetowych, z własnego otoczenia, naśmiewali się z osób które kibicują angielskim drużynom innym niż United, a szczególnie kibicom City i Liverpoolu. Gdy w sezonie 2011/2012 City wygrało mistrza tłumaczyli się gorszym sezonem ''Czerwonych Diabłów, ale gdy odszedł Ferguson paru z nich ucichło, niektórzy nie bo myśleli że Moyes po układa zespół choć tak się nie stało:-) .
A gdy w ubiegłym sezonie po połowie sezonu United nadal znajdowali się na siódmym miejscu wszyscy natychmiast ucichli, aż do momentu pojawienia się Van Gaala.
matrixxd3 Uczestnik LM
26.08.2014, 23:25
Manchester United znowu dziś zaliczył wpadke...
Chyba kibice ten klub niedługo opuszcza calkowicie ;./
http://skroc.pl/4d384
MCfanetihad Uczestnik LM
28.08.2014, 12:35
matrixxd3 napisał(a):Manchester United znowu dziś zaliczył wpadke...
Chyba kibice ten klub niedługo opuszcza calkowicie ;./
http://skroc.pl/4d384
MK Dons 4-0 Manchester United
samo60 Uczestnik LM
29.08.2014, 12:55
Celtic-Maribor 0-1 bezcenne!
MCfanetihad Uczestnik LM
29.08.2014, 16:17
samo60 napisał(a):Celtic-Maribor 0-1 bezcenne!
Oj tak!
dawid589 Uczestnik LM
30.08.2014, 00:00
MCfanetihad napisał(a):
samo60 napisał(a):Celtic-Maribor 0-1 bezcenne!
Oj tak!
https://www.youtube.com/watch?v=7Ukwo5zHcak xD
ACMilan
amigo900 Uczestnik LM
30.08.2014, 13:32
Legia Warszawa, szczególnie w Glasgow
"Soy un madridista y tengo una alma blanca" iHala Madrid! <3
seba5111998 Półfinalista
30.08.2014, 21:24
amigo900 napisał(a):Legia Warszawa, szczególnie w Glasgow
Chyba w Poznaniu i Krakowie
kaapi16321 Zwycięzca grupy
17.09.2014, 17:38
celtic jest fajny ale nie najlepszy
BVB09 Półfinalista
10.02.2015, 14:58
Real Madryt i Bayern najgorsze kluby świata!
Blanco Triumfator
10.02.2015, 15:40
BVB09 napisał(a):Real Madryt i Bayern najgorsze kluby świata!
I najbardziej utytułowane, więc już wiadomo o co ten "ból dupy"

Paolo92 Ćwierćfinalista
10.02.2015, 16:31
Dziwne że nie Barcelona ale w sumie ostatnio nic nie wygrywali więc "nienawiść" przeszła na inne kluby
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
Krystian5594 Ćwierćfinalista
10.02.2015, 23:34
Barcelona i Bayern
auman Półfinalista
11.02.2015, 23:03
Również Barcelona i Bayern.
Blanco Triumfator
12.02.2015, 11:47
To ja też.
Paolo92 Ćwierćfinalista
12.02.2015, 13:58
Rozumiem Blanka że nienawidzi Barcelony (wkońcu fanboy Realu i Cristiana ) ale co kibice BVB mają do Katalończyków? zazdroszczą, że nie mają najlepszego piłkarza na świecie?

Przed Mourinho i Cristiano nic nie miałem do Realu, ale odkąd przyszli zacząłem bardzo nie lubić tego klubu. Mourinho - buc, hipokryta, zaczął się brutalny styl, "dzikie zachowania" Pepe. I nie cierpię go za "autobus" który tak świetnie udoskonalił w Chelsea.

Cristiano - cwaniaczek z twarzy, nie umie przegrywać, płacze z byle powodu, egoista (komu on by dał wykonać wolnego lub karnego?), laluś, symulant. Naprawdę bardzo nie lubię tego piłkarza.

Właśnie za te dwie persony najbardziej nie lubię Realu. Poza tym jak Barca interesuje się jakimiś piłkarzami i chce ich sprowadzić, to zaraz wtrąca się w to Perez..
Blanco Triumfator
12.02.2015, 19:38
Co ty gadasz hahah jak Odegaarda Real podpisywał, to z Barcy do niego cały czas wydzwaniali jeszcze i się łudzili, że zmieni decyzję, więc z czym do ludzi

Mourinho już dawno w Realu nie ma więc tą urazę możesz już sobie darować, a co Cristiano, owszem nie umie przegrywać i zamiast grać w piłkę to nieraz nawołuje do niebios, ale co do egoisty to na pewno się nie zgodzę, co do tego przykłądu co dałeś to kiedyś karne były na zmianę z Kaką, a teraz wszystkie wolne po prawej stronie są dla Bale'a, a też poprawił swoją grę zespołową, bo jednak kiedyś to widział tylko bramkę przed sobą. Symulant? Powiedz mi kto nie symuluje w dzisiejszej piłcę, nawet Gerrard symuluje.
Paolo92 Ćwierćfinalista
12.02.2015, 22:24
Blanco napisał(a):Co ty gadasz hahah jak Odegaarda Real podpisywał, to z Barcy do niego cały czas wydzwaniali jeszcze i się łudzili, że zmieni decyzję, więc z czym do ludzi
Taak, no przecież Odegaardem od samego początku interesował się tylko Real. Jakbyś interesował się uważniej to byś wiedział że wcześniej zwiedził z pół Europy, (MU Bayerny i inne). Zauważyć to, że ma wielki talent jest w stanie zauważyć wielu innych menadżerów. Ale koniec końców wiadomo że pójdzie do Realu bo poleciał na kasę i skończy na ławie

Barcelona ostatnio interesowała się Danilo i De Sciglio, dzisiaj dowiaduję się że REAL też nimi zainteresowany, to samo było z Neymarem jak Barca od dłuższego czasu interesuje się jakimś zawodnikiem to odrazu wpiepsza się Perez ze swoją świtą

Real nie potrafi sam znaleźć przyszłych gwiazd, zawsze kupuje "gotowe produkty" (CR z MU, Bale z Tottenhamu, i wielu innych za gigantyczny hajs) ale najbardziej irytuje mnie jak podkradali zawodników z Barcy (Figo, Ronaldo (brazylijski), Di Stefano). Skautów Real to chyba nie posiada.. no ale cóż ich jedynym argumentem jest PIENIĄDZ, bez którego nie byłoby żadnego Pucharu. Co roku wydają na transfery z około 100 milionów Barclona też wydaje dużą kasę ale spójrz ilu wychowanków jest w składzie.

A co do Cristiano to głupi argument masz "Powiedz mi kto nie symuluje w dzisijszej piłce".. owszem symulują, ale Cristiano robi to nadzwyczaj często, zawsze "poluje" na karnego czy wolnego jak się znajduje w pobliżu pola karnego. A poza tym on jest dla wielu dzieci idolem więc jaki przykład daje porównaj go sobie z Messim pod tym względem. Cristiano niby umięśniony i silny, a pada jak mucha.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji