Najbardziej nielubiany klub
Krystian5594 Ćwierćfinalista
13.02.2015, 00:45
Paolo92 - A czy ja się pytam dlaczego Ty nie lubisz czegoś albo kogoś ? ... No właśnie Mam swoje powody i nie muszę ich Tobie przedstawiać, proste.
Mamy zazdrościć sprzedajnych i w połowie wypalonych grajków bez ambicji grających na czystym farcie (tak, również chodzi mi o Messiego) ? Nie bądź żałosny Bądź co bądź Barcelona może i ma lepszych zawodników - nie wszystkich ale kilku - i grają tylko i wyłącznie za te śmierdzące arabskie petrodolary (bo nie wierzę że dla dobrego imienia klubu czy tego herbu na koszulce ) to jeszcze za te dolary ciapatych a także za "ojro" muszą spłacać gigantyczne długi pozostawione przez wasz "idealny" zarząd Będziesz się cieszył ale tylko do czasu jak skończą się czasy litości dla Barcelony - a coś czuję że to nadejdzie w niedalekiej przyszłości
Co do przedstawienia tych dwojga person po części masz rację - głównie do osoby Mou. CR7 np. nie jest egoistą bo gdyby nim był to zamieniłby się z Benzemą na miejsca - przez co jeszcze więcej goli zdobywałby Real i Barca zawsze byłaby w cieniu Królewskich - w sumie od dłuższego czasu jest Gdy nadarza się okazja zawsze asystuje kolegom ale tego o Messim nie można powiedzieć który nie raz z połowy boiska człapie z piłką na bramkę i nikomu nie podaje i większość jego marnych kiwek i innych przeplatanek między obrońcami kończy się fiaskiem i się przewraca. To nie jest symulowanie ? Albo bezpośredni wjazd w pole karne i potykanie się o nogi rywali po to aby wymusić karnego. Dla mnie Leo kiedyś był idolem ale przez te akcje i odpierdzielanie maniany na boisku przestałem go lubić od kilku dobrych lat i to jest jeden z powodów dlaczego gardzę Barcą.
FCBandOL Półfinalista
13.02.2015, 00:57
Krystian5594 napisał(a):Paolo92 - A czy ja się pytam dlaczego Ty nie lubisz czegoś albo kogoś ? ... No właśnie Mam swoje powody i nie muszę ich Tobie przedstawiać, proste.
Mamy zazdrościć sprzedajnych i w połowie wypalonych grajków bez ambicji grających na czystym farcie (tak, również chodzi mi o Messiego) ? Nie bądź żałosny Bądź co bądź Barcelona może i ma lepszych zawodników - nie wszystkich ale kilku - i grają tylko i wyłącznie za te śmierdzące arabskie petrodolary (bo nie wierzę że dla dobrego imienia klubu czy tego herbu na koszulce ) to jeszcze za te dolary ciapatych a także za "ojro" muszą spłacać gigantyczne długi pozostawione przez wasz "idealny" zarząd Będziesz się cieszył ale tylko do czasu jak skończą się czasy litości dla Barcelony - a coś czuję że to nadejdzie w niedalekiej przyszłości
Co do przedstawienia tych dwojga person po części masz rację - głównie do osoby Mou. CR7 np. nie jest egoistą bo gdyby nim był to zamieniłby się z Benzemą na miejsca - przez co jeszcze więcej goli zdobywałby Real i Barca zawsze byłaby w cieniu Królewskich - w sumie od dłuższego czasu jest Gdy nadarza się okazja zawsze asystuje kolegom ale tego o Messim nie można powiedzieć który nie raz z połowy boiska człapie z piłką na bramkę i nikomu nie podaje i większość jego marnych kiwek i innych przeplatanek między obrońcami kończy się fiaskiem i się przewraca. To nie jest symulowanie ? Albo bezpośredni wjazd w pole karne i potykanie się o nogi rywali po to aby wymusić karnego. Dla mnie Leo kiedyś był idolem ale przez te akcje i odpierdzielanie maniany na boisku przestałem go lubić od kilku dobrych lat i to jest jeden z powodów dlaczego gardzę Barcą.
Ten komentarz jest taką bzdurą że aż nie będę się produkować aby sensownie odpowiedzieć. Naprawdę polecam zobaczyć chociaż kilka spotkań Leo.
Paolo92 Ćwierćfinalista
13.02.2015, 07:46
Krystian5594 napisał(a):Paolo92 - A czy ja się pytam dlaczego Ty nie lubisz czegoś albo kogoś ? ...
Przeczytaj wcześniejszy post. Tam jest napisane wyraźnie DLACZEGO NIE LUBIĘ REALU I CRISTIANA.

Krystian5594 napisał(a):Bądź co bądź Barcelona może i ma lepszych zawodników - nie wszystkich ale kilku - i grają tylko i wyłącznie za te śmierdzące arabskie petrodolary (bo nie wierzę że dla dobrego imienia klubu czy tego herbu na koszulce ) to jeszcze za te dolary ciapatych
Z tego co wiem to właścicielem Barcy nie są szejkowie jak w przypadku np. PSG.

Krystian5594 napisał(a):CR7 np. nie jest egoistą bo gdyby nim był to zamieniłby się z Benzemą na miejsca - przez co jeszcze więcej goli zdobywałby Real i Barca zawsze byłaby w cieniu Królewskich - w sumie od dłuższego czasu jest
Hahahahaha, no to dziękuję dla Cristiana że oszczędza rywali Barca jest w cieniu Realu? hahaha zobacz sobie kto ma więcej pucharów w XXI wieku. Za tą kasę co wdaje Real co roku to powinni co roku wygrywać LM, albo minimum co 2 lata.

Co do ostatnich twoich zdań to chyba pozostawię je bez komentarza.. ale nie sorry, muszę coś powiedzieć wpisz sobie na youtube: MESSI NEVER DIVES.

Krystek, ogarnij się, bo większego steku głupot dawno już nie czytałem

"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
Hitsugaya_juve Ćwierćfinalista
13.02.2015, 10:56
Powstal taki temat no i coz, wiadome bylo, ze beda klotnie. Tylko po co one? Rozumiem tych, ktorzy chca bronic swojego klubu zwlaszcza wtedy, gdy widza, ze jego zespol jest obrazany i pisza o nim Ci, ktorzy tak naprawde nie maja zielonego pojecia o tym klubie. Jezeli ktos pisze, ze nie lubi danego zespolu, ze wzgledu na kibicow...to jakies nieporozumienie. Przeciez kazdy klub posiada swoich kibicow napinaczy, troli, narcyzow, sezonowcow, itp. Ponadto nie rozumiem czegos takiego: lubie swoj klub a inne sa ble i najlepiej by bylo, jakby wszyscy kibicowali wlasnie mojemu zespolowi. Ponadto trzeba tez odroznic zarzad od pilkarzy. Ja jestem z Juve ze wzgledu na pilkarzy, nie chory zarzad z roku 2006, ktory bral udzial w aferze. Do obecnego zarzadu nic nie mam. Z Juve lacza mnie mile wspomnienia, niezwykle uczucia, bo od Juventusu a zwlaszcza pilkarzy, takich jak Del Piero, Nedved, Buffon i inni zaczela sie moja prezygoda z pilka nozna. Oczywiscie jest tez tak, ze jak sie lubi dany klub z danej ligi to sie nie lubi pozostalych zespolow z tej ligi. Roma, Milan, Inter, Napoli i inni zawsze beda miec cos do Juve, tak jak Juve do innych. Nie ukrywam, ze wkurzaja mnie pewne wypowiedzi pilkarzy, dyrektorow itp. Albo bulwers, bo ten wygral, bo mu sedzia pomogl. Juventus tez plakal i narzekal niejednokrotnie. i nie tylko on. Ale ogolnie nie mam nic np do Milanu. Do Interu mam troche niestety za te przydzielone im tytuly po aferze i ogolnie to, ze Inter, ktory tez maczal palce w aferze nie zostal ukarany i jeszcze nagrodzony ale tu juz bardziej nalezy miec zal to wladzy, niz do klubu, ktory jak kazdy, walczy o swoje. Napoli...maja tych kibicow, owszem. Pamietam te rozwalone toalety na Juventus Stadium. Ale ja kibic Juve nie mam prawa gadac na kibicow innego klubu, skoro sami kibice Juve nieraz pokazywali, na co ich stac i wielu bylo wsrod nich np rasistow. Roma-za obecna sytuacje i gadanie, ze sa lepsi od Juve, taki kompletny brak pokory i Totti-szacun za kariere, za wiernosc klubowi ale nie za chamstwo boiskowe i zwlaszcza za pamietny kopniak w Balotelliego. Moglbym wymieniac dalej i przenosic sie do innych lig i szukac wad danego klubu i na pewno bym znalazl. Wole jednak patrzec na zalety danego klubu.
Jedynie moge byc wsciekly na tych, ktorzy niszcza pilke nozna. Afery korupcyjne, skandale, kontrowersje, wielka kasa, pilkarze idacy tylko na kase-tego nie lubie a nie klubow.
Juventusu mozna nie lubic za maczanie palcow w aferze, za zle potraktowanie Del Piero, za Chielliniego, ktory jest dziwnym typem pilkarza, mnie on czesto denerwuje i niby wczesniej pisalem o tych kibicach inne rzeczy to dorzuce za czesty brak pokory wsrod kibicow Juve i bujanie w oblokach i jakbym glebiej sie w przeszlosc zapuscil wymienilbym jeszcze pare rzeczy.
Trzeba zmienic myslenie i zwlaszcza krytykowac dane zachowanie i dana sytuacje niz dana osobe.
Ostatnio zedytowany przez: Hitsugaya_juve, 13.02.2015, 10:57
!!!FORZA JUVE!!!
Blanco Triumfator
13.02.2015, 12:23
Paolo92 napisał(a):
Blanco napisał(a):Co ty gadasz hahah jak Odegaarda Real podpisywał, to z Barcy do niego cały czas wydzwaniali jeszcze i się łudzili, że zmieni decyzję, więc z czym do ludzi
Taak, no przecież Odegaardem od samego początku interesował się tylko Real. Jakbyś interesował się uważniej to byś wiedział że wcześniej zwiedził z pół Europy, (MU Bayerny i inne). Zauważyć to, że ma wielki talent jest w stanie zauważyć wielu innych menadżerów. Ale koniec końców wiadomo że pójdzie do Realu bo poleciał na kasę i skończy na ławie

Barcelona ostatnio interesowała się Danilo i De Sciglio, dzisiaj dowiaduję się że REAL też nimi zainteresowany, to samo było z Neymarem jak Barca od dłuższego czasu interesuje się jakimś zawodnikiem to odrazu wpiepsza się Perez ze swoją świtą

Real nie potrafi sam znaleźć przyszłych gwiazd, zawsze kupuje "gotowe produkty" (CR z MU, Bale z Tottenhamu, i wielu innych za gigantyczny hajs) ale najbardziej irytuje mnie jak podkradali zawodników z Barcy (Figo, Ronaldo (brazylijski), Di Stefano). Skautów Real to chyba nie posiada.. no ale cóż ich jedynym argumentem jest PIENIĄDZ, bez którego nie byłoby żadnego Pucharu. Co roku wydają na transfery z około 100 milionów Barclona też wydaje dużą kasę ale spójrz ilu wychowanków jest w składzie.

A co do Cristiano to głupi argument masz "Powiedz mi kto nie symuluje w dzisijszej piłce".. owszem symulują, ale Cristiano robi to nadzwyczaj często, zawsze "poluje" na karnego czy wolnego jak się znajduje w pobliżu pola karnego. A poza tym on jest dla wielu dzieci idolem więc jaki przykład daje porównaj go sobie z Messim pod tym względem. Cristiano niby umięśniony i silny, a pada jak mucha.
Nie mówię o zainteresowaniu, bo nie bez powodu został nazwany talentem stulecia i to wiadome, że każdy chciałby mieć takiego gracza u siebie, tylko chodzi o to, że kiedy już Martin był dogadany z Realem i transfer był na ostatniej prostej, to jeszcze Barca chciała storpedować wysiłki Królewskich. Dla mnie to niemoralne. A co kasy, gdyby to było najważniejsze to wszyscy chcieliby grać w Katarze.

Temat De Sciglio pojawiał się w Realu już kilka sezonów temu, więc z tym ci się nieudało i tak samo mogę powiedzieć w tej chwili o Verrattim o którym bardzo dużo już zostało napisane w kontekście gry w Realu Madryt, a dzisiaj piszą że Barca jest nim zainteresowana, ta sama sytuacja z Pogbą.

Varane, Ozil, Di Maria, Marcelo, Higuain, Ramos hmm przemyśl zanim coś napiszesz. Ronaldo z tego co wiem został kupiony z Interu, a jeśli chodzi o Figo to tak samo mogę powiedzieć o Luisie Enrique.

To jest właśnie bardzo dobry argument, pokazujący że zauważasz to tylko u Cristiano, a u innych już nie dostrzegasz, co się nazywa głupotą, opcjonalnie hipokrytyzmem. Pewnie oglądasz mecze Barcy, a nie widzisz co robią Neymar, Alves, Alba czy Busquets?

Paolo92 napisał(a):Za tą kasę co wdaje Real co roku to powinni co roku wygrywać LM, albo minimum co 2 lata.
W poprzednim sezonie Barca wydała grubo ponad 100mln za Neymara, a nie wygrała kompletnie nic. W tym roku za piłkarza, który nie dość, że był zawieszony to jeszcze krótko mówiąc nie błyszczy, zapłacili 90mln, ale pewnie to są według ciebie wychowankowie XD Natomiast największe zarobki ponad 20mln Messi, który co rok bierze podwyżkę, bo grozi że pójdzie do Chelsea, do City albo do Kataru. Piłkarz prawdziwie przywiązany do barw klubowych, nie ma co xD
Ostatnio zedytowany przez: Blanco, 13.02.2015, 12:30
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
13.02.2015, 14:05
Nigdy nie zrozumiem kibiców Barcelony, zadufanych w swój klub którzy daliby się zabić za niego jak głupki Uważają się za Bóg wie kogo i myślą że są najlepsi na świecie Hah aż mi się chce śmiać z tej dziecinady wpatrzonej w tego waszego Mesusia i Neymarka jako "Bogów" piłki nożnej Co ktoś powie według was "źle" na temat Barcy już skaczecie do gardeł bo nie możecie przełknąć prawdy ale to już jest wiadome od zawsze Ja bym mógł jeszcze więcej rozpisać się o waszym "cudownym i nieskalanym" klubie i odpowiadać na wasze beznadziejne odpowiedzi ale po co mam się wysilać skoro wy macie swój świat i wszelka krytyka na temat waszej Barcelonki wiąże się z odrzuceniem przez co dalsza konwersacja nie ma tutaj po prostu sensu
Paolo92 Ćwierćfinalista
13.02.2015, 16:25
Blanco napisał(a): Barca chciała storpedować wysiłki Królewskich.
Co Ty pleciesz, Barcelona ma zakaz transferowy więc jakby mogła kupić Odegarda?

Blanco napisał(a):Temat De Sciglio pojawiał się w Realu już kilka sezonów temu, więc z tym ci się nieudało i tak samo mogę powiedzieć w tej chwili o Verrattim o którym bardzo dużo już zostało napisane w kontekście gry w Realu Madryt, a dzisiaj piszą że Barca jest nim zainteresowana, ta sama sytuacja z Pogbą.
Nie wiem jak z De Sciglio ale proszę Cię, Verattim to Barcelona interesuje się nie od dzisiaj. Z Pogbą zresztą tak samo. Więc nie wymyślaj bajeczek.

Blanco napisał(a):Varane, Ozil, Di Maria, Marcelo, Higuain, Ramos hmm przemyśl zanim coś napiszesz.
Nie zrozumiałem ale podałeś przykład niewychowanków.

Blanco napisał(a):To jest właśnie bardzo dobry argument, pokazujący że zauważasz to tylko u Cristiano, a u innych już nie dostrzegasz, co się nazywa głupotą, opcjonalnie hipokrytyzmem. Pewnie oglądasz mecze Barcy, a nie widzisz co robią Neymar, Alves, Alba czy Busquets?
Busquets i Alves ogarnęli się, nie symulują jak kiedyś. Co do Neymara to nie dziwne że często przewraca się, wynika z tego iż jest często faulowany. Dodatkowo jest szybki i słabo zbudowany, więc nie ciężko go wywrócić. Grałeś kiedyś w piłkę na poziomie większym niż podwórkowy? jak jesteś w pełnym biegu, wystarczy najmniejsze pociągnięcie ze strony przeciwnika aby spowodować upadek. Oczywiście z perspektywy widza siedzącego w fotelu z puszką piwa wygląda to jak symulowanie.

Blanco napisał(a):W tym roku za piłkarza, który nie dość, że był zawieszony to jeszcze krótko mówiąc nie błyszczy, zapłacili 90mln, ale pewnie to są według ciebie wychowankowie
Fakt Suarez sporo partoli setek, ale ma też sporo asyst a ostatnio bierze udział w dosłownie każdej akcji bramkowej Barcelony z czasem się jeszcze lepiej rozegra. Co do Neymara warto było wydać nawet te 90 mln, bo teraz jest po Messim najlepszym zawodnikiem drużyny, a ma dopiero 22-23 lata więc to jest inwestycja na lata. Napewno lepiej wydać 100 mln na Neymara niż na Garetha

Xavi, Iniesta, Busquets, Puyol, Valdes, Montoya, Valdes, Pedro, Pique, Fabregas to nie są wychowankowie Barcelony wdg ciebie?

dla porównania w Realu Casillas, Carvajal i Arbeloa i to by było na tyle

@Krystek

Błagam Cię, już może lepiej nic nie pisz...

Krystian5594 napisał(a):Co ktoś powie według was "źle" na temat Barcy już skaczecie do gardeł bo nie możecie przełknąć prawdy ale to już jest wiadome od zawsze
Powiedz coś złego kibicowi Realu, Milanu, Bayernu na temat ich klubu to ciekawe czy będą się cieszyć?

Rodzice powinni ci dać jakiś szlaban na komputer...

"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
BVB09 Półfinalista
13.02.2015, 18:56
Najbardziej nie lubie FC Bayern Munchen.
13.02.2015, 23:34
Paolo92 - Nie będę pisał bo mi szkoda klawiatury na ćwierćinteligentów takich jak Ty Czemu miałbym mówić coś złego o Realu albo Milanie lubię te kluby ? Nie pogrążaj się, proszę Co do Bayernu to jasne że go nie lubię bo np. wpierdzielają się w papiery naszego klubu a przede wszystkim przecież są naszym odwiecznym rywalem ale powiem szczerze że gorzej znoszę Barcę niż Bawarczyków, mimo że grają w osobnych ligach i nie mają ze sobą nic wspólnego
Nie no nie przesadzajmy, wystarczy budkę z cieciem wynająć - akurat w moim pokoju taka malutka się zmieści A taki szlaban już niestety nie Twoje marzenia niestety zostały zrujnowane, och jak mi przykro
Paolo92 Ćwierćfinalista
14.02.2015, 07:56
@Krystek

Ja podałem argumenty dlaczego nie lubię Realu, a Ty praktycznie żadnych nie podałeś a nazywasz mnie "ćwierćinteligentem"? gdzie ja się niby pogrążam? podaj jakieś przykłady.

Krystian5594 napisał(a):Uważają się za Bóg wie kogo i myślą że są najlepsi na świecie Hah aż mi się chce śmiać z tej dziecinady wpatrzonej w tego waszego Mesusia i Neymarka jako "Bogów" piłki nożnej
To samo można powiedzieć o kibicach Realu czy Bayernu A w Realu są dzieci wpatrzone w Cristiana czy Ikera jako "Bogów" piłki nożnej.

Użytkownik Hitsugaya fajnie tu ujął:

Hitsugaya_juve napisał(a): Jezeli ktos pisze, ze nie lubi danego zespolu, ze wzgledu na kibicow...to jakies nieporozumienie. Przeciez kazdy klub posiada swoich kibicow napinaczy, troli, narcyzow, sezonowcow, itp.
Ale przecież kibice Realu czy BVB są najlepsi na świecie! tam każdy jest wielkim intelektualistą, wiernym kibicem od zawsze do śmierci, wielką kopalnią wiedzy o piłce nożnej.. a kibice Farcelony to dzieci, sezonowcy, napinacze, oszuści, są głupi i wogóle jak można być kibicem Barcy

Blanco Triumfator
14.02.2015, 10:37
Paolo92 napisał(a):Co Ty pleciesz, Barcelona ma zakaz transferowy więc jakby mogła kupić Odegarda?
Nie napisałem, że kupić już teraz, więc zapewne transfer byłby przeprowadzony dopiero za rok. Jeszcze dobry jest przykład Suareza, o którym przez kilka miesięcy mówiło się jako przyszłym Galaktycznym, a jak Real go sobie odpuścił po tej aferze, to od razu Barca się rzuciła na niego xD

Paolo92 napisał(a):Busquets i Alves ogarnęli się, nie symulują jak kiedyś. Co do Neymara to nie dziwne że często przewraca się, wynika z tego iż jest często faulowany. Dodatkowo jest szybki i słabo zbudowany, więc nie ciężko go wywrócić. Grałeś kiedyś w piłkę na poziomie większym niż podwórkowy? jak jesteś w pełnym biegu, wystarczy najmniejsze pociągnięcie ze strony przeciwnika aby spowodować upadek. Oczywiście z perspektywy widza siedzącego w fotelu z puszką piwa wygląda to jak symulowanie.
Nie napisałem, że każdy jego upadek to symulka, ale niestety często to robi i nieraz to potrafi się przeturlać całe boisko, zanim się zorientuje, że tak naprawdę nic go nie boli.

Paolo92 napisał(a):Napewno lepiej wydać 100 mln na Neymara niż na Garetha
Na pewno lepiej, jeśli lubisz oglądać zwycięskie gole Garetha w dogrywkach PK i LM, w tym ten imponujący rajd już za linią końcową. Też się ciesze, że Gareth gra w Madrycie
Paolo92 Ćwierćfinalista
14.02.2015, 11:45
Blanco napisał(a):Nie napisałem, że kupić już teraz, więc zapewne transfer byłby przeprowadzony dopiero za rok. Jeszcze dobry jest przykład Suareza, o którym przez kilka miesięcy mówiło się jako przyszłym Galaktycznym, a jak Real go sobie odpuścił po tej aferze, to od razu Barca się rzuciła na niego xD
Błagam już nie wymyślaj, Real to się wszystkimi interesuje..

Blanco napisał(a):Na pewno lepiej, jeśli lubisz oglądać zwycięskie gole Garetha w dogrywkach PK i LM, w tym ten imponujący rajd już za linią końcową. Też się ciesze, że Gareth gra w Madrycie
Raz na rok to i kura pierdnie.

Blanco Triumfator
14.02.2015, 11:51
Skończyły Ci się argumenty, dzięki.
auman Półfinalista
14.02.2015, 19:22
Paolo, czyli kibicujesz Barcy? dlatego ich bronisz? Temat jest "Najbardziej nielubiany klub" i uszanuj zdanie tych, którzy nie lubią Barcelony.
Paolo92 Ćwierćfinalista
14.02.2015, 21:46
Blanco napisał(a):Skończyły Ci się argumenty, dzięki.
Mi się nie skończyły, ale już zaczynasz wymyślać, także bez komentarza

auman napisał(a):Paolo, czyli kibicujesz Barcy? dlatego ich bronisz? Temat jest "Najbardziej nielubiany klub" i uszanuj zdanie tych, którzy nie lubią Barcelony.
To niech uszanują Barcę.

14.02.2015, 22:34
Jezu człowieku, Ty nadal się tutaj prujesz jak stare prześcieradło. Weź skończ jęczeć jak dziecko, na prawdę
W temacie o nazwie "Najbardziej nielubiany klub" piszesz o tym żeby ktoś uszanował Barcę ? xd Czy Ty jesteś normalny ? Skończ się kompromitować chłopie. Ile Ty masz lat ? Boisz się podać na swoim profilu czy jak ? Bo ja Ciebie koleś wgl nie pojmuję co Ty pierdzielisz za głupoty

Apel do kolegów pod tym dziwnym użytkownikiem - nie odpowiadajcie mu bo to nie ma sensu Jest typem człowieka, który mimo że Ty piszesz prawdę to on Ci będzie niestworzone rzeczy pisał, które nie mają miejsca w rzeczywistości Tacy ludzie żyją w swoim własnym świecie i prócz siedzenia na kompie 24/7 w czterech ścianach bez okien nic nie robią. Nie rozumiem jak można być takim człowiekiem

Powinieneś wyjść się przewietrzyć, mimo że się Walentynki powoli kończą bo została ponad godzina jeszcze z tego pięknego święta, zapoznaj jakąś dziewczynę, idź się nie zajmij, wciskaj jej kity i inne pierdu pierdu i jakoś to będzie a nie zawracasz głowę i psujesz humor normalnym ludziom swoimi wypocinami i na prawdę, nikt nie chce Ciebie wysłuchiwać Przejrzyj w końcu na te zaropiałe paczydła bo masz szanse jeszcze wyjść na ludzi ale na razie reprezentujesz sobą debuga życiowego i nie ma co z Tobą rozmawiać bo będziesz się dalej pruł aż się w końcu przerwiesz na pół i tyle Cię będziemy tutaj widzieć
Paolo92 Ćwierćfinalista
15.02.2015, 07:24
Ty naprawdę masz 21 lat chyba kolejność cyfr się chyba pomyliła nic co tu piszesz nie ma związanego z tematem zwłaszcza ten ostatni post, w którym tylko prowokujesz.

Albo jesteś wyjątkowym trollem albo urodziłeś się z jakąś ciężką wadą... to wybaczam

PS. Krystian, podaj mi na priv nr konta, to przekażę Ci z 1% podatku na twoje leczenie, nie wstydź się.
Ostatnio zedytowany przez: Paolo92, 15.02.2015, 07:35
15.02.2015, 14:00
Niestety muszę Cię rozczarować - nic w cyfrach się nie pomyliłem Za to Ty nadal nie podajesz ile Ty masz lat. Boisz się czy co ?
Zobacz dookoła - jeśli coś wgl zobaczysz i czy przemyłeś te napromieniowane pixelami oczy - że wkurzyłeś tyle ludzi że nie masz co tutaj szukać - ewentualnie przestać zaczepiać ludzi to po jakimś czasie Twoja sytuacja na tej stronie się unormuje Nie wiem ile Twoja matka musiała zeżreć gipsu albo betonu żeby taki pustak wyszedł na świat, bez kitu
Poprostu zrobię tak jak Blanco i przestanę do Ciebie pisać bo nie ma co się szarpać z takimi ludźmi Jesteś ciężkim człowiekiem (być może też w dosłownym tego słowa znaczeniu) i będziesz żerował na tym forum do usranej śmierci
Ale to już Twoje zmartwienie I fakt, zboczyliśmy trochę z tematu ale na pewno nie ja jestem temu winien - a przeczuwam że własnie Ty bo nie mogłeś się pogodzić z tym że tyle osób nie lubi Barcelony i twój mały móżdżek nie wytrzymał presji i zacząłeś się pruć do każdego
Życiowa rada - zmień swoje nastawienie do osób bo póki sam nie zacząłeś odpieprzać maniany, nikt Cię tutaj nie prowokował ani nie wdawał w niepotrzebne dyskusje. Przemyśl to na spokojnie a może coś z Ciebie będzie bo jak na razie nie nadajesz się do niczego
Nara
Paolo92 Ćwierćfinalista
15.02.2015, 14:21
Już po rodzicach zaczynasz? takiego prymitywa to jeszcze tu nie spotkałem.. zbanujcie go wkońcu
Evil Ćwierćfinalista
15.02.2015, 16:06
Krystian5594 napisał(a): Mamy zazdrościć sprzedajnych i w połowie wypalonych grajków bez ambicji grających na czystym farcie (tak, również chodzi mi o Messiego) ? Nie bądź żałosny Bądź co bądź Barcelona może i ma lepszych zawodników - nie wszystkich ale kilku - i grają tylko i wyłącznie za te śmierdzące arabskie petrodolary (bo nie wierzę że dla dobrego imienia klubu czy tego herbu na koszulce ) to jeszcze za te dolary ciapatych a także za "ojro" muszą spłacać gigantyczne długi pozostawione przez wasz "idealny" zarząd Będziesz się cieszył ale tylko do czasu jak skończą się czasy litości dla Barcelony - a coś czuję że to nadejdzie w niedalekiej przyszłości
Sprzedajni grajkoowie, którzy grali dla 1 klubu? A to ciekawe. "W połowie wypaleni" - można to powiedzieć o Alvesu, Xavim, Inieście, czy nawet Buquetsie, ale jeżeli mówisz to o Messim to chyba widziałeś tylko mecz z Realem. "Grają tylko za petrodolary" - to samo można powiedzieć o każdym klubie, który ma sponsora. "Gigantyczne długi zostawione przez idealny zarząd" - jeżeli mówisz o Laporcie, to nie, oni nie zostawili długów, to była bajka Rosella, jeżeli mówisz o Rosellu i Bartomeu to nikt nie mówi, że oni są idealni, a co więcej krytykują ich. "Skończą się czasy litości dla Barcelony" - jakiej litości?

Krystian5594 napisał(a):Gdy nadarza się okazja zawsze asystuje kolegom ale tego o Messim nie można powiedzieć który nie raz z połowy boiska człapie z piłką na bramkę i nikomu nie podaje i większość jego marnych kiwek i innych przeplatanek między obrońcami kończy się fiaskiem i się przewraca. To nie jest symulowanie ? Albo bezpośredni wjazd w pole karne i potykanie się o nogi rywali po to aby wymusić karnego. Dla mnie Leo kiedyś był idolem ale przez te akcje i odpierdzielanie maniany na boisku przestałem go lubić od kilku dobrych lat i to jest jeden z powodów dlaczego gardzę Barcą.
Messi jest najlepszym asystenetem ligi, często podaje i przewraca się dopiero jak jest mocniej faulowany, obejrzyj kiedyś mecz Barcy.

Blanco napisał(a):To jest właśnie bardzo dobry argument, pokazujący że zauważasz to tylko u Cristiano, a u innych już nie dostrzegasz, co się nazywa głupotą, opcjonalnie hipokrytyzmem. Pewnie oglądasz mecze Barcy, a nie widzisz co robią Neymar, Alves, Alba czy Busquets?

Paolo92 napisał(a):Za tą kasę co wdaje Real co roku to powinni co roku wygrywać LM, albo minimum co 2 lata.
W poprzednim sezonie Barca wydała grubo ponad 100mln za Neymara, a nie wygrała kompletnie nic. W tym roku za piłkarza, który nie dość, że był zawieszony to jeszcze krótko mówiąc nie błyszczy, zapłacili 90mln, ale pewnie to są według ciebie wychowankowie XD Natomiast największe zarobki ponad 20mln Messi, który co rok bierze podwyżkę, bo grozi że pójdzie do Chelsea, do City albo do Kataru. Piłkarz prawdziwie przywiązany do barw klubowych, nie ma co xD
Neymar, Alves, Alba i Busquets się ogarnęli i nie symulują. Przynam, że nawet w poprzednim sezonie symulowali, ale w tym nie. Nawet po doliczeniu podatku, kasy dla agenta, kasy za skauting dla taty Neymara, kasy za rozegraniu meczu towarzyskiego i wielu innych rzeczy nie wyszło 100 mln. Gdyby tak wszystko liczyć, to CR7 kosztowałby około 200-300 mln.

Krystian5594 napisał(a):Nigdy nie zrozumiem kibiców Barcelony, zadufanych w swój klub którzy daliby się zabić za niego jak głupki Uważają się za Bóg wie kogo i myślą że są najlepsi na świecie Hah aż mi się chce śmiać z tej dziecinady wpatrzonej w tego waszego Mesusia i Neymarka jako "Bogów" piłki nożnej Co ktoś powie według was "źle" na temat Barcy już skaczecie do gardeł bo nie możecie przełknąć prawdy ale to już jest wiadome od zawsze Ja bym mógł jeszcze więcej rozpisać się o waszym "cudownym i nieskalanym" klubie i odpowiadać na wasze beznadziejne odpowiedzi ale po co mam się wysilać skoro wy macie swój świat i wszelka krytyka na temat waszej Barcelonki wiąże się z odrzuceniem przez co dalsza konwersacja nie ma tutaj po prostu sensu
Jeżeli ktoś pisze prawdę, to możemy to przyjąć, ale jeżeli ktoś pisze coś w stylu "Messi nie podaje, symuluje i jest wypalony", to trudno nie zareagować.

Krystian5594 napisał(a):Paolo92 - Nie będę pisał bo mi szkoda klawiatury na ćwierćinteligentów takich jak Ty Czemu miałbym mówić coś złego o Realu albo Milanie lubię te kluby ? Nie pogrążaj się, proszę Co do Bayernu to jasne że go nie lubię bo np. wpierdzielają się w papiery naszego klubu a przede wszystkim przecież są naszym odwiecznym rywalem ale powiem szczerze że gorzej znoszę Barcę niż Bawarczyków, mimo że grają w osobnych ligach i nie mają ze sobą nic wspólnego
Nie no nie przesadzajmy, wystarczy budkę z cieciem wynająć - akurat w moim pokoju taka malutka się zmieści A taki szlaban już niestety nie Twoje marzenia niestety zostały zrujnowane, och jak mi przykro
Piszesz, że nie będziesz pisał, a po chwili piszesz 2 kolejne posty? A czemu miałbyś mówić coś złego o Barcelonie? Ty też nie pogrążaj się.

Krystian5594 napisał(a):Jezu człowieku, Ty nadal się tutaj prujesz jak stare prześcieradło. Weź skończ jęczeć jak dziecko, na prawdę
W temacie o nazwie "Najbardziej nielubiany klub" piszesz o tym żeby ktoś uszanował Barcę ? xd Czy Ty jesteś normalny ? Skończ się kompromitować chłopie. Ile Ty masz lat ? Boisz się podać na swoim profilu czy jak ? Bo ja Ciebie koleś wgl nie pojmuję co Ty pierdzielisz za głupoty
A to dziwne, że ktoś pisze, żeby ktoś szanował inny klub? I co z tego, że temat to "najbardziej nielubiany klub"? To znaczy, że mogę napisać "nie lubię Realu, bo to symulanci, CR7 nie umie przegrywać, wszyscy są wypaleni, bo ja tak uważam"? To chyba nie twoja sprawa, czy ktoś chce podać swój wiek.

Krystian5594 napisał(a):nikt Cię tutaj nie prowokował ani nie wdawał w niepotrzebne dyskusje. Przemyśl to na spokojnie a może coś z Ciebie będzie bo jak na razie nie nadajesz się do niczego
Nara
Nikt go nie prowokował? No jasne, co z tego, że ktoś pisze jakieś bzdury, żeby pokazać, że Barca jest zła, przecież jeżeli ktoś pisze jakieś głupoty o twoim ulubionym klubie, to nie możesz uświadomić tej osobie, że to nieprawda.

15.02.2015, 23:21
Paolo92 - Chyba bocian Ciebie w worku nie zrzucił z nieba A może zrzucił i masz teraz taką wadę umysłową, co by się bardzo zgadzało Najpierw do mnie na priv próbujesz cwaniakować a teraz do adminów piszesz o pomoc ? Nigdy nie widziałem takiego człowieka, na serio Już powinien Ciebie dawno zbanować bo sam zacząłeś się rzucać bo Blanco, ja albo ktoś inny nie lubi twojej Barcelonki i oczekujesz żeby ktoś szanował Twój zespół - po pierwsze za co a po drugie to nie ten temat (sprawdź na samej górze grubszą czcionką nad komentarzami jaki jest tytuł tematu no chyba że nie umiesz czytać) i najlepiej jak lubisz tak bez sensu się pruć i dyskutować to załóż nowy temat, proste

Evil - Kolega też z Barcy widzę... Ehh...

Powtórzę jeszcze raz - zboczyliśmy z tematu i czas go skończyć. Nie dlatego że się boję dalszej konwersacji a dlatego że nie chce mi się już z wami użerać bo w końcu jesteście kibicami Barcelony i to dużo wyjaśnia
Krzyżyk na drogę koledzy, może coś się w waszych makówkach poprzewraca na lepsze - ale szczerze w to wątpię i lepiej żeby tak się nie stało - nie będzie się z kogo pośmiać
Narazie
Evil Ćwierćfinalista
16.02.2015, 00:47
Za co szanować Barcę? Serio? Niech na serio ktoś go zbanuje.
No i co z tego, że jestem za Barcą, czy to oznacza, że jak napiszę coś na temat Barcelony to musi to być nieobiektywne?
Nie chce mi się już z tobą użerać, bo w końcu jesteś kibicem Borussi i to dużo wyjaśnia.
Można się pośmiać z ciebie.
Paolo92 Ćwierćfinalista
16.02.2015, 07:54
@krystian

Ja się zacząłem rzucać do Blanka? prowadziłem z nim normalną dyskusję, owszem za równo ja jak i on użyliśmy wobec siebie troszkę złośliwości ale nie obrażaliśmy się.

Krystian5594 napisał(a): Już powinien Ciebie dawno zbanować bo sam zacząłeś się rzucać bo Blanco, ja albo ktoś inny nie lubi twojej Barcelonki i oczekujesz żeby ktoś szanował Twój zespół - po pierwsze za co a po drugie to nie ten temat (sprawdź na samej górze grubszą czcionką nad komentarzami jaki jest tytuł tematu no chyba że nie umiesz czytać) i najlepiej jak lubisz tak bez sensu się pruć i dyskutować to załóż nowy temat, proste
Nie oczekuję żebyś szanował Barcelony, mi to zwisa i powiewa, jedynie chciałem wyciągnąć argumenty dlaczego jej tak nienawidzisz.

A za co mamy szanować BVB? przecież to Niemcy, wróg Polaków! każdy Polak powinien nienawidzić Niemców! (iroia)

mix17 Półfinalista
16.02.2015, 12:13
To ja też się wtrącę, moje najbardziej nie lubiane kluby to Barca i Real, ale mimo wszystko szanuje oba te kluby.

Krystian, widzę, że przeszkadzają Ci kibice Barcelony, więc ja jako osoba, która nie przepada za tym klubem powiem Ci, że z tych wszystkich tu osób pisałeś największe bzdury... I jeśli mieliby tu kogoś zbanować to właśnie Ciebie.

MerdaczACM Ćwierćfinalista
16.02.2015, 14:51
Barcelona i Real to dzisiaj 2 kluby o największej popularności, więc mają też największą ilość przeciwników, to raczej logiczne.Gdzie jest powiedziane że nie można ich nie lubić, jak ktoś ich nie lubi to tyle i prosta sprawa Bez sensu te wasze kłótnie, ten
dział polega na przedstawieniu własnej opinii odnośnie nielubianych przez siebie klubów, a nie najeżdżaniu na takich ludzi.
Evil napisał(a):Nie chce mi się już z tobą użerać, bo w końcu jesteś kibicem Borussi i to dużo wyjaśnia.
Te 2 zdania mają na celu urazić Krystiana bo kibicuje prawie że spadkowiczowi Bundesligi? To już nie można kibicować takim jak BVB (nie wątpię że ona się podniesie zaraz) bądź innemu 2 ligowcowi z innych lig czy średniakom ? Nie każdy jest uzależniony od trofeów i ilości kasy przekazywanej na transfery.

Evil Ćwierćfinalista
16.02.2015, 15:48
MerdaczACM napisał(a):
Evil napisał(a):Nie chce mi się już z tobą użerać, bo w końcu jesteś kibicem Borussi i to dużo wyjaśnia.
Te 2 zdania mają na celu urazić Krystiana bo kibicuje prawie że spadkowiczowi Bundesligi? To już nie można kibicować takim jak BVB (nie wątpię że ona się podniesie zaraz) bądź innemu 2 ligowcowi z innych lig czy średniakom ? Nie każdy jest uzależniony od trofeów i ilości kasy przekazywanej na transfery.
Nie, nie miałem na celu obrazić go, bo kibicuje Borussi i wiem, że każdy może kibicować komu chce. Pisałem to jako odpowiedź na to:

Krystian5594 napisał(a):Powtórzę jeszcze raz - zboczyliśmy z tematu i czas go skończyć. Nie dlatego że się boję dalszej konwersacji a dlatego że nie chce mi się już z wami użerać bo w końcu jesteście kibicami Barcelony i to dużo wyjaśnia
Krzyżyk na drogę koledzy, może coś się w waszych makówkach poprzewraca na lepsze - ale szczerze w to wątpię i lepiej żeby tak się nie stało - nie będzie się z kogo pośmiać
Narazie
auman Półfinalista
16.02.2015, 16:02
Nie ma co się kłócić. Wypisujmy kluby, których nie lubimy i tyle. Po co naskakiwać na kogoś za to, że ma inne zdanie?
radek899 Debiutant
25.02.2015, 09:45
Ja kluby lubię wszystkie może nie pałam sympatią do Ronaldo choć Real lubię bo dla mnie to jest laluś skacze z nerwów jak wolnego nie strzeli i jeszcze te jego cieszynki.Po prostu żenujące.Do tematu to was zaskoczę.Wszystkie kluby są spoko ale kibice są największymi wrogami "futbolu".Najczęściej Ci Realu i Barcy.Kibice powinni wspierać swój klub i nie interesować się innymi aby znaleźć jakąś zaczepkę.Piłka nożna jest po to aby kibicować a nie wyzywać.Wiadomo emocje ponoszą ale powinniśmy zostawić to dla siebie.Pozdrawiam i przepraszam przyszłych hejterów mojego komentarza o Ronaldo.Każdy ma swoje zdanie a ja myślę że powinniście być obiektywni bo wiem jak zachowują się piłkarze innych klubów Barcy też i coś takiego nie jest normalne.
Saskia12 Debiutant
25.02.2015, 20:35
Krystian:
Po pierwsze to każdy napastnik kalkuluje, myśli co jest lepsze w danej sytuacji: wykorzystać to, że przeciwnik podłożył nogę czy może próbować strzelić gola. Gadanie, że Messi ciągle się przewraca i wymusza karne jest żałosne, ponieważ każdy tak robi.
Po drugie to bardzo dużo klubów jest finansowanych przez szejków. Każdy piłkarz gra za dolary/euro. Gadanie o sprzedajnych piłkarzach którzy grają za petrodolary jest na poziomie podstawówki.
Po trzecie gadanie, że Barcelona jedzie na farcie... Jak taki klub może tyle osiągać jadąc na farcie. To zwyczajnie niemożliwe. Kolejny argument na poziomie podstawówki.
Po czwarte "tylko przewracając się" i stosując "marne kiwki" nie da się zdobyć tylu złotych piłek.
Ja akurat kibicuje Realowi, ale nie jestem gimbusem, który skoro kibicuje Realowi musi hejtować Barcelonę, albo na odwrót. Rozumiem, że nie lubisz tego klubu i oczywiście szanuję to. Rozumiem też, że wśród gimbazy jest modne nienawidzenie Barcelony i Messiego, ale nie wypowiadaj się proszę, skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia. Ja też nie lubię Barcy, ale jako argumenty mogę podać na przykład, że nie podoba mi się ich styl gry, a nie, że grają za dolary, albo się przewracają
Myślę, że tym wszystkim osobom które się wypowiadały nie podobają się właśnie te argumenty na takim poziomie, a nie sam fakt, że nie lubisz Barcelony.
Pozdrawiam
Ostatnio zedytowany przez: Saskia12, 25.02.2015, 20:36
karolisco1 Debiutant
28.02.2015, 16:52
Fc barcelona

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji