Forumowa Mafia - edycja 14
tomus88888888 Triumfator
21.03.2014, 20:17
Fennix napisał(a):Dlaczego tak sądzisz? W 9 edycji było 20 graczy i 2 mafie, a jednak miasto wygrało.
Indianie byli moralnymi zwycięzcami tamtej edycji. Miasto miało zdecydowanie za dużo ról, edycja była kuriozalna. Dość powiedzieć, że nasz Agrado zagrał doskonalne, a i tak był bez szans.
https://www.facebook.com/Taktowlasniewyglada
Fennix Zwycięzca grupy
21.03.2014, 20:33
Nie pamiętam dokładnie tej edycji, bo bardzo dużo żeście naspamowali (zwłaszcza Tajemniczak) i nie czytałem wszystkich postów. Pamiętam, że dwaj Indianie na końcu popełnili samobójstwo, ale jakoś mi się nie kojarzy, żeby agrado grał doskonale. Miasto może nie tyle miało za dużo ról, co nie były one odpowiednio zbilansowane względem ról mafii i Indian. Ogólnie gra była bardzo ciekawa, mimo paru drobnych niedociągnięć.
Magnus Ćwierćfinalista
21.03.2014, 20:38
Juz jest 18 osób. Magnus zawitał na statek
WodnyGarnek Ćwierćfinalista
21.03.2014, 21:10
Ludzie, a może połączymy edycję z pf.com?
Tu jest ~17 osób, tam w tym momencie też. Gdyby połączyć, można by zrobić naprawdę konkretną edycję na ponad 30 osób z 6-7 mafiozami. Rzucam pod przemyślenie.
agrado Ćwierćfinalista
21.03.2014, 21:14
WG, jakby było tyle osób to proponuję na 2 mafie. Mnie taki układ odpowiada.
Zobaczyłem że nie mam podpisu. Stwierdziłem że pora to zmienić
Fennix Zwycięzca grupy
21.03.2014, 21:21
Tylko czy ci z pf się zgodzą na 2 mafie? Grali już tak kiedyś?
21.03.2014, 21:25
No i przy 17 osobach i 4 mafiozach łatwiej trafić do mafii, a ja bym teraz wolał po rozegraniu jako mafiozo tak bezbłędnej edycji bez rzucenia na mnie nawet cienia podejrzeń (no dobra, trochę sprostuję, więc poza tym przyglądaniem się friko opartemu na bezsensownych lub nieprawdziwych przesłankach - ani go nie chciałem tamtego dnia zabić, ani też jak na siebie nie byłem cichy - 2 ilość postów w edycji (!), zazwyczaj też gram aktywnie acz nie do przesady pisząc właśnie 1 dłuższy post analizę i jakieś luźne wnioski najczęściej po głosowaniu, czasem jako miastowy byłem aktywniejszy, ale też i czasem mniej (jako De Niro czy Czubówna np.), co edycję gram właściwie inaczej, poza tym przecież kreowałem się na rolnego. Szczerze, to właśnie obecność w mafii ciągnęła mnie do pisania postów, pewnie jako niewinny by mi się nie chciało i po prostu waliłbym tylko postami - podejrzeniami. ) teraz być w mieście, a może nawet jakąś funkcję miejską złapać (tym razem na serio ).
21.03.2014, 21:28
Fennix napisał(a):Tylko czy ci z pf się zgodzą na 2 mafie? Grali już tak kiedyś?
Tomus by pewnie to prowadził, jego by trzeba zapytać, lecz pewnie jednak bylibyśmy za jedną. Ale z drugiej strony, pomyślcie też tak, że jeszcze w takiej dużej edycji nie uczestniczyliście - nie wiecie, jak to jest na 6 czy nawet 7 mafiozów. A jest dużo fajniej. Na 2 mafię z kolei za łatwo by chyba miało jednak miasto - b. dużo graczy i te, wybijając się też nawzajem, prędzej czy później by popłynęły pewnie bez większych szans na zwycięstwo. Na dwie mafie zagrałbym następną, 15 edycję po prostu. Chociaż jak tam chcecie, rzuciłem pod rozwagę.
Ostatnio zedytowany przez: WodnyGarnek, 21.03.2014, 21:29
Fennix Zwycięzca grupy
21.03.2014, 21:34
Ta edycja, co miała być na pf, to jest ta prowadzona przez tomusia? Bo już mi się one wszystkie mylą.
tomus88888888 Triumfator
21.03.2014, 21:35
Za połączeniem, przeciwko dwóm mafiom
https://www.facebook.com/Taktowlasniewyglada
21.03.2014, 21:46
Ja tak jak tomus. No i dodatkowym argumentem jest to, że zagranie z pf (+ może ktoś z IFQ, nie wiem) jest dodatkowe i nowe doświadczenie zarazem - no i szansa na nauczenie się czegoś, bo tam takich graczy jak ja, Magnus czy tomus jest jeszcze przynajmniej kilku.
ZeldoPL Zwycięzca grupy
21.03.2014, 22:06
Już jutro zaczynamy więc raczej nie możemy zmienić za bardzo.
VeBpl Triumfator
21.03.2014, 22:08
Na pewno gramy tutaj, w niedziele z tego co pisał kolba jest pierwszy mord.
tomus napisz im, że my ruszamy i mogą wbić do nas, niezależnie ich edycji.

PS- tomus korwinisto
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
21.03.2014, 22:34
Znaczy tak: skoro chcecie grać tu, to jak ktoś chce grać w obu edycjach naraz, zapraszam pod ten link (w sumie to zachęcam nawet ): http://mafialigamistrzow.xup.pl/index.php
Dwuczłonowe nicki i takie tam. Poza tym na fikcyjnych fajniej, popytajcie innych ludzi, powiedzą Wam. No chyba, że się uda połączenie, ale jak nie: to zachęcam też do brania udział w tamtej edycji. Szczególnie, że tutaj w sumie widzę, że możecie wystartować w każdym momencie, a kiedy jeszcze będziemy grać na pf.com, nie wiadomo. No i szansa na granie na fikcyjnych nickach, a widzę, że próbowaliście tylko raz.
kacoper Półfinalista
22.03.2014, 07:21
Dałbym im czas do poniedziałku i jeśli chcą to wbijać tu. Bo raczej wątpię, że znajdzie się dużo chętnych do grania gdzies indziej.
"Ogarniętość to doskonałość"
TheGunner1886 Lamus
22.03.2014, 07:58
Garnek po co chcesz tam grać, skoro tu jest już cała ekipa? boisz się, że mafia tutaj cie odstrzeli w pierwszych dniach?
22.03.2014, 11:33
Tam też dzisiaj gra startuje i jest ekipa.
Napisałem tylko, że jak ktoś chce, to by zapisał się też tam (fuzja nie przejdzie widzę ).
Bo:
- tam będzie lepsza edycja, wyższy poziom (tomus napisał, że z najważniejszych graczy większość się zapisała)
- gra na fikcyjnych nickach jest fajniejsza, na prawdziwych czasem to spoko urozmaicenie w gronie graczy, którzy się znają, ale po X edycjach w tym stylu zagranie na fikcyjnych to mega sprawa
- możliwość kreacji postaci, brak odpadania za nick itp.
- no i granie z ludźmi, których lepiej znam

Ale jak coś, to tu też się zapiszę, zagram po prostu równolegle 2 edycje:
1. VeBpl
2. agrado
3. Kacoper
4. macko2907
5. Fennix
6. TheGunner1886
7. Fabio
8. Banan
9. mix17
10. Kamo2222
11. ZeldoPl
12. Cichy
13. Mostian
14. tomus
15. amigo900
16. Deamoon
17. friko
18. Magnus
19. WodnyGarnek
ZeldoPL Zwycięzca grupy
22.03.2014, 11:49
Ja nie zagram dwóch naraz bo z tego co się zapowiada to na tą ledwo znajdę czas.
22.03.2014, 13:31
A, bo nie wiem, czy to nie ktoś z tego forum, to może przypomnę, że po założeniu konta na tamtym forum konieczne jest wysłanie tożsamości do tomusa przez PW na konto Admin. Jeśli Ben Haggerty i Robert Baratheon to któryś z Was - zróbcie to.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji