Forumowa Mafia - edycja 16
frytek412 Uczestnik LM
11.04.2014, 21:32
Później wrzucę podsumowanko ode mnie, ale troszkę osób się zdziwi
Fabio Moderator forum
11.04.2014, 21:33
frytek412 napisał(a):Później wrzucę podsumowanko ode mnie, ale troszkę osób się zdziwi
Ciekawe czym
tomus88888888 Triumfator
11.04.2014, 21:33
Kcurek napisał(a):Ale Ty tak mówisz edycja w edycję W sumie nagrabiłeś sobie tym, że za dużo mieszałeś i dwukrotnie nie zagłosowałeś, a zwłaszcza w prokuratorskim I nie nazywaj mnie kretynem, nie radzę
Ja naprawdę zapomniałem zagłosować. A poza tym, jakbym żył, to byśmy wygrali. Strasznie widoczne już później był, że yanki kłamie.
Lincz prokuratorski był wspaniałym pomysłem, gdyby nie sabotaż kyrtapo, byłby remis między mixem a Kcurkiem. Wyszłoby doskonale i byłoby po edycji.
Lincz na tomusiu zaś, był skrajnym kretynizmem. Ze mną, miasto by wygrało,
Dimon zagrał tragiczną edycję i został słusznie zlinczowany
https://www.facebook.com/Taktowlasniewyglada
Deamoon Półfinalista
11.04.2014, 21:34
tomus88888888 napisał(a):Dimon zagrał tragiczną edycję i został słusznie zlinczowany
Ciężko grać dobrą edycję mając tyle czasu co ja, szczególnie że musiałem go poświęcać głównie na odpieranie idiotycznych ataków Kcurka. Ale skuteczność i tak mam lepszą od Ciebie
Kcurek Zwycięzca grupy
11.04.2014, 21:37
A jakbyście Mixa poświęcili, następny poleciałbym ja, a po mnie Frytek W ogóle cwanie zagraliście wykorzystując moje skojarzenia z Agrado Ale po drugim już było jasne, że kręcicie. W ogóle mam bekę teraz z tego, jak myśleliście, że jestem prokuratorem I to stwierdzenie Mixa po czwartym linczu, że prokurator już Wam nie zagraża, makabryczne, przecież były 4 sprawdzenia i chyba żaden prokurator nie byłby tak durny, żeby sprawdzić pierwsze cztery

Dimon, zagrałbyś miastowo, to byś nie miał problemu akurat w tej edycji. Fabio może Ci coś na ten temat powiedzieć A jeszcze więcej Yanki
Ostatnio zedytowany przez: Kcurek, 11.04.2014, 21:38
Fabio Moderator forum
11.04.2014, 21:38
tomus88888888 napisał(a):Ze mną, miasto by wygrało,
Padłeś wczoraj - miałeś w kułwę czasu na wytropienie mafii, a tym czasem strzelałeś w miastowych Jeden dzień w tą czy w tą nic by Wam nie dało - skoro wiedziałeś, ze yanki kłamie dlaczego tego nie wykorzystałeś?

Kcurek napisał(a):I to stwierdzenie Mixa po czwartym linczu, że prokurator już Wam nie zagraża, makabryczne, przecież były 4 sprawdzenia i chyba żaden prokurator nie byłby tak durny, żeby sprawdzić pierwsze cztery
Byliśmy przekonani (no może ja ), że sprawdzenie już by poszło
Ostatnio zedytowany przez: Fabio, 11.04.2014, 21:40
Deamoon Półfinalista
11.04.2014, 21:40
Kcurek napisał(a):Dimon, zagrałbyś miastowo, to byś nie miał problemu akurat w tej edycji. Fabio może Ci coś na ten temat powiedzieć A jeszcze więcej Yanki
Dla Ciebie przestałem grać miastowo już po pierwszym mordzie
tomus88888888 Triumfator
11.04.2014, 21:41
Deamoon napisał(a):Ciężko grać dobrą edycję mając tyle czasu co ja, szczególnie że musiałem go poświęcać głównie na odpieranie idiotycznych ataków Kcurka. Ale skuteczność i tak mam lepszą od Ciebie
Wolne żarty. Ja się przyczyniłem do śmierci Fabio, Ty się nie przyczyniłes do śmierci żadnego mafiozy.
Wiesz, nie starałeś się nawet pokazać, że masz coś do zaoferowania miastu. Ja wiedziałem, że w łatwym pierwszym linczu musiała brać udział mafia. Nie mógł to być cichy, nie był to maćko. Ktoś z pary Dimon/Fabio został. A ten drugi, zwyczajnie, nie zasługiwał, by umrzeć przed Tobą
Fabio napisał(a):Padłeś wczoraj - miałeś w kułwę czasu na wytropienie mafii, a tym czasem strzelałeś w miastowych Jeden dzień w tą czy w tą nic by Wam nie dało - skoro wiedziałeś, ze yanki kłamie dlaczego tego nie wykorzystałeś?
Wczoraj musiałem się bronić, ale to się czuło w powietrzu

Kcurek Zwycięzca grupy
11.04.2014, 21:43
Tomuś, o, skoro przy tym jesteśmy - skąd to już wtedy wiedziałeś, że Cichy i Maćko niewinni? Skąd to wiedziałeś po linczu na Gunnerze i DLACZEGO NIE POWIEDZIAŁEŚ?
macko2907 Legenda
11.04.2014, 21:44
tomus88888888 napisał(a):Dlaczego? Moja gra była zajebista, a że stado kretynów z miasta mnie zabiło, to już nie moja wina.
Właśnie Twoja wina bo sam grałeś jak kretyn
Weldred Zwycięzca grupy
11.04.2014, 21:45
tomus88888888 napisał(a):Wolne żarty. Ja się przyczyniłem do śmierci Fabio,
Hę? Ja myślałem że to Frytek go wykrył detektywem
tomus88888888 Triumfator
11.04.2014, 21:49
Kcurek napisał(a):Tomuś, o, skoro przy tym jesteśmy - skąd to już wtedy wiedziałeś, że Cichy i Maćko niewinni? Skąd to wiedziałeś po linczu na Gunnerze i DLACZEGO NIE POWIEDZIAŁEŚ?
Cichy grał bardzo naturalnie, wydawał mi się absolutnym niewinnym. Maćko trochę mniej, ale w takim zestawie, pasował jak piąte koło u wozu, dlatego uznałem, że jego głoz musiał być przypadkiem
macko2907 napisał(a):Właśnie Twoja wina bo sam grałeś jak kretyn
Jakieś argumenty?
Weldred napisał(a):Hę? Ja myślałem że to Frytek go wykrył detektywem
Wypraszam sobie. Ja Fabio wyhaczyłem już po pierwszym poście
Kcurek Zwycięzca grupy
11.04.2014, 21:50
Weldred, jedną rzecz zrobiłeś genialnie, powiem Ci Bo w sumie ode mnie dorobiłeś się tylko jednego głosu, w prokuratorskim. A rzecz była prosta. Jechałeś na mnie jak chciałeś, miałeś u mnie wysoki target, a co po chwila ktoś się pojawiał. Na przykład taki Fenix. I tu, gdyby nie parę sucharów Tomusia, poleciałbyś dzień po nim (przy czym on miał polecieć w piątym, ale Tomuś musiał prokuratorski wymyślić...), a przynajmniej spróbowałbym Ci w tym pomóc. A Ty akurat wtedy napisałeś pierwszy w całej grze miastowy post O w mordę, i to Ty napisałeś mord o rybkach, rety, szok

Tomuś, Cichy i naturalnie? Poza tym, że się podpinał? Haha. A na wejściu, jak sam powiedziałeś, każdy ma równe szanse na czerwoność. Czyli krótko mówiąc, wtf, ta Twoja gra w tej edycji A na Fabio do końca nic nie miałeś. Jedyne, co z Fabio mądrego zrobiłeś, to dzięki Tobie Frytek go sprawdził. I to on doprowadził do powieszenia go.
Ostatnio zedytowany przez: Kcurek, 11.04.2014, 21:54
Fabio Moderator forum
11.04.2014, 21:54
Kcurek napisał(a):A na Fabio do końca nic nie miałeś. Jedyne, co z Fabio mądrego zrobiłeś, to dzięki Tobie Frytek go sprawdził. I to on doprowadził do powieszenia go.
Frytek mnie sprawdził sam od siebie - w swoim podsumowaniu powie dlaczego i jak wpadł na to
vKarton Uczestnik LM
11.04.2014, 21:54
tak coś czułem z tym mixem

ale genialna rozgrywka mafii, trzeba przyznać

yanki swoją bezproduktywnością wykorzystał to, że nikt w kamo nie wierzył.. sami jakbyśmy się pogrzebali
tomus88888888 Triumfator
11.04.2014, 21:57
Do pierwszego linczu (o którym mówimy) cichy grał naturalnie. I tak byśmy zlinczowali Fabio, był moim number one niemal od samego początku i, tak jak wspominałem, wyhaczyłem go po pierwszym poście
Fabio Moderator forum
11.04.2014, 21:58
tomus88888888 napisał(a): I tak byśmy zlinczowali Fabio, był moim number one niemal od samego początku i, tak jak wspominałem, wyhaczyłem go po pierwszym poście
Number one i ani razu mnie nie zaatakowałeś od linczu na Zeldo?
Ostatnio zedytowany przez: Fabio, 11.04.2014, 21:59
yanki powraca Triumfator
11.04.2014, 22:02
Hah być w mafii i obejść grę całą bez zwracania uwagi na siebie

Fabio - dzięki głównie za pomoc z "akcją ksiądz"
mix17 - Tobie głównie dziękuję za pomoc w pisaniu postów bez jakiś podejrzeń na mnie
Weldred - dzięki za bycie razem w mafii i wygranie tej edycji

A pozostałym dziękuję za gre przez te kilka dni rozgrywki
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
tomus88888888 Triumfator
11.04.2014, 22:05
Fabio napisał(a):
tomus88888888 napisał(a): I tak byśmy zlinczowali Fabio, był moim number one niemal od samego początku i, tak jak wspominałem, wyhaczyłem go po pierwszym poście
Number one i ani razu mnie nie zaatakowałeś od linczu na Zeldo?
No dobra, number two po dimonie
Kcurek Zwycięzca grupy
11.04.2014, 22:07
Po pierwszym, tym o Ontax-ie? Haha, no to jak tak wykrywasz mafię, to broń mnie panie

Kartonie, ale zobacz, cała mafia, która przeżyła, przeszła na lurkowaniu (Yanki), gadaniu bredni (Weldred - do piątego linczu, potem całe dwa miastowe posty) i... jak to nazwać? (Mix, krótkie, nierzucające się w oczy posty). A my, osły, nie zauważyliśmy...

W ogóle mam wrażenie, że to Fabio całą tę mafię pociągnął
Ostatnio zedytowany przez: Kcurek, 11.04.2014, 22:10
Kamo2222 Półfinalista
11.04.2014, 22:10
tomus88888888 napisał(a):Tak to jest, jak lidera mista robi się z macko2907. Wielki tomus doszedłby do tego, kto jest w mafii. Dawać forum
hahahha święte słowa
Keep calm and go to Tomorrowland.
tomus88888888 Triumfator
11.04.2014, 22:13
Kcurek napisał(a):Po pierwszym, tym o Ontax-ie? Haha, no to jak tak wykrywasz mafię, to broń mnie panie

Kartonie, ale zobacz, cała mafia, która przeżyła, przeszła na lurkowaniu (Yanki), gadaniu bredni (Weldred - do piątego linczu, potem całe dwa miastowe posty) i... jak to nazwać? (Mix, krótkie, nierzucające się w oczy posty). A my, osły, nie zauważyliśmy...

W ogóle mam wrażenie, że to Fabio całą tę mafię pociągnął
Tak było. Długo się nie nagrał, to kierował z tylnego siedzenia.

W ogóle, jak można było zabić tomusia?
Kcurek Zwycięzca grupy
11.04.2014, 22:21
Tomuś, no kufa, zwyczajnie, tak jak w piętnastej. Wtedy zginąłeś, bo za ostro leciałeś. Teraz zginąłeś, bo namieszałeś. Intencje pewno miałeś i dobre, ale wyszło Ci tak mafijnie, że nie było wyjścia. Sam nie wiedziałeś, co się dzieje, prokuratorski tylko nachachmęcił (i już olać Kyrtapo, on tu tylko się dołożył do tego i za to zebrał mój dzisiejszy głos), bo jakby w piątym zginął Fennix, od szóstego targetowałbym Weldreda. A wtedy Yanki wrąbałby się jak amen w pacierzu. I zostałby Mix. Ale pewno na jutro, może nawet na niedzielę. Bo taki margines błędu mielibyśmy.

No cóż, Złoty Tomuś (choć to w tej edycji strasznie głupio brzmi) dla Fabio, Złoty Mostian dla Dimona chyba jednak, choć nie wiem, czy zasłużył na niego bardziej Fennix
Ostatnio zedytowany przez: Kcurek, 11.04.2014, 22:21
tomus88888888 Triumfator
11.04.2014, 22:23
Co? usuń sobie głos kyrtapo z linczu prokuratorskiego i zobacz, jaki byłby wynik

Złoty tomus dla tomusia.
Kcurek Zwycięzca grupy
11.04.2014, 22:25
No, zginąłbym. I co by to dało, skoro albo Yanki, albo Weldred, miałby doskonałe alibi? A w świetle nagonki na Kamo już w ogóle byłoby pozamiatane. Tak, jasne. Ty zawsze jesteś najlepszy. Jesteś gorszym megalomanem niż ja i Karton razem wzięci
tomus88888888 Triumfator
11.04.2014, 22:32
Jakie 'doskonałe alibi' dlaczego?
Fabio Moderator forum
11.04.2014, 22:40
Kcurek napisał(a):W ogóle mam wrażenie, że to Fabio całą tę mafię pociągnął
Ja tylko dawałem im moje sugestie - mix dobrze się spisał wykorzystując je i dopowiadając resztę
Yanki i Weldred zrobili swoje Jeden jako ksiądz, drugi jako normalny porządny czerwony

tomus88888888 napisał(a):Złoty tomus dla tomusia.
ok
Ostatnio zedytowany przez: Fabio, 11.04.2014, 22:44
friko Triumfator
11.04.2014, 22:42
Się nie zesrajcie, gratulacje dla mafii ;>
pyk
Fabio Moderator forum
11.04.2014, 22:44
Kolejna edycja na nowym forum z nowymi nickami - tak będzie najlepiej. Unikniemy linczu za nick, odwoływań do poprzednich edycji etc.

Weldred Zwycięzca grupy
11.04.2014, 22:44
Kcurek, z mojej perspektywy gra wyglądała tak, że był sobie główny plan działań, lincze i morderstwa, a także drugi, gdzie się oskarżaliśmy nawzajem, przy czym prawie nikt na nas uwagi nie zwracał Potem jeszcze Fennix mnie broniłł, a Ty zacząłeś popełniać srogie błędy w linczach, więc wszystko szło gładko . A z tymi postami to właśnie tak myślałem, że wreszcie trzeba było napisać coś konkretniejszego

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji