Forumowa Mafia - edycja 16
mix17 Półfinalista
11.04.2014, 23:40
Dzięki za grę, pierwszy raz w mafii i chyba źle mi nie poszło, moja seria bez linczu dalej się utrzymuje

tomus88888888 napisał(a):Tak to jest, jak lidera mista robi się z macko2907. Wielki tomus doszedłby do tego, kto jest w mafii. Dawać forum
Tego niestety się nie dowiemy, może jakbyś chociaż napisał testament i dobrze wytypował w nim mafie to może wtedy przyznałbym Ci racje, a tak to można tylko gdybać. Początek gry miałeś całkiem dobry, ale mimo wszystko tylko jednego mafioza dobrze wytypowałeś o reszcie nic nie mówiłeś. Później swoimi pomysłami straciłeś zaufanie miasta i przez to stałeś się najbardziej podejrzany, a my to wykorzystaliśmy. Złej edycji nie miałeś, ale jakaś wspaniała to ona nie była.

Kcurek napisał(a):
Kartonie, ale zobacz, cała mafia, która przeżyła, przeszła na lurkowaniu (Yanki), gadaniu bredni (Weldred - do piątego linczu, potem całe dwa miastowe posty) i... jak to nazwać? (Mix, krótkie, nierzucające się w oczy posty). A my, osły, nie zauważyliśmy...
W ogóle mam wrażenie, że to Fabio całą tę mafię pociągnął
yanki mistrz lurkowania aż nie mogłem w to uwierzyć, że nikt go nie podejrzewa szczególnie gdy zobaczyłem jego głosy o Weldredzie to tak naprawdę ciężko coś powiedzieć, trochę lurkował, trochę udawał, że stara się pomóc, a co do mnie no to przepraszam, ale parę dłuższych postów miałem Np. ten w którym opisałem trzy osoby o które prosił Tomuś i przy okazji napisałem parę oskarżeń na Tomusia i ten dzisiejszy post o 9, którego tak naprawdę olaliście. Co do Fabio no to przyznam pomagał nam sporo np. z pisaniem postów dla yankiego, ale pisząc, że nas wszystkich pociągnął do wygranej to lekka przesada.

frytek412 napisał(a):Później wrzucę podsumowanko ode mnie, ale troszkę osób się zdziwi
Nie mogę się doczekać

Weldred, yanki i Fabio dzięki za wspólną grę w mafii. Myślę, że poszło nam całkiem nieźle po mimo niektórych nieporozumień w mieście.
Fabio Moderator forum
11.04.2014, 23:47
mix17 napisał(a):Co do Fabio no to przyznam pomagał nam sporo np. z pisaniem postów dla yankiego, ale pisząc, że nas wszystkich pociągnął do wygranej to lekka przesada.
Dokładnie
Cała mafia zagrała dobrze. Ja z mixem najaktywniej uczestniczyliśmy w wymianie na forum z czego skorzystali wszyscy Moje pomysły były realizowane, ale również olewane i zamieniane na pomysły mix'a Dlatego nie przypisywałbym mi sukcesu mafii, a raczej naszej czwórce, bo każdy dorzucił do tego sukcesu swoją cegiełkę - większą czy mniejszą, nieważne - liczy się końcowy efekt z którego jestem zadowolony jak na debiut po czerwonej stronie
tomus88888888 Triumfator
11.04.2014, 23:59
najlepszym mafiozą w tej edycji okazał się oczywiście kyrtapo. Dziwne, że ktokolwiek próbuje z tym polemizować. Potem długo, długo nic. Drugi Dimon, a dopiero trzeci mix. Tak to wyglądało
https://www.facebook.com/Taktowlasniewyglada
mix17 Półfinalista
12.04.2014, 00:03
Fabio napisał(a):Dokładnie
Cała mafia zagrała dobrze. Ja z mixem najaktywniej uczestniczyliśmy w wymianie na forum z czego skorzystali wszyscy Moje pomysły były realizowane, ale również olewane i zamieniane na pomysły mix'a Dlatego nie przypisywałbym mi sukcesu mafii, a raczej naszej czwórce, bo każdy dorzucił do tego sukcesu swoją cegiełkę - większą czy mniejszą, nieważne - liczy się końcowy efekt z którego jestem zadowolony jak na debiut po czerwonej stronie
MVP dla całej mafii

tomus88888888 napisał(a):najlepszym mafiozą w tej edycji okazał się oczywiście kyrtapo. Dziwne, że ktokolwiek próbuje z tym polemizować. Potem długo, długo nic. Drugi Dimon, a dopiero trzeci mix. Tak to wyglądało
Mimo, że jestem 3, a przede mną są osoby, które tak naprawdę nie byli w mafii to i tak czuje się wyróżniony
Kamo2222 Półfinalista
12.04.2014, 00:05
Nigdy bym nie przypuszczał że mix będzie w mafii wydawał mi sie bardzo miastowy, a ja głupi jeszcze sie za niego pomodliłem
Keep calm and go to Tomorrowland.
kolba8 Półfinalista
12.04.2014, 00:06
Obiecane podsumowanie (niestety forum mafii popsuło moją niespodziankę )

Brawo dla mafii za tą wygraną, miasto wgl nie postawiło wam większego oporu
Mini podsumowanie:

"Frytek sprawdza Kamo, dlatego nie wiem czy Weldred powinien się wychylać - tomuś może to zrozumieć i jutro lincz na Weldredzie bedzie."
hehe, nie sądziłem że mafia to łyknie, żeby uniknąć dilera, który znów mógł na mnie działać
"Właśnie frytek napisał o Yankim... kurwa..."
gdyby nie Kyrtapo, to Yanki i Weldred zginęliby w ciągu 2 dni

-Fabio- dobra gra, plus dla niego za celne upicie, którym miał wpływ na dalszą grę, gdyby nie jego lincz po sprawdzeniu detektywa kandydat do MVP, nieuczciwie wykorzystał swoją wiedzę
- Mix- bardzo dobra gra, praktycznie niepodejrzewany przez całą rozgrywkę, jak dla mnie MVP (nie biorę pod uwagę tego co się działo na forum mafii, bo wtedy Fabio mógłby z nim konkurować)
- Yanki- przelurkował większość gry, udane podszycie się pod księdza (nie było to aż takie trudne), miał szczęście że Frytek zginął w "linczu prokuratorskim"
- Weldred - farciarz edycji, w 1 sprawdzeniu detektywa miał zostać sprawdzony, ale uratował go diler, w 3 sprawdzeniu uratował go Kyrtapo

- Kyrtapo- niestety jeden z "ojców porażki" miasta, nieszczęśliwy głos na Frytka, ale jako nowy gracz mam nadzieję, że w przyszłości będzie lepiej
-Tomus88888888- niestety nie wyszło mu (sam tego nigdy nie przyzna ), wg mnie ocena 0/8 :*
-Frytek412- nowicjusz, starał się jak mógł. Niestety miasto i moderacja serwisu wydatnie utrudniło mu życie

Fabio Moderator forum
12.04.2014, 00:13
kolba8 napisał(a):-Fabio- dobra gra, plus dla niego za celne upicie, którym miał wpływ na dalszą grę, gdyby nie jego lincz po sprawdzeniu detektywa kandydat do MVP, nieuczciwie wykorzystał swoją wiedzę
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że szprycowanie Ciebie(frytka) wysłałem do Garnuszka po dwóch godzinach od wysłania głosu na Gunnera - dopiero lekko przed linczem o Tobie pomyślałem Nie miałem lepszego pomysłu na 2 dzień więc... Wybacz :* Dzięki temu Weldred nie został odkryty, a lincz na mnie i tak pewnie by nastąpił

mix17 napisał(a):MVP dla całej mafii
Zdecydowanie
Ostatnio zedytowany przez: Fabio, 12.04.2014, 00:17
kolba8 Półfinalista
12.04.2014, 00:21
Fabio napisał(a):
kolba8 napisał(a):-Fabio- dobra gra, plus dla niego za celne upicie, którym miał wpływ na dalszą grę, gdyby nie jego lincz po sprawdzeniu detektywa kandydat do MVP, nieuczciwie wykorzystał swoją wiedzę
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że szprycowanie Ciebie(frytka) wysłałem do Garnuszka po dwóch godzinach od wysłania głosu na Gunnera - dopiero lekko przed linczem o Tobie pomyślałem Nie miałem lepszego pomysłu na 2 dzień więc... Wybacz :* Dzięki temu Weldred nie został odkryty, a lincz na mnie i tak pewnie by nastąpił
oj tam, Ty się lepiej ciesz, że nikt nie wykorzystał twojej wpadki:
Fabio napisał(a):frytek - o tym samym pomyślałem.

Kcurek oraz tomuś byli baaaaaardzo zgodni co do winy Deamoona - nie powiem, aby rozegrał mega edycję, ale jego wina nie była aż tak oczywista. Komuś zależało, aby zabić naszego MVP 15edycji.

Kcurek napisał(a):Na szybko patrząc: Cichy się po raz kolejny podpina.
Podpina i o tym też wspominałem już pare razy.
dałeś wiadość o Kcurku i Tomusiu, że na pewno są zieloni ( bo Ty mafioza) a nikt tego nie wykorzystał
(nie napisałem w testamencie bo byłem 100% pewny ze wtedy nie padne, i mialem testament z poprzedniego dnia)

e:
Fabio napisał(a):

mix17 napisał(a):MVP dla całej mafii
Zdecydowanie
gdyby nie Kyrtapo, to zostałby sam Mix i by nie miał już takiego lajtu
Ostatnio zedytowany przez: kolba8, 12.04.2014, 00:22
tomus88888888 Triumfator
12.04.2014, 00:24
A teraz tak już bardziej poważnie. Mafia zagrała baaaaardzo dobrą partię. Oczywiście geniusz kyrtapo im wydatnie pomógł, ale i tak poradzili sobie świetnie i należą się gratulacje. Yanki trochę lurkował, mix przeplatał dobre posty ze słabymi, Fabio grał słabo, no a profesurę w postach wykazał Weldred. Wyobrażacie sobie, że w ogóle go nie podejrzewałem? Ale największy szacun należy się za doskonałą współpracę. Nie przypominam sobie, by któraś z mafii na tym forum tak współpracowała. Nawalili na swoim forum chyba więcej postów, niż my tutaj. Chapeau bas

Miasto zagrało zaś słabiutko. Byłem chyba najlepszy w tej frakcji, co podsumowuje obraz nędzy i rozpaczy, jaki wyłonił się wśród zielonych
Fabio Moderator forum
12.04.2014, 00:30
kolba8 napisał(a):dałeś wiadość o Kcurku i Tomusiu, że na pewno są zieloni ( bo Ty mafioza) a nikt tego nie wykorzystał
(nie napisałem w testamencie bo byłem 100% pewny ze wtedy nie padne, i mialem testament z poprzedniego dnia)
Wiadomość ta była powielana po Twoim poście ze sprawdzeniem -> oskrażenia na tomusia, Kcurka czy Kamo w ostatnich godzinach latały jak chciały -> wszyscy to olali hyhy

kolba8 napisał(a):gdyby nie Kyrtapo, to zostałby sam Mix i by nie miał już takiego lajtu
Do dzisiaj mam przed oczami post Wodnego z remisem, moja mina bezcenna

tomus88888888 napisał(a): Ale największy szacun należy się za doskonałą współpracę. Nie przypominam sobie, by któraś z mafii na tym forum tak współpracowała. Nawalili na swoim forum chyba więcej postów, niż my tutaj. Chapeau bas
To jest imo podstawa dobrej gry, przykład: edycja wygrana przez mafię Wodnego
kolba8 Półfinalista
12.04.2014, 00:35
tomus88888888 napisał(a): Nie przypominam sobie, by któraś z mafii na tym forum tak współpracowała. Nawalili na swoim forum chyba więcej postów, niż my tutaj. Chapeau bas
Fabio napisał(a):To jest imo podstawa dobrej gry, przykład: edycja wygrana przez mafię Wodnego
Do tych 2 przykładów jeszcze dorzuciłbym "moją" (z pamiętnym podszyciem za detektywa, którym był Rodrigo) mafię z 12 edycji z Deamoonem, Kamo i Cichym (który nie zlamił wtedy jako OC ) i podajrze z 2 lub 3 edycji gdy mafia zmiotła miasto

Fabio napisał(a):Do dzisiaj mam przed oczami post Wodnego z remisem, moja mina bezcenna
moja chyba była podobna
Ostatnio zedytowany przez: kolba8, 12.04.2014, 00:36
Fabio Moderator forum
12.04.2014, 00:37
Dobra, a teraz pytanie kontrolne: robimy przerwę w grze czy kolejna edycja z marszu?

Edit: Słowa wyjaśnienia do kolby i kacopera odnośnie Gunnera:

Usunąłem Wasze posty, bo sprawa z Gunnerem była śliska odnośnie redakcji - był w niej modem, a przeskrobał trochę na koncie Rodrigo
Ostatnio zedytowany przez: Fabio, 12.04.2014, 00:38
Kamo2222 Półfinalista
12.04.2014, 00:39
Fabio napisał(a):Dobra, a teraz pytanie kontrolne: robimy przerwę w grze czy kolejna edycja z marszu?
Może byśmy zaczęli po świętach, niektórzy pewnie wyjeżdżają i nie będą mieć czasu grać, mała przerwa każdemu dobrze zrobi tak mi się wydaje
Keep calm and go to Tomorrowland.
kolba8 Półfinalista
12.04.2014, 00:42
Fabio napisał(a):Usunąłem Wasze posty, bo sprawa z Gunnerem była śliska odnośnie redakcji - był w niej modem, a przeskrobał trochę na koncie Rodrigo
Ok, rozumiem

Co do następnej edycji to sądzę, że warto zrobić przerwę bo w święta to różnie mogłoby wyglądać

@Fabio
Konto Frytka możesz skasować, tylko niech za jakieś pare dni, żeby ktoś mógł jeszcze poczytać posty, chyba że posty zostaną dalej ale nie będzie przy nich nicku to już teraz możęsz
Fabio Moderator forum
12.04.2014, 00:43
Wyłączę tam aktywność tylko

kolba8 napisał(a):Co do następnej edycji to sądzę, że warto zrobić przerwę bo w święta to różnie mogłoby wyglądać
W sumie macie rację, bo święta etc i może być "dramat" z aktywnością co będzie zrozumiałe. Zapisy jednak można zrobić o ile znajdzie się MG jakiś
friko Triumfator
12.04.2014, 00:58
Do świąt jeszcze daleko
pyk
macko2907 Legenda
12.04.2014, 04:35
tomus88888888 napisał(a):Jakieś argumenty?
Wystarczy tutaj sam lincz prokuratorki, o którym zapomniałeś. No proszę Cię taki z Ciebie dobry miastowy, a co zrobiłeś? Przypisujesz sobie wykrycie Fabio, a tak naprawdę gdyby nie frytek to ten pewnie grałby do samiutkiego końca No ale i tak jesteś najlepszy ;*
kacoper Półfinalista
12.04.2014, 07:48
Nie rozumiem jak można linczowac tomusa gdy są dwa lincze, jeden musi być trafiony, a mamy dwóch księży. Debile. A jak mozna uwierzyć yankiemu? To jest skandal. To była mafia 100%. W dzień linczu na tomusie wymyśliłem sobie trójkę pozostałych mafiosów (bez fabio). Nie było tam tylko weldreda. Tak czy inaczej miasto przegrało przez lincz,tomusa.
"Ogarniętość to doskonałość"
tomus88888888 Triumfator
12.04.2014, 07:53
macko2907 napisał(a):
tomus88888888 napisał(a):Jakieś argumenty?
Wystarczy tutaj sam lincz prokuratorki, o którym zapomniałeś. No proszę Cię taki z Ciebie dobry miastowy, a co zrobiłeś? Przypisujesz sobie wykrycie Fabio, a tak naprawdę gdyby nie frytek to ten pewnie grałby do samiutkiego końca No ale i tak jesteś najlepszy ;*
Ile mam Ci tłumaczyć, że zapomniałem o głosie? A poza tym, pomysł z linczem prokuratorskim, powtarzam, był genialny, ale kyrtapo zjebał. Sprawdź, jak wyglądałby lincz bez jego głosu ;0

E: Wypada mi się podpisać pod słowami kacpra, który grał fajną edycję, ale głupia mafia szybko go zabiła
Ostatnio zedytowany przez: tomus88888888, 12.04.2014, 07:54
kacoper Półfinalista
12.04.2014, 08:21
Kolejną edycję dopiero tydzień po świętach mogę grać. Egzaminy...
"Ogarniętość to doskonałość"
kyrtapo94 Uczestnik LM
12.04.2014, 11:26
Dzięki za fajną grę. Na początku nic nie rozumiłem, pożniej jak zacząłem kombinować to zjebałem. Jestem największą lamą tej edycji Po maturze może wróce do was i wtedy znowu coś namieszam.
kyrtapo94 Uczestnik LM
12.04.2014, 11:27
Dzięki za fajną grę. Na początku nic nie rozumiłem, pożniej jak zacząłem kombinować to zjebałem. Jestem największą lamą tej edycji Po maturze może wróce do was i wtedy znowu coś namieszam.
mix17 Półfinalista
12.04.2014, 11:31
kacoper napisał(a):Nie rozumiem jak można linczowac tomusa gdy są dwa lincze, jeden musi być trafiony, a mamy dwóch księży. Debile. A jak mozna uwierzyć yankiemu? To jest skandal. To była mafia 100%. W dzień linczu na tomusie wymyśliłem sobie trójkę pozostałych mafiosów (bez fabio). Nie było tam tylko weldreda. Tak czy inaczej miasto przegrało przez lincz,tomusa.
No przyznaje zlinczowanie Tomusia w przedostatnim linczu było głupotą, ale dla przypomnienia przed mordem sam oceniłeś, że jest większa szansa na to, że Tomuś jest w mafii niż ja lub Weldred, a wtedy na Tomusia prawie nic nie było, a do tego czasu co prawda trochę z nie jego winy, ale tyle się uzbierało, że lincz na nim wcześniej, czy później był pewny. Tylko miasto najpierw powinno wziąć się za księży, a potem za Tomusia. Co do księdza yankiego to sam Tomuś podłapał to i chciał zlinczować Kamo, co prawda tym dłużej gra trwała tym bardziej byłem zdziwiony tym, że nikt nie wierzył Kamo, pisał całkiem dobre i naturalne posty. No i gratuluje, że wymieniłeś prawie całą mafie, ale łatwiej wymienić niż przekonać na linczu na nich.

cichy84 Moderator
12.04.2014, 12:46
Gratulacje dla mafii, zagraliście naprawdę dobrze, miasto jeszcze pomogło (przynajmniej niektórzy), chaos sie w pewnym momencie zrobił taki, ze ja zgłupiałem i juz nie wiedziałem kogo linczować. Moje podejrzenia były słuszne tylko co do Fabio i mixa, Weldreda i yankiego nie podejrzewałem w ogóle, yanki to myslalem że za aktywnosc poleci
yanki powraca Triumfator
12.04.2014, 13:09
Ja pamiętam 2edycję w tedy też byłem w mafii (KONY) ktoś pamięta ?
blancik z rana jak śmietana
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
macko2907 Legenda
12.04.2014, 13:18
tomus88888888 napisał(a):le mam Ci tłumaczyć, że zapomniałem o głosie? A poza tym, pomysł z linczem prokuratorskim, powtarzam, był genialny, ale kyrtapo zjebał. Sprawdź, jak wyglądałby lincz bez jego głosu ;0
Tylko w tamtej sytuacji Twoje tłumaczenie było jak strzał w stopę. A pomysł z linczem faktycznie był genialny, to trzeba Ci przyznać. Szkoda tylko, że sytuacja potoczyła się tak jak się potoczyła
tomus88888888 Triumfator
12.04.2014, 14:55
macko2907 napisał(a):
tomus88888888 napisał(a):le mam Ci tłumaczyć, że zapomniałem o głosie? A poza tym, pomysł z linczem prokuratorskim, powtarzam, był genialny, ale kyrtapo zjebał. Sprawdź, jak wyglądałby lincz bez jego głosu ;0
Tylko w tamtej sytuacji Twoje tłumaczenie było jak strzał w stopę. A pomysł z linczem faktycznie był genialny, to trzeba Ci przyznać. Szkoda tylko, że sytuacja potoczyła się tak jak się potoczyła
Nom właśnie. Który miastowy zagrał lepiej ode mnie? Jeśli nikt mi nie odpowie na to pytanie, to nie przyjmuję do wiadomości informacji o 'słabej edycji tomusia'
WodnyGarnek Ćwierćfinalista
12.04.2014, 15:02
Kolba jako detektyw grał naprawdę dobrze. Poza tym tomus raczej najlepszy, chociaż jak na siebie, to baaardzo słaby, ogólnie miasto grało słabiutko. Później szersze podsumowanie od MG.
tomus88888888 Triumfator
12.04.2014, 15:14
WodnyGarnek napisał(a):Kolba jako detektyw grał naprawdę dobrze
Sprawdzenie Fabio uznajesz za dobre?

E: jeśli nie, to co było dobrego w jego grze?
Ostatnio zedytowany przez: tomus88888888, 12.04.2014, 15:14
WodnyGarnek Ćwierćfinalista
12.04.2014, 15:18
Sprawdzenie Fabio może niekoniecznie (no ale ostatecznie, przysłużyło się do zwycięstwa, nie?), ale sprawdzenie Weldreda na początku było najlepszym, jakiego mógł dokonać. A został przez Fabio zdillowany tylko dlatego, że ten wiedział, że to kolba, a nie miał pomysłu gdzie sypnąć dilem i dał w niego.
Ostatnio zedytowany przez: WodnyGarnek, 12.04.2014, 15:19

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji