Forumowa Mafia - edycja 16
tomus88888888 Triumfator
12.04.2014, 15:20
WodnyGarnek napisał(a):Sprawdzenie Fabio może niekoniecznie (no ale ostatecznie, przysłużyło się do zwycięstwa, nie?), ale sprawdzenie Weldreda na początku było najlepszym, jakiego mógł dokonać. A został przez Fabio zdillowany tylko dlatego, że ten wiedział, że to kolba, nie miał pomysłu gdzie sypnąć dilem i dał w niego.
Kolejny dowód na jego słabość, to gra pod innym nickiem
Sprawdzenie nie doszło do skutku, więc ciężko uznawać to za jego sukces. A sprawdzenie Fabio przyspieszyło jego śmierć może o dzień? Wielki sukces, rzeczywiście

https://www.facebook.com/Taktowlasniewyglada
WodnyGarnek Ćwierćfinalista
12.04.2014, 15:26
Nie no, sprawdzenie było znakomite i nie ma sensu tego podważać, Weldred by prędko nie zginął, był celem idealnym, a to, że nie doszło do skutku, to zasługa dobrego zagrania Fabio, a nie złego kolby. Ale w sumie kolba idealnie nie grał, bo zdecydowanie powinien poczekać z ujawnieniem, aż złapie jeszcze kogoś (no chyba, że by się zaczęło robić gorąco, ale do czasu linczu na Fabio, tak jeszcze nie było). Poza tym, całkiem ok (mógł grać trochę mniej rolnie, ale że w założeniu kolba chciał udawać nowicjusza, to nie było tego widać).
tomus88888888 Triumfator
12.04.2014, 15:33
Sprawdzenie nie było znakomite, bo go nie było
Kolba wpadł na świetny pomysł ze sprawdzeniem (po czym nie zdecydował się kontynuować, bo po co?) i stąd wyciągasz wniosek, że 'grał naprawdę dobrze'? Dodam, że poza tym, niczym się nie wyróżnił, oprócz oszustwa, w postaci gry na innym nicku. Nie mam więcej pytań.
12.04.2014, 15:47

Co to za durna logika: "Sprawdzenie nie doszło do skutku, to było słabe?" To na tej samej zasadzie: pomysł tomusa z linczem prokuratorskim był ultrachujowy, bo w jego wyniku padł detektyw. (A był znakomity oczywiście.)
Poza tym kolba dokonał w tej rozgrywce 3 sprawdzeń:
1. Weldred (dill)
2. Fabio (rzeczywiście, nie było to najlepsze sprawdzenie, bo Fabio mógł być OC, poza tym rzeczywiście mógł niedługo paść, aczkolwiek zdecydowanie nie byłby to dzień zaraz po Deamoonie - nie miałeś w mieście jakiegoś wielkiego posłuchu i na pewno od razu Fabio by nie padł, trochę by jeszcze przeżył. No ale faktycznie, idealne ono nie było.)
3. Weldred (kolba padł zajebany przez kyrtapo, więc nie dostał odpowiedzi z nie swojej winy).

Także sprawdzenia kolby były bardzo udane, z tym nie ma co polemizować, no lol.
Ostatnio zedytowany przez: WodnyGarnek, 12.04.2014, 15:48
tomus88888888 Triumfator
12.04.2014, 15:52
Kretyn. Nie mówię, że sprawdzenie było słabe, bo nie było. Coś czego nie było, nie może być ani dobre, ani słabe. Możemy oceniać pomysł (był znakomity), ale na pewno nie sprawdzenie. TERAZ DOTARŁO DO PUSTEGO, ZDZICHOWEGO ŁBA? xDD
Wracając do meritum, kolba miał jeden świetny pomysł na sprawdzenie, bezsensu się ujawnił, grał kretyna, a ostatecznie umarł, bo był tak wyrazisty, że kyrtapo go z kimś pomylił. 'naprawde dobra' gra wielkiego kolby!
Kcurek Zwycięzca grupy
12.04.2014, 19:40
Weldred, ja Ci powiem tak - jakby Fennix nie wjechał na mnie tak, jak wjechał, to Ty wisiałbyś w piątym No cóż, życie, wyszło mega idiotycznie

Yanki, no raczej, mafia KONY też była mocna Ale też bardziej błędy miasta dały jej zwycięstwo. Tam był Krasus na K czy to już były czasy Kacpra?
kacoper Półfinalista
12.04.2014, 19:51
To był Kuba. A czasy kacpra to są od pierwszej edycji tutaj.
"Ogarniętość to doskonałość"
agrado Ćwierćfinalista
12.04.2014, 21:15
Krasus był tylko w pierwszej edycji? o.O Co do KONY, to szkoda że Naimad już nie gra :C.
Zobaczyłem że nie mam podpisu. Stwierdziłem że pora to zmienić
VeBpl Triumfator
12.04.2014, 21:46
yanki powraca napisał(a):Ja pamiętam 2edycję w tedy też byłem w mafii (KONY) ktoś pamięta ?
blancik z rana jak śmietana
Wtedy ja prowadziłem rozgrywkę

ps- wieczorem lepszy blancik
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
yanki powraca Triumfator
12.04.2014, 23:19
agrado napisał(a):Krasus był tylko w pierwszej edycji? o.O Co do KONY, to szkoda że Naimad już nie gra :C.
No szkoda z chcęcią bym jeszcze jakąś rozgrywkę zargał

VeBpl napisał(a):
yanki powraca napisał(a):Ja pamiętam 2edycję w tedy też byłem w mafii (KONY) ktoś pamięta ?
blancik z rana jak śmietana
Wtedy ja prowadziłem rozgrywkę

ps- wieczorem lepszy blancik
No a jak :3 idę zapalić "światło północy"
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
kolba8 Półfinalista
13.04.2014, 11:42
agrado napisał(a):Krasus był tylko w pierwszej edycji? o.O Co do KONY, to szkoda że Naimad już nie gra :C.
Pisałem do Naimada przed edycją prowadzoną przeze mnie, ale nic nie odpisał

WodnyGarnek napisał(a):
Co to za durna logika: "Sprawdzenie nie doszło do skutku, to było słabe?" To na tej samej zasadzie: pomysł tomusa z linczem prokuratorskim był ultrachujowy, bo w jego wyniku padł detektyw. (A był znakomity oczywiście.)
Poza tym kolba dokonał w tej rozgrywce 3 sprawdzeń:
1. Weldred (dill)
2. Fabio (rzeczywiście, nie było to najlepsze sprawdzenie, bo Fabio mógł być OC, poza tym rzeczywiście mógł niedługo paść, aczkolwiek zdecydowanie nie byłby to dzień zaraz po Deamoonie - nie miałeś w mieście jakiegoś wielkiego posłuchu i na pewno od razu Fabio by nie padł, trochę by jeszcze przeżył. No ale faktycznie, idealne ono nie było.)
3. Weldred (kolba padł zajebany przez kyrtapo, więc nie dostał odpowiedzi z nie swojej winy).

Także sprawdzenia kolby były bardzo udane, z tym nie ma co polemizować, no lol.
tomus88888888 napisał(a):Kretyn. Nie mówię, że sprawdzenie było słabe, bo nie było. Coś czego nie było, nie może być ani dobre, ani słabe. Możemy oceniać pomysł (był znakomity), ale na pewno nie sprawdzenie. TERAZ DOTARŁO DO PUSTEGO, ZDZICHOWEGO ŁBA? xDD
Wracając do meritum, kolba miał jeden świetny pomysł na sprawdzenie, bezsensu się ujawnił, grał kretyna, a ostatecznie umarł, bo był tak wyrazisty, że kyrtapo go z kimś pomylił. 'naprawde dobra' gra wielkiego kolby!
Hehe, może sam się wypowiem
Nie zagrałem jakiejś super edycji, ale przy słabej postawie reszty miasta i tak byłem jedną z lepszych osób.
Miałem okazję do zostania MVP rozgrywki (ale dill Fabia i pomyłka Kyrtapo mi to przeszkodziły). 3/3 próby sprawdzeń mafiozów też można ocenić na plus, jako pierwszy (nie wiem czy jedyny zwróciłem uwagę na Yankiego), ale nie mogłem doprowadzić do jego linczu bo zostałem zlinczowany. Gdybym przeżył ten lincz prokuratorski, który był pomysłem bardzo dobrym (niestety nie wyszedł jak planowano) to walczyłbym z Tomusiem o MVP, jeżeliby Mix też zginął. Ujawniłem się w tym momencie, gdy już zaczynały się głosy przeciwko mnie (bodajże Mixa), pozwoliłem przeżyć dłużej księdzu i zdobyłem bardzo cenną wiedzę od Fabio (Tomus i Kcurek niewinni), której nikt nie wykorzystał.
Odnośnie gry na innym nicku nie chodziło o próbę oszukania, ani strach przed linczem za nick (mafia znała moją tożsamość xD), ale o zobaczenie różnicy między normalną grą jako nowy gracz, a jako gracz z jakąśtam opinią.
tomus88888888 napisał(a): 'naprawde dobra' gra wielkiego kolby!
Wielki jest tylko pan z 8 ósemkami, a nie 1

@Tomus jak możesz mnie winić o to, że Kyrtapo pomylił mój nick z innym nickiem?
tomus88888888 Triumfator
13.04.2014, 12:18
Jako nowy gracz, to grałeś na pf.com. Zawsze można zagrac gościnnie na, nie wiem, forum.realmadrid.pl czy gdziekolwiek i wtedy jesteś nowym graczem. Ty wiedziałeś, kto jest kim, inni nie wiedzieli. Tyle w temacie.
2/2 próby sprawdzenia (3/3 tylko ładnie wygląda, a w praktyce, chciałeś sprawdzić dwóch różnych mafiozów)

kolba8 napisał(a):@Tomus jak możesz mnie winić o to, że Kyrtapo pomylił mój nick z innym nickiem?
Normalnie. Wyobrażasz sobie, by ktoś pomylił nick, na przykład, cichego? A poza tym, jakbyś grał na swoim nicku, nikt by go nie pomylił
kolba8 Półfinalista
13.04.2014, 12:26
tomus88888888 napisał(a):Jako nowy gracz, to grałeś na pf.com. Zawsze można zagrac gościnnie na, nie wiem, forum.realmadrid.pl czy gdziekolwiek i wtedy jesteś nowym graczem. Ty wiedziałeś, kto jest kim, inni nie wiedzieli. Tyle w temacie.
2/2 próby sprawdzenia (3/3 tylko ładnie wygląda, a w praktyce, chciałeś sprawdzić dwóch różnych mafiozów)

kolba8 napisał(a):@Tomus jak możesz mnie winić o to, że Kyrtapo pomylił mój nick z innym nickiem?
Normalnie. Wyobrażasz sobie, by ktoś pomylił nick, na przykład, cichego? A poza tym, jakbyś grał na swoim nicku, nikt by go nie pomylił
OK, zjebałem
Wybacz :<
Fabio Moderator forum
13.04.2014, 12:29
Równie dobrze można mieć pretensje do Wielkiego T. za to, że przez jego plan padł detektyw

kacoper Półfinalista
13.04.2014, 16:59
kolba8 napisał(a): jako pierwszy (nie wiem czy jedyny zwróciłem uwagę na Yankiego), ale nie mogłem doprowadzić do jego linczu bo zostałem zlinczowany.
Skromnie muszę ci odjąć tych zasług
"Ogarniętość to doskonałość"
tomus88888888 Triumfator
13.04.2014, 20:33
Kto prowadzi kolejną edycję? są jacyś chętni?
13.04.2014, 20:43
Wg mnie powinniśmy zagrać na oddzielnym forum, ale to już po świętach. Miałem napisać to podsumowanie od MG, ale mi się nie chciało, stay tuned, pojawi się potem. :*
Ostatnio zedytowany przez: WodnyGarnek, 13.04.2014, 20:43
tomus88888888 Triumfator
13.04.2014, 20:46
WodnyGarnek napisał(a):Wg mnie powinniśmy zagrać na oddzielnym forum, ale to już po świętach. Miałem napisać to podsumowanie od MG, ale mi się nie chciało, stay tuned, pojawi się potem. :*
Wiadomo, że oddzielne forum i że po świętach. Pytanie brzmi: kto prowadzi?
Fabio Moderator forum
13.04.2014, 20:53
Ja się zastanowię, aczkolwiek może ktoś "nowy" chciałby "odsapnąć" i pomistrzować?
cichy84 Moderator
14.04.2014, 10:18
Same zapisy potrwają 2 tygodnie więc można zacząć

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji