Okienko transferowe
Fabio Moderator forum
06.06.2014, 00:29
Okienko transferowe co prawda oficjalnie startuje dopiero od 1 lipca, ale już teraz przeprowadzono sporo ciekawych transferów. Który z obecnych transferów był dla Was największym zaskoczeniem? Jak oceniacie obecne plotki transferowe? Zapraszam do dyskusji
Phoenix Redaktor
07.06.2014, 00:08
Mnie osobiście bardzo zaskoczy transfer Fabregasa do Chelsea, biorąc pod uwagę, że usunął on już wpis na tweeterze "Once a Gooner, always a Gooner" wydaje się już niemal pewny.
Odejście Diego Costy i Filipe Luisa to już też kwestia czasu, pozyskają też jeszcze pewnie Tiago. Hazard do PSG nie przejdzie, Casillas nie jest tam potrzebny bo mają świetnego Sirigu.
Chciałbym, żeby Hulk faktycznie trafił do Arsenalu, fajnie byłoby go tam zobaczyć w tak doborowym towarzystwie Wzmocnienia Milanu również godne uwagi, mowa tu też o jeszcze niepotwierdzonym Menezie.
Co do BVB, sądzę, że nikt już poza Robertem z klubu nie odejdzie
Ciekawy jestem co będzie z Kroosem, Sanchezem i Marquinhosem

Aaa no i David Luiz! Jak dla mnie sporo przepłacony.
Ostatnio zedytowany przez: Phoenix, 07.06.2014, 00:11
Phoenix
Fabio Moderator forum
07.06.2014, 11:09
Chelsea widać, że po niezbyt udanym sezonie szuka wzmocnień u najlepszych - kupno Costy i Filipe Luisa może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jednakże nie do końca będę mógł zrozumieć postępowanie mistrza Hiszpanii. W końcu mają drużynę, która może walczyć o najwyższe cele. Powinni wzmacniać skład, rozszerzyć ławkę rezerwowych, a nie pozbywać się swoich najlepszych grajków...

Mnie ciekawi co zrobi Juventus w tym okienku transferowym. W Serie A nie mieli sobie równych, natomiast w Europie wypadli dość przeciętnie. Podobno zainteresowani są Lukaku, który po ewentualnym przyjściu Costy znowu zostałby wypożyczony dalej.

Odnośnie Milanu: transfer Alexa - strzał w dziesiątkę! Razem z Silvą tworzył doskonałą parę stoperów we Francji więc tym bardziej się cieszę, że zobaczę go (w końcu) w Milanie. Ciekawy jestem co wyniknie z Menezem - podobno jest już po słowie z Gallianim i we wtorek lub środę ma zgłosić się na testy medyczne. Jeżeli jego również uda się zakontraktować za darmo, będzie to kolejny świetny transfer w wykonaniu biednego Milanu. We Włoszech plotki transferowe mówią o sprzedaży Balo i kupnie Mandżukicia - nie jestem przekonany co do tego typu "wymiany" w kadrze Rossonerich, ale zobaczymy
Blanco Triumfator
20.06.2014, 10:55
Fabio napisał(a):Chelsea widać, że po niezbyt udanym sezonie szuka wzmocnień u najlepszych - kupno Costy i Filipe Luisa może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jednakże nie do końca będę mógł zrozumieć postępowanie mistrza Hiszpanii. W końcu mają drużynę, która może walczyć o najwyższe cele. Powinni wzmacniać skład, rozszerzyć ławkę rezerwowych, a nie pozbywać się swoich najlepszych grajków...
To nie Real czy Barca, żeby mogli sobie pozwolić na coroczne podwyżki dla swoich zawodników - tym bardziej po tak fantastycznym sezonie byłoby to nieuniknione. Mourinho już zapowiedział, że Courtois wraca do CFC, chociaż jak wiadomo temu panu nie zawsze można wierzyć. Poza tym Costa odchodzi, a Filipe, Miranda i Koke też pewnie to zrobią, więc nie ma co ukrywać, ale w tym sezonie stracą cały szkielet drużyny. Oczywiście do kasy klubowej wpłynie konkretna suma ze sprzedaży tych zawodników, ale nie wydaje mi się, żeby dali radę poskładać na przestrzeni dwóch miesięcy na tyle konkurencyjnej drużyny, żeby znowu podjąć konkurencyjną walkę z Realem i Barceloną.
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
Cichyfx Legenda
20.06.2014, 13:25
Coste pewnie bez problemu zastąpią gorzej będzie z obrońcami na tą defensywę jaką teraz mają musieli pracować z dobre dwa lata i tu już tak łatwo nie będzie ich zastąpić.
Ja jednak wciąż wierze, że szkielet drużyny zachowają tak jak BVB i nadal beda walczyc o trofea.
Ostatnio zedytowany przez: Cichyfx, 20.06.2014, 13:26
Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D
lumix Triumfator
22.06.2014, 21:57
Mnie najbardziej ciekawią 2 nazwiska : Hulk i Balotelli - chętnych na nich nie brakuje, a i cena myślę jest przystępna.
Najbardziej zainteresowany wydaje się być Arsenal ale słyszałem że i Bayern niby interesuje się Balo .

PS: Ciekawe co stanie się z Pogbą bo i Real, PSG i Chelsea chętnie widziałyby go w swoich szeregach .
cichy84 Moderator
25.06.2014, 11:27
lumix napisał(a):PS: Ciekawe co stanie się z Pogbą bo i Real, PSG i Chelsea chętnie widziałyby go w swoich szeregach .
Zostanie w Juve, bo nikt nie wyłoży za niego 80 mln a za mniej go nie sprzedadzą
Ostatnio zedytowany przez: cichy84, 25.06.2014, 11:28
ponczek Ćwierćfinalista
25.06.2014, 20:54
Barcelona ma trzech nowych bramkarzy, a o nowym obrońcy nic nie wiadomo. Marquinhos, Mangala i Laporte są wg zarządu zbyt drodzy. Jak myślicie, kto trafi do Katalonii?
Evil Ćwierćfinalista
25.06.2014, 23:15
ponczek napisał(a):Barcelona ma trzech nowych bramkarzy
Ter Stegen, Bravo i kto?

Jeżeli są zbyt drodzy to niech wymienią np. za Xavi'ego/Dani'ego Alves'a.
Szczerze chciałbym za Pedro jakiegoś skrzydłowego np. Griezman'a, 2 stoperów oraz bocznego obrońcę, lecz znając życie oprócz dotychczasowych transferów przyjdzie 1 stoper i ewentualnie boczny obrońca
Blanco Triumfator
26.06.2014, 12:03
Albo jakiś napastnik typu Suarez za 100mln i już zabraknie środków na wzmocnienia obrony, czyli tej formacji, która najbardziej tego potrzebuje, bo jednak z tym zarządem Barcy to różnie bywa To nie FIFA, Dani Alves to już teraz tylko po równej pochyłej z formą, więc myślę, że max 15mln by za niego wyciągnęli, a za takiego Mangale Portowcy sobie życzą 50mln xD A co będzie teraz z Pinto?
ponczek Ćwierćfinalista
26.06.2014, 20:49
Evil napisał(a):
ponczek napisał(a):Barcelona ma trzech nowych bramkarzy
Ter Stegen, Bravo i kto?
Jordi Masip

A Pinto skończył karierę i możliwe, że zostanie trenerem bramkarzy.
Paolo92 Ćwierćfinalista
26.06.2014, 21:10
ponczek napisał(a):Barcelona ma trzech nowych bramkarzy, a o nowym obrońcy nic nie wiadomo. Marquinhos, Mangala i Laporte są wg zarządu zbyt drodzy. Jak myślicie, kto trafi do Katalonii?
Na obronę Mathieu, a jak nie on, to Bagnack xD ale znając zarząd tego klubu to nikt, bo uznają, że obrona jest wystarczająca. (w razie kontuzji podstawowych stoperów, można przecież przesunąć Adriano na środek, plus niezawodny Masche, no i jeszcze jakiś młokos

"Piłkarski mistrz Anglii Manchester City podpisał kontrakt z 26-letnim brazylijskim defensywnym pomocnikiem FC Porto - Fernando. Kwota transferu wyniosła 15 milionów euro (ok. 20,5 mln dolarów). "

Bardzo fajny transfer, i nie za dużą kasę.
Ostatnio zedytowany przez: Paolo92, 26.06.2014, 21:21
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
SzoGunner Zwycięzca grupy
19.07.2014, 20:31
Do Arsenalu jakby przyszedł defensywny pomocnik to byłoby mega. Wtedy tylko Ospina i można zaczynać lige.
ponczek Ćwierćfinalista
22.07.2014, 18:57
Co sądzicie o dwóch ostatnich nabytkach Realu - Kroos i James?
Blanco Triumfator
22.07.2014, 21:10
Absolutnie znakomite.
AdrianCR7 Ćwierćfinalista
22.07.2014, 21:41
Bardzo dobre nabytki.Na pewno pomogą obronić LM.
janek2001 Uczestnik LM
03.08.2014, 12:55
|Wszyscy chwalą i cudują tym Jamesem atak naprawde to leszcz
Blanco Triumfator
03.08.2014, 13:22
Wypowiedź na poziomie 8-latka.
Ostatnio zedytowany przez: Blanco, 03.08.2014, 13:23
AdrianCR7 Ćwierćfinalista
03.08.2014, 14:42
Marny trolling janek, oj marny.
KulkaMU Ćwierćfinalista
03.08.2014, 15:21
Co sądzicie o tym że MU chce sprowadzić Vidala i Cuardado którzy sa ponoć bardzo blisko przenosin ?
Manchester jest,był i zawsze będzie CZERWONY.
janek2001 Uczestnik LM
04.08.2014, 11:54
Odezwał sie znawca
Blanco napisał(a):Wypowiedź na poziomie 8-latka.
Odezwał sie znawca futbolu

janek2001 Uczestnik LM
04.08.2014, 11:55
Tak samo było z brazylią wszyscy mówili że to oni wygrają mundial bo wygrali z hiszpanią bo hiszpania była na poziomie Widzewa a nie brazylia taka mocna
janek2001 Uczestnik LM
04.08.2014, 11:57
Blanco napisał(a):Wypowiedź na poziomie 8-latka.
8 latek ale przynajmnie więcęj od ciebie wie ofutbolu

Blanco Triumfator
04.08.2014, 12:41
Poćwicz pisownię i włącz myślenie.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji