[Zablokowany] Eurowpier... to znaczy polskie drużyny w europejskich pucharach
seba5111998 Półfinalista
17.07.2014, 20:12
Póki co 3 z 4 naszych reprezentantów w europejskich pucharach dało nam nie lada powód do wstydu. Wczoraj Legia wymęczyła u siebie remis 1:1 z półamatorami St. Patrick's Athletic, a powinna przegrać i to przynajmniej 0:2.
Dziś kolejne upokorzenie zapewnił nam poznański Kolejorz, przegrywając na wyjeździe 0:1 z ESTOŃSKIM Nõmme Kalju. Fakt, że Lech dominował ich nie usprawiedliwiał, nie potrafili wykorzystać dogodnych sytuacji, a w obronie drugi mecz z rzędu upokarzał nas Wilusz(pierwszoligowiec w zeszłym sezonie).
Ruch ledwo ledwo wygrał u siebie 3:2 z FC Vaduz(Lichteinstein). Na początku przegrywali 0:1, później wygrywali 2:1, remisowali i w ostatnich minutach się im strzelić bramkę na 3:2. Biorąc pod uwagę, że Lichteinsteinczycy mają 2 bramki strzelone na wyjeździe to Ruch nie jest w dogodnej sytuacji przed rewanżem. W każdym razie i tak zachowali się lepiej od Lecha i Legii.
Przed chwilą rozpoczął się mecz bydgoskiego Zawiszy z trzecią drużyną Belgii - Zulte Waregem. Nie wymagamy od Zawiszy nic, byle nie przegrali dwucyfrowym wynikiem...
PS. Już jest 1:0 dla Belgów.
Ostatnio zedytowany przez: seba5111998, 17.07.2014, 20:13
Mia San Mia & Nigdy Się Nie Poddawaj
Paolo92 Ćwierćfinalista
17.07.2014, 23:23
Skopiowałeś i wkleiłeś tekst z weszło? brawo
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
seba5111998 Półfinalista
18.07.2014, 10:49
Nie, nawet nie zaglądam na weszło. Najpierw porównaj oba teksty, a potem komentuj.
Ostatnio zedytowany przez: seba5111998, 18.07.2014, 10:50
Paolo92 Ćwierćfinalista
18.07.2014, 12:14
Może nie z weszło, ale kopiowane fragmenty z różnych źródeł.
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
seba5111998 Półfinalista
18.07.2014, 21:43
Paolo92 napisał(a):Może nie z weszło, ale kopiowane fragmenty z różnych źródeł.
Pisałem to sam. Jesteś wróżbitą, czy po prostu idiotą? Podaj mi strony, z których według ciebie kopiowałem.
Ostatnio zedytowany przez: seba5111998, 18.07.2014, 21:47
Paolo92 Ćwierćfinalista
18.07.2014, 22:44
" Nie wymagamy od Zawiszy nic, byle nie przegrali dwucyfrowym wynikiem...
PS. Już jest 1:0 dla Belgów."

Piszesz w pierwszej osobie liczby mnogiej, to jedna z przyczyn mojego posądzenia o kopiowanie z innych stron. Poza tym po co to piszesz/kopiujesz ? jak widać nikogo to nie interesuje, ludzie też mają internet, TV, radio i mogą się dowiedzieć o wynikach.

A i nie wyzywaj mnie od idiotów, bo zgłoszę moderacji.
Lukkar Moderator
19.07.2014, 07:59
Paolo92 napisał(a):jak widać nikogo to nie interesuje, ludzie też mają internet, TV, radio i mogą się dowiedzieć o wynikach.
Bo forum umarło, nie ma z kim podyskutować na ten temat. Wyraził swoje zdanie na temat gry naszych rodzimych zespołów i tyle. a to że użył słowa "EuroWpierdol" nie oznacza że zrzyna z weszło(swoją drogą bardzo mało obiektywny i durny serwis).

Paolo92 napisał(a):A i nie wyzywaj mnie od idiotów, bo zgłoszę moderacji.
Nie bądź taki hop do przodu bo za skórą też trochę masz.
Paolo92 Ćwierćfinalista
19.07.2014, 10:25
Lukkar napisał(a):ie bądź taki hop do przodu bo za skórą też trochę masz.
Co Ty nie powiesz miszczu

Lukkar napisał(a):o forum umarło, nie ma z kim podyskutować na ten temat. Wyraził swoje zdanie na temat gry naszych rodzimych zespołów i tyle. a to że użył słowa "EuroWpierdol" nie oznacza że zrzyna z weszło(swoją drogą bardzo mało obiektywny i durny serwis).
Sporo odkrywczego napisał, normalnie Kolumb futbolu. Takie to Weszło badziewne, że ma aż więcej odwiedzin od tego portalu a nazwę domeny ma ten serwis jedną z lepszych (ligamistrzow.com).

Ostatnio zedytowany przez: Paolo92, 19.07.2014, 10:26
SzoGunner Zwycięzca grupy
19.07.2014, 14:37
Legia awansuje lajtowo.
kubagodlewski6 Uczestnik LM
19.07.2014, 14:44
SzoGunner napisał(a):Legia awansuje lajtowo.
W jakim Ty świecie żyjesz.......
SzoGunner Zwycięzca grupy
19.07.2014, 20:29
Chodzi mi, że do następnej rundy. Później najprawdopodobnie przyjdzie czas na Celtic który ją wyeliminuje mimo tego, że są cieniem starego Celtiku.
Paolo92 Ćwierćfinalista
19.07.2014, 21:04
SzoGunner napisał(a):Chodzi mi, że do następnej rundy. Później najprawdopodobnie przyjdzie czas na Celtic który ją wyeliminuje mimo tego, że są cieniem starego Celtiku.
Ładny mi cień, co roku grają w LM, umieją się postawić Barcelonie no i czasami dają radę awansować do 1/8 finału. Nie rozumiem ludzi. którzy mówią że Legia z Celtikiem ma szanse na poziomie 50/50 i to z lekkim wskazaniem na Legie xD (Iwan). Z Irlandczykami dadzą radę, ale Celtic to ich koniec nawet taka Steaua pokazała naszym miejsce w szeregu rok temu.

FCBandOL Półfinalista
20.07.2014, 01:27
Celtic nie jest moim zdaniem rywalem nie do przejścia. Oczywiście będzie(jeśli w ogóle Legia do III rundy awansuje) trudnym przeciwnikiem ale z toporkami Polskim klubom gra się łatwiej. Fakt że kompletnie nie radzą sobie z dobrymi technicznie rywalami, gubią się ale z bardziej surowymi technicznie nie jest tak źle. Patrząc optymistycznie Legia może przejść Celtic. Patrząc realnie powinna odpaść z Celtic'em. Patrząc pesymistycznie odpadnie już w środę...

O reszcie się nawet nie ma co wypowiadać. Ruch dalej niż III runda nie ma prawa zajechać.
Zawisza trafiła na najbardziej wymagającego rywala ale pokazała się z dobrej strony. Jednakże o awansie do LE nie ma co marzyć.
No i Lech... Od sezonu 2010/2011(Udany występ w LE) kompromitacja w Europie. W sezonie 2011/2012 w pucharach nie grali. W 2012/2013 Poznański klub odpadł w III rundzie(3:1 w dwumeczu z AIK), rok później skompromitował się z Žalgiris'em.
Jestem pewny że Lech, Zawisza i Ruch odpadną w eliminacjach. Jeśli któryś z nich awansuje do 4 rundy el. to i tak będzie sukces. Legia? Jak się upora z Irlandczykami to może zagra w LE...

PS: Moim zdaniem Steaua to lepszy zespół od Celticu. Albo inaczej. Trudniejszy do pokonania dla Legii. Steaua była zdecydowanie lepsza technicznie i to niestety było widać. Z Szkotami będzie można chociaż powalczyć. Wynik 3:3 z Rumunami był moim zdaniem zakłamaniem rzeczywistości.
kubagodlewski6 Uczestnik LM
20.07.2014, 11:36
Jaki Celtic? Legia nie awansuje nawet.
Cichyfx Legenda
20.07.2014, 13:48
FCBandOL
Zgadzam się z tobą na pewno Legii łatwiej w przypadku awansu będzie się grało z Celticiem (zespołem topowym) niż z jakimś kompletny no-name. Zresztą to się tyczny wszystkich naszych zespołów z naszą reprezentacją na czele nie wiem czy to wina wyszkolenia i taktyki czy po prostu brak motywacji. Co może się wydawać dziwne w końcu każdemu zależy na LM, ale tak to wygląda.
Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D
Paolo92 Ćwierćfinalista
20.07.2014, 15:19
A z kim to ostatnio silnym wygrała nasza reprezentacja?
seba5111998 Półfinalista
20.07.2014, 21:27
Paolo92 napisał(a):A z kim to ostatnio silnym wygrała nasza reprezentacja?
San Marino

A wracając do tematu. Sądzę, że Legia nawet nie awansuje do III rundy, więc nie zagra w el. LE. Rok temu nawet z największymi ogórami nie wygrali na wyjeździe, więc wątpię aby teraz udało im się odwrócić losy dwumeczu. Nawet gdyby awansowali to w III rundzie Celtic wybije im piłkę z głowy, a w IV rundzie LE mogą trafić nawet na Borussię M'gladbach, Tottenham czy Villareal, bo Legia chyba nie będzie rozstawiona.
Ostatnio zedytowany przez: seba5111998, 20.07.2014, 21:28
PaoloMaldini Uczestnik LM
21.07.2014, 15:47
Dajcie spokoj z Polska liga przeciez to zenada totalna
seba5111998 Półfinalista
21.07.2014, 22:56
PaoloMaldini napisał(a):Dajcie spokoj z Polska liga przeciez to zenada totalna
Nikt nie każe ci tu wchodzić. Ile razy w życiu byłeś na meczu Milanu? Jak sądzę na ani jednym, a ja jestem co sezon na 15 meczach Lecha, a uwierz mi, że 70% meczów na Bułgarskiej jest dobrych.
AdrianCR7 Ćwierćfinalista
23.07.2014, 11:25
Hahaha wy się martwice o Celtic, a Legia nawet tych pół-amatorów nie pokona.
Ostatnio zedytowany przez: AdrianCR7, 23.07.2014, 12:16
samo60 Uczestnik LM
23.07.2014, 12:04
Pierwszy mecz to wielka wtopa Legii, w rewanżu okaże się lepsza i awansuje. Co dalej to już wielki znak ?
seba5111998 Półfinalista
24.07.2014, 14:05
Z Celticiem nie mają szans, nie z tą grą. W IV rundzie el. LE mogą trafić też na świetne drużyny pokroju Borussii M'gladbach czy Tottenhamu, więc raczej Legia się nie dostanie do fazy grupowej europejskich pucharów. Cała nadzieja w Lechu. Jak zagrają tak jak w niedzielę to powinni wygrać gładko z 5:0. Ale nic nie wiadomo, cały czas przypomina mi się dwumecz z Żalgirisem z przed roku, kiedy nikt nie wyobrażał sobie innego rezultatu jak pogrom w obydwóch meczach. A tu w pierwszym meczu, w Wilnie 0:1. Każdy liczył na zemstę w następnym meczu, a oni ledwo wygrali 2:1 i odpadli. Boję się, żeby nie było tak samo jak rok temu.
Cichyfx Legenda
24.07.2014, 14:22
Paolo92 napisał(a):A z kim to ostatnio silnym wygrała nasza reprezentacja?
Może nie wszystkie wygrywali, ale wszystkie mecze grali na wysokim poziomie.
Ostatnie el.MŚ z Anglikami w Warszawie zagrali bardzo dobre spotkanie w rewanzu juz grali o pietruszkę. Na Euro 2012 mieli dostać porządnie od Rusków, a okazali się od nich lepsi gdzie nie wiele brakowało do wygranej. El.MŚ 2010 też w grupie ograli teoretycznie najsilniejszych Czechów.
El.Euro 2008 ograli Portugalię choć jeszcze dwa mecze wcześniej dostali bęcki od Finlandii, a później jeszcze w rewanżu wywalczyli remis.
Mundial 2006 przegrali z Niemcami, ale też zaprezentowali się zdecydowanie najlepiej z nimi niż w spotkaniach z Ekwadorem czy Kostaryką.
Blanco Triumfator
24.07.2014, 18:05
Dzisiaj Zawisza 1-0 i awans, a reszta odpadnie.
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
FCBandOL Półfinalista
25.07.2014, 13:36
Legia, Lech i Ruch grają dalej, to i tak nieźle. Po pierwszych meczach można było się spodziewać że w III rundzie el. LM i LE nie będzie polskich klubów. Rewanże jednak udane. Szkoda że Zawiszy się nie udało.

Myślę że Legia powinna powalczyć z Celtic'em. Szkoci są do ogrania.
Lech jest faworytem swojej pary. Nie wyobrażam sobie aby odpadli.
Ruch... Może powalczyć. Jednak myślę że będzie ciężko.

Nawet jeśli Ruch i Legia odpadną to i tak w IV rundzie el. LE znajdą się dwa Polskie kluby. Będzie więc szansa na fazę grupową.
samo60 Uczestnik LM
25.07.2014, 15:20
Myślę, że polskie drużyny w komplecie ( trzech drużyn ) zameldują się w czwartej rundzie, owszem łatwo nie będzie. Najtrudniej ma Legia, ale nasze drużyny raczej nie lubią występować w roli faworytów stąd kłopoty w pierwszej rundzie ( dla naszych drużyn ) teraz sprężą się i powalczą.
seba5111998 Półfinalista
25.07.2014, 17:43
Legia z Celticiem odpadnie, wstrzymajcie optymizm i przypomnijcie sobie ich grę z ostatnich meczy, zagrają w IV rundzie el. LE. Ruch raczej też odpadnie, ale kto wie. Lech jest faworytem swojej pary, więc trzeba zakładać awans, ale jeśli będą grać tak jak w drugiej połowie wczorajszego meczu to kto wie. Uważam, że w fazie grupowej Ligi Europy zamelduje się Lech i Legia.
samo60 Uczestnik LM
26.07.2014, 11:26
Z pesymizmem też trzeba się wstrzymać, już na wszystkich forach krzyczano, że Legia w Irlandii dostanie łomot i odpadnie a Legia gra dalej.
yanki powraca Triumfator
31.07.2014, 22:50
Lech kolejna kompromitacja i znów bd trzeba odrabiać straty na Bułgarskiej. Legia dobrze grała i awans mają prawie w kieszeni, bo muszą dopełnić formalności na boisku rywala. Ruch przeciętnie i wynik też nie jest zły(0-0).
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
Cichyfx Legenda
01.08.2014, 14:14
Trochę wyrozumiałości dla Kolejorza w koncu grali z jakimis ogorkami z Islandii jestem pewien ze u siebie odrobią straty. Co do Rucha to oni faworytem nie byli a wynik 0-0 jest calkiem dobry.
Obie druzyny mialy problemy z wykonczeniem akcji tak wiec trzeba w rewanzach liczyc na skutecznosc.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji