[Zablokowany] Eurowpier... to znaczy polskie drużyny w europejskich pucharach
samo60 Uczestnik LM
01.08.2014, 16:24
Lech napsuł nam nerwów, ale spokajnie, awansuje dalej. LIga Europy czeka. W IV rundzie spręży się i już takich blamaży nie będzie.
samo60 Uczestnik LM
01.08.2014, 16:28
Lech napsuł nam nerwów, ale spokojnie, awansuje dalej. Liga Europy czeka. W IV rundzie się spręży i nie będie blamażu.
FCBandOL Półfinalista
02.08.2014, 01:00
Myślę że po pierwszych meczach Polskich klubów w III rundzie el. LE i LM można być i tak zadowolonym.

Legia pokazała że jest od Celticu drużyną lepszą i tak naprawdę na 99% jest już w IV rundzie a co za tym idzie ma zagwarantowaną co najmniej fazę grupową LE. 4:1 to świetny wynik, a tak słaby, drewniany Celtic raczej nie powinien mieć żadnych szans na odrobienie strat czy nawet wygranie rewanżu. Toporki ze Szkocji okazały się tak jak myślałem dużo słabsze od Steaua'y.
IMO Szanse na awans:
Legia 99% - 1% Celtic

Lech przegrał w prawdzie w Islandii 0:1 ale myślę że i tak pozostał faworytem do awansu. Wystarczy powtórzyć to co udało się już w II rundzie el. LE. Problem w tym że w IV rundzie raczej nie będzie już takich rywali. Co za tym idzie zaczynam wątpić aby Lechowi udało się awansować do LE. Jednak za wcześnie by o tym mówić. Na razie niech Kolejorz pokona Islandczyków.
IMO Szanse na awans:
Lech 51% - 49% Stjarnan

Po Ruchu nie oczekiwałem zbyt wiele a wynik 0:0 jakby nie patrzeć jest w miarę korzystny. Chorzowianie podobno byli lepsi w meczu z Esbjerg'iem. Jeśli Ruch odpadnie nie będzie tragedii ale jeśli przejdzie będzie to bardzo miła niespodzianka.
IMO Szanse na awans:
Ruch 40% - 60% Esbjerg

Podsumowując jest szansa nawet na całą trójkę w IV rundzie el. LM i LE.
Paolo92 Ćwierćfinalista
02.08.2014, 11:37
Serio myślicie że Legia awans ma już pewny? pamiętacie 2006 rok? Wisła wygrała pierwszy mecz z Panathinaikosem 3-1 po niezłym meczu a w rewanżu i tak przegrali 1-4 (chociaż trzeba powiedzieć że sędzia sporo pomógł Grekom) także nic pewnego jeszcze. Wystarczy że Legia straci szybko gola to zacznie się nerwówka, plus jeszcze może sędzia pomóc Szkotom, przerwy w grze etc. Jeszcze wszystko możliwe szanse Legia 65% - 35% Celtic
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
seba5111998 Półfinalista
02.08.2014, 16:26
Legia - Celtic
Wojskowi zagrali świetne spotkanie, a Radović pokazał, że jest jednym z najlepszych piłkarzy naszej ligi. Legia jeszcze nie ma pewnego awansu, ale wystarczy, że zagrają odpowiedzialną i ostrożną piłkę a powinni awansować, co da im pewną grę fazie grupowej LE.
Stjarnan - Lech
Bardzo niepokojąca jest druga porażka na wyjeździe z rzędu Kolejorza z ogórami w europejskich pucharach. O awans raczej nie trzeba się martwić, nie wiem co by musiało wstąpić w piłkarzy aby nie wygrali chociaż 2:0. Aczkolwiek musimy poprawić skuteczność, tyle zmarnowanych 100% okazji woła o pomstę do nieba. Jeśli nie poprawią tego to nawet jeśli awansują do fazy grupowej to ciężko będzie im wyjść z niej.
Ruch - Esbjerg
Chorzowianie byli lepszą drużyną, ale brak przewagi bramkowej przed rewanżem w Danii może okazać się tym czego zabraknie do awansu. Mimo to wierzę, że awansują.
Pomimo, że w grze naszych zespołów "szału nie ma" to są realne szanse na 3 polskie drużyny w fazie grupowe europejskich pucharów.
Mia San Mia & Nigdy Się Nie Poddawaj
samo60 Uczestnik LM
05.08.2014, 15:14
Tylko kataklizm może Legii odebgać awans a w najbliższych dniach nie są przewidziane kataklizmy.
Ostatnio zedytowany przez: samo60, 05.08.2014, 15:14
FCBandOL Półfinalista
07.08.2014, 22:14
Już wszystko wiadomo a więc można podsumować.

Legia jak na najlepszy zespół w Polsce ostatnich lat i tym razem dała przykład. 6:1 z cieniutkim i drewnianym, ale jednak Celticem. Spokojny awans i tylko czekać na losowanie. Myślę że wszyscy możliwi przeciwnicy są do ogrania(BATE,APOEL,Steaua, Łudogorec i Salzburg). Najlepiej chyba trafić na BATE lub Łudogorec. Jednak każdy z tych zespołów będzie silniejszy od Szkotów.

Lech... Do tego się już można przyzwyczaić. Od sezonu 2010/2011 wieczna kompromitacja w Europie. To odróżnia Lecha od Legii. Lech na Europę jest za słaby. Nawet na eliminacje. Naprawdę 0:1 i 0:0 z półamatorami...

Ruch to najmilsza niespodzianka. Dawałem im najmniejsze szanse a okazało się że dali radę. Fakt, w dramatycznych okolicznościach(0:0 i 2:2 w doliczonym czasie) ale udało się. Nie ma co się nastawiać na fazę grupową dla Ruchu ale i IV runda el. LE to i tak więcej niż się można było spodziewać. Zaprezentowali się lepiej niż Lech, Wisła i Śląsk w ostatnich latach, o Zawiszy i Jagiellonii nie wspominając.

Liczę że tym razem jedyny polski reprezentant w fazie grupowej zagra w LM.
Ostatnio zedytowany przez: FCBandOL, 07.08.2014, 22:15
seba5111998 Półfinalista
07.08.2014, 23:21
FCBandOL napisał(a):Lech... Do tego się już można przyzwyczaić. Od sezonu 2010/2011 wieczna kompromitacja w Europie. To odróżnia Lecha od Legii. Lech na Europę jest za słaby. Nawet na eliminacje. Naprawdę 0:1 i 0:0 z półamatorami...
Ja wolę odpaść w eliminacjach, gdzie nikt nie patrzy, niż fazie grupowej nie strzelić bramki.
FCBandOL Półfinalista
07.08.2014, 23:37
seba5111998 napisał(a):
FCBandOL napisał(a):Lech... Do tego się już można przyzwyczaić. Od sezonu 2010/2011 wieczna kompromitacja w Europie. To odróżnia Lecha od Legii. Lech na Europę jest za słaby. Nawet na eliminacje. Naprawdę 0:1 i 0:0 z półamatorami...
Ja wolę odpaść w eliminacjach, gdzie nikt nie patrzy, niż fazie grupowej nie strzelić bramki.
Nie rozśmieszaj mnie. Gra w fazie grupowej daje pkt. do współczynnika i dla klubu i dla ligi. Jest korzystna finansowo a także podnosi prestiż. Zresztą Legia przecież ostatecznie strzeliła te bramkę i wygrała więc nie rozumiem porównania.
Myślę że każdy wolałby zarobić pieniądze i spowodować aby chociaż niewielka część świata o nim usłyszała niż zostać anonimowym i nie zarobić.

No chyba że chodzi ci o to że Lech i tak by w fazie grupowej nawet bramki nie strzelił... No cóż z Rumakiem na ławce jest to możliwe.
seba5111998 Półfinalista
08.08.2014, 10:05
FCBandOL napisał(a):
seba5111998 napisał(a):
Nie rozśmieszaj mnie. Gra w fazie grupowej daje pkt. do współczynnika i dla klubu i dla ligi. Jest korzystna finansowo a także podnosi prestiż. Zresztą Legia przecież ostatecznie strzeliła te bramkę i wygrała więc nie rozumiem porównania.
Myślę że każdy wolałby zarobić pieniądze i spowodować aby chociaż niewielka część świata o nim usłyszała niż zostać anonimowym i nie zarobić.

No chyba że chodzi ci o to że Lech i tak by w fazie grupowej nawet bramki nie strzelił... No cóż z Rumakiem na ławce jest to możliwe.
Oczywiście z Rumakiem to my nawet do pierwszej 8 możemy się nie zakwalifikować...
olo1609 Uczestnik LM
08.08.2014, 11:04
Z ostatniej chwili:Legia wykluczona
samo60 Uczestnik LM
12.08.2014, 14:39
A jednak katakliz się zdarzył.
Błąd błędem, ale kara nieadekwatna do winy i szybko zasądzona.Niech Legia odwołuje się gdzie się da.
alonsso1 Debiutant
11.08.2015, 12:07
Minął rok, a temat nadal aktualny. Najcieniej od lat w rozgrywkach w europejskich.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji