Wasza jedenastka wszechczasów
janek2001 Uczestnik LM
04.08.2014, 11:49
Przedstawcie swoją jedenastkę.Można wybierać piółkarzy z różnych czsów
Moja jedenastka:
bramkarz Dudek
obrońcy Lamh, Roberto Carlos, Ramos
pomocnicy Ribery, Cruyff, Just Fontaine
napastnicy Pele, Maradona, Gerd Muller
Ostatnio zedytowany przez: janek2001, 04.08.2014, 11:50
FCBandOL Półfinalista
04.08.2014, 13:35
Wybór niezwykle trudny bo 11 to bardzo ograniczona liczba jak na tak wielu wspaniałych piłkarzy...
Po długim zastanowieniu ustawiłbym to chyba tak:

-------------------Casillas
Cafu-Beckenbauer-Puyol-Roberto Carlos
-----------------Patrick Vieria
-------------Zidane-Maradona
------Messi-Ronaldo(R9)-Ronaldinho

Nie jestem jednak pewny tej 11. Być może zmieniłbym bramkarza bo tu mam ogromne wątpliwości. Może zmieniłbym kogoś na Maldiniego, Iniestę, Cruyffa, CR7, Makelele, Laudrup'a i kilku innych. W historii było wielu genialnych piłkarzy więc wybór jest mocno subiektywny.

Ostatnio zedytowany przez: FCBandOL, 05.08.2014, 22:55
Cichyfx Legenda
04.08.2014, 14:07
Jak moze byc Casillas najlepszym bramkarzem wszechczasów skoro nawet w okresie swojej gry nie jest ?

Nie będę się wymieniał tu piłkarzy których nigdy nie oglądałem na żywo dlatego z racji mojego wieku będą to tylko piłkarze z tego wieku.
4-3-3
------------Buffon---------
Cafu-Puyol-Maldini-Carlos
----------Makelele-----
------Messi------Zidane---
Cristiano.R-Ronaldo-Ronaldinho

Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D
FCBandOL Półfinalista
04.08.2014, 15:30
Cichyfx napisał(a):Jak moze byc Casillas najlepszym bramkarzem wszechczasów skoro nawet w okresie swojej gry nie jest ?
No... Po prostu brakowało mi pomysłu a Ikera bardzo szanuję. Zresztą były lata w których był najlepszy
Cichyfx no ale nie dać Maradony do 11

lumix Triumfator
04.08.2014, 16:07
Tak jak Cichyfx wymienię tylko tych zawodników których przyjemność miałem oglądać na żywo(TV), a nie na filmikach np: z yt.

---------------------------Neuer
Cafu - Fabio Cannavaro - Terry - Roberto Carlos
-------------------------- Makelele
-------------------Lampard - Zidane
-------------------------Ronaldinho
Ronaldo Nazario de Lima / Messi - Raul

Ostatnio zedytowany przez: lumix, 04.08.2014, 16:11
Blanco Triumfator
04.08.2014, 20:18
Cichyfx napisał(a):Jak moze byc Casillas najlepszym bramkarzem wszechczasów skoro nawet w okresie swojej gry nie jest ?
Ale że przez kilka lat pod rząd zbierał złote rękawice, to nie jest dla ciebie wyznacznik... i wstawiasz Buffona, który też trochę wygrał, ale nie był aż tak decydujący jak Iker w kluczowych spotkaniach.
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
Cichyfx Legenda
04.08.2014, 21:46
Blanco
Casillas to oczywiście ścisła czołówka, ale na pewno nie był najlepszy przez ostatnie lata. To, że media wykreowały go na bóstwo to nie znaczy, że każdy uległ ich manipulacji.
To jest oczywiście moja opinia a, że się z nią nie zgadzasz to trudno ja się piłką zacząłem interesować gdzieś w 2002 roku i od tamtego czasu do tak 2006-2007 roku Buffon według mnie był bezapelacyjnie najlepszy później pałeczkę przejęli Van der Sar z Cechem. W 2010 roku być może i Iker był najlepszy, ale później znowu nadszedł czas Neuera.

FCBandOL
Jakbym dał Maradone to musiał bym później dać i Garrinche i Beckenbauera mi osobiście trudno ocenić kogoś na podstawie, czyjejś opini czy jakiś urywek starych meczy. Więc wole dać piłkarzy których mogłem się na oglądać.
Ciekawe czy np. za jakies 50 lat jakby jeszcze żył czy ta moja jedenastka uległa by wielkiej zmianie.

Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! :D

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji