Forumowa Mafia - edycja 17
Maszkarra Uczestnik LM
19.09.2014, 17:16
O, przyznał się, kończmy. E Fabio czemu to ciągniesz? Nic już się nie wydarzy, nie zmieni się optyka nagle o 180 stopni, zostaniesz zlinczowany w tej rozgrywce wcześniej lub później. Bez sensu
Paolo92 Ćwierćfinalista
19.09.2014, 17:18
@Fabiio

Reszta mafii to Ci się nie trafiła
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
Fabio Moderator forum
19.09.2014, 17:19
Maszkarra napisał(a):O, przyznał się, kończmy. E Fabio czemu to ciągniesz? Nic już się nie wydarzy, nie zmieni się optyka nagle o 180 stopni, zostaniesz zlinczowany w tej rozgrywce wcześniej lub później. Bez sensu
Garnek też się przyznał i jednak nie był czerwony.
Czemu ciągnę swoją grę? A co mam popełnić samobójstwo niczym Garnek, a Wy dalej będziecie szukać wśród Was czerwonego?
Wiem, że zostanę zlinczowany, takie są reguły

Co by jednak nie mówić: Twój "błąd" i "przeoczenie" wczorajszego linczu robią dobre alibi czyż nie?
Paolo92 Ćwierćfinalista
19.09.2014, 17:20
Kabaretu cd.?
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
Maszkarra Uczestnik LM
19.09.2014, 17:24
Fabio napisał(a):
Maszkarra napisał(a):O, przyznał się, kończmy. E Fabio czemu to ciągniesz? Nic już się nie wydarzy, nie zmieni się optyka nagle o 180 stopni, zostaniesz zlinczowany w tej rozgrywce wcześniej lub później. Bez sensu
Garnek też się przyznał i jednak nie był czerwony.
Czemu ciągnę swoją grę? A co mam popełnić samobójstwo niczym Garnek, a Wy dalej będziecie szukać wśród Was czerwonego?
Wiem, że zostanę zlinczowany, takie są reguły

Co by jednak nie mówić: Twój "błąd" i "przeoczenie" wczorajszego linczu robią dobre alibi czyż nie?
^^ owszem, niezłe. A potrzebuję go?
friko Triumfator
19.09.2014, 17:24
Tak samo jak zostanie zlinczowana trójka graczy i nic nie zmieni
pyk
Maszkarra Uczestnik LM
19.09.2014, 17:28
friko napisał(a):Tak samo jak zostanie zlinczowana trójka graczy i nic nie zmieni
Nie no, w trójce Fabio-Ty-cichy jest mafia, tu raczej nie ma większych wątpliwości (kacoper mi wyskoczył z podejrzanych po ponownym przeczytaniu rozgrywki). Aż podkleję mój jakże długi testament:

"Niech det się ujawni, jeśli jeszcze żyje. Kolejność do linczowania imo Fabio->friko->cichy. Jak żaden z nich to gratki Jayden za ładną partię "
friko Triumfator
19.09.2014, 17:30
Jak podkleję swój, to tym samym żaden lincz mnie nie dopadnie?
pyk
Maszkarra Uczestnik LM
19.09.2014, 17:32
Tak, tak to działa. Panowie, czy naprawdę sądzicie, że ja na chwilę obecną muszę sobie wyrabiać jakieś alibi? Podklejam, bo na temat. Piszę, że nie ogarnąłem wczorajszego linczu, bo zwyczajnie mi się zlał w czasie. Ta rozgrywka jest durna, niech się dziś skończy.
agrado Ćwierćfinalista
19.09.2014, 18:13
Już wrociłem, jestem w trakcie czytania postów. Wdziałem, że udupiliście 2 mafiozów, gratulacje!
Zobaczyłem że nie mam podpisu. Stwierdziłem że pora to zmienić
tomus88888888 Triumfator
19.09.2014, 18:50
Lincz 21, mord 22.
https://www.facebook.com/Taktowlasniewyglada
Maszkarra Uczestnik LM
19.09.2014, 19:08
Agrado, napisz coś jeszcze czy dzienny limit wyrobiony?
Maszkarra Uczestnik LM
19.09.2014, 19:12
Maszkarra napisał(a):Agrado, napiszesz coś jeszcze czy dzienny limit wyrobiony?
jaaaa, chciałem tylko edytować literówkę, brawo ja
Ostatnio zedytowany przez: Maszkarra, 19.09.2014, 19:13
cichy84 Moderator
19.09.2014, 20:12
Ja jednak w wytłumaczenia Fabio nie wierzę i głos idzie na niego

Maszkarra napisał(a):Ta rozgrywka jest durna, niech się dziś skończy.
też bym chciał

agrado napisał(a):Już wrociłem, jestem w trakcie czytania postów. Wdziałem, że udupiliście 2 mafiozów, gratulacje!
mam nadzieję, że po przeczytaniu będzie jakas analiza
Jayden Uczestnik LM
19.09.2014, 20:58
Pierwszy post z komórki. Zobaczę w końcu, jak to jest.
Jeśli Fabio będzie czysty, to leci amigo, a jeśli i ten będzie czysty, to można się w sumie nad Maszkarrą zastanowić jako ostateczność. Tak, to też mój taki testamencik. Głosuję na Fabia.
Ostatnio zedytowany przez: Jayden, 19.09.2014, 21:03
tomus88888888 Triumfator
19.09.2014, 21:00
Lincz?
Fabio - [*] - winny - Ojciec Chrzestny

Wszyscy na Fabio, tylko Paolo na kacopera, no i sam Fabio na Maszqiego

MIASTO WYGRAŁO

friko Triumfator
19.09.2014, 21:02
Heee mówiłem wcześniej
pyk
Jayden Uczestnik LM
19.09.2014, 21:02
Gratuluję wszystkim!
Kto był detektywem?
friko Triumfator
19.09.2014, 21:04
Pewnie Maszkara
pyk
kacoper Półfinalista
19.09.2014, 21:04
Biegłem z pociągu do domu i nie zdążyłem przed linczem Gratuluję sobie i reszcie miasta, zaraz przeczytam co się stało, że wszyscy na fabio zagłosowali
"Ogarniętość to doskonałość"
Deamoon Półfinalista
19.09.2014, 21:06
Analizy Agrado wygrały wam tę edycję
Maszkarra Uczestnik LM
19.09.2014, 21:09
Ja bezrolny, gg
Kcurek Zwycięzca grupy
19.09.2014, 21:10
I teraz mogę parę rzeczy powiedzieć

Jayden, Maszki Ci gratulował, bo gdyby trójka kacoper-Fabio-friko (kolejność wg moich podejrzeń) nie była w mafii, byłbyś następny na liście, a oznaczałoby to, że naprawdę ładnie zagrałeś ;]

Tomuś, ta rozgrywka była idiotyczna. Było ją zamknąć z postem Reda xD

Panowie - nie wybaczę Wam linczu na mnie xD Jayden, tłumacz się, czemu Ci się pod dupskiem podpaliło, jak zapytałem, kim jesteś, bo nie przypuszczam, żebyś miał poważniejsze argumenty, żeby na mnie głosować

Nagrody w tej edycji: Złoty Tomuś nieprzyznany (bo i komu?), Złoty Mostian dla Reda, za całokształt twórczości

Paolo, mam nadzieję, że kolejną edycję zaczniesz lepiej

Kacoper - coś taki nieogarnięty był w tej edycji? Dziś przed południem głosowałbym na Ciebie (ofc, po południu mogłoby się to zmienić, ale miałem długi czas wrażenie, że coś kręcisz, Twoje posty wydawały mi się strasznie nienaturalne).
Ostatnio zedytowany przez: Kcurek, 19.09.2014, 21:12
tomus88888888 Triumfator
19.09.2014, 21:11
Złoty Tomuś dla Maszqiego. Detem był Agrado

E: Złoty Mostian dla Mostiana, bo dał się zabić w pierwszym linczu. Mix co prawda też brał udział w tym linczu, ale na jego konto trzeba zapisać też sprawdzenie Fennixa
Ostatnio zedytowany przez: tomus88888888, 19.09.2014, 21:12
Kcurek Zwycięzca grupy
19.09.2014, 21:12
No chyba nie xD Za jakie grzechy? Za lincz na jednym z nielicznych ciekawszych miastowych?
Fennix Zwycięzca grupy
19.09.2014, 21:14
Kcurek napisał(a):Nagrody w tej edycji: Złoty Tomuś nieprzyznany (bo i komu?), Złoty Mostian dla Reda, za całokształt twórczości
Złotego amigo otrzymują amigo i agrado

http://zapodaj.net/ad42182e62ccf.bmp.html

Rozmowa z "nieaktywnym" agrado wczoraj przed linczem. Agrado, mógłbyś się z tego wytłumaczyć?
Ostatnio zedytowany przez: Fennix, 19.09.2014, 21:15
tomus88888888 Triumfator
19.09.2014, 21:15
Maszqi był najlepszy w tej edycji po stronie miasta. Jeśli komuś przyznałbym Złotego Tomusia, to tylko jemu

Ale to najlepszy dowód na różnicę, pomiędzy pf.com, a LM.com. Tamtejszy średniak, Maszqi, tutaj, w nowym środowisku, wśród obcych dla niego ludzi, wygląda jak profesor.

Aczkolwiek, w tej edycji ciężko było się czymś wykazać. Jeśli ktoś od początku widział winę Fabio, to może być dumny, no ale mafia sama się wyeliminowała, więc trudno szukać zasług
Deamoon Półfinalista
19.09.2014, 21:15
Kcurek napisał(a):No chyba nie xD Za jakie grzechy? Za lincz na jednym z nielicznych ciekawszych miastowych?
Przecież nie został zlinczowany żaden "ciekawy" miastowy
Maszkarra Uczestnik LM
19.09.2014, 21:16
Wgl tomuś strollował Reda, że ja jestem ostatnim mafiozą i ten do mnie pisał żebym się poddał xDDDD A ja jakoś nei chciałem wyprowadzać go z błędu i beka z Reda jak coś. (chyba, że tomuś nic takiego mu nie napisał, a Red trollował mnie, to też biorę pod uwagę ^^)
Zagrajmy coś większego niedługo w miarę możliwości. Tak z 20+ osób, 3 role miejskie.
Maszkarra Uczestnik LM
19.09.2014, 21:19
Wypraszam sobie tego średniaka xDDD Po prostu mam za mało doświadczenia żeby wymiatać (skromnie powiedział Maszki)

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji