Forumowa Mafia - edycja 17
mix17 Półfinalista
20.09.2014, 07:25
Jak to się stało, że Fabio dał się tak łatwo zlinczować? Nie czytałem za bardzo tej edycji.
Fabio Moderator forum
20.09.2014, 09:09
mix17 napisał(a):Jak to się stało, że Fabio dał się tak łatwo zlinczować? Nie czytałem za bardzo tej edycji.
Edycja tragiczna w wykonaniu mafii, ja praktycznie przechodziłem obok gry: ale jak wspomniałem poprawka, praca, przeprowadzka itp były dla mnie ważniejsze niż siedzenie przed kompem więcej niż 40-60minut dziennie
Jayden Uczestnik LM
20.09.2014, 11:33
Podalibyście linka do waszego forum, mafiozi? Chciałbym je poczytać.
Fabio Moderator forum
20.09.2014, 11:41
http://www.tuniemamafi.pun.pl/forums.php

Tak nic nie znajdziecie ciekawego
cichy84 Moderator
20.09.2014, 16:24
Fabio napisał(a):Edycja tragiczna w wykonaniu mafii, ja praktycznie przechodziłem obok gry: ale jak wspomniałem poprawka, praca, przeprowadzka itp były dla mnie ważniejsze niż siedzenie przed kompem więcej niż 40-60minut dziennie
a majac takich kompanów w mafii za wiele ni mozna zrobic
Fabio Moderator forum
20.09.2014, 20:34
Bez przesady
Mix to dobry gracz, pokazał to już nie raz: szczególnie przedostatnia rozgrywka gdzie również byliśmy w mafii. Mostian przeplata dobre edycje ze złymi. Ta edycja po prostu nam nie wyszła: u mnie wyszedł brak czasu, a u chłopaków lekkie wtopy i w sumie "lekki brak szczęścia"
mix17 Półfinalista
20.09.2014, 21:40
Też zepsułem edycje przez brak czasu, nie potrzebnie brałem się za pisanie mordu gdy byłem zmęczony po pracy. Zastanawiam się czy w ogóle warto zapisywać się do następnej edycji.
Fabio Moderator forum
20.09.2014, 21:45
Zapisuj i nie marudź !
WodnyGarnek Ćwierćfinalista
21.09.2014, 19:01
Pokuszę się o podsumowanie ostatniej edycji, bo mam chwilkę czasu.

Śmiesznie wyszedł ten figiel z podaniem się za mafiozę - wszystkie cwelikany łyknęły to równo, na czele z głównym pelikanem Kcurkiem. xD Miałem w sumie wtedy wbić koło 13, przyznać się, że to prowo, ale nie zdążyłem, bo tomus mnie do tego czasu zabił - no cóż, w sumie to dobrze się stało, edycja trochę ciekawsza się zrobiła, a mały figiel nikomu chyba nie zaszkodził - śmiesznie było. A, i wyjaśniam przyczyny robienia sobie jaj na początku - poza rozruszaniem (bo nie działo się kompletnie nic) i sprawdzaniem reakcji, chciałem sprawdzić, ile osób się do tego dopierdoli i stwierdzi, że to mafijne (ściąganie kul + próba złapania na to mafiozę) - o dziwo, nie było z tym tak źle, mimo że w pewnych momentach starałem się aż celowo przeginać z natłokiem śmieszków (chociaż dziwię się, że nikt nie ogarnął, że to było celowe działanie, więc siłą rzeczy niemafijne. Tu się musicie poprawić. ), bo koniec końców i tak wiedziałem, że się wybronię. Poza tym na inny styl sobie pozwolić nie mogłem, gdyż nie miałem czasu na siedzenie z nosem w postach i wczytywaniem się w nie - wszystko na czuja. Więc taki styl gry był optymalny.

Kcurek napisał(a): Złoty Mostian dla Reda, za całokształt twórczości
A to ciekawe. Nie przypominam sobie, bym cokolwiek w tej edycji skopał. Ta edycja była prosta jak budowa cepa, nic się tu ciekawego nie działo, potrollowałem sobie, żeby ją trochę przedłużyć - tak pewnie skończyłaby się w 3 szybkich linczach na 3 winnych. A że podejrzewałem też Ciebie? Grałeś jak na siebie strasznie ostrożnie i nienaturalnie w porównaniu do poprzednich edycji - ale to chyba efekt wewnętrznych hamulców po kompletnie nieudanej edycji jako Campeone - zmieniło się to dopiero po jej "zakończeniu", gdzie wróciłeś do dawnej "buty" (nie wiedząc jeszcze, że znów wszystko źle rozkminiłeś xD). Niestety już nie żyłem, więc oglądałem już z boku, jak giniesz. Ale w sumie z aktywnych graczy obok cichego byłeś najsłabszy na placu boju - tylko cichy grał naturalniej.

Maszkarra napisał(a):Wgl tomuś strollował Reda, że ja jestem ostatnim mafiozą i ten do mnie pisał żebym się poddał xDDDD
Niestety to ty zostałeś strollowany (w ogóle ciągle trollowałem w tej edycji, wszystkie trolle udane, czuję bardzo dobrze ). xD O 12 byłem już w miarę przekonany, że w mafii jest Fabio, spytałem tomusa, czy to on jest ostatnim i ten potwierdził - twojej niewinności byłem pewien, ale chciałem sobie porobić jaja. Myślałem, że się połapiesz.

Kto najlepszy? Maszkarra - wszystko zarąbiście, przyczynił się do remisu mafiozów już w g1, do ideału brakło tylko w pewnym zdecydowania co do Fabio - a miałeś go za winnego najwcześniej. MVP
Drugi chyba ja, remis między mafiozami i obrona Paola to w sporej części była moja robota, ale potem odpuściłem, by przedłużyć edycję i porobić sobie jaja. No i do Fabia doszedłem dopiero po deklaracji bycia w mafii, czego już nie zdążyłem napisać. xD

No i chciałem wyróżnić jeszcze jednego gracza, na którego nikt chyba nie zwrócił uwagi - Fennix. Najlepszy z lm.com - perfekcyjnie potrafi dojść do autorów opisu (po raz niepierwszy zresztą), w sporym stopniu przyczynił się do przyciśnięcia mixa, w konsekwencji remisu mafiozów. Do tego czysta gra. Kiedyś zebrał ode mnie burę, teraz stwierdzam, że rozegrał naprawdę świetną edycję. Wyróżnię też kacopera za to, że grał dość niewinnie + kluczowy atak na mostiana. Gry mafii nie oceniam, stało się i już. Doceniam grę Fabio, który nie grał jakoś źle, no ale w takim układzie i przy braku czasu nie miał szans.

Nowi, czyli Jayden i Paolo, spisali się zupełnie nieźle.

To chyba tyle.
Ostatnio zedytowany przez: WodnyGarnek, 21.09.2014, 19:04
friko Triumfator
21.09.2014, 19:03
WodnyGarnek napisał(a):Maszkarra - wszystko zarąbiście, przyczynił się do remisu mafiozów już w g1, do ideału brakło tylko w pewnym zdecydowania co do Fabio - a miałeś go za winnego najwcześnie
Czyżby
pyk
WodnyGarnek Ćwierćfinalista
21.09.2014, 19:13
friko napisał(a):
WodnyGarnek napisał(a):Maszkarra - wszystko zarąbiście, przyczynił się do remisu mafiozów już w g1, do ideału brakło tylko w pewnym zdecydowania co do Fabio - a miałeś go za winnego najwcześnie
Czyżby
No tak, ty też wcześnie jakoś (już nie pamiętam ), ale z tego, co pisał Maszkarra, też już wtedy miał go za winnego (chyba już w okolic pierwszego mordu ;o) - po prostu miał już jakiś tam koncept całej trójki (pewnie nie tylko on, też tak mam, najwyżej ktoś jest niewinny i zastępuję wadliwy element następnym xD) i pierwszego do głosu wybrał mostiana. Więc to wszystko zależy, jak wcześnie ty go podejrzewałeś.
Ostatnio zedytowany przez: WodnyGarnek, 21.09.2014, 19:13
Maszkarra Uczestnik LM
21.09.2014, 20:58
Maszkarra napisał(a):Wgl tomuś strollował Reda, że ja jestem ostatnim mafiozą i ten do mnie pisał żebym się poddał xDDDD A ja jakoś nei chciałem wyprowadzać go z błędu i beka z Reda jak coś. (chyba, że tomuś nic takiego mu nie napisał, a Red trollował mnie, to też biorę pod uwagę ^^)
RED PARUFKO WIDZIMY JAK TWOJE CYTOWANIE CHUJA WARTE

BTW przeszło mi przez myśl, że to nie Ty jesteś ostatniom mafiom i to troll, ale jakoś uznałem, że nie robiłbyś takich cyrków.Hm smut.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji