Forumowa Mafia - edycja 18 - wątek gry
tomus88888888 Triumfator
01.10.2014, 22:11
Jestem zjebem
Ostatnio zedytowany przez: tomus88888888, 01.10.2014, 22:12
https://www.facebook.com/Taktowlasniewyglada
Maszkarra Uczestnik LM
01.10.2014, 22:12
Deamoon Półfinalista
01.10.2014, 22:15
Magnus Ćwierćfinalista
01.10.2014, 23:59
Mafia miała ze mnie bekę dlaczego?
WodnyGarnek Ćwierćfinalista
02.10.2014, 00:25
Chyba z tego, że napisałem coś w stylu: "Daemoon jest w mafii. Zgadzacie się?" (czy jakoś tak), a Ty odpowiedziałeś: "No chyba Cię pojebało, czysty jak łza. "
Z tego na pewno, bo się zgadzały godziny postów. A czy z czegoś jeszcze to nie wiem, bo nie pamiętam.
Ja jutro podsumuję tę edycję trochę, bo była ciekawa i jest co. No i przeproszę za to, że dawałem w tej edycji tak mało od siebie i za ten testament pisany na kolanie. No ale akurat w tej edycji miałem mało czasu i mnóstwo spraw na głowie, co się przełożyło na średnią skuteczność (a jak na mnie to bardzo kiepską) i w konsekwencji na przegraną edycję.
Ostatnio zedytowany przez: WodnyGarnek, 02.10.2014, 00:27
Magnus Ćwierćfinalista
02.10.2014, 00:52
Bardzo możliwe

Chciałbym coś powiedzieć na swoją obronę, ale jednego asa z ręka w tej grze użyłem, więc drugiego zachowam dla siebie

Co ciekawe po raz kolejny sprawdziło się, że osoba, która analizowała opis mordu jest czysta Teraz już nie będę mógł tego użyć i podać 7 przykładów na prawdziwość tego stwierdzenia, bo w momencie gdy o tym powiedziałem już nie jest to sekretem.

Rozkręcamy kolejną edycję? Wracam zaraz na studia i nie będę miał już jak grać z ekipą w Avalona lub Mafie live , więc pozostaje tylko forumowa
Ostatnio zedytowany przez: Magnus, 02.10.2014, 00:55
kolba8 Półfinalista
02.10.2014, 15:35
Tomuś położył miasto-fakt
Edycja w moim wykonaniu kiepska (gdyby mi się 1szego dnia chciało przeczytać all dokładnie to bym nie napisał tego o Dago(mafiozie ) czyli byście mnie tak wcześnie nie zlinczowali), ale nie tragiczna.
Mvp - chyba Dimon (po mojej śmierci miałem 95% pewności, że mafia no ale...)
Najlepszy miastowy - friko

Więcej napisze wieczorem lub jutro
Kcurek Zwycięzca grupy
02.10.2014, 16:40
Podsumowanie od Prowadzącego

1. Maszkarra - Detektyw - ubity pierwszego dnia. Nie zdążył pograć.
2. Kacoper - Godfather - najlepszy mafiozo, bardzo naturalna gra przez sporą część rozgrywki, końcówka słabsza.
3. Fabio - szarak - końcówka przez nagłą niedyspozycję zdrowotną zabiła ostatni lincz, poza tym w miarę OK.
4. Banan - szarak - szkoda gadać.
5. Paolo92 - szarak - zlinczowany w najbardziej idiotycznej masówce, jaką widziałem w historii tej gry. Innymi słowy, nie dali mu szans.
6. Dago - mafiozo - w swoim stylu i w ogóle, ale tym razem powieszony, za co (jedyne w tej edycji) propsy dla miasta.
7. Deamoon - mafiozo - przeżył do końca, choć śmierdział jak zawsze. Powinien wisieć po pierwszej połowie gry.
8. tomus - szarak - sam się najlepiej określił, popatrzcie na pierwszy post na tej stronie Poza tym jego występ już w drugim dniu gry (sic!) mafiozi skwitowali tak, jak skwitowali. Gdybym sam ogłaszał zakończenie edycji (co mi się nie udało przez remont w pokoju), ogłosiłbym porażkę jego i Magnusa, a nie zwycięstwo mafii xD
9. Red - Ksiądz - pewno zaorałby tę edycję, gdyby miał czas na grę. No i gdyby jego nie zaorali, co powinni zrobić w drugim mordzie. Nie wiem, może to tylko moje wrażenie (bo wiedziałem od początku), ale wydaje mi się, że widać było po nim rolę miejską.
10. Fennix - szarak - blef z księdzem nie uratował życia prawdziwemu. Poza tym bez szału.
11. Kolba8 - szarak - jak wyżej, słabiutko.
12. friko - szarak - mam ambiwalentne uczucia co do jego gry. Po połowie gry zaczął tworzyć coś mądrego. Wcześniej słabo.
13. Arcus - szarak - wdroży się jeszcze. Gdyby się któregoś tam dnia nie schlał jak sto piorunów, może by dożył ostatniego dnia xD
14. mix - szarak - za wiele nie wniósł w sumie.
15. Magnus - 4-ty mafiozo - przynajmniej drugą edycję z rzędu zagrał po złej stronie boiska xD Wszystko, co rozkminiał, szło na korzyść mafii (przykład TU - KLIK).
16. Mostian - szarak - zerowiec kompletny. Ja go do kolejnej edycji nie przyjmę jak amen w pacierzu, jeśli poprowadzę.

Nagrody Prowadzącego:
Złoty Tomuś nieprzyznany. Byłby to Kacoper, gdyby nie końcówka - w tej już widoczny jako mafiozo.
Złoty Mostian dla Tomusia. Uzasadniać nie trzeba.
Złoty Amigo dla Banana. Kto by się spodziewał, że jego powrót będzie tak... nijaki.

Najlepsze podsumowanie tej edycji to chyba cytat z Maszkiego: "stalinowska metoda wybijania inteligencji zawsze na propsie" - cała taktyka mafii xD

Powiem Wam, że po wtopie z nieudanym mordem nie chciało mi się wierzyć, że mafia to wygra. W zasadzie nie miała prawa. A jednak xD Kacoper, Dimon - czemuście się AŻ TAK BARDZO żarli pod koniec? Byli ciekawsi gracze, których można było kąsać

Tomuś - powiedziałem już wyżej, że jesteś idiotą? xD Nie? No to powiem teraz. Jesteś idiotą xD Moja PM absolutnie nie uprawniała Cię do wyciągnięcia stuprocentowo pewnego wniosku, że to Fennix jest księdzem. A teraz już wiesz, że był nim Red
Deamoon Półfinalista
02.10.2014, 16:56
Kcurek napisał(a):7. Deamoon - mafiozo - przeżył do końca, choć śmierdział jak zawsze. Powinien wisieć po pierwszej połowie gry.
Ja gram mafijne nawet jak jestem w mieście. Lecz nie ukrywam iż ma to swoje zalety

Kcurek napisał(a):Kacoper, Dimon - czemuście się AŻ TAK BARDZO żarli pod koniec? Byli ciekawsi gracze, których można było kąsać
Przykład? Jak dla mnie to w ostatnim etapie gry to kacoper grał najbardziej mafijnie
tomus88888888 Triumfator
02.10.2014, 17:07
Kcurek napisał(a):Złoty Mostian dla Tomusia. Uzasadniać nie trzeba
No właśnie Magnus imo bardziej zasłużył (ja się chociaż starałem i przyczyniłem do linczu na Dago, jakby nie patrzeć). Wiadomo, że ode mnie oczekuje się dużo więcej niż od Magnusa, ale kalkulując na chłodno, to on był gorszy
Aczkolwiek silne drugie miejsce jest jak najbardziej moje
Kcurek Zwycięzca grupy
02.10.2014, 17:34
Deamoon napisał(a):
Kcurek napisał(a):Kacoper, Dimon - czemuście się AŻ TAK BARDZO żarli pod koniec? Byli ciekawsi gracze, których można było kąsać
Przykład? Jak dla mnie to w ostatnim etapie gry to kacoper grał najbardziej mafijnie
Choćby Friko. Był też Tomuś, ktoś go tam podejrzewał, także tego, był wybór. Natomiast pełna zgoda, że na samym końcu Kacoper grał mafijnie.
tomus88888888 napisał(a):
Kcurek napisał(a):Złoty Mostian dla Tomusia. Uzasadniać nie trzeba
No właśnie Magnus imo bardziej zasłużył (ja się chociaż starałem i przyczyniłem do linczu na Dago, jakby nie patrzeć). Wiadomo, że ode mnie oczekuje się dużo więcej niż od Magnusa, ale kalkulując na chłodno, to on był gorszy
Aczkolwiek silne drugie miejsce jest jak najbardziej moje
Tylko że Ty rozpętałeś trzy masówki na niewinnych - Magnus nie podpiął się pod żadną. Poza tym Magnusa z uśmiechem na twarzy można przyjąć, patrz PM od jednego z graczy po moim podsumowaniu: "Tej, przecież najlepszym mafiozą był Magnus" xD A od Ciebie, jak słusznie zauważyłeś, oczekiwać należało znacznie więcej. No i to Ty odwodziłeś od linczu na Godfatherze. Tak więc, no, podtrzymuję moje zdanie
Deamoon Półfinalista
02.10.2014, 17:37
Kcurek napisał(a):Choćby Friko. Był też Tomuś, ktoś go tam podejrzewał, także tego, był wybór. Natomiast pełna zgoda, że na samym końcu Kacoper grał mafijnie.
Ależ wiedziałem że póki Tomus w grze to kacoper nie padnie, więc nie musiałem się wzbraniać przed atakami na niego
Magnus Ćwierćfinalista
02.10.2014, 20:49
Wolę jednak wyjść z twarzą, niż zachować swój sekret. Granie przyjaciela mafii było moją przykrywką od początku tej edycji

Jak widać, żaden z Was na to nie wpadł, że tak naprawdę tylko udaję, że Was oczyszczam i Was lubię.
Po grze jako Joe Turner znalazłem zajebistą kreację na grę, której jeszcze nikt wcześniej nie wcielił w życie. Stałem się zarówno tutaj jak i tam dodatkowym mafiozom, ale w przeciwieństwie do tamtej gry wiedziałem, że w pewnym momencie będę musiał stopniowo zmienić front i zaatakować tych, których wcześniej broniłem.
Zabrakło mi niewiele, aby plan się powiódł. Plan był wręcz doskonały.
Nie mogłem oczywiście z góry wiedzieć kto jest w mafii, więc starałem się chronić kilka osób, aby w kluczowym momencie dowiedzieć się dlaczego mafia trzyma mnie przy życiu. Jako Joe Turner gdy zginął Licz, nawet nie pomyślałem, że jestem idiotą i daję się wrabiać, a tutaj było to wszystko z góry zaplanowaną akcją konspiracyjną Ma się ten łeb

Zabrakło troszkę szczęścia, czasu i przychylności Tomusia

Mimo wszystko moim zdaniem uważam, że Tomuś zagrał najbardziej naturalnego gracza jakiego kiedykolwiek świat widział, no może poza Nocną Furią

Deamon, świetnie rozegrana partia, ale w końcówce byłeś bardzo mafijny i w pewnym momencie również, ale zachowam to dla siebie.

Mixie, ale się mnie uczepiłeś. Byłeś najgorszym graczem tej edycji w mojej ocenie. Nie potrafisz przyjąć do wiadomości argumentów i kierujesz sie emocjami 2/10

Dgao nei grałeś najgorzej. Lubimy się ciągle, co nei? A Red śmierdzi zgniłym jajem

Kacoper, masz szczęście, że Cię Tomuś kochał i bronił jak matka syna, bo grałeś tak mafijnie, że powinieneś paść już w G2

Red. Bardzo naturalny i szkoda, że miałeś mało czasu. Nie była to może Twoja najlepsza edycja, ale i nie najgorsza.

Friko- Dobrze rozegrana partia, szczególnie końcówka.
Ostatnio zedytowany przez: Magnus, 02.10.2014, 20:49
Deamoon Półfinalista
02.10.2014, 20:57
Widocznie Twój plan nie był tak genialny skoro wygraliśmy z Kacoperem do końca
A nie braliśmy Cię pod uwagę przy wybieraniu ofiar w mordach nie dlatego, że mnie oczyszczałeś, ale głównie dlatego że jesteś graczem mocno przeciętnym, nawet jak na standardy tego forum. Padało wiele nicków, Maszkarra, Tomus, WodnyGarnek, Fabio, friko. Twój nie padł ani razu
Ostatnio zedytowany przez: Deamoon, 02.10.2014, 20:59
Magnus Ćwierćfinalista
02.10.2014, 21:05
Deamoon napisał(a):Widocznie Twój plan nie był tak genialny skoro wygraliśmy z Kacoperem do końca
A nie braliśmy Cię pod uwagę przy wybieraniu ofiar w mordach nie dlatego, że mnie oczyszczałeś, ale głównie dlatego że jesteś graczem mocno przeciętnym, nawet jak na standardy tego forum. Padało wiele nicków, Maszkarra, Tomus, WodnyGarnek, Fabio, friko. Twój nie padł ani razu
Właśnie dlatego nie braliście mnie jako ofiarę mordu, bo byłem Waszym przyjacielem
To jest właśnie jeden z plusów tej kreacji, że możesz sobie długo pograć, bo mafia Cię nie zabije.
W końcówce jak mówię zabrakło czasu, bo musiałem spędzić pół dnia w szpitalu, przychylności Tomka, który bronił Kacopra i chciał mnie zlinczować, a powinien inaczej oraz szczęścia, bo wystarczyło by Fabio miał czas zmienić zdanie i się przekonać

Deamoon Półfinalista
02.10.2014, 21:07
Magnus napisał(a):Właśnie dlatego nie braliście mnie jako ofiarę mordu, bo byłem Waszym przyjacielem
Na Tomusia był mord
tomus88888888 Triumfator
02.10.2014, 21:11
Ale Magnus wiele lepiej, dlaczego go nie zabiliście przeciesh
Deamoon Półfinalista
02.10.2014, 21:12
tomus88888888 napisał(a):Ale Magnus wiele lepiej, dlaczego go nie zabiliście przeciesh
Może faktycznie był tym czwartym mafiozem?
tomus88888888 Triumfator
02.10.2014, 21:13
Ja zagrałem komedię, ale to przyznałem. Magnus zagrał komedię, ale taki był jego plan od początku. Nic się nie zmieniłeś Joe Turnerze, od naszej poprzedniej gry
mix17 Półfinalista
02.10.2014, 21:26
Magnus napisał(a):Mixie, ale się mnie uczepiłeś. Byłeś najgorszym graczem tej edycji w mojej ocenie. Nie potrafisz przyjąć do wiadomości argumentów i kierujesz sie emocjami 2/10
Później chciałem Ci już odpuścić, ale po przeczytaniu testamentu Reda pomyślałem, że jednak mogłem mieć racje co do Ciebie. Zauważ jednak, że mimo wszystko ani razu nie oddałem na Ciebie głosu . Nie wiem czemu uważasz, że kierowałem się emocjami, nie podobały mi się twoje pojedyncze głosy i uniewinnianie prawie każdego gracza.
Kcurek Zwycięzca grupy
02.10.2014, 22:10
Ja tylko mam pytanie - czyją kreacją była Nocna Furia?
Paolo92 Ćwierćfinalista
02.10.2014, 22:12
Magnus napisał(a):
Mixie, ale się mnie uczepiłeś. Byłeś najgorszym graczem tej edycji w mojej ocenie. Nie potrafisz przyjąć do wiadomości argumentów i kierujesz sie emocjami 2/10
O mnie zapomniałeś!

"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
kolba8 Półfinalista
02.10.2014, 22:47
Deamoon napisał(a):Trzy razy w mafii i trzy wygrane edycje 8-)
z tego co pamiętam to przegrałeś gdy graliśmy na zmienionych nickach, a w mafii byłeś ze mna i cichym
mix17 Półfinalista
02.10.2014, 22:50
kolba8 napisał(a):
Deamoon napisał(a):Trzy razy w mafii i trzy wygrane edycje 8-)
z tego co pamiętam to przegrałeś gdy graliśmy na zmienionych nickach, a w mafii byłeś ze mna i cichym
Wtedy to chyba był Banan, a nie Dimon.
Magnus Ćwierćfinalista
02.10.2014, 23:16
Kcurek napisał(a):Ja tylko mam pytanie - czyją kreacją była Nocna Furia?
Moją
tomus88888888 napisał(a):Ja zagrałem komedię, ale to przyznałem. Magnus zagrał komedię, ale taki był jego plan od początku. Nic się nie zmieniłeś Joe Turnerze, od naszej poprzedniej gry
Deamoon napisał(a):
Magnus napisał(a):Właśnie dlatego nie braliście mnie jako ofiarę mordu, bo byłem Waszym przyjacielem
Na Tomusia był mord
Widzę, że i tak nic Wam nie wytłumaczę osły
kolba8 Półfinalista
03.10.2014, 00:17
8 napisał(a):
3. Ojciec Dyrektor - ofiara linczu miasta - dzień pierwszy - Deamoon
7. Marshall Bruce Mathers - ofiara linczu miasta - dzień siódmy - SeczuanskiBanan - Mafia
zwracam honor Dimonku
Deamoon Półfinalista
03.10.2014, 14:40
kolba8 napisał(a):zwracam honor Dimonku
Wybaczam.
Magnus napisał(a):Widzę, że i tak nic Wam nie wytłumaczę osły
Chyba udało mi się rozgryźć Twój misterny plan:
1. Spierdol całą edycję.
2. Udawaj, że to był od początku Twój zamysł.
Nic nie pominąłem?
Magnus Ćwierćfinalista
03.10.2014, 14:46
Deamoon napisał(a):
Wybaczam.
Chyba udało mi się rozgryźć Twój misterny plan:
1. Spierdol całą edycję.
2. Udawaj, że to był od początku Twój zamysł.
Nic nie pominąłem?
Cfaniak. Tomuś zjebał nie ja
tomus88888888 Triumfator
03.10.2014, 15:30
Deamoon napisał(a):
Wybaczam.
Chyba udało mi się rozgryźć Twój misterny plan:1. Spierdol całą edycję.2. Udawaj, że to był od początku Twój zamysł.Nic nie pominąłem?
Nic nie pominąłeś. On tak robi ZAWSZE, co już jest naprawdę zabawne, jak się to obserwuje od kilkunastu edycji
Magnus Ćwierćfinalista
03.10.2014, 16:57
Ej al tym razem to prawda Przysięgam na Boga.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji