Moderatorzy na ligamistrzow.com
Paolo92 Ćwierćfinalista
17.12.2014, 21:06
Ktoś mnie się niedawno czepiał że piszę "bezproduktywne komentarze".. zawodnik intoksynator pod którymś newsem napisał jakie typuje wyniki w LM i nic poza tym, to ja mu odpisałem

" 'kogo obchodzi co obstawiasz? to nie jest portal bukmacherski, takie posty jak twoj ic nie wnoszą.' Dodam, że nie używałem żadnych wulgaryzmów, prowokacji itp.

To jakiś moderator dał mi ... bana na 7 dni

Zaraz ktoś się przyczepi że czemu to tutaj piszę, ale jakbym złożył do nich zażalenie to by mi nawet nie odpisali znając tutejszych modów

Rozumiem, że moderator powinien pilnować porządku ale bez przesady, ja nic takiego nie napisałem, moderatorzy tutaj karają za byle co..
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
Neral Triumfator
18.12.2014, 23:18
"Do karnego Tottenham coś grał ale z taką obroną to niemożliwe by nie popełniać błędów i nie tracić bramek ; choć widać , że Lamps nurkował i te 3 karne dla $hity... Czyżby przekupiony sędzia?"

"Powinniście zdobyć w tym roku... Mam nadzieję , że za rok "Sprzedawcy Ropy FC" ulegną w walce o jakieś trofeum Liverpoolowi (wolałbym by United ale wybierać miedzy Live i $hity to wiadomo kogo się woli)"

" No i Araby wygrają znowu PL ;/ "

3 warny za nic... no cóż trza się przyzwyczaić do tego , że każdy mod ma swój ulubiony klub do którego nie można się przyczepić nawet jesli to prawda
,,Prędzej Cristiano Ronaldo wygra Euro z Portugalią, aniżeli Messi stanie się prawdziwym kapitanem."
friko Triumfator
19.12.2014, 20:25
Forum ≠ serwis, nie tu żale
pyk
art Ojciec chrzestny
29.12.2014, 19:06
Paolo92 napisał(a):
kogo obchodzi co obstawiasz? to nie jest portal bukmacherski, takie posty jak twoj ic nie wnoszą.' Dodam, że nie używałem żadnych wulgaryzmów, prowokacji itp.
Napisałem Ci wyraźnie za co dostałeś ostrzeżenie (a że to już kolejne to i bana), ale przypomnę jeszcze raz:
'Dośc mam już Twoich bezsensownych komentarzy, w których komentujesz wszytko tylko nie newsa i każdy inny komentarz'

Skoro w zapowiedzi napisaliśmy typ Redakcji to po to byście napisali swój i ów użytkownik to zrobił, a Ty oczywiście wiesz swoje...

Paolo92 napisał(a):
Zaraz ktoś się przyczepi że czemu to tutaj piszę, ale jakbym złożył do nich zażalenie to by mi nawet nie odpisali znając tutejszych modów
Zastanawiam się nad tym czy Ci nie dać, ale niech decyduje ekipa z forum. Zapytałbyś to byś wiedział, bo przecież na Twoje poprzednie żale związane z ostrzeżeniem odpisaliśmy w ciągu kilku godzin!

Neral napisał(a):"Do karnego Tottenham coś grał ale z taką obroną to niemożliwe by nie popełniać błędów i nie tracić bramek ; choć widać , że Lamps nurkował i te 3 karne dla $hity... Czyżby przekupiony sędzia?"

"Powinniście zdobyć w tym roku... Mam nadzieję , że za rok "Sprzedawcy Ropy FC" ulegną w walce o jakieś trofeum Liverpoolowi (wolałbym by United ale wybierać miedzy Live i $hity to wiadomo kogo się woli)"
No to już wiesz, że nie obrażamy innych klubów przekręcając w taki sposób ich nazwy...

Chcieć a nie chcieć jest to samo. Nie chcieć, znaczy chcieć nie chcieć

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji