[Zablokowany] FC Barcelona - Juventus Turyn FC
BVB09 Półfinalista
16.05.2015, 13:37
Kogo uważacie za faworyta finału w Berlinie i jakie wyniki typujecie? Zapraszam do dyskusji.
Ostatnio zedytowany przez: BVB09, 16.05.2015, 13:37
radek899 Debiutant
17.05.2015, 10:57
Za faworyta tego spotkania uważam Barcelonę ponieważ jest w formie i jej tercet napastników imponuje skutecznością.Mają Messiego który może zniknąć na kilkanaście minut i nagle strzelić piękną bramkę tak jak np. z Bayernem czy innymi zespołami które się mierzyły z Azulgraną w tym sezonie.Ponadto obrona Barcy jest jedna z najlepszych w Europie.Szybciej atakują doskonale grają z kontry.Zespół kompletny! Juventus znowu od Barcelony jest lepszy tylko ze stałych fragmentów gry i strzałów z dystansu.Mam nadzieję że w finale zobaczymy mnóstwo bramek i wygra lepszy w tym meczu! Jednak obstawiam szanse 65% Barca - Juventus 35%.
Normal Debiutant
17.05.2015, 23:39
Ja myślę, że Juventus da radę przeciwstawić się faworytowi - czyli Barcelonie. Mecz nie będzie łatwy, gdyż trio z Barcelony MSN jest w formie, lecz obrona Juventusu też jest w formie. Szansę na zwycięstwo obstawiam Barcelona 55% - Juventus 45%!
gugut Uczestnik LM
06.06.2015, 18:43
Myślę, że Barca to wygra, bo juve przynajmniej w wywiadach zaczyna się za mocno czuć. Ostatnio Jurek Dudek na stronie liga.heineken.pl się wypowiadał, że szansę są równe. Ja zaś myślę, że pewność siebie Juve, plus dobra forma Barcelony przyniesie zwycięstwo Katalończykom.
VeBpl Triumfator
06.06.2015, 20:21
Jak ja bym był rezerwowym w składzie Juve to też bym mówił, że mamy szanse wygrać, że możemy pokonać Barcę- to oczywiste, że piłkarze tak mówią, nie mogą dołować kolegów, osłabiać atmosfery przed meczem- muszą wierzyć w siebie i w drużynę.

Oby Messi dziś strzelił. Show must go on.
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji