[Zablokowany] Liga Mistrzów 2015 - finał
mjarecki Debiutant
28.05.2015, 15:15
Panowie, kolejna edycja Ligii Mistrzów kończy się. W tym roku o puchar zmierzy się Barcelona z Juventuresm Turyn. Barca to w zasadzie żadna niespodzianka. Mimo, że niektórzy twierdzą inaczje, to dla mnie sporą niespodzianką jest obecność Juve w finale którzy we Włoszech zgarnęli wszystko - ciekawe czy pójdą za ciosem i ograją Barcę? Jak wam się wydaje?
Normal Debiutant
28.05.2015, 23:12
Rok temu Real pokonał BvB i wygrał LM.
W tym roku Juventus pokonał BvB to teraz oni wygrają LM. (Taki mały żarcik)
Osobiście chce by to Juventus wygrał Ligę Mistrzów. Barcelona ma potężny skład, lecz jest do ogrania. Nie ukrywając, że to własnie katalończycy są "lepszą" drużyną, ale liczę na niespodziankę.
Paolo92 Ćwierćfinalista
29.05.2015, 20:07
czemu to forum jest takie wymarłe?
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
JuveT Triumfator
29.05.2015, 20:42
Też się nad tym zastanawiam. Zero zmian na portalu, a forum powinno być osobno.
Paolo92 Ćwierćfinalista
30.05.2015, 17:51
JuveT napisał(a):Też się nad tym zastanawiam. Zero zmian na portalu, a forum powinno być osobno.
Jak to osobno?
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
JuveT Triumfator
30.05.2015, 18:56
W sensie, że na silniku phpBB albo IPB postawić forum.
pebek Debiutant
03.06.2015, 10:46
Przy całym szacunku dla Juve, ale Baca spokojnie wygrać. Widzieliście co ostatnio wyczyna Messi? Kiwa 5 czy 6 piłkarzy i strzela gola. Podobnie będzie z Juve. Po prostu Barca ma broń z większym kalibrem. Chociaż jak czytam komentarze Jurka Dudka na liga.heineken.plliga.heineken.pl , to on ma trochę inne zdanie Sorry Jurek, ale nie mogę się w tej kwestii z Tobą zgodzić.
gugut Uczestnik LM
06.06.2015, 18:39
Apropo strony, o której piszesz to widzę, że też można wygrać playstation 4 i zapasy piwa. Tylko jak mam to wygrać, podaje swoje dane na stronie czy jak?

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji