[Zablokowany] Termalica Bruk- Bet Nieciecza w Ekstraklasie!
BVB09 Półfinalista
31.05.2015, 06:31
Cześć. 30 maja 2015 r. przejdzie do historii wsi Nieciecza ponieważ licząca 750 mieszkańców wioska pod Tarnowem awansowała do Ekstraklasy po raz pierwszy w historii po wygranej z Pogonią Siedlce 2:0 po dwóch golach Emila Drozdowicza. Wyrażajcie swoje opinie, komentarze, typy na temat awansu Termalicy którą zobaczymy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Opowiedzcie też na stadionie na którym powinna grać czy u siebie( stadion w Niecieczy pomieści 2000 widzów) czy na Hutniku? Zapraszam do dyskusji!
Paolo92 Ćwierćfinalista
31.05.2015, 10:23
co mnie to obchodzi xD
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
JuveT Triumfator
31.05.2015, 11:21
Ale kogo interesuje ta żenująca kopanina? Jeszcze te amatorskie kluby będą jechać z tymi mistrzami z najwyższej klasy rozgrywkowej.
macko2907 Legenda
02.06.2015, 12:55
Niekoniecznie żenująca kopanina JuveT. To trochę krzywdzące określenie z Twojej strony. Sam nie jestem fanem i w nie interesuje się praktycznie polską klubową piłką ale miałem okazje obejrzeć kilka spotkań Termalici i muszę przyznać, że jak na swoje możliwości to na pewno wyróżniali się na tle rywali No i to także uważam fajna, ciekawa historia dla nas, kibiców piłki bo chyba wszyscy lubimy jak kopciuszek pokazuje, że pieniądze nie grają
JuveT Triumfator
02.06.2015, 13:20
To jest moje zdanie i na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, żeby się miało zmienić. Tylko, żeby czasem ten kopciuszek nie zaczął ogrywać tych mistrzów z ekstraklasy .
BVB09 Półfinalista
14.06.2015, 08:04
Termalica ma piłkarzy którzy grali w Ekstraklasie np: Emil Drozdowicz, Jakub Biskup, Dawid Plizga( On zagrał nawet 3 mecze w reprezentacji i strzelił gola), Sebastian Nowak, Jakub Czerwiński.
Paolo92 Ćwierćfinalista
14.06.2015, 08:44
BVB09 napisał(a):Termalica ma piłkarzy którzy grali w Ekstraklasie np: Emil Drozdowicz, Jakub Biskup, Dawid Plizga( On zagrał nawet 3 mecze w reprezentacji i strzelił gola), Sebastian Nowak, Jakub Czerwiński.
Oprócz Plizgi żadnego nie kojarze

"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
BVB09 Półfinalista
14.06.2015, 14:53
Paolo92 napisał(a):
BVB09 napisał(a):Termalica ma piłkarzy którzy grali w Ekstraklasie np: Emil Drozdowicz, Jakub Biskup, Dawid Plizga( On zagrał nawet 3 mecze w reprezentacji i strzelił gola), Sebastian Nowak, Jakub Czerwiński.

Paolo92 napisał(a):

Drozdowicz grał w Poloni Bytom w sezonie 2010/2011 i strzelił kilka goli. Sebastian Nowak grał Ruchu Chorzów i Górniku Zabrze, Biskup natomiast grał w Lechii Gdańsk.
Ostatnio zedytowany przez: BVB09, 14.06.2015, 14:54

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji