[Zablokowany] Który kantor internetowy
pebek Uczestnik LM
28.06.2015, 09:00
Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony kantor internetowy? Od czasu do czasu muszę kupić trochę waluty (euro lub dolary). Czy ktoś tutaj korzystał z tego typu portali i może coś polecić? Zastanawiałem się nad walutomatem?
Detek Uczestnik LM
29.06.2015, 08:01
Ja korzystałem. Z walutomatem nie miałem styczności tak wiec Ci nie powiem. Natomiast korzystałem z cinkciarza oraz ergokantoru. Obecnie korzystam z tego drugiego bo ma dla mnie wygodniejszą obsługę ( tutaj jest ich strona www: http://ergokantor.pl/http://ergokantor.pl/ ). Obecnie mają swoje konta w większości banków tak więc jeśli akurat masz konto tam gdzie oni to przelew trwa online w czasie rzeczywistym . Ceny walut ok, na pewno są niższe niż w kantorach stacjonarnych.
Jeśli miałbyś jakieś wątpliwości to zadzwoń. Goście w kantorze na pewno powinni Ci wyjaśnić co i jak.
telek Uczestnik LM
09.07.2015, 08:23
Ja korzystałem. Musisz założyć sobie do tego konto walutowe .Warto bo jednak jest to o wiele tańsze niż korzystanie ze zwykłych stacjonarnych kantorów
Zerknij sobie tutaj:
http://www.forum-kredytowe.pl/f129/jakie-polecacie-konto-bankowe-86186.htmlhttp://www.forum-kredytowe.pl/f129/jakie-polecacie-konto-bankowe-86186.html

Na stronie masz obecnie cały temat o tym jakie konto walutowe jest obecnie polecane. Nie patrz sie jedynie na koszta utrzymania konta ale również to co oferuje. Na przykład darmowe wypłaty z bankomatów. Oraz koszt przewalutowania oferowany przez bank.
mistrzAAA Uczestnik LM
02.09.2015, 12:00
wybierz ergokantor.pl, ja korzystam i jest OK

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji