[Zablokowany] T-Mobile Ekstraklasa 15/16
BVB09 Półfinalista
31.07.2015, 16:51
Co nie znaczy że, jest zwykłym średniakiem T-ME bo to w końcu reprezentant Polski.
seba5111998 Półfinalista
31.07.2015, 19:12
BVB09 napisał(a):Lechia i Wisła jak na razie słabiutko tyle dobrych transferów a bardzo mało ognia.
Lechia tak jak rok temu, wielkie zapowiedzi, a ligowa rzeczywistość pokazuje co innego. Brak doświadczenia w klubie na czołówkę według mnie, przecież oni w Ekstraklasie grają dopiero 8 sezonów, a o czołówkę zaczęli walczyć rok temu. Co do Wisły to oni już się chyba pogodzili z rolą średniaka. Walczą przede wszystkim o spłatę długów i o to żeby nie splajtowali. Zaciskają pasa, m. in. dlatego Stilić odszedł i nie zapowiada się na to żeby zaczęli walczyć o czołówkę.
Mia San Mia & Nigdy Się Nie Poddawaj
BVB09 Półfinalista
31.07.2015, 21:07
seba5111998 napisał(a):
BVB09 napisał(a):Lechia i Wisła jak na razie słabiutko tyle dobrych transferów a bardzo mało ognia.
Lechia tak jak rok temu, wielkie zapowiedzi, a ligowa rzeczywistość pokazuje co innego. Brak doświadczenia w klubie na czołówkę według mnie, przecież oni w Ekstraklasie grają dopiero 8 sezonów, a o czołówkę zaczęli walczyć rok temu. Co do Wisły to oni już się chyba pogodzili z rolą średniaka. Walczą przede wszystkim o spłatę długów i o to żeby nie splajtowali. Zaciskają pasa, m. in. dlatego Stilić odszedł i nie zapowiada się na to żeby zaczęli walczyć o czołówkę.
Dokładnie upadają stare potęgi takie jak Górnik Zabrze czy Wisła Kraków a rosną nowe( Lechia,Terma,Zagłębie) Pozostaje tylko pytanie po co Wisła sprowadziła Mączyńskiego? Może, marzy im się degradacja do IV ligi i odbudowa starej potęgi? Tak jak Widzew
seba5111998 Półfinalista
31.07.2015, 21:24
BVB09 napisał(a):
seba5111998 napisał(a):
Dokładnie upadają stare potęgi takie jak Górnik Zabrze czy Wisła Kraków a rosną nowe( Lechia,Terma,Zagłębie) Pozostaje tylko pytanie po co Wisła sprowadziła Mączyńskiego? Może, marzy im się degradacja do IV ligi i odbudowa starej potęgi? Tak jak Widzew
Też nie wiem,skoro zrezygnowali ze Stilicia, proponując mu taki kontrakt, że koń by się uśmiał. Co do tych starych potęg to mam nadzieję na powrót Polonii, Widzewa czy ŁKS-u do ekstraklasy :3
Mia San Mia & Nigdy Się Nie Poddawaj
kaapi16321 Zwycięzca grupy
31.07.2015, 21:40
seba5111998 napisał(a):
BVB09 napisał(a):
seba5111998 napisał(a):
Też nie wiem,skoro zrezygnowali ze Stilicia, proponując mu taki kontrakt, że koń by się uśmiał. Co do tych starych potęg to mam nadzieję na powrót Polonii, Widzewa czy ŁKS-u do ekstraklasy :3
ŁKS na pewno wróci do 3 ligi.Zawisza ostatnio [2 lata temu] zdobyła puchar POLSKI.
Ostatnio zedytowany przez: kaapi16321, 31.07.2015, 21:41
BVB09 Półfinalista
01.08.2015, 07:10
kaapi16321 napisał(a):
seba5111998 napisał(a):
BVB09 napisał(a):
seba5111998 napisał(a):
ŁKS na pewno wróci do 3 ligi.Zawisza ostatnio [2 lata temu] zdobyła puchar POLSKI.
ŁKS już jest w III lidze geniuszu
Blanco Triumfator
01.08.2015, 10:24
kaapi16321 napisał(a):
seba5111998 napisał(a):
BVB09 napisał(a):
seba5111998 napisał(a):
zdobył* rok temu*
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
olo1609 Uczestnik LM
02.08.2015, 10:13
Wisła wygrała z Lechem 2:0
Squbaniec Uczestnik LM
02.08.2015, 10:28
Raczej ten wynik uważałbym za spłatę długu wdzięczności Wiśle, która w ostatniej kolejce zremisowała z Lechem, a była spółka, która nie chciała, żeby Legia miała mistrza.
BVB09 Półfinalista
02.08.2015, 16:15
Dziś mecze Jaga - Zagłebie i Śląsk - Termalica Bruk Bet Nieciecza. Faworytami są Jaga i Śląsk ale Terma pokaże na co ją stać i zdobędzie pierwsze punkty w historii swoich występów w Ekstraklasie.
Blanco Triumfator
02.08.2015, 16:25
No no.
BVB09 Półfinalista
02.08.2015, 17:24
Buahaha Zagłebie pokonało osłabioną Jagę! Widać klub z Podlasia musi kupic jak najszybciej Grzegorza Goncerza. W drugim meczu bez sensacji Śląsk pokonuje Termalicę 2:0 widać Nieciecza musi się jeszcze wiele nauczyć, poza tym nic nie pokazują z przodu a z tyłu popełniają błedy na poziomie I ligi, mam nadzieję że, w kolejnym meczu Słoniki zdobędą 3. punkty. Dziś Górnik Łęczna zagra z Legią, liczę na zwycięstwo górników po dwóch golach Śpiączki.
02.08.2015, 19:38
BVB09 napisał(a):Buahaha Zagłebie pokonało osłabioną Jagę! Widać klub z Podlasia musi kupic jak najszybciej Grzegorza Goncerza. W drugim meczu bez sensacji Śląsk pokonuje Termalicę 2:0 widać Nieciecza musi się jeszcze wiele nauczyć, poza tym nic nie pokazują z przodu a z tyłu popełniają błedy na poziomie I ligi, mam nadzieję że, w kolejnym meczu Słoniki zdobędą 3. punkty. Dziś Górnik Łęczna zagra z Legią, liczę na zwycięstwo górników po dwóch golach Śpiączki.
Widać Legia 2:0 wygrywa.
BVB09 Półfinalista
03.08.2015, 07:50

kaapi16321 napisał(a):
BVB09 napisał(a):Buahaha Zagłebie pokonało osłabioną Jagę! Widać klub z Podlasia musi kupic jak najszybciej Grzegorza Goncerza. W drugim meczu bez sensacji Śląsk pokonuje Termalicę 2:0 widać Nieciecza musi się jeszcze wiele nauczyć, poza tym nic nie pokazują z przodu a z tyłu popełniają błedy na poziomie I ligi, mam nadzieję że, w kolejnym meczu Słoniki zdobędą 3. punkty. Dziś Górnik Łęczna zagra z Legią, liczę na zwycięstwo górników po dwóch golach Śpiączki.
Widać Legia 2:0 wygrywa.
Ojoj widać mi się pomyliło A tak z innej beczki to Lech i Lechia głowni kandydaci do tytułu mają do Legi kolejno 6 i 8 punktów straty, oczywiście wiem ze, Legia też będzie gubić punkty, ale taką stratę nie jest łatwo odrobić. W tej chwili kandydat do tytułu jest jeden: Termalica a tak na serio to Legia która może grać bez Żyry i Dudy a i tak gromi rywali. Czarnym koniem ekstraklasy w tym sezonie tak jak w zeszłym Jaga może być Cracovia który trzyma jeszcze świetną passę meczów bez porażki. W Zabrzu natomiast nie dzieje się najlepiej bo działacze nie mają kasy i nie znaleźli nawet pół napastnika ale na szczęście gole strzela Roman Gergel, lecz niestety pocieszenie to żadne bo górnicy są w strefie spadkowej.
Blanco Triumfator
03.08.2015, 10:34
Od początku to Legia była głównym kandydatem do tytułu. Termalica nie zdobędzie więcej niż 10 punktów na przestrzeni całego sezonu.
BVB09 Półfinalista
07.08.2015, 13:04
Blanco napisał(a):Od początku to Legia była głównym kandydatem do tytułu. Termalica nie zdobędzie więcej niż 10 punktów na przestrzeni całego sezonu.
Ale będzie śmiechu jak na tej małej wsi Lecha czy Legię pokonają a obok boiska traktor będzie przejeżdżał

No i wykrakałem wygrali z Zagłebiem 1:0 w Mielcu po golu Pavla Stano
Ostatnio zedytowany przez: BVB09, 08.08.2015, 09:06
alonsso1 Debiutant
11.08.2015, 12:02
Innej drużyny do pokonania na razie nie widać. Na wiosnę wygra Zagłębie.
11.08.2015, 12:22
Ciekawy może być mecz Piasta z Legią. Legia faworyt ale Piast u siebie gra i ma swoje pazury.
BVB09 Półfinalista
12.08.2015, 07:58
alonsso1 napisał(a):Innej drużyny do pokonania na razie nie widać. Na wiosnę wygra Zagłębie.
Jak to nie, a ich najbliższy przeciwnik? Tak chodzi o Zabrzan są ostatni w tabeli, mają cały rozebrany skład więc Terma może ich spokojnie ograć.
xxfc Uczestnik LM
12.08.2015, 18:19
Jaga wygra wszystko ! Tylko Jaga Lecimy z ku**ami ! Bks aga mistrzem Polski
Tylko Jaga !!!!!
MCfanetihad Uczestnik LM
12.08.2015, 20:44
Jak widać po układzie tabeli mistrz jest tylko jeden (L).Nikolic murowany król strzelców. Jeśli Kucharczyk i Guilherme utrzymają forme to Legia zostawi reszte stawki daleko z tyłu.Pablo Dyego przemyślany transfer, będzie zapewne jokerem wojskowych. Tylko sprzedać drewna typu Żiru i Sagan i mamy elegancką drużynę liczącą się na arenie europejskiej.
Moje typy:
1.Legia
2.Lech
3.Śląsk
4.Wisła
5.Zagłębie
Spadek:
-Termalica
-Górnik Łęczna
BVB09 Półfinalista
13.08.2015, 08:33
xxfc napisał(a):Jaga wygra wszystko ! Tylko Jaga Lecimy z ku**ami ! Bks aga mistrzem Polski
Kiedy go ktoś zbanuje?

Ale wracając do tematu to Wisła ma chyba najlepszego bramkarza bo Cierzniak zalicza takie parady ze, głowa mala.

Sergiusz Prusak w obu meczach się popisał, pogratulować, w Neuera się zabawił
Ostatnio zedytowany przez: BVB09, 26.08.2015, 20:18
05.09.2015, 16:54
Tabela po 7 kolejkach:
1.Piast
2.Cracovia
3.Korona
4.Zagłębie
5.Pogoń
6.Legia
7.Jagielonia
8.Wisła
9.Ruch
10.Śląsk
11.Termalica
12.Lechia
13.Łęczna
14.Lech
15.Podbeskidzie
16.Zabrze
CoLech 14

Moje przewidywania były takie

1.Wisła
2.Lech
3.Legia
4.Ruch
5.Zagłębie
6.Jagielonia
7.Korona
8.Zabrze
9.Lechia
10.Pogoń
11.Śląsk
12.Piast
13.Cracovia
14.Podbeskidzie
15.Łęczna
16.Termalica

Więc się zgadzają nic
BVB09 Półfinalista
05.09.2015, 18:46
Termalica już oswojona z E- klasą teraz walka Niecieczan o pierwszą ósemkę, transfery nawet dobre( Licka,Stano,Juhar,Koval,Babiarz,Ziajka,Witan) to bardzo solidni gracze.
Blanco Triumfator
06.09.2015, 11:18
Ziajka, Witan buahahah proszę Cię.
BVB09 Półfinalista
06.09.2015, 14:38
Blanco napisał(a):Ziajka, Witan buahahah proszę Cię.
Witan i Ziajka to byli piłkarze Zawiszy Bydgoszcz, Ziajka był podstawowym zawodnikiem tego zespołu, Witan grzał ławę dlatego przeszedł do Pogoni Siedlce gdzie spisywał się dobrze więc jego pozyskaniem zainteresowała się Termalica.

Co do Zabrza to znaleźli napadziora z prawdziwego zdarzenia, Maciej Korzym to znane nazwisko w ekstraklasie i na pewno stać go na wywalczenie korony króla strzelców.
Ostatnio zedytowany przez: BVB09, 06.09.2015, 17:56
Blanco Triumfator
06.09.2015, 21:13
Wiem, dlatego w taki sposób Ci odpowiedziałem. Ziajka lepszy w sztukach walki, a Witan bramkarz ze 160 cm hmm
BVB09 Półfinalista
12.09.2015, 20:09
Termalica Bruk-Bet! Słoniki pokonały Cracovię 3:2 w Krakowie, ktoś już mówił że, Termalica zdobędzie na przestrzeni całego sezonu nie więcej niż 10 punktów a tu się okazuje że, mają tyle punktów co wicelider ekstraklasy, ogromne gratulację dla tych grajków zostawiają serducho na boisku!
Blanco Triumfator
13.09.2015, 00:10
A Lech znowu przegrał hehe
BVB09 Półfinalista
13.09.2015, 07:14
Ciekawe kiedy oni Skorżę wywalą?

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji