[Zablokowany] TME - FAQ
ksioonsze Debiutant
14.07.2015, 20:00
Witam cieplutko! Już w najbliższy piątek rusza kolejny sezon TME także i ja mam dla was dość ciekawą propozycję. Przeglądając tutaj tematy w koszu znalazłem bardzo fajny i ciekawy temat jakim jest symulacja sezonu w FIFIE polskiej ekstraklasy. Chciałbym was cieplutko zaprosić do zabawy. Poniżej jest krótki regulamin abyście mogli się zapoznać jak by to mniej więcej wyglądało.
-----------------------------------------------
REGULAMIN TME 2k15!
1. Do Ligi może się zgłosić każdy trener, jestem tutaj całkowicie nowy także pragnę zauważyć, iż każdy ma u mnie czystą kartę.

WZÓR ZGŁOSZENIA :
Dane Managera : Ksioonsze
Imię : Kuben
Nazwisko : Radkovskyy
Kraj: Hiszpania
Kluby którę cię interesują : Legia Warszawa, Wisła Kraków, Lech Poznań itd.

2. Możecie wybrać jedną z dwunastu ekip: Legia Warszawa, Lech Poznań, Wisła Kraków, Ruch Chorzów, Górnik Zabrze, Piast Gliwice, Jagiellonia Białystok, Cracovia Kraków oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała. Wybrałem dwanaście ekip gdyż uważam iż 16 to za dużo. Odrzuciłem Łęczną, Niecieczę, Lubin i Kielce gdyż te ekipy według mnie mają po prostu najsłabszy potencjał.

3. Budżet na start ligi dla każdej ekipy wynosi 3 mln Euro, który jak wiadomo możecie rozdysponować w dowolny sposób na transfery.

4. Kadry drużyn podam wam w momencie, kiedy zamkniemy zapisy.

5. W podstawowej jedenastce musi znajdować się co najmniej 3 Polaków.

6. Wyceny piłkarzy zbieramy z portalu transfermarkt.de. Naszą walutą jest "Euro".

8. Wiadomo, iż zarząd klubów cały czas będzie kontrolował zachowanie trenerów.

9. Każdy trener zobowiązany jest prowadzić własny spis swojej ekipy (będzie do tego przygotowany odpowiedni temat w dalszej części zabawy)

10. Możecie mieć niezliczoną ilość współpracowników w klubie zaczynając na asystentach czy scoutach a kończąc na dyrektorach prasowych.

11. Zawodnicy mogą rozwijać swoje umiejętności nawet podczas trwania sezonu, szczególnie jeśli są młodzi. Zawodnicy starsi lub niegrający analogicznie tracą swoje najlepsze atrybuty i forma im spada.

12. Dokonując transferu poza ligowego (czyli z drużyny nie biorącej udziału w zabawie) trzeba pisać w odpowiednim temacie. Ma to służyć ulepszeniu i dodaniu realizmu w negocjacjach. Każdy wówczas może przebić ofertę za jakiegoś grajka.

13. Możemy sprzedawać zawodników tylko do klubów z T-Mobile Ekstraklasy! W każdym oknie możemy sprzedać minimalnie dwóch raczy poza lige, zawsze można rozwiązać kontrakty z niepotrzebnymi piłkarzami.

14. Kadry zespołów mogą liczyć max.25 nazwisk. Każda ekipa może mieć także 5 juniorów (gracze U-23), którzy nawet jeśli nie będą grać to skill im będzie automatycznie rósł
.
15. Każdy trener który dba o ligę, ten, kto prowadzi klasyfikację strzelców, pisze artykuły na temat ligi itp.itd.zostanie za to wynagrodzony w postaci dodatkowych środków do budżetu

16. Mecze będą symulowane w grze FIFA 15.

17. Zawodników których brakuje w kadrach zespołów będziemy naturalnie dorabiać.

-----------------------------------------

I to byłoby chyba na tyle... Jeśli macie jakieś pytania to piszcie tutaj. Zapraszajcie znajomych bo myślę, iż czeka nas tutaj naprawdę dobra zabawa, jeśli tylko się to tutaj rozkręci. :]
ksioonsze Debiutant
15.07.2015, 14:45
Oj szkoda ale widzę, że zabawa raczej tutaj na forum się nie przyjmie :c
amigo900 Uczestnik LM
17.07.2015, 11:01
Dane Managera : amigo900
Imię : Pablo
Nazwisko : Botti
Kraj: Włochy
Kluby którę cię interesują : Lechia Gdańsk, Wisła Kraków, Śląsk Wrocław
"Soy un madridista y tengo una alma blanca" iHala Madrid! <3
amigo900 Uczestnik LM