[Zablokowany] I liga 2015/16
BVB09 Półfinalista
03.08.2015, 08:03
Ten temat będzie poświęcony rozgrywkom zaplecza ekstraklasy który cieszy się z wiadomych względów mniejszą popularnością niż T-ME ale to też ciekawa liga którą przyjemnie się ogląda, zaręczam. Pierwsza kolejka już za nami więc tu poniżej podam wyniki:

GKS Bełchatów-Stomil Olsztyn 0:1
MKS Kluczbork-Chrobry Głogów 0:2
Pogoń Siedlce- Dolcan Ząbki 0:4
Arka Gdynia-Zawisza Bydgoszcz 1:1
Miedź Legnica- Chojniczanka Chojnice 2:2
Sandecja Nowy Sącz- Drutex Bytovia Bytów 0:1
GKS Katowice- Wigry Suwałki 2:0
Olimpia Grudziądz- Rozwój Katowice 0:1
Zagłebie Sosnowiec- Wisła Płock 0:1

A więc oceniajcie które zespoły mają walczyć o ekstraklase a który tylko o utrzymanie, kto może zostać królem strzelców i kto może być czarnym koniem rozgrywek? Zapraszam do dyskusji!

P.S Mecze I ligi na polsacie sport!
Alekej Uczestnik LM
03.08.2015, 10:07
Będzie to wyglądać tak,że zespoły co teraz odpadły z Ekstraklasy,znów do niej wrócą,czyli Zawisza i GKS Bełchatów,a odpadnie MKS Kluczbork i Pogoń Siedlce.
Blanco Triumfator
03.08.2015, 10:35
Stawiam na Zawiszę Czarnego i Arkę Gdynia, chociaż do walki o awans może się włączyć jeszcze Wisła Płock.
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
BVB09 Półfinalista
03.08.2015, 15:54
Alekej napisał(a):Będzie to wyglądać tak,że zespoły co teraz odpadły z Ekstraklasy,znów do niej wrócą,czyli Zawisza i GKS Bełchatów,a odpadnie MKS Kluczbork i Pogoń Siedlce.
Jezus kochany, czy ty jesteś naprawdę taki tępy czy tylko udajesz? Bełchatów jest bo rozbiurce więc wątpie by awansowali do T-ME. Poza tym spadają 3 ostatnie drużyny a 4 gra w barażu z 4 drużyną II ligi.
Alekej Uczestnik LM
03.08.2015, 23:19
Jak mi się zdaje,to jest forum i każdy wyraża swoją opinie,a ty od razu zarzucasz,że ktoś sądzi inaczej niż ty,po co zakładsz forum,skoro każdy post krytykujesz?A odnośnie tego,że odpadają 3 kluby,a nie 2 jak wcześniej myślałem,wykazały,że nie jestem fanem 1 ligi.
JuveT Triumfator
04.08.2015, 13:01
Za to ty BVB jesteś inteligentny facet? To nawet nie krytyka, bo co jest konstruktywnego w obrażaniu kogoś?
BVB09 Półfinalista
05.08.2015, 06:44
Alekej napisał(a):Jak mi się zdaje,to jest forum i każdy wyraża swoją opinie,a ty od razu zarzucasz,że ktoś sądzi inaczej niż ty,po co zakładsz forum,skoro każdy post krytykujesz?A odnośnie tego,że odpadają 3 kluby,a nie 2 jak wcześniej myślałem,wykazały,że nie jestem fanem 1 ligi.
Serdecznie cię przepraszam trochę mnie poniosło, to się już więcej nie powtórzy.

JuveT napisał(a):Za to ty BVB jesteś inteligentny facet? To nawet nie krytyka, bo co jest konstruktywnego w obrażaniu kogoś?

JuveT spokojnie dostałem dwu dniowego bana i zrozumiałem swój błąd.
No ale teraz przechodzimy do I ligi, Raul Gonzales piłkarzem Rozwoju Katowice. Miedź Legnica natomiast zagra sparing z AEK Ateny.
alonsso1 Debiutant
11.08.2015, 12:05
Blanco napisał(a):Stawiam na Zawiszę Czarnego i Arkę Gdynia, chociaż do walki o awans może się włączyć jeszcze Wisła Płock.
Wisła straciła kilku podstawowych zawodników, ostatnio Hiszpański do Bielska poszedł. Dużo na farcie wygrywała. Od miesięcy brak zwycięstwa u siebie, ostanio pokonany Widzew w maju, jak mi się wydaję.
O awans będzie ciężko, jak graja widać po meczu z Arką.
BVB09 Półfinalista
11.08.2015, 12:10
alonsso1 napisał(a):
Blanco napisał(a):Stawiam na Zawiszę Czarnego i Arkę Gdynia, chociaż do walki o awans może się włączyć jeszcze Wisła Płock.
Wisła straciła kilku podstawowych zawodników, ostatnio Hiszpański do Bielska poszedł. Dużo na farcie wygrywała. Od miesięcy brak zwycięstwa u siebie, ostanio pokonany Widzew w maju, jak mi się wydaję.
O awans będzie ciężko, jak graja widać po meczu z Arką.
To co ma powiedzieć Bełchatów? 90% składu rozebrane!
alonsso1 Debiutant
05.09.2015, 13:26
Tak niestety bywa. W Wiśle czytałem odwołali wiceprezesa, sponsor odszedł...chociaż dzisiaj postawiłem na nich
Blanco Triumfator
06.09.2015, 11:15
Wyrównana walka jak na razie, chociaż Zawisza i Wisła i tak w czole.
BVB09 Półfinalista
06.09.2015, 14:39
Blanco napisał(a):Wyrównana walka jak na razie, chociaż Zawisza i Wisła i tak w czole.
Chrobry i Stomil zaskakują, ciekawy czy powalczą o ekstraklasę?
Blanco Triumfator
06.09.2015, 21:14
Zaraz zejdzie z nich powietrze i przewiduje, że na rundę jesienną czołówka bedzie: Zawisza, Wisła, Bełchatów, Arka.
BVB09 Półfinalista
29.02.2016, 13:12
No i stało się! Dolcan Ząbki wycofany z rozgrywek 1. ligi. Wielka szkoda pamiętam jeszcze jak w sezonie 13/14 otarł się o ekstraklasę, naprawdę szkoda, 1.liga straci wiele na swej wartości bez tego klubu.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji