[Zablokowany] Liga mistrzów znika z Canal+
Detek Debiutant
26.08.2015, 10:50
Słyszeliście pewnie, że liga hiszpańska znika z Canal+ ;/
Dziwne, przecież ja i sporo moich znajomych namiętnie oglądało mecze La Liga... Teraz chyba pozostaną jedynie kiepskiej jakości streamingi internetowe... ;/
seba5111998 Półfinalista
26.08.2015, 11:04
Ok, ale dlaczego w temacie napisałeś o Lidze Mistrzów?
Mi się wydaje, że to eleven sports wejdzie do nc+, ewentualnie będzie trzeba zapłacić dodatkowo jak za HBO żeby mieć to w pakiecie.
Mia San Mia & Nigdy Się Nie Poddawaj
BVB09 Półfinalista
26.08.2015, 14:10
seba5111998 napisał(a):Ok, ale dlaczego w temacie napisałeś o Lidze Mistrzów?
Mi się wydaje, że to eleven sports wejdzie do nc+, ewentualnie będzie trzeba zapłacić dodatkowo jak za HBO żeby mieć to w pakiecie.
Ej ale TVP1 tez przestało pokazywać mecze LM, bo w zeszłym sezonie w eliminacjach pokazali mecz Arsenal-Beskitas to czemu teraz nie pokażą meczu Monaco z Valencią albo Bayeru z Lazio? I SeriaA nie ma już na nsport+ a tam zawsze była ekstraklasa,Ligue1 i SerieA a teraz ta bezsensowna EneaEkstraliga której i tak prawie nikt nie ogląda. Poza tym kto wymyślił że, piątkowe i poniedziałkowe mecze mają być na eurosport2 zamiast na nsport+? Eurosport to amatorka komentatorska!
seba5111998 Półfinalista
26.08.2015, 18:44
BVB09 napisał(a):
seba5111998 napisał(a):Ok, ale dlaczego w temacie napisałeś o Lidze Mistrzów?
Ej ale TVP1 tez przestało pokazywać mecze LM, bo w zeszłym sezonie w eliminacjach pokazali mecz Arsenal-Beskitas to czemu teraz nie pokażą meczu Monaco z Valencią albo Bayeru z Lazio? I SeriaA nie ma już na nsport+ a tam zawsze była ekstraklasa,Ligue1 i SerieA a teraz ta bezsensowna EneaEkstraliga której i tak prawie nikt nie ogląda. Poza tym kto wymyślił że, piątkowe i poniedziałkowe mecze mają być na eurosport2 zamiast na nsport+? Eurosport to amatorka komentatorska!
Jeśli chodzi o LM w TVP1, to mnie zdziwiłeś. Wydaje mi się, że powinna być w TVP, ale może jednak stracili prawa do LM. Jeśli tak to nie ma się co martwić, bo jeden środowy mecz LM musi pokazywać jakiś otwarty kanał(kiedyś był to polsat). Też mnie dziwi, że nc+ tak łatwo sobie dało zabrać transmisję tych lig, ale jak już napisałem, podejrzewam, że eleven sports wejdzie do nc+. Jeśli chodzi o transmitowanie spotkań w Eurosporcie to różnie z tym bywa, osobiście nigdy nic nie miałem do ich transmitowania meczów Bundesligi, zwłaszcza ostatnio jak Polacy zaczęli prowadzić studio. Jedynie czasami spóźniali się z rozpoczęciem transmisji, jak jakiś program się przedłużał. Podejrzewam, że ta różnica jakości w transmitowaniu Bundesligi i Ekstraklasy polega na tym, że Bundesligą zajmują się bezpośrednio Francuzi i oni potrafią to opatrzyć w piękną ramówkę, nawet lepiej od canal+, a Ekstraklasą tylko polski oddział Eurosportu i u nich wychodzi to byle jak. Komentarz Bundesligi też jest niezły, Borek jest wg mnie najlepszym polskim komentatorem, Lach też jest dobry, no Hajto przesadza tylko z tymi rozkminami z Kaiserslautern
Mia San Mia & Nigdy Się Nie Poddawaj
Blanco Triumfator
26.08.2015, 21:27
Do końca września można oglądać na necie na eleven za darmo, a potem ma wejść jakaś opłata za abonament. Zobaczymy jak to będzie wyglądać. W każdym razie canal plus dał się ostro wyruchać w dupkę. Jeszcze francuską i włoską mogli odpuścić, bo kto to oglądał? Ja w sumie zobaczyłem może z 5 meczy w poprzednim sezonie Roma - Lazio, Milan - Inter.. a jeszcze po stracie hiszpańskiej Lech z Pogonią reklamują jako hit weekendu, parodia.
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
pebek Debiutant
27.08.2015, 06:54
Nie wiem, może La liga zażyczyła sobie za dużo pieniędzy za udostępnienie sygnału? W sumie, to nie la liga, bo to wszystko przecież idzie przez pośredników.
Ale szkoda, bo gdzie ja obejrzę teraz moją Barcę
Wiele osób pyta, czy można w związku z tym rozwiązać umowę z NC+
Nie można, tutaj szerzej o tym piszą: http://uwazaj.pl/konsument/la-liga-znika-z-canal-czy-mozna-rozwiazac-umowe-z-nc/. No chyba, ze ktoś wejdzie na drogę sądową.
BVB09 Półfinalista
27.08.2015, 07:19
Blanco napisał(a):Do końca września można oglądać na necie na eleven za darmo, a potem ma wejść jakaś opłata za abonament. Zobaczymy jak to będzie wyglądać. W każdym razie canal plus dał się ostro wyruchać w dupkę. Jeszcze francuską i włoską mogli odpuścić, bo kto to oglądał? Ja w sumie zobaczyłem może z 5 meczy w poprzednim sezonie Roma - Lazio, Milan - Inter.. a jeszcze po stracie hiszpańskiej Lech z Pogonią reklamują jako hit weekendu, parodia.
Ja akurat z przyjemnością oglądałem ligę włoską więc mi nie mów że, miała mało odbiorców.
Blanco Triumfator
27.08.2015, 11:52
Pojedyncze przypadki. Jeśli zostawiliby hiszpańską, to na pewno byliby jeszcze na plus. A teraz będą promować euroligi, ekstraligi i inne takie wynalazki.
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
adam34689 Debiutant
27.08.2015, 19:48
Dla jasności, Ligi Mistrzów nie będzie w TVP1, bo NC+ ma na wyłączność (chyba na 3 lata).
La Liga w Eleven Sports Network, ale nie wykluczone, że Eleven wejdzie na platformę NC+. Póki co jest w Netii.
Squbaniec Uczestnik LM
28.08.2015, 09:15
Nie wiem czy oni chcą na złość zrobić kibicom czy co? Bo na pewno tu chodzi o pieniądze, żeby ludzie specjalnie mieli umowy z NC+.Dla mnie nie ma co oglądać LM, ze względu, że mam innego dostawcę dekodera, a właściwie karty do niej, gdzie nie potrzebuję dekodera z drugim pilotem.
BVB09 Półfinalista
30.08.2015, 07:14
Z ostatniej chwili! mecz Serie A Roma-Juve na TVN Turbo o 17:55!

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji