Ulubiony komentator sportowy
BVB09 Półfinalista
30.08.2015, 16:47
Cześć! Ten temat będzie poświęcony komentatorom sportowym, podzielcie się swoimi zdaniami, uzasadniajcie dlaczego to dany kom. jest najlepszy, ja prywatnie uwielbiam gdy mecze komentują Nahorny, Ryczel i Twarowski, ale Szpaku tesz jest ok, zapraszam do dyskusji!
Alekej Uczestnik LM
30.08.2015, 18:28
Ja lubię Szpakowskiego,bo jest legendą i można się nieźle pośmiać(nie muszę tłumaczyć,dlaczego).
ToporekPL Półfinalista
30.08.2015, 19:21
Jeżeli mam powiedzieć, kto jest moim ulubionym komentatorem, to nie mogę tego zrobić, bo musiałbym wybierać pomiędzy Twarowskim a Nahornym, którzy jak wiadomo działają jak stare dobre małżeństwo, więc nie ma dla mnie jednego bez drugiego. Chyba nie muszę uzasadniać dlaczego ich uwielbiam? Oprócz nich lubię słuchać Laskowskiego (?) z TVP, gościu jest szczery do "bulu" i obiektywny. Do Szpaka mam ogromny szacunek i sentyment. Wiadomo, zdarzają mu się wpadki, ale wydaje mi się, że wynika to ze starości, co nie znaczy, że nie lubię się z tego pośmiać Nie lubię za to, kiedy mecz komentują byli piłkarze ( np. Majdan, Żewłakow), bo w mojej opinii jest to, nie wiem jak to nazwać, sztuczne i naciągane?
Ostatnio zedytowany przez: ToporekPL, 30.08.2015, 19:33
Evil Ćwierćfinalista
30.08.2015, 20:11
Twarowski, Nahorny, Laskowski, Orłowski i Wolski.
MerdaczACM Ćwierćfinalista
30.08.2015, 20:38
Twarowski,Nahorny i pan z ligi hiszpańskiej który ma problem z literką "r" (nie pamiętam nazwiska), zna się na rzeczy i potrafi powiedzieć coś nowego/ciekawego
Ostatnio zedytowany przez: MerdaczACM, 30.08.2015, 20:41
VeBpl Triumfator
30.08.2015, 23:25
Jeden z dwójki Twarowski/Nahorny - nie pamiętam kogo ale jednego z nich lubię drugiego natomiast nie. Z hiszpańskiej ligi to Laboga i jeszcze jeden chyba Orłowski. Dodatkowo Laskowski i czasem szpakowski
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
BVB09 Półfinalista
31.08.2015, 07:30
MerdaczACM napisał(a):Twarowski,Nahorny i pan z ligi hiszpańskiej który ma problem z literką "r" (nie pamiętam nazwiska), zna się na rzeczy i potrafi powiedzieć coś nowego/ciekawego
Piotr Laboga?
P.S. a Tu żeby poprawić humor najlepsze cytaty Dariusza Szpakowskiego:

,,Bracia bliźniacy Frank i Ronald de Boerowie, z których większość gra w Barcelonie''
,, Mocny strzał po ziemi w górną część bramki''
,, Vieira to brutal, ale kocha dzieci''
,,Widzę, że rozbiera się Krzynówek, a więc jednak Leo Beenhakker skorzysta z jego usług''
,, Vieira składał się, ale się nie złożył''
,, Żewłakow wykorzystał Boruca''
,, Piłkarze Bayernu jeszcze nigdy nie wygrali na boisku Realu, ale nigdy to nie znaczy zawsze''
,, Piłkarz polewa sobie wodę głową''
,, Ostatnie sekundy… Szuka szczęścia między nogami Campbell'a''
,,Mirosław Trzeciak zdobył gola po indywidualnej akcji całego zespołu''
,, Juventus w tym sezonie nie strzelił żadnej głowy bramką''
,,Hajto puścił Bąka lewą stroną''
,, Czi czi czi le le le wiwa Czile''
Ostatnio zedytowany przez: BVB09, 31.08.2015, 07:47
FCBandOL Półfinalista
31.08.2015, 07:55
Ulubiony bez wątpienia Rafał Wolski.
Do tego jeszcze Orłowski, Twaro, Laskowski no i... Może Dębiński.

Nie lubię tak jak ktoś już pisał jak do komentatorki bierze się byłych piłkarzy.
No i oczywiście nie trawię Jońcy(tak się chyba nazywa), wszak przy jego komentarzy można wyłącznie usnąć...

Ostatnio przekonałem się też że nie przepadam za komentatorami eleven
Blanco Triumfator
31.08.2015, 11:31
Grzywacz, Białas, Twarowski, Węgrzyn, Gleń. Reszta to jakiś szrot.
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
MerdaczACM Ćwierćfinalista
31.08.2015, 12:20
BVB09 napisał(a):
MerdaczACM napisał(a):Twarowski,Nahorny i pan z ligi hiszpańskiej który ma problem z literką "r" (nie pamiętam nazwiska), zna się na rzeczy i potrafi powiedzieć coś nowego/ciekawego
Piotr Laboga?
P.S. a Tu żeby poprawić humor najlepsze cytaty Dariusza Szpakowskiego:

,,Bracia bliźniacy Frank i Ronald de Boerowie, z których większość gra w Barcelonie''
,, Mocny strzał po ziemi w górną część bramki''
,, Vieira to brutal, ale kocha dzieci''
,,Widzę, że rozbiera się Krzynówek, a więc jednak Leo Beenhakker skorzysta z jego usług''
,, Vieira składał się, ale się nie złożył''
,, Żewłakow wykorzystał Boruca''
,, Piłkarze Bayernu jeszcze nigdy nie wygrali na boisku Realu, ale nigdy to nie znaczy zawsze''
,, Piłkarz polewa sobie wodę głową''
,, Ostatnie sekundy… Szuka szczęścia między nogami Campbell'a''
,,Mirosław Trzeciak zdobył gola po indywidualnej akcji całego zespołu''
,, Juventus w tym sezonie nie strzelił żadnej głowy bramką''
,,Hajto puścił Bąka lewą stroną''
,, Czi czi czi le le le wiwa Czile''
Nie, bodajże Leszek Orłowski jak tak teraz szukam na YouTube

Blanco Triumfator
31.08.2015, 12:36
Leszek Ołłowski*
kaapi16321 Zwycięzca grupy
31.08.2015, 21:59
Szpak
MCfanetihad Uczestnik LM
01.09.2015, 16:30
Borek i Laskowski.
seba5111998 Półfinalista
02.09.2015, 17:03
Bardzo lubię Borka i Lacha, świetnie komentują Bundesligę. Twarowski i Nahorny też są dobrzy.
Mia San Mia & Nigdy Się Nie Poddawaj
DidierDrigbi Moderator
02.09.2015, 22:39
Szpakowski
Blanco Triumfator
04.09.2015, 12:46
Jeśli chodzi o byłych piłkarzy to zdecydowanie Kazek Węgrzyn prowadzi. Wiadomo, że to nie 1. komentator, ale jako drugi spisuje się świetnie. Pozdrawiam Pana Kazka, mam nadzieję że odwiedza naszą stronę.
alonsso1 Debiutant
05.09.2015, 13:20
Żewłakow
Blanco Triumfator
06.09.2015, 11:13
Żewłakow komentuje na takim poziomie jak grał w piłkę.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji